0

mysle ze on juz wiecej osiagnal niz edenito w wieku 28 lat takze do niczego nie musi dochodzic a wlasnie tacy jak ty robia spine na forum bo dembele przeplacony itp .

14

A kto jest gwiazda twoim zdaniem Edenito z Chelsea? Który statystyki podobne do dembele kręci gdzie ten przez pół sezonu nie grał ? Czy może miał Neymara odkupić za 500 mln ?

0

Mogę doładować konto na fortunie poprzez przelew pocztowy czy tylko online przelewy ?

0

Ktoś wie dlaczego Julen nie wpuścił wczoraj madryckiego Neymara ? Przecież miał kręcić takimi ogórkami jak getafe a nawet minuty nie dostał , chyba ze jest szykowany na el clasico to inna sprawa

1

Oni teraz na 3 frontach to żeby się utrzymali

0

No inter brameczke jedna tylko dawać

0

dobra odpalam inter i zaraz strzelaja bo mnie to wnerwia nie beda kuponow psuli

38

5:0 dla realu , 5 goli benzemy ktory leci po 50 bramek bez crisa ktory go ograniczal

1

niech sie ogrywa na ławce w LM bedzie bronil pewniej :D

0

ktos wie dlaczego inter jeszcze nie strzela ?:D

1

co im to za roznica przegrac 2;0 czy 5;0 a tak przy ofensywnej grze zawsze cos umieli wsadzic :D

0

no i inter sie zesral;/

0

Na drugim kuponie mam porto,marsylie, galata i na jutro Liverpool i basaksehir ale tylko 80 zł do wygrania ;/

0

takze czekamy razem aczkolwiek u mnie droga daleka :D

0

marsylia win
inter z x
galata win
braga win
porto win
5 meczy i 700 zloty do wyjecia drugi kupon w mojej karierze bukmacherskiej myslicie ze sie uda ?:D

1

za pkt na fortunie (dostalem 1500 na start) da sie postawic kupon normalnie ?

0

mam jakies 1500pkt czy za nie moge zrobic kupon jakis postawic ?

0

o co chodzi z tymi limitami gracza na fortunie przy zakladaniu konta bo sa domyslne i wlasne co wybrac ?

4

no w ten sposob to wielu osoba znikaja xd

0

Kolega mi mówił ze zniknęły mu pieniądze z konta bankowego które miał podłączone tylko za strona fortuny ? Czy to jest możliwe w ogóle ?? Pierwszy raz o takim czymś słyszę ze po podłączeniu konta ginie kasa z konta miał ktoś podobny przypadek ?;) Bo sam osobiście mam podłączone konto z paroma stronami i nigdy nic nie zginęło

0

Martwi brak napastnika bo gruby jest tragiczny liga jak liga ale w LM może być gorzej ;/

2

gruby

1

dobrze ze juz zmian nie mamy bo by jeszcze Lengleta wpuscil za Messiego ten trenerzyna

6

Szkoda ze taki zespol jak barca ma tak slabego trenera ;/

2

to nie jest smieszne ale w LM bez napastnika moze byc slabo xd

2

15 do tylu xddd

4

chetnie bym cos napisal ale nie chce znow bana na 7 dni xdd

1

dzisiaj ? od jakis 8 miechow xd

2

valverde mysli bo sie drapie po glowie , mysle ze dobrym rozwiazaniem bylby vidal za dembele i 4-4-2 xdd

1

co ma zdjac grubego zeby go pogryzl albo leo sie obrazil ?: D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?