mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden dokładnie, a w kwietniu rusza żużel, też nie mogę się doczekać :D
1
@Faro bo używać wulgaryzmów też trzeba umieć
1
@Ryse faktycznie, zawsze zamykałem tabele, to nie byłem nawet blisko tego punktu;D
1. Celta - Osasuna X/-2.5/1-1
2. Vallecano - Oviedo 1/+2.5/3-0
3. Barcelona - Mallorca +2.5/3-1
4. Sevilla - Girona X/-2.5/1-1
5. Sociedad - Elche 1/+2.5/3-1
6. Alaves - Getafe 1/-2.5/1-0
7. Bilbao - Levante 1/-2.5/1-0
8. Atletico - Betis 1/+2.5/2-1
9. Valencia - Real 2/+2.5/1-2
10. Villareal - Espanyol X/-2.5/1-1
0
@Ryse ja chyba 29 pkt powinienem miec, a nie 30
8
2 sytuacje i dwie złe decyzje. Tam miał strzelać, tu podawać
4
@malypuzon ale Flicka to Ty szanuj
7
@xvcWinterSoldier tutaj by się przydał @pt9 na czacie ;D
1
@July_6_BcN jakby to powiedziała typowa mama/babcia
"Oni żyją miłością"
0
@BulaKG zapłaciłeś mu za te pół litra?
0
@Derean jest pełno serwerów, ale znaleźć normalny, bez darmowych vipow, podwójnego jumpa i szybszego biegania supervipow mi się nie udało
A szkoda, bo pograłbym na normalnym serwerze
1
@KmN ja swojemu drugiemu dałem Leonard, ale dużo osób mówi Leon, a mi się kompletnie nie podoba
@hefaj6 też właśnie mówimy cały czas Leo, a starszy syn jak zaczynał mówić, to mówił Lijo
Dodam jeszcze, że Leo przyszedł na świat dziesiątego października czyli 10.10
Nie ma przypadków, są tylko znaki ;D
0
@mordini123 to ja wiem, ale ostatnie zdanie zobacz
1
@sergio5 w kolarstwie?
2
@macio_944 Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa?
0
Jimenez z karnego na 2-1...ale mnie irytuje ten sposób wykonywania rzutów karnych, przecież on się tutaj 3 razy zatrzymał...
Przepis do zmiany jak najszybciej
1
@Zelazny_Mike za 3 banki to możesz kupić cały Media expert, a nie jeden telewizor
6
@BoreekxD i to ten jeden przegrany w takim stylu, jaki się zdarza raz na 20 lat
1
@APTAPT mimo to, oni tej Austrii nie przejdą
1
@Gall niby tak, ale.to Elche wygląda jakby grali 2 zawodników mniej
1
@macio_944 o nic, dałem 1-3 i chłopaki robią wszystko, żeby mi weszlo
0
2 minuty i Liverpool odwraca losy meczu, z 0-1 na 2-1
3
Fati z bramka w Monaco
2
@Luciano99 do roboty ;D
A po meczu się posmiejemy
2
Fajnie, że Elche postanowiło urozmaicić nam to sobotnie partidazo i nie postawili autobusu.
Nie, to, że strzeliliśmy szybko bramkę nie ma na to wpływu, grali tak od początku. A poza tym, masa drużyn dalej gra autobus, jak przegrywa 1-0.
13
@Jakchcesz bo nie jest najostrzejszą kredka w piórniku, pokazuje to z resztą nie pierwszy raz ;)
44
Flick zrobił tak niesamowita robotę w tym klubie, wyciągnął z niektórych piłkarzy maxa, przywrócił radość z oglądania tej drużyny, ale przede wszystkim są wyniki i trofea, ale i tak znajdą się malkontenci, którym się coś nie podoba, będą ujmować, wytykać kuriozalne błędy. Niesamowite to jest jak niektórzy muszą narzekać na wszystko.
0
@JanuszKorwinMikke a konkretnie?
7
@Faro jakoś nie dziwi, że Ty to napisałeś :D
1
@clyde ja też Karol, ale taki zwykły, nie ten co wyżej
7
@vivalaice21 najlepszy sposób przy sam na sam, zasłaniasz jak najwięcej miejsca, swego czasu Borubar tak ciągnął jedna piłę za drugą