olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Renato Sanchez pewnie przyjdzie po wybitnym sezonie w seansea;)
0
Jeb... interpunkcje ! Nie jestem na dyktandzie na języku polskim
1
Tak myśle z ranca przed weekendem o tej barcy transferach ale tak naprawdę chciałbym zeby dembele na mundialu był postacią która będzie ciągnąć grę Francji i jak najdalej zajdą może dzieki temu Valverde przejrzy na oczy ze on grając regularnie jest stworzony do wielkich rzeczy bo to ze dryblować potrafi to każdy wie strzelać to samo tylko mamy trenera który jednak stawia na obronę i lubi mieć 8 broniących w zespole szkoda trochę bo w nikt na świecie nie ma takiej ofensywy jak my mówię tu o coutinho , messim , suarezie i dembele ;)
Miłego dnia ;]
1
Uwielbiam te porównania eriksena i ( cienkiego thiago) zdaniem ekspertów tej strony , spójrzcie na jakiej pozycji grał thiago a gdzie gra eriksen , Duńczyka możecie porównywać do coutinho który w pół roku u nas strzelił prawie tyle samo bramek co ten najlepszy pomocnik świata eriksen , thiago to gracz którego można porównać z rakiticiem , gdyby rakitic strzelił i asystował tyle co alcantara w bayernie to by było git ;)
1
Tylko ze każdy z tych wyżej wymienionych graczy jest nie do wyjęcia ze swojego klubu , co do kroosa to madrycki rakitic , gra do tylu do najbliższego zero wejść ofensywnych a każdy się nad nim onanizuje ze najlepszy pomocnik ;)
0
A co miał grzać ławkę ? Dobrze zrobił wiedział ze Pep da mu pograc w bayernie to odszedł
P.s piszesz ze pjanic jest słaby to już wiele świadczy o tym jak znasz się na futbolu ;)
13
Rozpędź się i załaduj barana w ścianę , ty byś chciał eriksena za którego totki zawołają 200 mln , 50 mln za thiago + digne to promocja kupić thiago wprowadzić cucu z rezerw i mamy skład marzenie coutinho - busi - thiago super pomoc
0
koledzy i kolezanki mam prosbe do znawcow muzyki potrzebuje tytulu tej nuteczko bo za cholere nie moge sobie przypomniec a taka pompeczka wpadla w ucho z gory dzieki https://www.facebook.com/giornomusic/videos/1658891034146574/?t=2654
0
z calym szacunkiem ale nasz milik czy lewy moga miec problem z przepchnieciem go w obronie to samo sie tyczy walki o gorne pilki , yerry moze jest przecietny w klubie ale to nie znaczy ze w reprezentacji jest to samo
2
oby niemcy z grupy nie wyszli
0
Pewnie i zapłacić za swój transfer 222 mln ... neymarek będzie latał ale w białej koszulce dlatego odszedł z barcy a psg to tylko przystanek , myślał ze przejdzie tam pogra sezon wygra wszystko bo skład mieli do tego idealny i odejdzie w blasku chwały do białych
88
piekna niedziela zobaczylem te morde i juz jakos tak jakby dzien stal sie gorszy;/
4
zostan antek w atletico bedzie najlepiej dla obu stron :)
5
Oby griezman nie przyszedł a barca kupiła thiago albo eriksena
0
niech dadza farmera na trenera bo taki wyszczekany
26
pierwszy trener ktorego florek nie wywalil
0
moze Zidane poszedl w slady pieknego i chce byc na piedestale po wygraniu LM a tak to pieknis przycmil bale oraz caly madryt swoimi wystapieniami takze Zizu cos moze tez palnac
0
tak se mysle kupilismy tego paulinho ale jedyne co go broni to statystyki bo na poczatku sezonu strzelil bramki (wiekszosc dobitki lub na pustaka ) ale czy w przeciagu sezonu on mial jakis mecz dobry ? bo jak wychodzil od poczatku to wiekszosc osob pisalo ze to zawodnik na ostatnie 15-30 minut , a gdy wchodzil to juz nie umial sie odnalesc nie nasz styl w ogole , moze to kwestia przemeczenia bo koles od roku nie mial przerwy
1
