0

Wraca Bestia juz w sobote zagra 60 minut z Osasuna i pokaze kto jest nr 1 na swiecie ! [ El Jarek ]

2

Widze sporo komentarzy ze zielinski nie nadaje sie do gry obok krychowiaka tylko niestety to wczoraj zielinski przecinal i ciagnal gre do przodu niestety nasza gwiazda PSG jest daleko od swojej formy zreszta wydaje mi sie ze w psg nie bedzie w takiej dyspozycji aby wygryzc matuidiego , rabiota czy nawet emeryta motte bo o verattim to juz nawet nie wspominam bo to conajmniej 2 klasy lepszy zawodnik . Taka sevilla byla dla krychy idealnym klubem , kolejny problem to lewa obrona gdzie zawsze z nia mielismy problem , lepiej zaczac szukac jakies LO na lata a nie na sile Rybusa skrzydlowego wciskac czy Jędze prawego obronce, nie winie fabiana o strate bramki ale jakos jak szczesny broni to lepiej potrafi ustawic linie obrony , fabian to taki troche ter stegen co nie zmienia faktu ze Łukasz jest swietnym bramkarzem

2

2 godziny wyjete z zycia

0

banda nieudacznikow

1

miesiac w napoli a juz drewniany jak higuain ...

2

formie ? chlopie przeciez matuidi go nakrywa czapka , biega jak samolot przecina wszystko gdzie krychowiak do psg , sevilla to byl dobry klub dla niego

1

dobrze ze zaczynamy grac jak real , dzida w pole karne xd haahhaah

0

Musimy pozyczyc mullera , douglasa coste , alcantare no i xabiego alonso oraz ewentualnie arturo vidala wtedy nasza gwiazda z 9 na plecach bedzie strzelac hatrick za hatrickiem

0

jakie drewno to lewy dzisiaj

0

krychowiak jest strasznie slaby , brako formy , regularnej gry a niektorzy tutaj mowia ze jest lepszy od matuidiego albo rabiota w psg i sie dziwia ze nie gra niestety za wysoksie progi na krychowiaka , sevilla to byl dobry klub dla krychowiaka w psg ciezko bedzie mu w ogole grac w pierwszej jedenastce , mam nadzieje ze sie myle

3

jedno okienko a taki sklad odmlodzony a ja sie tak martwilem w tamtym sezonie ze robimy sie drugi milan , mam nadzieje ze tylko chlopaki beda dostawac szanse oraz je w pelni wykorzystaja i odpala na dobre

0

wydaje mi sie ze rafinha , munir powinni jak najszybciej odejsc na wypozyczenie bo watpie aby rafinha lapal sie w meczowej 18 a co dopiero gral , munir pewnie do valencii pojdzie co bedzie dobre w jego przypadku

0

miroslawski wpienia juz tym gadanie podsmiechujki itp jakby byl ekspertem a sredni z niego fachowiec

0

suarez dzis piach;/

0

umtiti nie wzruszony xddd

0

e no waka waka caly i zdrowy; d

5

a monaco wygrywa z psg brawo oby tak dalej !

2

jak narazie caly zespol na plus , alba oraz umiti w obronie bardzo dobrze , denis tez sie wyroznia , rakieta oczywiscie na swoim poziomie wysokim ale to u niego standard w ataku troche pistolero nie widoczny

0

gdyby busi i suarez siedzieli cicho to pewnie by anulowali te kartki a tak watpie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

dobra zepsul ale obronil nic sie nie dzieje

1

rakieta ladnie narazie rodziela pilki

0

uciekaj na swoja strone bialasie i tam wspolnie liczcie ile macie zlotych butow i pilek z kolegami po fachu

7

samper asysta kurde mam nadzieje ze odpali jak denis suarez i bedzie spd na lata ! :D

0

co ty gadasz za bzdury . co do rafinhi i mathieu moge sie zgodzic ze moga odejsc ale to pewnie po sezonie turan jezeli piach bedzie gral to tez pewno odejdzie ale andre gomes napewno nie odejdzie 50 mln lucho go chcial takze pewnie ma spore plany wobec niego

0

odnosnie losowania to nie ma roznicy i tak kazdy wie ze jestesmy jednym z faworytow do zdobycia LM tym bardziej jak teraz mamy dobra lawke (gomes, umtiti , denis suarez , digne ) jezeli dojdzie paco to bedzie miazga wydaje mi sie ze borussie i celtic spokojnie pokonamy z city na etihad moze byc problem ale to nic sie nie dzieje zreszta to oni nas sie maja bac a nie my ich :D

4

nie wazne kogo dostaniemy wszystkich cisniemy :D
p.s legia albo ludgorets do realu 100 %

3

ahh ten cris zaraz mu botoks wystrzeli od tych usmieszkow :D

17

to co tak jak pique mowil 4 druzyna ligi angielskiej juz jest xdd

0

city dawno nie bylo spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?