olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
strzal miesiaca xd
0
prawda jest taka ze jak rakieta zszedl to zostala dziura w srodku pola arda tak jakby go nie bylo rafinha odrazu schodzil na skrzydlo
0
lucho niech spojrzy prawdzie w oczy i zacznie stawiac na vidala bo roberto sam nie wyciagnie do konca sezonu widac ze na oparach biega od 60 minuty , brak wejsc ofensywnych to samo bylo z granada w obronie tez srednio ..
2
iniesta poltora miecha , pique 1-2 tygodnie alba tydzien moze dwa
2
rakieta zszedl i dziura w pomocy jak do madrytu z barcelony
0
lucho musi dac szanse vidalowi
0
aleix vidal chyba nie moze byc gorszy od roberto tamten chociaz biega w te i spowrotem
0
a busi se truchta i zwiedza stadion paranoja xd
2
prawda jest takza ze neymar oprocz messiego i czasami suareza to ma w du.... innych zawodnikow i woli isc w drybling niz im podac pszyklad digne ktory non oskrzydla akcje a ten nigdy go nie wypusci na pozycje ....
0
neymar do zmiany
0
kurde obawiam sie ze sergi roberto jest za slaby na lepsze zespoly widac ze slabo w defensywie w ofensywie tez nie daje duzo potrzeba chyba jednak prawego obroncy
0
mozna by powiedziec busi pusi xdd
2
gomes potrzebuje czasu juz widac ze coraz lepiej z kazdym meczem mu idzie
0
ajajaja ladnie andre gomes sie zabral
0
umtiti to tam wszystko lapie
0
panowie gdzie na tel (android) obejrze meczyk barca - city ? bo jestem w trasie i nie mam jak zobaczyc : /// z gory dzieki
0
panowie gdzie na tel (android) obejrze meczyk barca - city ? bo jestem w trasie i nie mam jak zobaczyc : (
2
juz ostatnio denis dostal szanse i jakos nie widzialem zeby lepiej gral niz gomes .
5
rafinha do zmiany busi na spd rakieta do przodu
0
maszyna co moge powiedziec jeszcze raz maszyna
1
MASZYNAAAAAAAAA i co hejterzy !? :D
0
w sumie dobrze ze wybralismy douglasa a nie danilo bo chociaz douglas byl tak slaby ze lucho nie mial podstaw aby ruszac go z trybun i gral alves a tak to zidane ma klopot bo danio 30 melonow i jak go tu posadzic na lawce xddd
8
Danio swoj chlop !
0
alavessssssssssssssssssssssssssss
0
meczyki.pl obydwa sa transmitowane znajdz tylko sobie czy chcesz czerwony czy niebieski ogladac
2
dobra lewy strzelil to znow przez tydzien bedzie pisanie ze wrocil wielki robert w wielkim stylu troche rozumiem bo super pilkarz i w kraju wszyscy sie jaraja jego gra, ale zastanawiam sie co dzieje sie na urugwaju jezeli maja takich dziennikarzy jak my to tam nawet o Suarezie czyli najlepszej 9 na swiecie mowia bez przerwy :) pozdrawiam
20
UMTITI - MARLON jakby Lucho zaskoczyl to byloby pieknie :D
0
MASZYNA tyle moge powiedziec o tym zawodniku (oczywiscie crisu ) jak przystalo na lidera do zlotej pilki robi robote nie ma co , reszta juz jest historia.
11
ahahahhaha a zidane bije brawo hahahahaha
1
pedrooooooooooo 1 : 0 :D