0

Rozdają za free 20 zł ? Czy o czymś nie wiem ?;)

0

Pewniaczek na dziś no może poza napoli xd
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzQyMDM4NjYxMzM1NzIwMDrUNahwi09IfJi/D+c=
Bierzcie i wygrywajcie

0

To nasi w takim razie powinni mówić ze ich celem jest wyjście z grupy a nie ze zwycięstwo w lm

2

Mocny inter ostatnio nie poradził sobie z beniaminkiem parma u siebie a totki tez jakoś wybitnie nie grają w tym sezonie, poza totkami to psv i inter to drużyny przeciętne także nie wiem dlaczego każdy się boi tych zespołów tym bardziej ze to oni maja nas się bać

14

To może w 1/16 pucharu króla xd Dziś pomoc Rakitic-Busi-Coutinho obrona i atak znane przy wyniki korzystnym wchodzi vidal za dembele w około 60-70 minucie w 87 arthur za rakietę i w 91 przy dobrych wiatrach zobaczymy munira :)

0

Ciekawe czy poświęci Jaruś pare minut na podniecanie się ich największym talentem Vinim xd

5

Messi lepszy nie był ostatnio

0

Szkoda ze grubemu tego myślenia brakuje i jakoś nie jest hejtowany

0

Oby tak dalej Piątek i selekcjoner dał mu szanse bo z Milikiem to my daleko nie zajedziemy i jego skutecznością.

12

cristiano to nie skrzydlowy ? :D

0

ogladam mecz i everton wzial sie za gre niby dwie bramki przewagi ale w sumie jeszcze cala druga polowa

0

mam dziwne wrazenie ze i tak tego nie dowioza xd

0

wczoraj o 13 atleti zepsulo juz kupon dzisiaj zanosi sie rekord i 1.5 bramki w meczu leganes tez wydaje sie malo mozliwe tym bardziej po super karnym xd
bacca 1:0 jeszcze jedna

0

to mozna wylaczyc xd

0

co zrobil bo nie ogladam ?

1

niby cris odszedl i kazdy mowil ze to im wyjdzie na lepsze ale na przestrzeni sezonu moze brakowac tych 40-50 bramek od crisa takze na 100% beda miec slabsze mecze co nam jest na reke

0

swiecila xdddddddddddddddd

1

no i cyk dwojeczka xddddddddddddd

0

no i cyk gra gitara xd

0

mozna wylaczyc xdddddddddd a jednak jeszcze sie wstrzymam

1

ja wszystko co mi zostalo na lvbet 400 zl wrzucilem na bilbao z iksem moze siadzie fajny kurs , real nie moze w koncu wygrywac wszystkiego

0

lyon przegrywa z caen ktore gra w 10 xdd

20

ale dzynek i tak powie ze dembele nic nam nie daje xdddddddd

3

nawet tak nie mow o tym kontrakcie

0

szkoda ze zmian nie mamy bo by valverde verme i lengleta wstawil jeszcze

0

zawal

0

patrzac na sile ofensywna to schodzi dwoch wchodzi jeden

16

haahahha brak mi slow aby opisac jaki ten trener jest mierny

2

ten trenerzyna nie widzi co ta kaleka w ataku robi ?

0

no to musimy zaczac sie przerzucac powoli na jakis inny klub , moze city albo psg ?D:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?