olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czerwinski + dabrowski kto to w ogole jest , czy nie mozna bylo kupic dwoch srodkowych obroncow na miare ligi europy chociaz ? czy nie stac ich wydac milion euro na dwoch solidnych stoperow ?
0
czerwinski + dabrowski kto to w ogole jest ? czy naprawde nie bylo stac legi i wydac te milion euro i kupic dobrych obroncow ?
0
dobra daje max 10 minut bvb na brameczke ;d
10
no a co , tak sie gra w europie
0
lucho dawaj tego paco :D
0
ale zajeb.....hahahah
2
co jak co ale andre gomes z meczu na mecz jest coraz lepszy dzis podoba mi sie ze caly czas jest pod gra i jego wejscia ofensywne naprawde obiecujace ;D
0
rzuci ktos linkiem ? z gory dzieki;p
0
rzuci ktos linkiem ? z gory dzieki
1
kolo toure prawie sam zmiescil xdd
0
wnerwia mnie to biadolenie o alaves i naszej wpadce , gdyby to byla ostatnia kolejka i bysmy przez to przegralis mistrzostwo to rozumiem ale minely raptem 3 kolejki...
11
bardzo dobrze ze gwizdaja na mafie
0
laboga oczywiscie pierwsze zdanie i juz o realu musial cos powiedziec...
1
bardzo dobry sklad nasz najmocniejszy oprocz andre gomesa bo iniesta bez kontuzji jest oczywiscie lepszy ale mysle ze gomes pokaze sie z dobrej strony do tego ten umtiti ktory tak swietnie sie wprowadzil do naszego zespolu fajnie ze lucho stawia na niego bo mascherano juz nie te lata
0
dzis nie wygramy niestety
0
no nie masche mialby bramke !
1
Dlatego wlasnie Umtiti bedzie gral z PIque :D
0
mowilem sprzedac rudego;d
0
rudy cos ty narobil
0
Dobra nie plakac wejdzie iniesta , messi i suarez i pozamiataja :D
0
rakieta ty nie baw sie w ramosa ;d
2
blanco wez no idz zobacz czy Cie na smietankowej nie ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
szkoda nie szkoda nie jest naszym pilkarzem dlatego nie interesuje mnie to jak gra claudio bravo dzis bede natomiast kibicowal cilessenowi oby zagral jak najlepiej i bez zadnych bledow
2
bravo zlatan dawaj jeszcze ze dwie brameczki :D
0
zlatan bravo ahaahahahahahah
0
Wraca Bestia juz w sobote zagra 60 minut z Osasuna i pokaze kto jest nr 1 na swiecie ! [ El Jarek ]
2
Widze sporo komentarzy ze zielinski nie nadaje sie do gry obok krychowiaka tylko niestety to wczoraj zielinski przecinal i ciagnal gre do przodu niestety nasza gwiazda PSG jest daleko od swojej formy zreszta wydaje mi sie ze w psg nie bedzie w takiej dyspozycji aby wygryzc matuidiego , rabiota czy nawet emeryta motte bo o verattim to juz nawet nie wspominam bo to conajmniej 2 klasy lepszy zawodnik . Taka sevilla byla dla krychy idealnym klubem , kolejny problem to lewa obrona gdzie zawsze z nia mielismy problem , lepiej zaczac szukac jakies LO na lata a nie na sile Rybusa skrzydlowego wciskac czy Jędze prawego obronce, nie winie fabiana o strate bramki ale jakos jak szczesny broni to lepiej potrafi ustawic linie obrony , fabian to taki troche ter stegen co nie zmienia faktu ze Łukasz jest swietnym bramkarzem
2
2 godziny wyjete z zycia
0
banda nieudacznikow