0

aguero jest swietny ale po co on te pilke non stop bierze i tak przetrzymuje ;/

0

1;1 brawoooooo jeszcze jedna

5

na weselu to sie pije a nie oglada mecze

5

mats na szpicy i messi na bramce ? watpie czy na 3 obroncow damy rade ;/

0

gundogan jest bardzo slaby ....

9

twarowskiego i nahornego sie tak milo slucha ze nawet jak sie pomyla to potrafia wybrnac z tego w super sposob a nawet czasami zartobliwy :D super duet :D

7

oby bayern dojechal bo dalem na nich na 8 kuponach xd

4

35 letni i jego kompan ribery juz moga nawet na lige niemiecka nie wystarczyc :D

0

1
1
2
2
pewniak

0

Ja bym socjopaty zapytał , wczoraj miał 100% skuteczność dwa typy koledze na forum podał i żaden nie wszedł ;)

1

bramki lipska brakuje i trnava musi dojechac i wzbogace sie o 400 zl :D

39

typy socjopaty zawsze na odwrot i wszystko wbija

0

celtic zaras cos wsadzi :D

0

trencin pewniak mowili xdd

1

przy czym i jakie zarobki ?:D

0

Pewniaczki na dziś ktoś ma ?;)

0

A co ci dembele zrobił oprócz tego ze dał nam superpuchar ? Pobił czy wyzywał Cię ? To właśnie wyróżnia rafinhie przeciętniaka który nadaje się na taki betis czy villareal od dembele którego nie przez przypadek borussia wychaczyla a później my dokupiliśmy od nich

4

Niech dadzą zapis ze zakaz gry 4-4-2 chyba ze bronimy wyniku który daje awans lub puchar jakiś

0

Jakieś typy na dziś na LE ktoś przewiduje ?

3

mialem chojniczanke ale dalem na termalice z x i w dupe; /

0

panowie jakis pewniak na dzis na spontanie ? :D ktos cos ?:D

0

Co to za liga ?

0

Jakieś ciekawe i w miarę pewne typu na dziś u buka? Ktoś coś ma i się pochwali ?;)

0

Preferujecie stawiać większa ilość zdarzeń tzw tasiemka czy jednak 2-5 zdarzeń bezpieczniej ?;)

0

Resecik routera nie pomaga ? xd
A tak na poważnie to z czego masz bo wiem ze w Orange była jakaś przerwa i nie działały internety w niektórych miastach

0

poleca ktos konto na lvbet ? bo jak dotad mam tylko na fortunie i chcialbym moze na czyms innym sprobowac :D

0

Ktoś wie ile kontraktu ma rakitic jeszcze ? Bo mam nadzieje ze te plotki to nie zagrywka Rakiticia lub jego otoczenia w celi poprawienia zarobków w kontrakcie , bo jeżeli tak to niech go opchna za 100 baniek i nawet tego de jonga kupią

1

120 mln za rakietę i niech biorą i kupią Thiago w jakości nie stracimy , pomocników mamy Vidala,Coutinho,Arthura

0

jak ten biedny lahoz se z tym poradzi to ja nie mam pojecia tuz to taka niezdara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?