olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
denis suarez wbil i znow zacznie sie gra do tylu do najlbizszego zawodnika xd
2
Aleix Vidal na prawa obrone roberto do srodka pomocy
0
zamiast kupic normalnego PO i dac Roberto do pomocy aby sie rozwijal to sie marnuje na prawej obronie a w pomocy nadal nie ma komu grac gomes , denis sie nie nadaja
3
teraz juz po meczu nie oszukujmy sie ale nie strzelimy 2 bramek D:
0
munir to zawsze sie przewracal po byle dotknieciu
6
samuel kasujesz tam tych parowczakow :D
8
mowilem ze pilka przejdzie obok rudego ale zawodnik nigdy hahahahah xdd
0
pilka przejdzie obok rudego ale zawodnik nigdy , lokiec pieta i nie ma klienta caly rudy :D
0
Umtiti po kontuzji wraca i jak przystalo na niego swietnie sie spisuje szkoda Pique ale chyba bardziej zmiana zeby uraz sie nie poglebil , Mathieu troche zlapal rytm takze powinismy dotrwac , Masche po podpisaniu kontraktu narazie swietnie pomoc rowniez dobrze neymar troche mniej widoczny ale w drugiej polowie abrakadabra i powinismy cos dorzucic :D
0
zabaleta juz powinien z czerwona wyleciec
0
ameryki nie odkryles :D
0
poda ktos link do meczu po polsku bez scin ? z gory dzieki
0
Real nawet z legia gra tylko wrzutkami xd efekt zidane mowili xdddddddddddddd
1
ksiezniczka walii cos dzisiaj rozkojarzona
0
ronaldo juz cieszy sie bo wie ze bedzie gwiazda wieczoru :D
3
a krychowiak sie dziwi czemu nie gra w podstawowym skladzie i dlaczego emery stawia przed nim rabiota , motte , matuidiego o verattim to juz nawet nie wspomne bo krycha nigdy sie do niego nie zblizy poziomem :D
0
no to po mistrzostwach :D
0
dawac peszkina on to wyjasni
1
fatalni sa ale chociaz posmiac sie idzie :D
0
nawalka boi sie o wynik bo rozgrzewaja sie dwaj ŚPD , czyli Maczynski i Jodlowiec xd
1
san marino strzela gola xddd
0
peszkin za krychowiaka i jedziemy na 3 obroncow
2
ale ta gwiazda psg jest drewniana i sie dziwi czemu nie gra w pierwszym skladzie :D
0
zielinski > krychowiak jak narazie :D
1
zielinski narazie nakrywa czapka nasza gwiazde psg :D
0
dawaj tego rakticia i denisa suareza
1
dawac rakiticia , denisa albo alcera byle szybko
0
jak strzelimy na 3:3 to juz po celcie oby jak najszybciej
0
andre gomes brawo !
1
dawac paco . neymar do pomocy i na dwoch napastnikow !