olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozdają za free 20 zł ? Czy o czymś nie wiem ?;)
0
Pewniaczek na dziś no może poza napoli xd
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzQyMDM4NjYxMzM1NzIwMDrUNahwi09IfJi/D+c=
Bierzcie i wygrywajcie
0
To nasi w takim razie powinni mówić ze ich celem jest wyjście z grupy a nie ze zwycięstwo w lm
2
Mocny inter ostatnio nie poradził sobie z beniaminkiem parma u siebie a totki tez jakoś wybitnie nie grają w tym sezonie, poza totkami to psv i inter to drużyny przeciętne także nie wiem dlaczego każdy się boi tych zespołów tym bardziej ze to oni maja nas się bać
14
To może w 1/16 pucharu króla xd Dziś pomoc Rakitic-Busi-Coutinho obrona i atak znane przy wyniki korzystnym wchodzi vidal za dembele w około 60-70 minucie w 87 arthur za rakietę i w 91 przy dobrych wiatrach zobaczymy munira :)
0
Ciekawe czy poświęci Jaruś pare minut na podniecanie się ich największym talentem Vinim xd
5
Messi lepszy nie był ostatnio
0
Szkoda ze grubemu tego myślenia brakuje i jakoś nie jest hejtowany
0
Oby tak dalej Piątek i selekcjoner dał mu szanse bo z Milikiem to my daleko nie zajedziemy i jego skutecznością.
12
cristiano to nie skrzydlowy ? :D
0
ogladam mecz i everton wzial sie za gre niby dwie bramki przewagi ale w sumie jeszcze cala druga polowa
0
mam dziwne wrazenie ze i tak tego nie dowioza xd
0
wczoraj o 13 atleti zepsulo juz kupon dzisiaj zanosi sie rekord i 1.5 bramki w meczu leganes tez wydaje sie malo mozliwe tym bardziej po super karnym xd
bacca 1:0 jeszcze jedna
0
to mozna wylaczyc xd
0
co zrobil bo nie ogladam ?
1
niby cris odszedl i kazdy mowil ze to im wyjdzie na lepsze ale na przestrzeni sezonu moze brakowac tych 40-50 bramek od crisa takze na 100% beda miec slabsze mecze co nam jest na reke
0
swiecila xdddddddddddddddd
1
no i cyk dwojeczka xddddddddddddd
0
no i cyk gra gitara xd
0
mozna wylaczyc xdddddddddd a jednak jeszcze sie wstrzymam
1
ja wszystko co mi zostalo na lvbet 400 zl wrzucilem na bilbao z iksem moze siadzie fajny kurs , real nie moze w koncu wygrywac wszystkiego
0
lyon przegrywa z caen ktore gra w 10 xdd
20
ale dzynek i tak powie ze dembele nic nam nie daje xdddddddd
3
nawet tak nie mow o tym kontrakcie
0
szkoda ze zmian nie mamy bo by valverde verme i lengleta wstawil jeszcze
0
zawal
0
patrzac na sile ofensywna to schodzi dwoch wchodzi jeden
16
haahahha brak mi slow aby opisac jaki ten trener jest mierny
2
ten trenerzyna nie widzi co ta kaleka w ataku robi ?
0
no to musimy zaczac sie przerzucac powoli na jakis inny klub , moze city albo psg ?D: