0

Bo co mam tłumaczyć takiemu szczawikowi jak ty co to ironia ;) Od początku tego transferu miałem bekę i nadal mam z takich jak ty ,, griezman blaugrana”

7

Odpalam sobie mecz naszych wczoraj z polskim komentarzem i po 30sekundach 30 letni komentator wyglądem przypominającym 13 letniego chłopca czyli mr.cwiakala odrazu wyjechał z tekstem ze dembele miał już około 60 strat od początku sezonu, myślałem ze tylko na tej stronie w większości przypadków jest hejt na dembele ale widzę ze cena 105 mln boli coraz więcej osób i statystyki są u niego liczone jak u nikogo innego, na szczęście dembele w każdym meczu prawie bramkami troszkę ucisza to stado baranów ;)
P.S po jego bramce Ćwiąkala odrazu zaznaczył ze nie ma w la lidze takiego zawodnika który jest tak nie przewidywalny i ma tak dobrze ułożone dwie nogi przy strzałach

24

ojciec plakal jak ogladal :D

0

sevilla , valencia , villareal , atleti myslalem ze od poczatku beda wywierac presje na nas i realu w lidze a tu 3 kolejka a oni juz po 5pkt straty a niektorzy nawet wiecej, oczywiscie teraz barca i real trudne wyjazdy po przerwie i zobaczymy jak to bedzie, ale wydaje mi sie ze jak co roku liga pomiedzy nami i realem sie rozegra

1

gdyby nie ojczulek to gralby u nas po dzien dzisiejszy aczkolwiek pierwszy sezon bez niego i 2 trofea i to w dobrym stylu a malo braklo (glownie bledy trenera) ze zagralismy w polfinale LM warto dodac ze jedynym wzmocnieniem byl dembele i to w paru meczach i do tego wracal po dlugiej kontuzji , teraz doszli malcom , arthur , vidal no i oczywiscie coutinho i dembele od poczatku sezonu wyglada super, takze dobrze sie stalo :)

14

zagral 5 minut a ty mowisz ze sie kopal po czole xd

0

myslalem ze zdejmie dembele xdd

3

co ty nie przesadzaj po 5 minut to juz cud bedzie xd

0

60 minuta niech on zmienia juz bo wynik pewny na co ten trenerzyna czeka ?

2

no nic dembele lawka i malcom na boisko bo reszta swiete krowy , a no i jeszcze coutinho out i vidal na obrone wyniku i ewentualnie munir w 93 minucie :D

0

rakitic tam wracal jak do pozaru , pique dramat ale i tak zejdzie dembele xdd

0

moge zrobic jakas fotke ale dopiero jutro
p.s kazdy mysli ze jak pies duzy to musi jesc duzo i drogo a odnosnie takich psow to one wcale duzo nie pochlaniaja , moje przez okres letni to 90% dnia spia rozwalone na ogrodzie, oczywiscie przez tempertury, co do zywotnosci to taki owczarek 10-12 lat to max przynajmniej u nas od zawsze tak bylo ojciec mowil . bo to ich zywotnosc orientacyjnie max

1

no co ty :) jakbym mial kupywace tekie rzeczy tu musialbym 5tys miesiecznie wydawac na nich:D powiem ci tak mieszkam na wsi daje im co leci
raz resztki obiadow , czasami mama ugotuje im makaron , czasami kurczaki surowe a najlepiej to im smakuje chleb suchy i woda :D

1

ja mam 4 owczarki kaukaskie odnosnie jedzenia to tak mozna zmienic , ale osobiscie moje czesto jedza jakies resztki z obiadow , kurczaki surowe a najlepiej wszamaja makaron ugotowany , co do porcji to one w cale duzo nie jedza jak na swoje gabaryty

5

dobra czekam do 70 minuty i daje 20zl na leganes :D

2

badz mna, daj na 5 kuponach na lyon i na kolejnych 3 na getafe xd

0

To ze niedługo jak w co drugim zespole angielskim będziemy drużyna hiszpańska a będziemy mieć 1-2 Hiszpanów w zespole

0

Coraz mniej tych Hiszpanów od nas z klubu w reprezentacji jak i w samym klubie oczywiście ;p

0

Mam myśli samobójcze po wejściu n Twitter el Jarka, najwierniejszego z najwierniejszych fana śmietankowych, czy to normalne czy mi przejdzie?;(

1

modric wygral nagrode a i tak cristiano na okladkach :D

0

Co by nie mówić Rakitic żonę ma skarb takiej to ze świecą szukać, ale jest tez to jego zasługa bo jak mówił poznał ja w restauracji do której później codziennie przychodził i w końcu się umówił ;) Dlatego widzicie kto nie zaryzykuje ten nie pije ;)

0

Socjopata ale w Twojej placówce ? Bo ja się chyba nie załapie bo już 5 lat za późno ;/

0

Pytań tylko bo jak widziałem wpisy „spokojnie on jest nasz” albo „on już jest blaugrana” pod koniec sezonu to mnie w kichach skręcało na szczęście stało się tak ze został w atleti xd

0

Tak się zastanawiam czy ten Griezman już jest naszym graczem czy nie, bo w czerwcu już były komentarze żeby być spokojnym bo „Griezman już jest blaugrana” a nigdzie nie ma potwierdzenia, może osoby które tak pisały coś wiedza więcej na ten temat ?:)

3

A najlepiej żeby jakiegoś pewniaczka podała to już by ocena poszła mocno w górę co socjopata ?;)

1

Może on miał na myśli żeby się tylko rozłożyła przed nim jak ramos w pamiętnym el clasico przed naszym Ronaldinho gdzie roni zrobił ramosowi przyspieszony kurs raczkowania ;)

P.S Donia ale na początek znajomosci mogłabyś mnie zabrać na mecz do Barcy a najlepiej el clasico myśle ze to mogłoby rozpalić moje uczucia ;)

0

Chcesz poderwać przyszłego męża ?;)

14

Arthur pewnie w 85 minucie wejdzie a Malcom myśle ze dostanie z 3 minuty + doliczony czas gry ;)
P.s nasz trener po doświadczeniach w bilbao gdzie grał przez cały sezon na jednym froncie no i pare spotkań w PK się zdarzyło klepał jeden jedenastka wdraża to samo w barcy tylko zapomniało mu się ze barca co roku gra na trzech frontach

15

Koles wejdzie do składu i będzie strzelał tak jak w valencii a mu zostaniemy z grubym i munirem odpowiednikiem mayorala z Madrytu , ale i tak większość powie ze paco to nie poziom barcy tylko właśnie takiej borusii, najlepiej jakbyśmy mieli takiego aguero na ławie to wtedy każdy byłby zachwycony , Valverde poprostu nie ma jaj żeby posadzić grubego na ławie i dać zmiennikowi 3-4 mecze żeby pokazał się;/

1

Transfer danych ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?