0

denis suarez wbil i znow zacznie sie gra do tylu do najlbizszego zawodnika xd

2

Aleix Vidal na prawa obrone roberto do srodka pomocy

0

zamiast kupic normalnego PO i dac Roberto do pomocy aby sie rozwijal to sie marnuje na prawej obronie a w pomocy nadal nie ma komu grac gomes , denis sie nie nadaja

3

teraz juz po meczu nie oszukujmy sie ale nie strzelimy 2 bramek D:

0

munir to zawsze sie przewracal po byle dotknieciu

6

samuel kasujesz tam tych parowczakow :D

8

mowilem ze pilka przejdzie obok rudego ale zawodnik nigdy hahahahah xdd

0

pilka przejdzie obok rudego ale zawodnik nigdy , lokiec pieta i nie ma klienta caly rudy :D

0

Umtiti po kontuzji wraca i jak przystalo na niego swietnie sie spisuje szkoda Pique ale chyba bardziej zmiana zeby uraz sie nie poglebil , Mathieu troche zlapal rytm takze powinismy dotrwac , Masche po podpisaniu kontraktu narazie swietnie pomoc rowniez dobrze neymar troche mniej widoczny ale w drugiej polowie abrakadabra i powinismy cos dorzucic :D

0

zabaleta juz powinien z czerwona wyleciec

0

ameryki nie odkryles :D

0

poda ktos link do meczu po polsku bez scin ? z gory dzieki

0

Real nawet z legia gra tylko wrzutkami xd efekt zidane mowili xdddddddddddddd

1

ksiezniczka walii cos dzisiaj rozkojarzona

0

ronaldo juz cieszy sie bo wie ze bedzie gwiazda wieczoru :D

3

a krychowiak sie dziwi czemu nie gra w podstawowym skladzie i dlaczego emery stawia przed nim rabiota , motte , matuidiego o verattim to juz nawet nie wspomne bo krycha nigdy sie do niego nie zblizy poziomem :D

0

no to po mistrzostwach :D

0

dawac peszkina on to wyjasni

1

fatalni sa ale chociaz posmiac sie idzie :D

0

nawalka boi sie o wynik bo rozgrzewaja sie dwaj ŚPD , czyli Maczynski i Jodlowiec xd

1

san marino strzela gola xddd

0

peszkin za krychowiaka i jedziemy na 3 obroncow

2

ale ta gwiazda psg jest drewniana i sie dziwi czemu nie gra w pierwszym skladzie :D

0

zielinski > krychowiak jak narazie :D

1

zielinski narazie nakrywa czapka nasza gwiazde psg :D

0

dawaj tego rakticia i denisa suareza

1

dawac rakiticia , denisa albo alcera byle szybko

0

jak strzelimy na 3:3 to juz po celcie oby jak najszybciej

0

andre gomes brawo !

1

dawac paco . neymar do pomocy i na dwoch napastnikow !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?