0

licze na brameczke dembele :D

0

szkoda ze tydzien temu z getafe tak nie grali u siebie pieknie

0

skad bierzecie linki do transmisji sportowych ? nie musza byc PL

0

napisalem ci na priv

1

Na telefon gdzie znajdę transmisje walki ?

0

dobra kupon mi nie wbil to espanyol niech juz strzela na 1:1 :D

0

o ktorej ta walka ?

0

ja dalem 1.5 over i zaczynam sie powoli martwic xd
kurs 1.70

1

troche tak, niby bramke strzelil ale taki mane go czapka nakryl zreszta jak od poczatku tego sezonu, nie wiem co sie z nim dzieje ale coraz bardziej zaczynam myslec to super gwiazda jednego sezonu i dwoch takich pod rzad nie bedzie mial, aczkolwiek poki liverpool wygrywa to nikt po nim nie bedzie jechal, a moze chwilowy spadek formy ?:D kto wie

0

mam nadzieje ze te cieniasy z wawy chociaz bramke albo remis urwia bo zostaly 2 kupony na jednym ze legia strzeli na drugim legia z podpora :D

10

Uff myślałem ze crisa wybiorą xd

0

Tak się wygrywa złota piłkę xd

7

Dobrze mu się stało brawa dla sędziego nie pierwszy raz już koles pajacuje, prowokował już dużo razy nawet w lidze hiszpańskiej i nic nie dostawał, wczoraj ktoś s końcu się wziął za robotę i wyjął kartkę;)

0

asenio ostatnie zdarzenie brakuje bramki w meczu realu i ta parowa nie trafia setki

0

real-roma +1 bramka potrzebna oraz city-lyon +1 bramka potrzebna i kolejne 200 zl do przodu w sumie 390 zl na + po dzisiejszym dniu :D

0

ale maicon dal pocisk brame z 30 metrow :D

0

najssssss byle dojechali bo strzelili na 1;1 i zaraz stracili

0

oby kurde bo wszystko wjechalo juz :D

0

jeszcze szachtar tylko remis i + 300 zl ale cos im nie idzie ;(

0

ja wczoraj dalem pare meczy 1.5 over i 2,5 over i nie weszlo to mowie dzis odpuszcze dalem tylko puszcze, chojniczanke 1.5 over a tak to czysty ajax i szachtar z x :D

0

oglada ktos ajax ? jest szansa ze wygraja ?

0

zostal ajax na kuponie czysty i szachtar x oby sie udalo dzis w koncu cos wygrac :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może jakby strona dała 500+ to nie byłoby takich komentarzy

1

Szkoda bo mogliśmy mieć rabiota i 80 mln a za rok dorzucić 80 mln i kupić klasowa 9 ;)

0

Odriozola znów się nie łapie do kadry realu myślałem ze będzie na ławce siedział a tu znów, no ale cóż wiedział na co się pisze carvajalu który ma dopiero 27 lat i jeszcze pare lat przed nim na prawej stronie królewskich, szkoda ze nasi się nim nie zainteresowali za czym kupili semedo ;)

3

Once de gala bo ma obsesje żeby wygrać ligę bez porażki i pobić jakiś śmieszny rekord a później znów w 37 kolejce nas getafe albo inne levante pociśnie, u naszego trenera nie ma znaczenia czy są zajechani czy nie, musi grać jedna jedenastka ;)

0

Juve 2,5 bramki over daj , city tez dorzuć na 2,5 bramki over i szachtar obie strzela

0

Komentarz usunięty

2

Co by nie mówić Dembele nadal sporo piłek głupio traci ale jako jeden z niewielu po Leo i Coutinho coś próbuje dryblować przy bramce na 2:0 wiele nie musiał robić bo swoim balansem oszukał dwóch graczy a trzeciego poszedł na szybkość strzał oczywiście super precyzyjny, a ja nadal nie mogę się przekonać która ma lepsza nogę zreszta jak on sam xd Podsumowywujac wczorajszy mecz akcja dembele wywalczony faul blisko pola karnego i Leo bramę ładuje oraz bramka druga strzelona po bardzo ładnej akcji także dopóki trafia czy będzie asystowal lub będzie miał udział w akcjach bramkowych to według mnie nie ma co się już nad nim pastwić tak jak większość chyba ludzi na tej bo to nasz grajek i jak każdemu innemu graczowi barcy trzeba kibicować, jak narazie statystycznie wejście w sezon ma super. Teraz mecz z girona oczywiście solidnym zespołem ale myśle ze taki Arthur lub Vidal czy Malcom jak dostanie zielone światło po kontuzji mogą zacząć od początku spotkania i dostać trochę więcej minut bo jednak gramy nie na wyjeździe i teoretycznie powinno być łatwiej.
Miłego dnia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?