olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mysle ze on juz wiecej osiagnal niz edenito w wieku 28 lat takze do niczego nie musi dochodzic a wlasnie tacy jak ty robia spine na forum bo dembele przeplacony itp .
14
A kto jest gwiazda twoim zdaniem Edenito z Chelsea? Który statystyki podobne do dembele kręci gdzie ten przez pół sezonu nie grał ? Czy może miał Neymara odkupić za 500 mln ?
0
Mogę doładować konto na fortunie poprzez przelew pocztowy czy tylko online przelewy ?
0
Ktoś wie dlaczego Julen nie wpuścił wczoraj madryckiego Neymara ? Przecież miał kręcić takimi ogórkami jak getafe a nawet minuty nie dostał , chyba ze jest szykowany na el clasico to inna sprawa
1
Oni teraz na 3 frontach to żeby się utrzymali
0
No inter brameczke jedna tylko dawać
0
dobra odpalam inter i zaraz strzelaja bo mnie to wnerwia nie beda kuponow psuli
38
5:0 dla realu , 5 goli benzemy ktory leci po 50 bramek bez crisa ktory go ograniczal
1
niech sie ogrywa na ławce w LM bedzie bronil pewniej :D
0
ktos wie dlaczego inter jeszcze nie strzela ?:D
1
co im to za roznica przegrac 2;0 czy 5;0 a tak przy ofensywnej grze zawsze cos umieli wsadzic :D
0
no i inter sie zesral;/
0
Na drugim kuponie mam porto,marsylie, galata i na jutro Liverpool i basaksehir ale tylko 80 zł do wygrania ;/
0
takze czekamy razem aczkolwiek u mnie droga daleka :D
0
marsylia win
inter z x
galata win
braga win
porto win
5 meczy i 700 zloty do wyjecia drugi kupon w mojej karierze bukmacherskiej myslicie ze sie uda ?:D
1
za pkt na fortunie (dostalem 1500 na start) da sie postawic kupon normalnie ?
0
mam jakies 1500pkt czy za nie moge zrobic kupon jakis postawic ?
0
o co chodzi z tymi limitami gracza na fortunie przy zakladaniu konta bo sa domyslne i wlasne co wybrac ?
4
no w ten sposob to wielu osoba znikaja xd
0
Kolega mi mówił ze zniknęły mu pieniądze z konta bankowego które miał podłączone tylko za strona fortuny ? Czy to jest możliwe w ogóle ?? Pierwszy raz o takim czymś słyszę ze po podłączeniu konta ginie kasa z konta miał ktoś podobny przypadek ?;) Bo sam osobiście mam podłączone konto z paroma stronami i nigdy nic nie zginęło
0
Martwi brak napastnika bo gruby jest tragiczny liga jak liga ale w LM może być gorzej ;/
2
gruby
1
dobrze ze juz zmian nie mamy bo by jeszcze Lengleta wpuscil za Messiego ten trenerzyna
6
Szkoda ze taki zespol jak barca ma tak slabego trenera ;/
2
to nie jest smieszne ale w LM bez napastnika moze byc slabo xd
2
15 do tylu xddd
4
chetnie bym cos napisal ale nie chce znow bana na 7 dni xdd
1
dzisiaj ? od jakis 8 miechow xd
2
valverde mysli bo sie drapie po glowie , mysle ze dobrym rozwiazaniem bylby vidal za dembele i 4-4-2 xdd
1
co ma zdjac grubego zeby go pogryzl albo leo sie obrazil ?: D