1

jakis cedric bedzie biegal na PO w portugalii na mundialu a semedo nawet na lawce nei bedzie xd

0

ja kibicuje interowi wygranej bo jak awansuja to beda musieli odkupic od nas rafinhie xd

8

z calym szacunkiem do trenera portugalia ale brak powolania semedo jest tak samo niewytumaczalny jak zdobycie przez nich mistrzostaw europy

0

suarez prawie asysta xd

0

Mina strzeli bramke 6k

0

a wy gadacie ze griezman bedzie gral zamiast suareza jak valverde go nawet w takim meczu nie zdejmie :)

7

mistrz zmian ....

7

a roberto dostaje 4 mecze zawieszenia za walniecie marcelo w reke a koles noge zlamal dembele prawie i dostal zoltko ...

0

po mundialu na 80 %

1

gruby to jest fenomen , on to juz chyba w rosji myslami nie widze innego wytlumaczenia ;D

0

ale ma te pily dembele kurde co wrzuta to zagrozenia to samo rozne

1

licze na jakas brameczke dembele , coutinho no i iniesty na odchodne to byloby pieknie pozegnanie kapitana

0

mam nadzieje ze lech wygra z legia i jaga tez sobie poradzi z wisla :)

0

O co chodzi z tymi cenami podawanymi za griezmana jedni 120 mln drudzy ze 150 mln , jak klauzula wynosi 100 mln to barca wpłaca 100 mln i atleti nie ma nic do gadki

0

Lewy niby świetny snajper ale wiek zaczyna robić swoje 30 lat na karku niestety z roku na rok będzie coraz gorzej ( obym się mylił) co do mistrzostw to liczę ze milik będzie brylował i postrzela trochę bo kiedy jak nie teraz ma zacząć wchodzić w buty lewego ?

0

Brawo eintracht szkoda lewego tylko bo całego Bayernu średnio mi szkoda ;)

5

ehh gdyby sie dalo cofnac czas pamietam po pierwszej czesci harrego czekalismy na nastepna czesc z wielkimi nadziejami ze kazda nastepna bedzie lepsza i tak bylo jaralismy sie niesamowicie , jakos mam wrazenie ze teraz takich filmow juz nie robia , tak samo jak w polsce typu killer , poranek kojota itp :)

0

akurat transfer suareza byl bardziej prawdopodobny niz pogby bo ten gral w liverpoolu ktory nie mogl sie zalapac do LM a ze barca zlozyla oferte to i suarez naciskal pogba niestety chcial duzych pensji i wybral kase a nie trofea i tak to wyglada teraz zwykly najemnik jak neymar :)

10

fajnie gra taki troche cofniety pomocnik ale i do przodu umie pociagnac i przedryblowac mysle ze coutinho - busi - pogba daloby rade , niestety teraz za pozno

0

ogladam tego pogbe i moze manchester nie blyszczy ale te 100 mln to jak drobne za tego grajka u nas by idealnie pasowal na pozycje rakiticia :)

1

Guardiola w city do 2021 podobno czyli jednak nie 3 lata tak jak w bayernie i zmiana z barcy odszedł bo chciał rewolucji w składzie ale barce średnio było na to stać pozatym po co zmieniać coś skoro co roku walczyliśmy o grypowy w city może kupywać gwiazdy w każde okienko i mu się to podoba ;) Chciałbym aby lucho przejął jakiś arsenał lub Chelsea i wygrał ligę angielska i pokazał ze może guardiola nie jest taki wybitny bo w barcy wygrał wszystko ale miał messiego w najlepszej formie oraz najlepsza pomoc i obronę nie trzeba przypominać chyba ze iniesta-busi-xavi robili robotę , ligę niemiecka zdominował ale ja bym nawet smuda zdominował z takim składem ;)

17

I znów zostanie bohaterem bo przyznał się do błędu i wpłacił 14 mln myśle ze złota piłka za te czyn byłaby dobra nagroda ;)

0

W arsenalu dwa sezony wcześniej miał sezon wybitny, teraz tez dobry sezon oglądałem często arsenal i dawał radę nie zapominajcie ze u nas może stać stać się tylko lepszy

0

Co widzieli w douglasie , aleixu vidalu i teraz w semedo ( no ten ma czas bo dopiero pierwszy sezon ) ale następca alvesa był już podobno 5 lat temu szukany i dalej roberto ciśnie na PO

0

Marzy mi się taki bellerin na PO i Thiago do pomocy , ale nasz zarząd woli ściągać arthurow , minow i innych wynalazków zamiast graczy którzy posiadają DNA barcy i mogliby szybko wejść do zespołu a nie adopotować się przez 3 lata ;(

1

Cedric na PO jest gorszy od douglasa a on semedo nie powolal;)

2

Stroje jak na ligę mistrzów xd

27

Akurat pique nawet w słabszej formie i tak góruje nad umtitim i lengletem , przedewszystkim doświadczeniem ale i nie oszukujmy się ma babole ale w najważniejszych meczach kiedy trzeba gra jak profesor czego o umtitim nie można do końca powiedzieć . Zaraz zostanę tu pewnie zjedzony przez ekspertów ale taka jest prawda .

1

Sprawdź posty moje jeżeli Ci się chce już na początku roku pisałem ze powinnismy postawić na pierwszym miejscu LM bo LL już była wygrana i ze słabymi drużynami stosować rotacje ale niestety Valverde w bilbao grał zwykle na jednym froncie LL i czasami w PK doszedł gdzieś do 1/16 i nie wie co to rotacja, po meczu z roma pokazał swój kunszt wymienił większa czesc składu i zagraliśmy później pięknie z sevilla , można hejtowac zidane ale trzeba mu oddać ze rotacjami wygrywa trofea bo ma większość graczy w rytmie meczowym a u nas pełno gwiazd ale co z tego skoro grzeją ławkę , wejdę jak dembele w 87 minucie w rewanżu z roma a eksperci i tak policzą mu ile piłek stracił xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?