olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo co mam tłumaczyć takiemu szczawikowi jak ty co to ironia ;) Od początku tego transferu miałem bekę i nadal mam z takich jak ty ,, griezman blaugrana”
7
Odpalam sobie mecz naszych wczoraj z polskim komentarzem i po 30sekundach 30 letni komentator wyglądem przypominającym 13 letniego chłopca czyli mr.cwiakala odrazu wyjechał z tekstem ze dembele miał już około 60 strat od początku sezonu, myślałem ze tylko na tej stronie w większości przypadków jest hejt na dembele ale widzę ze cena 105 mln boli coraz więcej osób i statystyki są u niego liczone jak u nikogo innego, na szczęście dembele w każdym meczu prawie bramkami troszkę ucisza to stado baranów ;)
P.S po jego bramce Ćwiąkala odrazu zaznaczył ze nie ma w la lidze takiego zawodnika który jest tak nie przewidywalny i ma tak dobrze ułożone dwie nogi przy strzałach
24
ojciec plakal jak ogladal :D
0
sevilla , valencia , villareal , atleti myslalem ze od poczatku beda wywierac presje na nas i realu w lidze a tu 3 kolejka a oni juz po 5pkt straty a niektorzy nawet wiecej, oczywiscie teraz barca i real trudne wyjazdy po przerwie i zobaczymy jak to bedzie, ale wydaje mi sie ze jak co roku liga pomiedzy nami i realem sie rozegra
1
gdyby nie ojczulek to gralby u nas po dzien dzisiejszy aczkolwiek pierwszy sezon bez niego i 2 trofea i to w dobrym stylu a malo braklo (glownie bledy trenera) ze zagralismy w polfinale LM warto dodac ze jedynym wzmocnieniem byl dembele i to w paru meczach i do tego wracal po dlugiej kontuzji , teraz doszli malcom , arthur , vidal no i oczywiscie coutinho i dembele od poczatku sezonu wyglada super, takze dobrze sie stalo :)
14
zagral 5 minut a ty mowisz ze sie kopal po czole xd
0
myslalem ze zdejmie dembele xdd
3
co ty nie przesadzaj po 5 minut to juz cud bedzie xd
0
60 minuta niech on zmienia juz bo wynik pewny na co ten trenerzyna czeka ?
2
no nic dembele lawka i malcom na boisko bo reszta swiete krowy , a no i jeszcze coutinho out i vidal na obrone wyniku i ewentualnie munir w 93 minucie :D
0
rakitic tam wracal jak do pozaru , pique dramat ale i tak zejdzie dembele xdd
0
moge zrobic jakas fotke ale dopiero jutro
p.s kazdy mysli ze jak pies duzy to musi jesc duzo i drogo a odnosnie takich psow to one wcale duzo nie pochlaniaja , moje przez okres letni to 90% dnia spia rozwalone na ogrodzie, oczywiscie przez tempertury, co do zywotnosci to taki owczarek 10-12 lat to max przynajmniej u nas od zawsze tak bylo ojciec mowil . bo to ich zywotnosc orientacyjnie max
1
no co ty :) jakbym mial kupywace tekie rzeczy tu musialbym 5tys miesiecznie wydawac na nich:D powiem ci tak mieszkam na wsi daje im co leci
raz resztki obiadow , czasami mama ugotuje im makaron , czasami kurczaki surowe a najlepiej to im smakuje chleb suchy i woda :D
1
ja mam 4 owczarki kaukaskie odnosnie jedzenia to tak mozna zmienic , ale osobiscie moje czesto jedza jakies resztki z obiadow , kurczaki surowe a najlepiej wszamaja makaron ugotowany , co do porcji to one w cale duzo nie jedza jak na swoje gabaryty
5
dobra czekam do 70 minuty i daje 20zl na leganes :D
2
badz mna, daj na 5 kuponach na lyon i na kolejnych 3 na getafe xd
0
To ze niedługo jak w co drugim zespole angielskim będziemy drużyna hiszpańska a będziemy mieć 1-2 Hiszpanów w zespole
0
Coraz mniej tych Hiszpanów od nas z klubu w reprezentacji jak i w samym klubie oczywiście ;p
0
Mam myśli samobójcze po wejściu n Twitter el Jarka, najwierniejszego z najwierniejszych fana śmietankowych, czy to normalne czy mi przejdzie?;(
1
modric wygral nagrode a i tak cristiano na okladkach :D
0
Co by nie mówić Rakitic żonę ma skarb takiej to ze świecą szukać, ale jest tez to jego zasługa bo jak mówił poznał ja w restauracji do której później codziennie przychodził i w końcu się umówił ;) Dlatego widzicie kto nie zaryzykuje ten nie pije ;)
0
Socjopata ale w Twojej placówce ? Bo ja się chyba nie załapie bo już 5 lat za późno ;/
0
Pytań tylko bo jak widziałem wpisy „spokojnie on jest nasz” albo „on już jest blaugrana” pod koniec sezonu to mnie w kichach skręcało na szczęście stało się tak ze został w atleti xd
0
Tak się zastanawiam czy ten Griezman już jest naszym graczem czy nie, bo w czerwcu już były komentarze żeby być spokojnym bo „Griezman już jest blaugrana” a nigdzie nie ma potwierdzenia, może osoby które tak pisały coś wiedza więcej na ten temat ?:)
3
A najlepiej żeby jakiegoś pewniaczka podała to już by ocena poszła mocno w górę co socjopata ?;)
1
Może on miał na myśli żeby się tylko rozłożyła przed nim jak ramos w pamiętnym el clasico przed naszym Ronaldinho gdzie roni zrobił ramosowi przyspieszony kurs raczkowania ;)
P.S Donia ale na początek znajomosci mogłabyś mnie zabrać na mecz do Barcy a najlepiej el clasico myśle ze to mogłoby rozpalić moje uczucia ;)
0
Chcesz poderwać przyszłego męża ?;)
14
Arthur pewnie w 85 minucie wejdzie a Malcom myśle ze dostanie z 3 minuty + doliczony czas gry ;)
P.s nasz trener po doświadczeniach w bilbao gdzie grał przez cały sezon na jednym froncie no i pare spotkań w PK się zdarzyło klepał jeden jedenastka wdraża to samo w barcy tylko zapomniało mu się ze barca co roku gra na trzech frontach
15
Koles wejdzie do składu i będzie strzelał tak jak w valencii a mu zostaniemy z grubym i munirem odpowiednikiem mayorala z Madrytu , ale i tak większość powie ze paco to nie poziom barcy tylko właśnie takiej borusii, najlepiej jakbyśmy mieli takiego aguero na ławie to wtedy każdy byłby zachwycony , Valverde poprostu nie ma jaj żeby posadzić grubego na ławie i dać zmiennikowi 3-4 mecze żeby pokazał się;/
1
Transfer danych ;))