0

gruby i jego no look passy

4

matko kochana semedo out a rakitic bedzie gral nie mowiac o roberto..

2

oczekiwania:dembele na prawa , coutinho za rakiticia i lewe skrzydlo
rzeczywistosc : 4-4-2 dembele out , coutinho in i prawa flanka xd

17

rakitic-busi-roberto kreatywnosc level hard xdd

0

ta i niedokladny , za to rakieta 99% pilek do tylu i jest super xd

0

nie wiem czy Valverde dlugo bedzie jeszcze na to wpadal ze dembele musi na prawej grac a messi SPO i na lewa flanke Coutinho, modle sie aby mu to przyszlo na mysl

1

no i cyk coutinho za dembele i 4-4-2 xdd

0

dembele chociaz sie stara i dochodzi do sytuacji

1

inny mecz ogladasz , ani razu sie nie zaplatal a to ze dwa razy obroncy przecieli pilke to nie jego wina chociaz sie stara i podejmuje jakies ryzyko nei tak jak rakitic do tylu 99 % pilek

2

pamietajcie ze barca valverde zagrala w tamtym sezonie moze 10 meczy na fajnym poziomie reszta wygladala tak jak teraz minimalizm w kazdym calu

2

suarez upada po raz pierwszy

2

nie potrzeba ci duzo jak widac xd

0

licze na brameczke dembele :D

7

filip za rakiete i taki sklad once de gala :D

1

jezeli znow grawitacja go nie oszuka to moze ustrzeli cos ;D

0

juz widze te komentarze jak sie ukaze 4-4-2 bez dembele i malcoma w ataku :D
p.s mi sie marzy sklad taki :
mats
semedo-pique-lenglet-alba
roberto-busi-coutinho
dembele-messi-malcom
w drugiej polowie suarez , arthur oraz vidal na boisko :D

0

to co panowie i panie dzisiaj 4-4-2 i zelazna defensywna pomoc z busim-rakieta-vidalem-coutinho + sergi roberto prawa obrona a semedo na lawce , a no i gruby na ataku obok leo ?:D

1

z Luizem w obronie napewno :))

4

Nie ma to jak zwolnic Wengera i zatrudnic przegrywa Emerego xddd

3

Liga startuje i znowu duza szanse ze ujze swoje kochane 4-4-2 do ktorego ernesto tak przyzwyczail na dodatek na prawej flance sergi roberto oraz rakieta-busi-arturo i coutinho na prawym skrzydle marzenie kibicow : )))

0

roberto nie jest zawieszony ?

0

Planuje zakup auta i spodobały mi się dwa audi a3 8p lub bmw e90 czytałem różne opinie i są one podzielone myślałem oczywiście o silniku 1.9 tdi ktoś może posiada/posiadał któreś z tych aut i mógłby wyrazić swoją opinie ? Z góry dzieki

0

Dzieki za pomoc wielkie , wpłacę sobie po pracy z 200 zł i zacznę się powoli bawić ;) Szkoda ze się nie da odłączyć konta bo podejrzewam ze nie jedna wypłatę przewale xd

0

Już się bałem , ze mogą mi kapuche z konta zawinąć ;) jeszcze pytanie z wypłatami normalnie można na konto swoje przelać ?

10

W sumie szkoda dyskusji ;)

0

Tzn jak zakryć dane i po co ?;) mogą mnie okraść z rachunku bankowego ?;)

1

On ma 21 lat neymar w jego wieku kręcił w przeciętnej lidze brazylijskiej ten już grał w niemieckiej teraz u nas także dajmy mu dwa sezony niech pogra i złapie pewność siebie on ma 21 lat aczkolwiek wydaje mi się ze i tak od neymara bardziej do nas pasuje pod względem gry zespołowej bo neymar to widział tylko Leo i grubego od święta na boisku zreszta Alba sam mówił po jego odejściu ze teraz będą zespołem;) Dembele bardziej uniwersalny bo może prawa i lewa flanka zasuwać ;)

23

Niesamowite jest to ze mimo to ze dembele dał nam puchar dzieki cudownej bramce i był najlepszy na boisku zaraz po Leo to statystycy i tak wyciągają jego straty oraz to ze miał 3 kluczowe podania lecz do tylu.. w sumie to oglądałem spotkanie i dał dwie piłki do grubego gdzie tamtego grawitacja oszukała i piłka mu odskoczyła ;) Ja nie wiem czy niektórzy naprawdę go tak nie lubią ze na każdym kroku musza mu dopiec a może żyją jeszcze boginią brazylijska która nam się zaśmiała w twarz i odeszła zarabiać do szejkusa a na mundialu nasz coutinho tego ich lidera nakrył czapka ;) miłego dnia

0

Już okej zrobiłem inne zdjęcia przodu i tylu dowodu w ogóle zastanawiam się po co takie rzeczy ;)

1

Tylko nie wiem dlaczego jak zakładam konto na fortunie , wpisuje numer konta bankowego i zdjęcia obu stron dowodu i jakiś błąd mi wyskakuje ;:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?