1

@Piotrek1993 jedyne co mi przychodzi do głowy, to grzać się procentem na trybunach :D

0

@Piotrek1993 a dlaczego mają nie grać? Przerwa zimowa była ustalana dawno temu. Ostatnio nie było zim jako takich. Skąd mogli przewidzieć, że akurat w tym roku się trafi. A potem znaleźć terminy na mecze, gdzie drużyny grają w europejskich pucharach nie jest łatwo.

Poza tym, co to jest -1 (aktualnie w Lubinie)
I tak najgorzej to mają jacyś kibice/masochisci, którzy się wybrali na trybuny. Bo piłkarze się rozgrzej i tego tak nie czuć.

1

@FcPortoFan1999 oczywiście, że będzie. Piłkarze nie są głupi, nie potrzeba im dodatkowych "utrudnień" w postaci europejskich pucharów. Zwłaszcza w tym klubie, w którym nie ma żadnych oczekiwań, a pieniądze KGHM daje, żeby miejscowy lud się cieszył

1

@draxidox kupowanie zawodników do reprezentacji na turniej nie wystarczyło, trzeba było kupić sędziów jeszcze ;D

0

@lajcior jest zima, to jest zimno

0

@Ryse
1. Espanyol - Alaves 1/+2.5/2-1
2. Oviedo - Girona 1/-2.5/1-0
3. OSasuna - Villareal 2/+2.5/1-2
4. Levante - Atletico 2/-2.5/0-1
5. Elche - Barcelona 2/+2.5/1-3
6. Real - Vallecano 1/+2.5/2-1
7. Betis - Valencia 1/+2.5/2-1
8. Getafe - Celta 2/-2.5/0-1
9. Bilbao - Sociedad X/-2.5/1-1
10. Mallorca - Sevilla X/-2.5/1-1

0

@michaleu a najlepsze, że tam chyba faulu nie było, bo Bellingham tam piłkę zgarnął
Ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki

0

Kiedy się kasują kartki w LM? Teraz po tej fazie ligowej? Czy wcale się nie kasują?

3

@Szmulek błędy się zdarzają, co za różnica czy w 5 minucie czy w 50? Może jakaś jest, ale tak chociaż od początku trzeba ruszyć jeszcze mocniej.
O wiele bardziej wolę takie mecze, niż pamiętne męczenie buły za Xaviego i wieczne 1-0

0

@Katalonik97 Arsenalu też nie można skreślać
Ogólnie angielskie ekipy pod względem fizycznym są półkę wyżej od innych

6

@Katalonik97 tak to jest, że miejsca 9-10 mają w losowaniu rywali z miejsc 23-24.
Bez przesady, żeby drużyna, która zajęła 9 miejsce, grała z 10 ekipa.
Wyobrażasz sobie później, że takie Bodo gra z Karabachem i jedna z tych ekip jest później w 1/8?

6

@Criss18Barca wbrew pozorom, w bronieniu pozycyjnym może być dużo lepiej, niż w bronieniu kontrataków, przynajmniej na to liczę ;)

0

@esem91 Real/Inter gra z Benfica/Bodo

0

@directedbyfcb na kogo wtedy byśmy mogli trafić?

1

PSG/Newcastle/Monaco/Karabach
Potencjalni rywale w 1/8
Rewanż na Camp Nou

Aby uniknąć tego PSG

1

Za takie sytuacje kocha się ten sport

0

@regatta52 odpal sobie tabele live na flashscore i zobaczysz
Tak najłatwiej i najszybciej

2

Benfica chce chyba znowu jakieś 4-5 zrobic

1

@BojanKriKicz już koniec meczu?

2

Uwielbiam te teksty o meczu życia bramkarza, co drugi mecz to można tutaj przeczytać ;D
Pomijam, że nic specjalnego bramkarz nie robi, jak nasi lądują w niego

1

@Kgorecki2500 chciałbym pójść na jakikolwiek film haha ;D

2

@July_6_BcN oczywiście, że będą, nie wszystkie, ale będą. Mam też w rodzinie księdza, to mówi, że bardzo dużo kobiet po aborcji przychodzi do spowiedzi i żałuję tej decyzji. Ale czasu nie da się cofnąć.
Ja akurat przechodzę przez jeden z "cięższych" okresów w życiu. Dwójką małych dzieci daje popalić niemiłosiernie. Nie ma czasu dla siebie praktycznie wcale. Mało snu.Jest to niesamowita odpowiedzialność i ciężko coś sobie zaplanować. Wiem, że to niedługo minie, ale te kilka lat mocno da w kość. Czy żałuję? Oczywiście, że nie. Żałuję tylko tego, że wcześniej zmarnowałem tyle czasu. Teraz bym czerpał dużo więcej z życia.

I fajnie i trafnie ktoś opisał, tu nie jest problemem portfel, mieszkania. Ludzie są wygodni i tyle. Zobaczymy tylko, czy "dzieciaci" będą mieli jakieś przywileje w związku z tym kryzysem, który nadciąga

0

@Kgorecki2500 a ja bardzo lubię :)

2

@July_6_BcN @gumaz nie wiem o czym mówicie

6

@gumaz a może by odwrócić pytanie (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

3

@MichalZZZ wejdź na tabelę i sprawdź bilans bramkowy innych ekip, tak Ci będzie najłatwiej
Sporting ma +5
City ma +4
Atletico ma +3
Barcelona ma +5
Atalanta ma +1
No to sobie policz

0

@Faro no i okej

1

@rufio28 normalka, ktoś tu ostatnio pisał, że po 250 kupował
Ograniczona ilość miejsc+duże zainteresowanie i masz takie ceny

24

@Roobo o polityce muszę, bo się uduszę

2

@Zoker jeśli dobrze pamiętam, to nie spodobało mu się zachowanie moderacji, wyraził swoje zdanie i się pożegnał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?