0

Myślałem ze Furman z Wisły Płock będzie kazał się powołać brzeczkowi ale na szczęście go nie ma ;)

1

On w rezerwach nic nie pokazał dziś nawet xd

0

Jakiś link do girony na tel ?

0

jak on lepszy od messiego byl w tamtym sezonie to pewnie kolo 99 sie zakreci

0

handanovic x2 xdd hahahahahah ale to jest recznik

0

ten handanovic to slaby jak sik pająka

0

vamos girona po kursie 8.80

1

rok temu postawilem rowniez na girone i odziwo udalo sie wygrac ale tylko 80 zl

0

heusca 2x pod rzad nie zdobedzie pkt a fiorka u siebie mocna :D

0

tasiemiec z 8 meczy w tym 5 pewnych xdd

0

poprostu rusek w monaco jest maszynka do robienia hajsu , a szejkus maszynka do wydawania kasy :) dlatego nigdy nie dorownaja psg pod wzgledem sportowym

1

2

swojak bo pilka nie leciala w bramke po strzale

1

ladnie borusia zaczyna xd

0

brawo astiz super

0

pozdrawiam kibicow ległej z podlogi xd

0

grana legia na kuponie ?: D bo wlasnie mialem pisac ze powinno zaorac ten klub smieszny legia warszawa xd

0

https://lvbet.pl/pl/zaklady/moje-zaklady/NAFE55JM5CR
oby girona dzis nie zawiodla a potem juz z gorki :D

0

Dembele nie miał problemu z dryblingiem oczywiście on bazuje na szybkości ale jakoś dawał rade

1

W maju były komentarze ze Antek już jest blaugrana xd

0

Wstałem i mimo ze wczoraj wygraliśmy to naprawdę martwi styl naszych Leo wczoraj słabszy i mało widoczny jedynie dembele coś starał się robić na skrzydle, coutinho również przeciętnie o grubym to nie trzeba mówić bo najlepsze rzecz jaka zrobił to załatał dziurę w murawie, wiem ze stan murawy nie pomagał i jest to dopiero początek sezonu ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze Valverde poprostu nie ma jaj żeby prowadzić taki klub jak barca z roma zagraliśmy defensywnie 4-4-2 dostaliśmy baty, mecz z sevilla wygrywamy ten wprowadza vidala na obronę wyniku, fart ze sevilla nie trafila karnego bo kto wie co by się stało w dogrywce , wczoraj to samo wygrywamy 1:0 on zdejmuje dembele gdzie na boisku są słabsi coutinho , suarez czy nawet rakitic ( chociaż ten w drugiej połowie się ogarnął ) naprawdę gdzie zawsze czekam z niecierpliwością cały tydzień na mecz barcy tak ostatnio coraz ciężej zasiadać do meczu barcy , jeżeli to tak będzie wyglądać z taka kadra jaka ma erni to będę jednym z tych którzy będą trzymać kciuki aby on odszedł. Miłego dnia

0

przeciez 9 nie mozna zmienic to dembele i coutinho zeszli proste xd

1

dembele najlepszy na boisku to musi zejsc , proste ;D

3

hahahahahaha VALVERDE odejdz po sezonie pls

2

vidal na rozgrzewce to dembele na 200 % schodzi bedzie obrona czestochowy xd

4

dokladnie , teraz ucieszeni bo w lekkim szoku jutro dojda do siebie i zaraz cos wymysla :D

0

dobra dembele brama to zaraz go valverde zdejmie zeby se nie myslal :D

0

czyli tak dembele najlepszy na boisku to na 100 % zejdzie , roberto i rakitic pewnie zostana

2

rakitic juz myslami w paryzu

1

kurde dobre te wrzutki dembele malo brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?