1

No nic niech Grosik walczy o swoje bo umiejętności jakieś ma tylko głowa nie ta chociaż w kadrze bym go już nie chciał widzieć , lepiej dać szanse kurzawie czy jakiemuś młodzianowi

4

Klopp jak sebix wyglada w tej czapce xdddd

0

dawac jeszcze jedna mam over 4,5 :D

0

inter 1:1 najs

6

arthur od 55 minuty sie rozgrzewa, tak jak liczylem dostanie 5 minut xd

0

dawac jeszcze coutinho i suarez brama i over 4.5 wjezdza

0

dawac arthura za rakiete

1

dembele ci dupe ratuje valverde daj mu dograc chociaz do konca

1

ale valverde stworzyl potwora, nikt nas nie powstrzyma :D

0

a co ty myslales ze za coutinho albo rakeite ?

0

spokojnie, zaraz sie rozkreci :D

2

jezeli cie to pocieszy to dalem +4,5 xddd

1

*5 minut chyba chciales napisac xd

1

gra sie zoastrza dobrze ze vidala mamy :)

0

ja mam do przodu 2 min xd

0

brawo maly ! jeszcze 4 dawac xd

0

jedyny ktore potrafi wejsc w drybling a niektorzy i tak po nim jada ..

0

troche mnie ponioslo dajac na kuponie +4.5 bramki xd

0

Alba za duzo papierosow xd

2

na szczescie odszedl i juz go nigdy nie bedzie .

0

dopoki bedzie strzelal i bedziemy wygrywac to niech traci ile chce

0

bo jest najlepszy , jeszcze jakis problem ?

0

nie byles na zywo w tv co innego ale na zywo jest naprawde super i daje rade

1

zazdro :))))))))))

0

22 pustki na trybunach, 19 pustki tym ludzia to nie dogodzisz :D

1

Prawda jest taka ze alves to zwykły najemca a Leo gra tu od początku kariery taki Totti nie potrzebował zmiany otoczenia ;)

0

Pytanie do bukmacherów wolicie stawiać na kuponie 1-2 zdarzenia za większa sumę czy tasiemkę 3 zdarzenia w górę za mniejsza sumę ? Jak to u was wyglada pod względem trafialnosci oczywiście mówię o kursach 1.50 w górę

0

Nie no barca słabo gra ale bez przesady żeby 3 bramki w meczu nie padły to mało wątpliwe spójrz na mecz z sociedad na wyjeździe ciężki toporny każdy 1:0 brał w ciemno a jednak 3 bramki padły

1

Amatorzy już z kursem 1.12 wrzucili a tu profesjonalny bukmacher i już dał łatwa truskawkę na torcie z kursem 1.30 ;)

8

No i super rakitic ma kontrakt a jak chce więcej zarabiać to może za rok zmienić klub jak ktoś da 60-80 mln za niego jest to ważny zawodnik lecz nie jest to gracz nie do zastąpienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?