olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rakitic ostatnio był wielbiony bo przeprowadził rajd stulecia w meczu z villareal a wczoraj kaszana to samo busi , coutinho sam próbował szarpać ale mało z tego wynikało , odkąd xavi odszedł brakuje takiego zawodnika który wyreguluje tempo gry , rakitic oprócz bronienia które czasami mu średnio wychodzi bo jest wolny jak ślimak nie posiada żadnej cechy która delegowalaby go do gry w naszym zespole , wydaje się ze ten arthur to taki styl podobny do xaviego trochę w ofensywie i bronić tez broni całkiem spoko , tylko pytanie czy Valverde odstawi swojego pupilka , kolejna sprawa to suarez to znów nie zachwyca forma, nie wiem co się dzieje on na początku sezonu gra kaszanę w środku sezonu strzela jak pistolet a na końcu znowu gra kaszanę a jego jedyny zwód na zamach doprowadzał mnie wczoraj do nerwicy ten griezman może być dobrym rozwiązaniem pod warunkiem ze będzie grał za grubego w ataku co jest mało prawdopodobne bo suarez to super kumpel Leo i niestety Valverde poniekąd patrzy pod takim kątem ustawiając skład , obrona to masakra umtiti kontraktu nie podpisał , pique jak to pique czasami ma babole ale poziom zawsze jakiś trzyma , verma to nie wzmocnienie bo w każdej chwili może się rozkleic a mina nie doświadczony
1
W sumie to my mamy tak naprawdę 2 SO w zespole bo verma nigdy nie wiadomo kiedy się połamie , yerry nie doświadczony pozostaje pique oraz umtiti który jak narazie nie podpisał kontraktu a Bartek się zajął kupnem griezmana zamiast zrobić porządek w obronie pozbyć się douglasa , digne , Yerrego na wypożyczenie za wszelka cenę musimy pozyskać lengleta , chciałbym również powrotu Grimaldo bo on wydaje się następca Alby
0
Dziwie się ze nasz zespół szuka wzmocnien za oceanem skoro w Europie jest tylu młodych ogranych już na poziomie LM czy LE stoperów a my yerrego ściągamy , no ale nic trzeba wierzyć ze się ogra.
1
Valverde szedł na rekord nie rotował w lidze , przegraliśmy LM bo sił nie mieli teraz zaczął rotować przegraliśmy rekord bo doświadczenia brakło i ten człowiek jest trenerem barcy , a można było na początku sezonu mecz przegrać i później bez stresu rotować i dojść dalej w LM i odpaść przynajmniej po walce a nie z braku sił ...
1
z suarezem tego nie odrobimy niestety .
0
bedzie 7:5 dla barcy
0
powiedz to valverde
3
on zdjal dembele a zostawil suareza...
4
jezeli oni nam strzelili 5 bramek to my mozemy 6 ... to jest barca nie plakac
2
paulinho wchodzi , pewnie za dembele bedziemy bronic wyniku
0
ale to nie wina miny on biegl za swoim , pique obstawial powietrze
0
pique kogo kryl ?
11
suarez non stop macha lapami do dembele bo mu nie podaje a tamten co mu pilke poda to ten zaraz traci , a drze pape tak ze slychac go u mnie w domu a co jest na stadionie
15
gruby ty to nie machaj tylko sie za gre wez
0
ma sie to kopyto
1
dzieci malej wiary i tak to wygramy , spokojnie
0
rakitic , busi mvp dzisiaj bez dwoch zdan ;) ostatnio bylo podniecenie bo rakitic zagral mecz zycia :D
0
lenglet to priorytet w nastepnym sezonie lub ten holender
0
sirotkin znow cos nie tak z autem , albo ma takiego pecha albo totalnie nie umie jezdzic albo to i to , a Roberta musi skrecac jak widzi jego wyczyny , szkoda ze Kubica w jakims sauberze czy hassie nie jezdzi tam chociaz mialby szanse zapunktowac a tak sie kisi na rezerwie
3
Umtiti na trybunach f1 pokazal go realizator :)
0
ale mi szkoda alonso ze od dwoch lat maclaren taki slaby samochod robi a pamietam pare lat temu maclaren mercedes to byl sztos , a teraz maclaren cienizna :/
2
posiada ktos streama z pl komentarzem do formuly 1 ?
2
krol Douglas I juz sie oszczedza na wypozyczeniu przed mundialem
0
lepiej grimaldo wyciagnac
10
150 na coutinho mowie bo pewnie dembele by nie bylo jak neymar by zostal .
75
i po co ci to bylo ? miales wszystko , teraz bys mial jeszcze coutinho w pomocy i wiele tytulow przed soba , ale tak to jest jak sie chce byc w centrum uwagi i na piedestale :)
0
Griezman jest świetny ale potrafi mieć przestoje słabej formy większe niż suarez a taki Valverde będzie go i tak na sile pchał do pierwszego składu , co może dembele blokować , co do ousmane to jak griezman przyjdzie to niech odejdzie na wypożyczenie bo samymi treningami i gra w 1/32 pucharu króla to się słabo ogra . Chyba ze jego ambicje sięgają tak jak denisa i ławka mu wystarczy w co wątpię .
0
Ale mamy kadrę zastanawia mnie tylko obecność jędzy , maczynskiego (którzy nie grają w klubach ) oraz peszkina bo co by nie mówić 3 bilety na mundial wezmą a pożytek mały chyba ze do towarzystwa , szkoda ze klicha nie powołał który gra regularnie w lidze holenderskiej a mączka niestety do kadry się nie łapie , chyba ze jakaś kontuzja bo nie interesuje się ekstraklasa tylko tyle co wejdę skład Legii zobaczyć czasami jak nasi reprezentaci i ich często nie ma;) p.s mógł nawet tego romanczuka wziąć na testy
0
Może nasz barceloński ramos?
1
Już z realem miał pokręcić i się zesralo dostali baty