12

Komentarz usunięty

1

Zdecydowanie IPhone x posiadam tak owy a kobieta posiada s9 i bez podjazdu , nie tylko wizualnie ale i ios bije android na głowę pod względem wydajności

0

siemaszko by to strzelil ...

0

dobra luksemburg strzelil to teraz san marino :D

0

czuje ze dzis san marino bramke strzeli

2

polski guardiola tylko wlosow wiecej

0

rosja raz :D

1

zdecydowanie cristiano tutaj zalacznik potwierdzajacy talent aktorski

0

Na melanżu chyba dzieci z klas 1-6 ;)

0

Chyba „For you Socjopata”

0

Daj Niemcy na podbicie módl się o bramkę w ostatnim zdarzeniu na kuponie

0

dalem na podbicie niemcy i sie chyba zesralo, ostatni mecz na kuponie : (

1

aha

1

comoros gra z kamerunem dalem w 78 minucie przy kursie 15 na kamerun ze wygra 100 zl jest 1;1 :D

no i sie zesralo xd

0

Przydałby się jakiś pewniak na jutro może ktoś coś się pochwali ?

2

szczesny to sie nadaje do tarcia wiesz czego

2

Przestałem czytać jak zobaczyłem 1.Sergio Ramos

0

Ciekawe ile cristiano 23 lata i cristiano 33 lata będą mieli overala w fifie

0

Ja bym widział pavona na kapitanie

0

Niech daje tego dembele to pokręci trochę a w gazie jest to może i coś strzeli ;)

0

1.9 tdi

0

bartomeu to lubi;p

0

koledzy mam pytanie, otoz na wiosce pewien koles ma na sprzedaz autko z tym ze sprowadzil z francji i tu moje pytanie ile by mniej wiecej kosztowala mnie rejestracja w polsce ze wszystkimi oplatami bo slyszalem ze to od pojemnosci silnik tez zalezy tlumaczenie dokumentow , chodzi mi o caly proces , bo jestem w tym kompletnie zielony , pojemnosc 1.9 z gory dzieki

0

Po pierwsze to mundo napisało raczej bym z przymróżeniem oka to brał do siebie, po drugie to tak się robi grunt pod transfer do realu, florek dostaje orgazmu jak myśli o neymarze i musi go mieć zobaczycie ze pod koniec sezonu zacznie się strzelanie fochów na szejkusa ze mu to i tamto nie pasuje i chce wyjść z cienia kyliana i zmienić klub, po trzecie to nie zdziwiłbym się gdyby do nas wrocil po bonus z podpisania kontraktu xddd
Niestety a może i stety wyszło jak wyszło i moim zdaniem na szczęście go już z nami nie ma, piłkarz wybitny ale w głowie siano skoro słucha się ojczula, my mamy nie dość ze młodszego dembele to i jeszcze coutinho który jest bardziej wszechstronny i moze grać w pomocy jak i na skrzydle ;)

0

W Rzymie to można zwiedzić stadion Romy albo Lazio ;)

5

ta a pozniej drzwi otwiera shakira i wychodzi cala na bialo

0

bartomeu chce grac mecz la liga w usa powinno byc

19

prezydent wie kiedy mowic, ale pocisnal beke z typiary i juz :D

0

Jak biały nie będzie trolowal to może wygrają, oby po odejściu białego wzieli Innocenta albo furlana i trenowali bo snax wywalił taza bo widział w nim problem a grali jeszcze gorzej teraz biały odejdzie gwiazda i może w końcu zaczną grać lepiej

0

Gdzie madrycki messi czyli asensio ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?