0

nie daj sobie dmuchac jordi

0

pierwszy szpaler juz zrobiony marcelo zainiciowal

1

to co koledzy i kolezanki kogo dzisiaj zidane wytypuje do krycia indywidualnie leo ? moze casemiro ?:D

0

wolalbym przegrac 5 meczy w lidze i wygrac tryplet niz pobijac nadal smieszny rekord ;D

0

Tuż po konferencji verattiego erkisen będzie naszym grajkiem

0

Kiedy jak nie teraz dawać czas wychowanka ? W środku sezonu nie można dać im szansy bo się pkt liczą w lidze w LM nie ma opcji nawet i w PK w dwóch rundach z 5 ligowcem

0

dzieki pobijania rekordów odpadliśmy z LM ze średniakiem to odpowiedz sobie sam do czego nam to potrzebne było i jest skoro liga już wygrana ;)

3

Dokładnie i podawał tylko do tylu i wola rakiticia oglądać który jest naszym najlepszym ofensywnym graczem

0

Co ty my idziemy po śmieszny rekord wygrania ligi bez porażki busi - rakieta to obowiązek a ty chcesz tak ofensywnie wyjść ;) pozatym oni maja ledwie 4tys minut rozegrane co to jest

12

To zapłać wyjmij z kieszeni 150 mln euro i płac chętnie go zobaczymy

2

Od rozgrywania to był muller ribery James a on grał obok toliso na spd , a i tak miał sporo wejść ofensywnych u nas rakitic rozgrywa ? Bo chyba tylko na środku boiska jak się mecz zaczyna , nie ma iniesty lub coutinho to messi musi wracać do pomocy bo nasz rakitic jest tak kreatywny ze umie tylko mikrofon przy różnych przestawać ;)

3

Nie oszukujmy się pozycji rakiticia obok busiego i coutinho by brylował , ale niestety u nas jest ból ze jest cienki i podaje tylko do tylu gdyż od nas odszedł , niestety nie daliśmy mu argumentów żeby został Tito go u nas kisił na ławce ale zdobywa tytuły co roku z bayernem w LM dochodzi dalej niż barca to po co ma wracać ?

P.s dodam tylko ze były komentarze ze mamy jego brata który jest lepszy od thiago xD

4

pokaz w niedziele najlepsza 9 na swiecie jak sie strzela :)

3

Brawo Lewy , najlepsza 9 świata xddddddd

0

chlopek wiezadla zerwal dryblingiem

0

tak

1

to nie bundesliga i nie hamburger czy inny werder

0

dobra teraz lewy brama i bayern final !

1

dawac bayern jeszcze jeden !!

0

spokojnie 2 bramki to nie tak duzo , jedna wsadza a pozniej to juz wszystko moze sie stac

3

w lm w fazie pucharowej nie pamietam kiedy albo w jakims finale typu PK itp .

37

Ta najlepsza 9 na swiecie z bayernu nawet w polowie nie jest tak dobra jak nasza i nie gadajcie glupot przez to ze jest polakiem , bo grajek dobry ale do suareza to mu jeszcze brakuje

3

standard bayern cisnie a real strzela :D

0

30 min gry , lewy jedna symulka xdd

8

bayern cisnie a zaraz real na farcie wcisnie xdd

1

Szacunek do realu ? Szanujmy się , niech robią wszystkim drużyna jakie są byle nie białym ..

1

Sule tez da radę a na dodatek martinez wrocil na pozycje spd i środek pola mogą zdominować , grunt to żeby bramkę strzelili a ofensywnie wyjdą nastawieni od początku a maja kim straszyć jest lewy , James , Ribery , Muller , Thiago

1

Dokładny wynik obstawilem 2:0 dla Bayernu jutro Real u siebie fatalny a skoro juve wbiło im 3 bramki to bayern nie da rady ? Bayern posiada jednak lepsza obronę niż emeryckie juve , oby tylko boateng zagrał i alaba

8

co by nie mowic denis dobra zmiana dal troche jakosci w srodku

4

szkoda ze to nie ostatnia kolejka tak jak trzy lata temu i remis daje im utrzymanie a nam mistrzostwo bo fajnie jakby sie utrzymali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?