1

@Arden dokładnie, a w kwietniu rusza żużel, też nie mogę się doczekać :D

1

@Faro bo używać wulgaryzmów też trzeba umieć

1

@Ryse faktycznie, zawsze zamykałem tabele, to nie byłem nawet blisko tego punktu;D

1. Celta - Osasuna X/-2.5/1-1
2. Vallecano - Oviedo 1/+2.5/3-0
3. Barcelona - Mallorca +2.5/3-1
4. Sevilla - Girona X/-2.5/1-1
5. Sociedad - Elche 1/+2.5/3-1
6. Alaves - Getafe 1/-2.5/1-0
7. Bilbao - Levante 1/-2.5/1-0
8. Atletico - Betis 1/+2.5/2-1
9. Valencia - Real 2/+2.5/1-2
10. Villareal - Espanyol X/-2.5/1-1

0

@Ryse ja chyba 29 pkt powinienem miec, a nie 30

8

2 sytuacje i dwie złe decyzje. Tam miał strzelać, tu podawać

4

@malypuzon ale Flicka to Ty szanuj

7

@xvcWinterSoldier tutaj by się przydał @pt9 na czacie ;D

1

@July_6_BcN jakby to powiedziała typowa mama/babcia
"Oni żyją miłością"

0

@BulaKG zapłaciłeś mu za te pół litra?

0

@Derean jest pełno serwerów, ale znaleźć normalny, bez darmowych vipow, podwójnego jumpa i szybszego biegania supervipow mi się nie udało
A szkoda, bo pograłbym na normalnym serwerze

1

@KmN ja swojemu drugiemu dałem Leonard, ale dużo osób mówi Leon, a mi się kompletnie nie podoba
@hefaj6 też właśnie mówimy cały czas Leo, a starszy syn jak zaczynał mówić, to mówił Lijo

Dodam jeszcze, że Leo przyszedł na świat dziesiątego października czyli 10.10
Nie ma przypadków, są tylko znaki ;D

0

@mordini123 to ja wiem, ale ostatnie zdanie zobacz

1

@sergio5 w kolarstwie?

2

@macio_944 Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa?

0

Jimenez z karnego na 2-1...ale mnie irytuje ten sposób wykonywania rzutów karnych, przecież on się tutaj 3 razy zatrzymał...
Przepis do zmiany jak najszybciej

1

@Zelazny_Mike za 3 banki to możesz kupić cały Media expert, a nie jeden telewizor

6

@BoreekxD i to ten jeden przegrany w takim stylu, jaki się zdarza raz na 20 lat

1

@APTAPT mimo to, oni tej Austrii nie przejdą

1

@Gall niby tak, ale.to Elche wygląda jakby grali 2 zawodników mniej

1

@macio_944 o nic, dałem 1-3 i chłopaki robią wszystko, żeby mi weszlo

0

2 minuty i Liverpool odwraca losy meczu, z 0-1 na 2-1

3

Fati z bramka w Monaco

2

@Luciano99 do roboty ;D
A po meczu się posmiejemy

2

Fajnie, że Elche postanowiło urozmaicić nam to sobotnie partidazo i nie postawili autobusu.
Nie, to, że strzeliliśmy szybko bramkę nie ma na to wpływu, grali tak od początku. A poza tym, masa drużyn dalej gra autobus, jak przegrywa 1-0.

13

@Jakchcesz bo nie jest najostrzejszą kredka w piórniku, pokazuje to z resztą nie pierwszy raz ;)

44

Flick zrobił tak niesamowita robotę w tym klubie, wyciągnął z niektórych piłkarzy maxa, przywrócił radość z oglądania tej drużyny, ale przede wszystkim są wyniki i trofea, ale i tak znajdą się malkontenci, którym się coś nie podoba, będą ujmować, wytykać kuriozalne błędy. Niesamowite to jest jak niektórzy muszą narzekać na wszystko.

0

@JanuszKorwinMikke a konkretnie?

7

@Faro jakoś nie dziwi, że Ty to napisałeś :D

1

@clyde ja też Karol, ale taki zwykły, nie ten co wyżej

7

@vivalaice21 najlepszy sposób przy sam na sam, zasłaniasz jak najwięcej miejsca, swego czasu Borubar tak ciągnął jedna piłę za drugą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?