olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tam sie ciesze ze pozbylismy sie go nawet za te 35 mln
1
chealsea myslala ze kupujac pedro i fabregasa bede grali jak barcelona i zdobywali tyle tytulow co barca . cesc w pierwszym sezonie cos tam gral jeszcze teraz tylko kaszanka tak jak pedritto 35 mln za fabregasa + 25 mln za pedro to byly swietne interesy :D
0
moze paco na borussie od poczatku ?:D
0
ale pila od denisa :D
5
Legenda wchodzi i odrazu brawa na stojaco :D
0
+ 30 meczy zawieszenia na komentowanie ;d
0
miroslawski widzi tylko babole xdd
3
Czerwona kartka dla Miroslawskiego i 30 meczy zawieszenia komentowania spotkan barcy mysle ze to dobry pomysl
0
miroslawskiego powinni wywalic z tego eleven w trybie natychmiastowym , czerwo to powinien dostac koles co lokciem ardzie przywalil
0
strzelmy na 3 : 0
8
przeciez to jest czerwona kartka
0
miroslawski to jest jednak pajac jak mozna komentowac mecz 70 % czasu czepiac sie Ter Stegena , 20 % mowic o Neymarze i jego prowkacjach i 10 % podsmiechujek z Ćwiąkaly...
0
Andre Gomes fajnie gra dobrze sie podlacza oraz widac zapedy ofensywne troszke jeszcze nie w pelni formy ale mam nadzieje ze sie wyrobi :D
0
mowie ze jak suarez strzeli czyli na 3 :0 :D
0
suarez strzela bramke daje nam spokoj wchodzi za niego paco , oraz denis za busiego andre gomes na spd tak bym to widzial :D
1
andre gomes ladnie dzisiaj troche jeszcze nie w formie ale bedzie pozytek z niego ladnie gra w srodku pola ladne pilki posyla
0
pistolett
0
rudy to zmiesci
0
jak juz jestesmy na tropie filmow to szukam dosyc starego filmu o pewnych uciekinierach z wiezienia ktorzy udali sie w glab lasu z duza iloscia pieniedzy pozniej jeden ze zbiegow zastrzelil swojego kumpla uciekiniera :D malo faktow malo rzeczy ale wybaczcie ogladalem go 5-6 lat temu i jakos ostatnio siedzi mi w glowie i chcialem go sobie odtworzyc niestety po nieudolnej probie poszukiwan poddalem sie :D
2
problem z posladkiem bo jak wracali z wyjazdu to przyjal zla pozycje do snu i cos tam mu sie popsulo :D [Zobacz link: http://fangol.pl/view/181269/douglas-pechowcem-roku]
48
wziąc antykoncepty :D
1
pewnie tego ze instruktor pokaze Ci jak sie wlacza swiatla mijania , drogowe , ustawienia lusterek , fotela itp :D
1
im blizej konca to atleti sie otworzy co bedzie bardziej nam pasowalo , musimy przetrwac pierwsze 20 minut drugiej polowy
0
rakieta
0
a biali do sedziego ;d
0
5
0
on jak nic nie gra to czasami uda mu sie strzelic rzut karny i dlatego jest najlepszy :D pojawia sie i znika :D
1
wiecej niz legenda...
0
troche z innej beczki, orientuje sie ktos co dzieje sie z darmianem z united? koles w lidze wloskiej i na poczatku tamtego sezonu naprawde solidnie sie prezentowal a teraz slad po nim zaginal natomiast gra jakis valencia ktory nie umie dosrodkowac dobrej jednej pilki w przeciagu calego meczu
1
gruby co poszedl prawa flanka :D