1

dawac rakiticia , denisa albo alcera byle szybko

0

jak strzelimy na 3:3 to juz po celcie oby jak najszybciej

0

andre gomes brawo !

1

dawac paco . neymar do pomocy i na dwoch napastnikow !

1

w tamtym roku tez liczylismy na remontade a celta jeszcze dorzucila od siebie na 4:1 xdd teraz bedzie podobnie

0

nie pamietam za lucho remontady z takiego wyniku takze nie spodziewajmy sie nawet remisu :D

0

wygrac nie wygramy bo nie oszukujmy bez messiego nie da rady , powalczmy chociaz o jedna , dwie bramki niech pokaza ze to tylko slabszy okres w pierwszej polowie

2

ciezkie wyjazdy , sociedad , malaga , celta co roku praktycznie tracimy tam pkt a lucho i tak sie nie nauczyl jeszcze i non stop robi z siebie pajaca i wymienia pol skladu

1

wiecej kasy dla busiego mogli dac

1

do pelni szczescia brakuje wejscia mascherano i paco alcacera : D to byloby w lucho stylu :D

3

35 minuta i badzmy powazni ale nie wygrany tego a nawet nie zremisujemy i nie piszcie zebym nie pisal tak bo dopiero poczatek meczu :D rafinha . arda . gomes rudy to nie moglo sie dobrze skonczyc :D

0

rafinha , rudy . arda . gomes to nadaja sie na takie gijon czy granade a nie na celte

0

brawo pusi

0

zidane w swojej wirtualnej tabeli nadal jest liderem .

18

bez strony

0

nasi niech sie dzisiaj wezma od poczatku i wracamy tam gdzie nasze miejsce :D

9

cris pokazal moracie jak sie to robi

0

ktos cos link do ksw ? :D z gory dzieki :D

4

prawdziwi fani crisa twierdza ze maszyna ma swietny rok poza tylko majem bo tam gral kaszanke i zjadal wszystkich :D ahhaha

11

3 zlote pilki to i tak wiecej niz 1 pkt na barca

0

oby nie za wczesnie strzelili palmas xdd

0

goooooooooooooooooooooooolllllllllllllll

7

no to cris teraz strzeli focha na pol zarzadu :D

0

lepiej ze teraz strzelili niz w 90 minucie tak to moze palmas cos wcisnie ;D

0

kurr.... jaa odpalilem bo mowie ze moze bedzie niespodzianka ale to nie moja wina xd

0

obawiam sie ze las palmas moze nie wytrzymac fizycznie ;/

1

i carvajal szczupaczek w pole karne xdd

1

bale to sie chyba boi crisa bo co obok niego przebiega to glowa w druga strone xdd

1

hahaha xd

3

kazdy normalny czlowiek ogladajacy w akcji messiego i ronaldo wie ze dzieli ich przepasc , ronaldo jedyne co umie moze lepiej od messiego to strzelac rzuty karne nic pozatym w innych aspektach leo nakrywa czapka tego crisa smiesznego ktory wedlug pewnej czesci kibicow pociagnal portugalie do mistorzostwa europy oraz poprowadzil wielki real do wygrania ligi mistrzow gdyz snilo mu sie ze zdobedzie decydujacego karnego w finale to dopiero trzeba byc kompletnym zawodnikiem aby to przewidziec , kolejna sprawa na przestrzeni calego sezonu smialo mozna pokusic sie o stwierdzenie ze na swiecie conajmniej 3-4 zawodnikow bylo lepszych od niego ( griezmann, suarez , messi , neymar ) cris byl swietnym zawodnikiem ale 2-3 lata temu teraz niestety wydaje mi sie ze z roku na rok bedzie gorzej lecz sporo fanow bialej strony twierdzi ze kris jeszcze nie pokazal pelni swoich mozliwosci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?