olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Komentarz usunięty
1
Zdecydowanie IPhone x posiadam tak owy a kobieta posiada s9 i bez podjazdu , nie tylko wizualnie ale i ios bije android na głowę pod względem wydajności
0
siemaszko by to strzelil ...
0
dobra luksemburg strzelil to teraz san marino :D
0
czuje ze dzis san marino bramke strzeli
2
polski guardiola tylko wlosow wiecej
0
rosja raz :D
1
zdecydowanie cristiano tutaj zalacznik potwierdzajacy talent aktorski
0
Na melanżu chyba dzieci z klas 1-6 ;)
0
Chyba „For you Socjopata”
0
Daj Niemcy na podbicie módl się o bramkę w ostatnim zdarzeniu na kuponie
0
dalem na podbicie niemcy i sie chyba zesralo, ostatni mecz na kuponie : (
1
aha
1
comoros gra z kamerunem dalem w 78 minucie przy kursie 15 na kamerun ze wygra 100 zl jest 1;1 :D
no i sie zesralo xd
0
Przydałby się jakiś pewniak na jutro może ktoś coś się pochwali ?
2
szczesny to sie nadaje do tarcia wiesz czego
2
Przestałem czytać jak zobaczyłem 1.Sergio Ramos
0
Ciekawe ile cristiano 23 lata i cristiano 33 lata będą mieli overala w fifie
0
Ja bym widział pavona na kapitanie
0
Niech daje tego dembele to pokręci trochę a w gazie jest to może i coś strzeli ;)
0
1.9 tdi
0
bartomeu to lubi;p
0
koledzy mam pytanie, otoz na wiosce pewien koles ma na sprzedaz autko z tym ze sprowadzil z francji i tu moje pytanie ile by mniej wiecej kosztowala mnie rejestracja w polsce ze wszystkimi oplatami bo slyszalem ze to od pojemnosci silnik tez zalezy tlumaczenie dokumentow , chodzi mi o caly proces , bo jestem w tym kompletnie zielony , pojemnosc 1.9 z gory dzieki
0
Po pierwsze to mundo napisało raczej bym z przymróżeniem oka to brał do siebie, po drugie to tak się robi grunt pod transfer do realu, florek dostaje orgazmu jak myśli o neymarze i musi go mieć zobaczycie ze pod koniec sezonu zacznie się strzelanie fochów na szejkusa ze mu to i tamto nie pasuje i chce wyjść z cienia kyliana i zmienić klub, po trzecie to nie zdziwiłbym się gdyby do nas wrocil po bonus z podpisania kontraktu xddd
Niestety a może i stety wyszło jak wyszło i moim zdaniem na szczęście go już z nami nie ma, piłkarz wybitny ale w głowie siano skoro słucha się ojczula, my mamy nie dość ze młodszego dembele to i jeszcze coutinho który jest bardziej wszechstronny i moze grać w pomocy jak i na skrzydle ;)
0
W Rzymie to można zwiedzić stadion Romy albo Lazio ;)
5
ta a pozniej drzwi otwiera shakira i wychodzi cala na bialo
0
bartomeu chce grac mecz la liga w usa powinno byc
19
prezydent wie kiedy mowic, ale pocisnal beke z typiary i juz :D
0
Jak biały nie będzie trolowal to może wygrają, oby po odejściu białego wzieli Innocenta albo furlana i trenowali bo snax wywalił taza bo widział w nim problem a grali jeszcze gorzej teraz biały odejdzie gwiazda i może w końcu zaczną grać lepiej
0
Gdzie madrycki messi czyli asensio ?