olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o 20:00 piekny sie zaserwuje kawalek dobrego futbolu
0
od dzis pojdzie siedziec czy dadza mu dograc MS ?
11
w kazdym i pod kazdym wzgledem ;D
0
nie wiecie ze gruby musi najpierw dwie-trzy sety zmarnowac zeby cos wsadzic ?:D
0
oj gruby gruby
1
moze byc tak jak z gabrielem jesusem ze tez odpali w koncu nie kazdy transfe z ameryki musi byc porazka ;/
0
ty sie modl zeby ramos sie nie rozlozyl przed pieknym w celu podlizania mu sie aby ten zostal na kolejny sezon
1
szkoda ze paco nie dostal kilku spotkan w lidze smiem twierdzic ze moglby spokojnie utrzymac poziom suareza a nawet wejsc na wyzszy przy jego formie z ostatniej polowy sezonu , mysle ze to czas kupic icardiego i powoli zaczac go wprowadzac to moze i gruby sie ogarnie jeszcze bo wiadomo ze 31 lat robi swoje mysle ze przy takiej formie jak bedzie gral padline przez 1-2 sezonu powinnismy sie go pozbyc tylko czy Leo sie na to zgodzi ?:)
6
licze na suareza ze pokaze na tych mistrzostwach ze mimo duzego hejtu na tej stronie to i tak najlepsza 9 na swiecie :) dzisiaj wszyscy za urugwajo , maroko oraz hiszpania ? :D
0
Podpinam się xd najlepsze były komentarze ze „on już jest blaugrana „ xd
11
Za 225 mln mamy de jonga , lengleta , thiago i jeszcze pieniążki zostają na zmiennika dla grubego jakby paco chciał odejść
2
Gdyby ten dembele miał chociaż okazje pomoc naszym w tej lidze mistrzów i zagrał w meczu z roma to wielce prawdopodobne ze moglibyśmy powalczyć o to trofeum , ale niestety super trener wolał kreatywnego paulinho wrzucić
5
Piękny poranek z wiadomością ze Antoni zostaje , chociaż dembele będzie się ogrywał i łapał pewność siebie , dopiąć transfer Lengleta oraz najlepsza opcja do pomocy będzie Thiago i mamy skład gotowy , pozbyć się vidala , rafinhii , gomesa i gitarka . Proste a jednak jak widać nasz zarząd ma z tym problem j wola buszować po Amerykach i oglądać jakiś graczy którzy będę do gry za 2-3 lata bo za nim złapią nasz system to mija pare miechow .
9
Nagrałeś filmik ??
0
Fajnie jakby nasi kupili takiego draxlera koles może zagrać na skrzydle oraz w pomocy i w psg wchodzi z ławki i nie robi problemu a jak na zmiennika to całkiem wysoki poziom mógłby dembele odciążyć czy którego pomocnika jak trzeba
1
Ja tez ale akurat nie przyjście Antka to sukces tego zarządu i dembele będzie grał więcej
2
mam nadzieje ze naszym czasem nie strzeli do łba jakis di maria albo inny emeryt rencista , jezeli by juz chcieli go kupic to lepiej pieniazki na cel charytatywny wplaca albo dorzuca do remontu stadionu
1
tak pewnie i kane jeszcze oraz mysle ze de bruyne .
4
co ty gadasz ze porazka abidala , co mial dolozyc z wlasnej kieszeni do jego pensji? porazka to bylo w ogole interesowanie sie tym graczem zamiast zajac sie pomocnikiem i obronca a nie robic takim jak ty nadzieje ze przyjdzie .
0
i co panowie i panie co pisali ze "antek juz jest blaugrana" xd zwykly najemca chcial wiecej kasy zyskac i mu sie udalo tak samo wypial sie na atleti jak i na nas a atleti go na rekach bedzie nosic bo odmowil gigantowi , brawo tez dla zarzadu ze nie dawali 30 mln za sezon bo to bylby skandal , mamy dembele nie ma sie co lamac , sprzedac rafinhie , gomesa . vidala , munira , marlona zarobic okolo 100 mln i kupic lengleta i ewentualnie thiago do pomocy i mamy kadre kompletna , jezeli paco by odszedl to warto tez zainwestowac w jakiegos zmiennika dla suareza , na antku swiat sie nie konczy , pilkarz wybitny ale co z tego jak on ma 3 miechy dobrej formy , pol roku go nie widac i tak w kolko
0
brawo jego najlepsza decyzja w zyciu jaka mogl podjac , wole zeby dembele gral i sie ogrywal niz zmarnowal sie na ławce pozdrawiam tych ktorzy pisali "antek juz jest blaugrana " xdddddddd
0
kiedy celebryta oglosi tą wiadomosc ze zostaje :d
5
niby nie wigilia a gada ludzkim glosem
0
nie pisz tak bo zaraz przyjda jego obroncy i napisze ze to media robia taki szum i to media zmuszaja go nagrywania smiesznych filmikow xdd
0
fajnie jakby arabia zremisowala chcialbym zobaczyc mine putina xd
2
"tak to jest karny , faul byl ewidentnie przed polem karnym " jurek dudek jak go slysze to odrazu mi sie to przypomina ;D
1
W juve wygra słaba ligę włoska i pracuje dalej w realu mógłby mieć problem gdyby nic nie wygrał ;)
0
Dzieki za sprawdzenie dyktanda
0
Nawet dzieci 12 letnie potrafią stwierdzić ze zachowuje się mizernie a ty mówisz ze nie ma tu nic nieprofesjonalnego , kto normalny mówi ze ogłosi decyzje poprzez film
0
Zachowanie griezmana jest bardziej dziecinne niż dembele , który odrazu zakomunikował borussi ze ma go sprzedać bo nie będzie grał i za wszelka cenę chciał do nas trafić oczywiście nie pochwalam tego zachowania ze nie trenował LE chociaż się określił ze chce odejść a ten robi szopkę w około siebie jakby był królem świata i barca jak i atleti nie mogły bez niego funkcjonować , u nich może jest gwiazda ale u nas będzie jednym z wielu ;)