olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie daj sobie dmuchac jordi
0
pierwszy szpaler juz zrobiony marcelo zainiciowal
1
to co koledzy i kolezanki kogo dzisiaj zidane wytypuje do krycia indywidualnie leo ? moze casemiro ?:D
0
wolalbym przegrac 5 meczy w lidze i wygrac tryplet niz pobijac nadal smieszny rekord ;D
0
Tuż po konferencji verattiego erkisen będzie naszym grajkiem
0
Kiedy jak nie teraz dawać czas wychowanka ? W środku sezonu nie można dać im szansy bo się pkt liczą w lidze w LM nie ma opcji nawet i w PK w dwóch rundach z 5 ligowcem
0
dzieki pobijania rekordów odpadliśmy z LM ze średniakiem to odpowiedz sobie sam do czego nam to potrzebne było i jest skoro liga już wygrana ;)
3
Dokładnie i podawał tylko do tylu i wola rakiticia oglądać który jest naszym najlepszym ofensywnym graczem
0
Co ty my idziemy po śmieszny rekord wygrania ligi bez porażki busi - rakieta to obowiązek a ty chcesz tak ofensywnie wyjść ;) pozatym oni maja ledwie 4tys minut rozegrane co to jest
12
To zapłać wyjmij z kieszeni 150 mln euro i płac chętnie go zobaczymy
2
Od rozgrywania to był muller ribery James a on grał obok toliso na spd , a i tak miał sporo wejść ofensywnych u nas rakitic rozgrywa ? Bo chyba tylko na środku boiska jak się mecz zaczyna , nie ma iniesty lub coutinho to messi musi wracać do pomocy bo nasz rakitic jest tak kreatywny ze umie tylko mikrofon przy różnych przestawać ;)
3
Nie oszukujmy się pozycji rakiticia obok busiego i coutinho by brylował , ale niestety u nas jest ból ze jest cienki i podaje tylko do tylu gdyż od nas odszedł , niestety nie daliśmy mu argumentów żeby został Tito go u nas kisił na ławce ale zdobywa tytuły co roku z bayernem w LM dochodzi dalej niż barca to po co ma wracać ?
P.s dodam tylko ze były komentarze ze mamy jego brata który jest lepszy od thiago xD
4
pokaz w niedziele najlepsza 9 na swiecie jak sie strzela :)
3
Brawo Lewy , najlepsza 9 świata xddddddd
0
chlopek wiezadla zerwal dryblingiem
0
tak
1
to nie bundesliga i nie hamburger czy inny werder
0
dobra teraz lewy brama i bayern final !
1
dawac bayern jeszcze jeden !!
0
spokojnie 2 bramki to nie tak duzo , jedna wsadza a pozniej to juz wszystko moze sie stac
3
w lm w fazie pucharowej nie pamietam kiedy albo w jakims finale typu PK itp .
37
Ta najlepsza 9 na swiecie z bayernu nawet w polowie nie jest tak dobra jak nasza i nie gadajcie glupot przez to ze jest polakiem , bo grajek dobry ale do suareza to mu jeszcze brakuje
3
standard bayern cisnie a real strzela :D
0
30 min gry , lewy jedna symulka xdd
8
bayern cisnie a zaraz real na farcie wcisnie xdd
1
Szacunek do realu ? Szanujmy się , niech robią wszystkim drużyna jakie są byle nie białym ..
1
Sule tez da radę a na dodatek martinez wrocil na pozycje spd i środek pola mogą zdominować , grunt to żeby bramkę strzelili a ofensywnie wyjdą nastawieni od początku a maja kim straszyć jest lewy , James , Ribery , Muller , Thiago
1
Dokładny wynik obstawilem 2:0 dla Bayernu jutro Real u siebie fatalny a skoro juve wbiło im 3 bramki to bayern nie da rady ? Bayern posiada jednak lepsza obronę niż emeryckie juve , oby tylko boateng zagrał i alaba
8
co by nie mowic denis dobra zmiana dal troche jakosci w srodku
4
szkoda ze to nie ostatnia kolejka tak jak trzy lata temu i remis daje im utrzymanie a nam mistrzostwo bo fajnie jakby sie utrzymali