Marzy mi się taki skład za 3-4 lata
Mats
Odriozola / Semedo - Umtiti-Lenglet-Cucurella/Grimaldo
Dembele-Oriol Busquets-Sergi Roberto/Thiago/ Coutinho
Messi-Griezman
0
Thiago/ Eriksen , Lenglet , Alenia i możemy zaczynać sezon ;)
1
Dla realu eriksen byłby dobra opcja tym bardziej ze maja kasę i mogą wydać 100-150 mln na pomocnika takiego jak eriksen , szkoda ze marlon jednak nie za 20 mln odchodzi , co do dembele to trochę martwią te plotki z psg bo wiadomo ze jak odejdzie di Maria być może cavani lub neymar do realu to dembele może chcieć odejść do psg , pracował z tuchelem , koleguje się z mbappe i do tego bedzie miał pierwszy skład gdzie u nas bedzie grzał ławkę po przyjściu griezmana , żebyśmy sobie tylko nie zaszkodzili tym griezmanem bo tak tez może być , mamy już 4 gwiazdy w ataku dojdzie griezman i może się zrobić delikatny problem , co do dembele to wiadomo jakie szopki odstawiał jak chciał odejść , a dla psg 100-150 mln to jak drobne
1
Piękny znów robi szum w około własnej osoby nie pojawiając się na sesji zdjęciowej nowych koszulek ;) Piłkarsko mu sezon średnio wyszedł to musi trochę szumu narobić pod złota piłkę , chyba ze giorgina go nie mogła zaspokoić i udał się do Maroka
2
pewnie sprzedajmy gracza ogranego w europie i kupmy kolejnego mine
3
Bardzo dobrze skoro w las palmas grał w lidze i na początku jego przygody dawał radę w lidze to co za problem busiego odciążyć pare razy czy rakiticia ? Pozatym wychowanek i Hiszpan a u nas coraz mniej ich w zespole , a niektórzy piszą ze to zawodnik pokroju gomesa lub deulofeu , niech mu da Valverde tyle szans co gomes lub deulofeu u nas dostali to zobaczymy co pokaże , najlepiej byście chcieli żeby ściągnięto jakiegoś arthura z Brazylii który najpierw dwa lata będzie łapał styl barcy a później będzie sprzedawany bo niewypał .
1
chyba varane
0
http://wiz1.net/channel20 tutaj stream do barcy b polecam gdy pierwsza druzyna zakonczyla juz sezon :D
0
stroll i sirotkin to porazka , jak mozna dac dwoch nie doswiadczonych kierowcow na cale mistrzostwa , gdzie zaden z nich nie potrafi nawet bledow auta wyczuc zeby cos w przyszlosci poprawic , szkoda mi roberta bo moglby spokojnie powalczyc o pkt za sterami auta . ale niestety pieniadze musza jezdzic :)
0
myslicie ze jezeli w nastepnym sezonie nie wygramy LM albo nawet nie dojdziemy do polfinalu to valverde poleci ? nie oszukujmy sie bo skladu takiego jak my to nikt nie ma jak dojdzie griezman valverde moze ma taktyke w glowie na mecz ale on nie ma doswiadczenia gry na tylu frontach w bilbao gral sobie 14-15 zawodnikami przez caly sezon u nas mysli podobnie , moim zdaniem jezeli wygramy jakis PK lub tylko LL w nastepnym sezonie to pownnismy sie z nim pozegnac
7
Jedyne czym barca może odpowiedzieć to zdobyciem trypletu w następnym sezonie a jeszcze piękniejsza opcja byłoby wygranie go dwa lata pod rząd to trochę by przyćmiło te 3 ligi mistrzów z rzędu realu , tak jak pisałem wczoraj jeżeli Liverpool nie strzeli bramki to będzie po nich i nie mówcie ze ramos nie chciał wyrządzić krzywdy salahowi bo gdyby tak było to by nie wywracał się na rękę salaha brak całym cielskiem. Oczywiście teraz poczuje skruchę i napisze przeprosiny dla salaha króremu może zabrał pierwsza i ostatnia szanse wygrania LM ;/ Mimo ze mamy swoich zawodników w reprezentacji Hiszpanii to liczę ze tak samo jak Portugalia zakończą swój mundial jak najszybciej to możliwe .
3
co ty on tam bedzie siedzial dopoki sami go nie wygonia :) on ma tam trofea indywidualne zapewnione gdzie mu bedzie lepiej ?