olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja chcialbym zeby nigeria zrobila niespodzianke :D
24
ale bedzie zaraz tutaj wychwalanie eriksena po kazdym kontakcie z pilka xd
1
nie najezdzajcie na marciniaka bo nie sedziowal zle , messi mial karnego ktorego powinien strzelic niestety smutne jest to bo ronaldo nic nie robiac na boisku laduje 3 bramki i to w meczu z hiszpania a leo gdzie mial mecz nabijania bramek w najlatwiejszy sposob nie potrafi zdobyc bramki z taka gra to lepiej zeby argentyna z grupy nie wyszla co jest wielce prawdopodobne bo z chorwacja wielkich szans nie maja
1
niestety trzeba byc obiektywnym ronaldo w tej chwili mimo ze nic nie robi na boisku to jednak przwyzsza messiego swoja formą , niestety ale valverde zajechal nam chlopakow co teraz widac na mundialu suarez teraz messi , smiane bylo ze ronaldo z karnych strzela jak widac karne tez trzeba umiec strzelac messi ich nie potrafi i nie powinien podchodzic
1
karny ewidentnie
0
tak samo jak w barcy ta i w argentynie kazdy szuka messiego kosztem nawet lepiej ustawionego kolegi ;/
0
ale na szczescie zostal w atleti
4
a zeby tak nie trafil antek
0
dokladnie mialem to pisac ;D
0
antek najslabszy jak narazie
2
co by nie mowic tak sie wygrywa zlota pilke :D
0
to co brama po rykoszecie i klasyczny hattrick
2
thiago + busi a przed nimi coutinho a przed nimi dembele - suarez -messi = marzenie :D
0
otwieram browara po tym sucharze szpaku
4
jakby rakitic chociaz w polowie biegal tak szybko jak thiago to byloby spoko
10
podoba mi sie ten komentator co ze szpakiem komentuje , jedzie po crisie od poczatku meczu xdd
0
w angielskiej lidze kopia ledwo co w srodek i mu sie udaje wyciagac i wychwalaja go a przyszedl lepszy rywal na wiekszej imprezie i kaszana
3
de gea idealne nastepstwo keylora xddd
0
piekny jak narazie oprocz wapna to kaszana jak 90 % swoich spotkan
1
ciekawe czy pepe przyjal rekawice rzucone przez coste :D
0
Busi tam szedl jak do pozaru hahaha
0
hiszpania faworytem jest podobno na tej stronie do MS xddd
0
brawo nacho xddd
0
nie no akurat naszym zawodnika pique , busi , alba no i iniesta tez jest takze wybor prosty
1
oby piekny dzisiaj nie mial farta
1
mowta co chceta ale portugalia wcale nie ma takiego mocnego skladu :)
0
ustawienie 1-2-3-5
0
zaoferowal sie barcelonie bo wie ze ta i tak go nie kupi , a pozniej bedzie gadka ze chcial wrocic do hiszpanii i pojdzie do realu :) niech tam idzie i niech sobie gra my juz mamy dembele i coutinho a teraz powinismy jeszcze dorzucic do tego grona thiago i jakies napadziora (nie wspominam juz o lenglecie ) bo on juz chyba raczej do nas trafi tym bardziej ze klauzula 35 mln to zadna :)
1
on bez szkoly w tydzien zarobil wiecej niz ty prawdopodobnie przez cale zycie nie zarobisz xdd
2
mocne -1