0

a ja chcialbym zeby nigeria zrobila niespodzianke :D

24

ale bedzie zaraz tutaj wychwalanie eriksena po kazdym kontakcie z pilka xd

1

nie najezdzajcie na marciniaka bo nie sedziowal zle , messi mial karnego ktorego powinien strzelic niestety smutne jest to bo ronaldo nic nie robiac na boisku laduje 3 bramki i to w meczu z hiszpania a leo gdzie mial mecz nabijania bramek w najlatwiejszy sposob nie potrafi zdobyc bramki z taka gra to lepiej zeby argentyna z grupy nie wyszla co jest wielce prawdopodobne bo z chorwacja wielkich szans nie maja

1

niestety trzeba byc obiektywnym ronaldo w tej chwili mimo ze nic nie robi na boisku to jednak przwyzsza messiego swoja formą , niestety ale valverde zajechal nam chlopakow co teraz widac na mundialu suarez teraz messi , smiane bylo ze ronaldo z karnych strzela jak widac karne tez trzeba umiec strzelac messi ich nie potrafi i nie powinien podchodzic

1

karny ewidentnie

0

tak samo jak w barcy ta i w argentynie kazdy szuka messiego kosztem nawet lepiej ustawionego kolegi ;/

0

ale na szczescie zostal w atleti

4

a zeby tak nie trafil antek

0

dokladnie mialem to pisac ;D

0

antek najslabszy jak narazie

2

co by nie mowic tak sie wygrywa zlota pilke :D

0

to co brama po rykoszecie i klasyczny hattrick

2

thiago + busi a przed nimi coutinho a przed nimi dembele - suarez -messi = marzenie :D

0

otwieram browara po tym sucharze szpaku

4

jakby rakitic chociaz w polowie biegal tak szybko jak thiago to byloby spoko

10

podoba mi sie ten komentator co ze szpakiem komentuje , jedzie po crisie od poczatku meczu xdd

0

w angielskiej lidze kopia ledwo co w srodek i mu sie udaje wyciagac i wychwalaja go a przyszedl lepszy rywal na wiekszej imprezie i kaszana

3

de gea idealne nastepstwo keylora xddd

0

piekny jak narazie oprocz wapna to kaszana jak 90 % swoich spotkan

1

ciekawe czy pepe przyjal rekawice rzucone przez coste :D

0

Busi tam szedl jak do pozaru hahaha

0

hiszpania faworytem jest podobno na tej stronie do MS xddd

0

brawo nacho xddd

0

nie no akurat naszym zawodnika pique , busi , alba no i iniesta tez jest takze wybor prosty

1

oby piekny dzisiaj nie mial farta

1

mowta co chceta ale portugalia wcale nie ma takiego mocnego skladu :)

0

ustawienie 1-2-3-5

0

zaoferowal sie barcelonie bo wie ze ta i tak go nie kupi , a pozniej bedzie gadka ze chcial wrocic do hiszpanii i pojdzie do realu :) niech tam idzie i niech sobie gra my juz mamy dembele i coutinho a teraz powinismy jeszcze dorzucic do tego grona thiago i jakies napadziora (nie wspominam juz o lenglecie ) bo on juz chyba raczej do nas trafi tym bardziej ze klauzula 35 mln to zadna :)

1

on bez szkoly w tydzien zarobil wiecej niz ty prawdopodobnie przez cale zycie nie zarobisz xdd

2

mocne -1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?