olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem ze Furman z Wisły Płock będzie kazał się powołać brzeczkowi ale na szczęście go nie ma ;)
1
On w rezerwach nic nie pokazał dziś nawet xd
0
Jakiś link do girony na tel ?
0
jak on lepszy od messiego byl w tamtym sezonie to pewnie kolo 99 sie zakreci
0
handanovic x2 xdd hahahahahah ale to jest recznik
0
ten handanovic to slaby jak sik pająka
0
vamos girona po kursie 8.80
1
rok temu postawilem rowniez na girone i odziwo udalo sie wygrac ale tylko 80 zl
0
heusca 2x pod rzad nie zdobedzie pkt a fiorka u siebie mocna :D
0
tasiemiec z 8 meczy w tym 5 pewnych xdd
0
poprostu rusek w monaco jest maszynka do robienia hajsu , a szejkus maszynka do wydawania kasy :) dlatego nigdy nie dorownaja psg pod wzgledem sportowym
1
https://lvbet.pl/pl/zaklady/moje-zaklady/NAFE55JM5CR
girona wierze :D
2
swojak bo pilka nie leciala w bramke po strzale
1
ladnie borusia zaczyna xd
0
brawo astiz super
0
pozdrawiam kibicow ległej z podlogi xd
0
grana legia na kuponie ?: D bo wlasnie mialem pisac ze powinno zaorac ten klub smieszny legia warszawa xd
0
https://lvbet.pl/pl/zaklady/moje-zaklady/NAFE55JM5CR
oby girona dzis nie zawiodla a potem juz z gorki :D
0
Dembele nie miał problemu z dryblingiem oczywiście on bazuje na szybkości ale jakoś dawał rade
1
W maju były komentarze ze Antek już jest blaugrana xd
0
Wstałem i mimo ze wczoraj wygraliśmy to naprawdę martwi styl naszych Leo wczoraj słabszy i mało widoczny jedynie dembele coś starał się robić na skrzydle, coutinho również przeciętnie o grubym to nie trzeba mówić bo najlepsze rzecz jaka zrobił to załatał dziurę w murawie, wiem ze stan murawy nie pomagał i jest to dopiero początek sezonu ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze Valverde poprostu nie ma jaj żeby prowadzić taki klub jak barca z roma zagraliśmy defensywnie 4-4-2 dostaliśmy baty, mecz z sevilla wygrywamy ten wprowadza vidala na obronę wyniku, fart ze sevilla nie trafila karnego bo kto wie co by się stało w dogrywce , wczoraj to samo wygrywamy 1:0 on zdejmuje dembele gdzie na boisku są słabsi coutinho , suarez czy nawet rakitic ( chociaż ten w drugiej połowie się ogarnął ) naprawdę gdzie zawsze czekam z niecierpliwością cały tydzień na mecz barcy tak ostatnio coraz ciężej zasiadać do meczu barcy , jeżeli to tak będzie wyglądać z taka kadra jaka ma erni to będę jednym z tych którzy będą trzymać kciuki aby on odszedł. Miłego dnia
0
przeciez 9 nie mozna zmienic to dembele i coutinho zeszli proste xd
1
dembele najlepszy na boisku to musi zejsc , proste ;D
3
hahahahahaha VALVERDE odejdz po sezonie pls
2
vidal na rozgrzewce to dembele na 200 % schodzi bedzie obrona czestochowy xd
4
dokladnie , teraz ucieszeni bo w lekkim szoku jutro dojda do siebie i zaraz cos wymysla :D
0
dobra dembele brama to zaraz go valverde zdejmie zeby se nie myslal :D
0
czyli tak dembele najlepszy na boisku to na 100 % zejdzie , roberto i rakitic pewnie zostana
2
rakitic juz myslami w paryzu
1
kurde dobre te wrzutki dembele malo brakuje