olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już z realem miał pokręcić i się zesralo dostali baty
1
jest tez opcja ze najpierw by się wywrócił i zwijał ze mu nogę urwało
0
Nie mogę się doczekać semedo będzie kasował neymara na prawej flance w grań derbi jak bogini brazylijska zasili białych ;)
47
A on co nie robi akcji bramkowych kto stworzył coutinho szanse bramkowa , 7 asyst w tym sezonie mino ze gra co 10 meczy , skończmy z tym neymarem bo to już delikatnie śmieszne się robi , neymar jak na boisku był to tylko widział messiego i od święta suareza a ty mówisz jakby każdy jego kontakt z piłka kończył się bramka albo asysta ;)
97
Dembele musiałby strzelić 50 bramek w jednym spotkaniu żeby mu tutaj ludzie nie wypominali strat piłek a wczoraj miał może z 5 strat przez cały mecz gdzie suarez wszedł w drugiej połowie i w 5 minut miał tyle strat co dembele , ludzie dajcie spokój to jest zawodnik ofensywny , drybler i ryzyko straty piłki jest wliczone w jego grę , neymar średnio co mecz wykręcał 15-20 strat piłki ale oczywiście miał alibi bo super fajne triki robił a tu przychodzi chłopak 20 lat nie grał większej części sezonu i już wymagane od niego nie wiadomo co , spójrzcie na neymara jak grał w pierwszym sezonie .
0
on zawsze taki w borusii bylo to samo xdd
0
przestanie sie zacinac jak zagra 4-5 spotkan z rzedu w wyjsciowiej jedenastce
2
dajmy mu zagrac 4-5 spotkan pod rzad to sie przekonacie co potrafi niech przepracuje presezon i dembele pokaze klase w nastepnym sezonie ..
1
yerry ładna asysta !
0
paco w presezonie bedzie naszym pierwszym napadziorem bo na mundial nie jedzie
1
ale po co w jakim celu nie mozna dac szansy paco . minie i gomesowi ?
7
boze wygrywamy 3:1 i po bramce z niczego a ten juz wyslal na rozgrzewke rakiticia i suareza o gomesu juz nie wspomne co dac szanse paco i zostawic dembele i coutinho do konca meczu ... kompromituje sie tymi zmianami valverde
6
zaraz gomes i rakitic beda wprowadzani zeby bronic wyniku zobaczycie xd
1
fajnie ze dembele nie szuka tak duzo dryblingu tylko odrazu szuka kolegow w polu karnym
0
dembele zabawa
0
dembele jak dzik w zoledzie wjechal
3
Denis nie powołany
11
Rakitic mvp messi i semedo super ten drugi po wejściu po pierwszej połowie zasuwał od bramki do bramki
0
Pamietam kiedyś sędziował nasz mecz jeden niedoświadczony sędzia niby bo to było jego 2 lub 3 spotkanie i dawał radę nie popełniał większych błędów niestety to było na początku sezonu teraz już o nim nie słyszę żeby nam gwizdał
1
jak do biegania to polecam spoko buty
1
Nie muszę przypominać która strona Real przeprowadził akcje przy pierwszej bramce ;)
7
Teraz jak emocje opadły to moim skromnym zdaniem do końca sezonu semedo powinien grać na PO bo wczoraj w połowie jak wszedł to był najlepszy moim zdaniem po Leo i rakiecie , coutinho powinien wejść na pozycje iniesty a dembele na prawa flanke , więcej minut powinni dostać paco , denis oraz mina w ogóle coś powinien zagrać ;)
0
Teraz dembele , coutinho oraz semedo powinni do kina sezonu grać regularnie , myśle ze denis i paco powinni dostać szanse
1
nieeee
2
Sergio Ramosie , wierzymy ze Ci sie uda !
0
czemu SEMEDO nie gra od poczatku ?
1
Valverde hahahahaha a zaraz inieste zdejmie bo nie bedzie mial sil
0
nasi co mieli sie zajac grą to wola wmyiany zdac z tym 4-4-2 to tez katastrofa
0
bedzie obrona czestochowy , wejdzie semedo pewnie za coutinho albo inieste
0
oplacalo sie odpasc z lm aby przegrac z realem i zakonczyc smieszny rekord bez porazki xd