0

czerwinski + dabrowski kto to w ogole jest , czy nie mozna bylo kupic dwoch srodkowych obroncow na miare ligi europy chociaz ? czy nie stac ich wydac milion euro na dwoch solidnych stoperow ?

0

czerwinski + dabrowski kto to w ogole jest ? czy naprawde nie bylo stac legi i wydac te milion euro i kupic dobrych obroncow ?

0

dobra daje max 10 minut bvb na brameczke ;d

10

no a co , tak sie gra w europie

0

lucho dawaj tego paco :D

0

ale zajeb.....hahahah

2

co jak co ale andre gomes z meczu na mecz jest coraz lepszy dzis podoba mi sie ze caly czas jest pod gra i jego wejscia ofensywne naprawde obiecujace ;D

0

rzuci ktos linkiem ? z gory dzieki;p

0

rzuci ktos linkiem ? z gory dzieki

1

kolo toure prawie sam zmiescil xdd

0

wnerwia mnie to biadolenie o alaves i naszej wpadce , gdyby to byla ostatnia kolejka i bysmy przez to przegralis mistrzostwo to rozumiem ale minely raptem 3 kolejki...

11

bardzo dobrze ze gwizdaja na mafie

0

laboga oczywiscie pierwsze zdanie i juz o realu musial cos powiedziec...

1

bardzo dobry sklad nasz najmocniejszy oprocz andre gomesa bo iniesta bez kontuzji jest oczywiscie lepszy ale mysle ze gomes pokaze sie z dobrej strony do tego ten umtiti ktory tak swietnie sie wprowadzil do naszego zespolu fajnie ze lucho stawia na niego bo mascherano juz nie te lata

0

dzis nie wygramy niestety

0

no nie masche mialby bramke !

1

Dlatego wlasnie Umtiti bedzie gral z PIque :D

0

mowilem sprzedac rudego;d

0

rudy cos ty narobil

0

Dobra nie plakac wejdzie iniesta , messi i suarez i pozamiataja :D

0

rakieta ty nie baw sie w ramosa ;d

2

blanco wez no idz zobacz czy Cie na smietankowej nie ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

szkoda nie szkoda nie jest naszym pilkarzem dlatego nie interesuje mnie to jak gra claudio bravo dzis bede natomiast kibicowal cilessenowi oby zagral jak najlepiej i bez zadnych bledow

2

bravo zlatan dawaj jeszcze ze dwie brameczki :D

0

zlatan bravo ahaahahahahahah

0

Wraca Bestia juz w sobote zagra 60 minut z Osasuna i pokaze kto jest nr 1 na swiecie ! [ El Jarek ]

2

Widze sporo komentarzy ze zielinski nie nadaje sie do gry obok krychowiaka tylko niestety to wczoraj zielinski przecinal i ciagnal gre do przodu niestety nasza gwiazda PSG jest daleko od swojej formy zreszta wydaje mi sie ze w psg nie bedzie w takiej dyspozycji aby wygryzc matuidiego , rabiota czy nawet emeryta motte bo o verattim to juz nawet nie wspominam bo to conajmniej 2 klasy lepszy zawodnik . Taka sevilla byla dla krychy idealnym klubem , kolejny problem to lewa obrona gdzie zawsze z nia mielismy problem , lepiej zaczac szukac jakies LO na lata a nie na sile Rybusa skrzydlowego wciskac czy Jędze prawego obronce, nie winie fabiana o strate bramki ale jakos jak szczesny broni to lepiej potrafi ustawic linie obrony , fabian to taki troche ter stegen co nie zmienia faktu ze Łukasz jest swietnym bramkarzem

2

2 godziny wyjete z zycia

0

banda nieudacznikow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?