0

Po tych jego pajacerkach sadze ze ma niewiele komórek pod kopuła które odpowiadają za intelekt i szczerze coraz mniej jestem przekonany do tego transferu.

25

Po co to pajacowanie ? Zostań zesz chłopie w tym atleti i brońcie LE mamy dembele który będzie stawał się coraz lepszy i przedewszystkim dużo młodszy

0

Dobra Antoni ogłos ze zostajesz i w atleti będziesz miał szanse obronić LE oraz skończy się pajacerka chociaż nie zastosujesz rozwoju dembele

0

niech sie przyzwyczaja bo perez moze z nim postapic podobnie , jak nic nie wygra a bedzie ciezko bo 3x lm wygrac to wyczyn ale zeby 4x to bardzo watpliwe tym bardziej to nie lysy siedzi teraz za sterami tylko julen :)

1

stroll juz po wyscigu ale nieudacznicy w tym williamsie

0

Griezmann dziewczynka znowu foch i decyzje oglosi dopiero przed nastepnym meczem , mam nadzieje ze oglosi pozostanie w atleti co wiele na to wskazuje bo gdyby mial odejsc to o tym powiedzial po finale LE albo ostatnim meczy ligowym zeby kibice atleti sie z tym oswoili a to przeciaganie robi sie smieszne , zostanmy z dembele dokupmy pomocnika i obronce a za rok niech zarzad sie skupi na zastepstwie dla suareza .

0

niestety to chyba koniec kariery pudzian i ta kontuzja nie wyglada dobrze ;/

4

czuje powtorke z przed roku gdzie czekalismy na konfe verattiego xdd

0

bedziesz miala 10 lat wiecej . mozesz rowniez sie dowiedziec ile bedziesz miec lat za te 10 lat wystarczy 10 dodac do swojej aktualnej liczby wiosenek :)

0

ale karuzela wydaje mi sie ze on juz tak jak mowiono w styczniu wiedzial ze bedzie grał w barcy a to tylko zabieg marketingowy :) ciesze sie ze u nas zagra ale troche martwie o dembele , bo jak wiadomo valverde lubi graczy ktorzy dobrze bronia a w tym aspekcie akurat to griezman jest lepszy; /

0

i pomyslec ze popek przegral ze strachem xd

0

wlasnie tez tak mysle wygral raz pas wydaje mi sie ze troche na farcie a teraz coraz gorzej taki celebryta sie zrobil jak borys ;D

0

Cleber Koike Erbst to jest kozak szkoda ze z Wrzoskiem ktory duzo gada nie zawalczyl :)

0

dembele wejdzie i znow cos pewno strzeli on z lawki ma wejscia smoka :)

0

teraz kocur walczy koike erbst mam nadzieje ze da popis :D

0

jezeli przejdzie do bialych to bede trzymal w kazdym meczu aby złapał kontuzje :)

0

na pozycji rakiticia obok busiego ale marzenie mam aby w barcy zagral obok busiego ;)

0

jak ktos pobierze fife 18 na origin to juz ma na stale czy po mundialu wylaczaaja bo mam w sumie tylko na ps4 ale czesto brat pozycza playa i nie mam dostepu

0

to co peszkin w 87 czy standart i 92 minuta ?:D

1

dawaj peszkina adas to pokaze jak sie gra

0

nastepny zadaniowiec wbija zamiast kownasia

0

daj ze adas tego kaminskiego ktory gral w powaznej lidze regularnie a nie fajtlape pazdana co sie w ekstraklapie nie lapal do podstawowej jedenastki

1

koles nie lapie sie do przecietnej legii do pierwszego skladu zagral pare spotkan w 2016 roku na wyzszym poziomie i kazdy mysli ze teraz bedzie gral jak najlepszy SO na swiecie xd

0

polska dawaj ! xdd

2

chlop nie gral caly sezon a i tak jest naszym najlepszym skrzydlowym xd po co dac szanse szymanskiemu czy innemu mlodzikowi jak mozna pchac na sile grosickiego oraz peszkina do skladu xdddd

1

hajto go wypromowal xddd

2

grosicki polski deulofeu xddd

9

po co ten lewnadowski sie cofa do obrony zielinski grosik krychowiak i kuba sa od rozgrywania a pozniej nikogo z przodu nie ma ..

0

ma ktos link do meczu polakow z pl komentarzem bo jestem w trasie i i chcialbym na tel obejrzec z gory dzieki

0

Renato Sanchez pewnie przyjdzie po wybitnym sezonie w seansea;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?