0

nawet na mistrzostwa nie pojedzie

1

salah pograne brawo ramos . teraz udaje niewinatko

7

ramos ksw i po sprawie

7

jak zwykle real jest cisniety i zaraz bramka z dupy :D

9

cristiano upada po raz pierwszy

0

salah wyglada jakos mizernie jakby z tydzien nie jadl :D

0

cristiano wyglada dzisiaj na 21 lat .

0

zeby tylko marcelo albo kazik nie prowokowali liverpoolu

0

chcialbym zobaczyc zeby tak bylo ale juve rok temu tez tak mialo wyjsc i atletico 2 late temu tak samo i skonczylo sie jak skonczylo atleti jeszcze postawilo jakis opor ale juve sie zagotowalo najlepszy przyklad cuadrado pozatym sedziowei zawsze pod real gwizdza;/

3

liverpool wyjdzie obsrany , dla realu to chleb powszedni jedynie jakis babol moze przesadzic o wygranej liverpoolu , nie ma co sie oszukiwac real moglismy tylko my zatrzymac w LM niestety zatrzymalismy sie w rzymie ;/

0

Jakiś stream na telefon do gali boksu ?

0

keke wykonawca ale tytulu nie znam

0

ciekawe ile zaplacil najman temu ziomkowi zeby mi sie podlozyl :)

0

krol najman wychodzi xddd

0

ma ktos link do tej gali ? z gory dzieki

0

Niech go biorą za 20 mln ale przy transferze Icardiego do nas cena żeby była podobna ;)

24

Mamy 4 stopera ogranego to my sprowadzamy albo miny albo teraz jakiegoś lengleta a marlon grał w barcy b teraz ograł się w francuskiej spokojnie mógłby grać jako 3 lub czwarty stoper

0

Jakieś kreatywne propozycje na prezent dla naszych kochanych mam ?;)

0

Ten to wariat , szkoda ze włączył mu się tryb imprezowy w Barcelonie bo umiejętności jakie miał to nie ms nikt gdyby tylko pracował nad forma to mógłby spokojnie u nas pograc do 33-35 roku życia ;) zawsze miło poczytać o nim wiadomości ;€

0

Kiedyś jak napisałem ze chciałbym powrotu thiago to ludzie napisali ze po co on nam żeby szpital nie stał pusty ? On niby łapie kontuzje ale od 3 seznonow w bayernie min. 2tys minut na sezon rozegrał jak patrzyłem , a u nas przy ławce i takich graczach jak coutinho , rakieta , busi , denis dostawałby podobna ilość bo wiadomo ze rakiety nie wygryzie , busi inna pozycja ( chociaż z realem w rewanżu thiago grał na spd i pamietam ze kasował ładnie ) także przy dwóch defensywnych rakiticia i busim mógłby czasem pograc obok rakiety , także myśle ze u nas Valverde gdyby to rozłożył między nimi to każdy by mniej więcej około 2-2.5 tys minut mógł rozegrać, a wy gadacie ze odszedł dla monachisjich hajsow , co miał chamowac rozwój i grzać ławkę przy iniescie i xavim którzy byli nie do wygryzienia?;) Mówcie co chcecie ale thiago to taki Isco stylem z tym ze lepiej pracuje w defensywie i na pozycji rakiticia mógłby se poradzić bo byśmy wiele nie stracili , bo kto oglądał rewanż z realem to thiago sam na spd latał po zejściu martineza ;)

0

w 2014 i 2016 roku mieli podobna i skonczylo sie jak sie skonczylo :D

0

pake maja ale w sumie lepiej zeby jak najszybciej odpadli to nasi odpoczna

0

taa a w efekcie i tak dembele bedzie grzal lawke xd

11

Roberto tez tu był sprzedawany przed pierwszym sezonem za sterami lucho i odpalił to denis tez może tylko mu więcej minut dać , teraz chcecie wyprzedaży a jak przyjdzie mecz to będą teksty ale mamy ławkę cienka żadnego pomocnika ogranego w la liga oprócz paulinho , denis niech zostanie pozbyć się gomesa , vidala , douglasa , deulofeu , munira , paco jeżeli griezman przyjdzie tez powinien odejść

4

Co miał zrobić jak trener na niego nie stawiał ? Jakby zagrał tyle co gomes to by miał statystyki o wiele lepsze ...

0

Griezman przychodzi to suarez będzie jego zmiennikiem paco zbędny , a tak serio to nie wiem czemu Valverde na początku sezonu gdzie suarezowi nie szło na niego nie stawiał

6

Co drugi post to o griezmanie ;) Może jakiś post na stronie pod tytułem „ Telenowela z transferem Griezmana” niby cieszy zainteresowanie ale mi się osobiście wydaje ze jak przyjdzie to przyjdzie a jak nie to tragedii nie będzie tym bardziej ze coutinho oraz dembele od nowego sezonu to będą nasze można powiedzieć pierwsze wzmocnienia , przepracuja presezon do tego razem z drużyna i zaczniemy sezon z super składem bardziej zarząd powinien się skupić na pomocniku taki thiago byłby dobra opcja

0

Pewnie 40-50 mln on już ma 30 lar

12

Niech barca sypnie 60-70 mln za thiago a nie będziemy się z arthurami męczyć , arthura mogą kupić za 2 lata jak rakitic będzie odchodził , thiago to dna barcy ale kreatywności mu nie brakuje a tego u nas potrzeba , moim zdaniem to taki barceloński isco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?