olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aguero jest swietny ale po co on te pilke non stop bierze i tak przetrzymuje ;/
0
1;1 brawoooooo jeszcze jedna
5
na weselu to sie pije a nie oglada mecze
5
mats na szpicy i messi na bramce ? watpie czy na 3 obroncow damy rade ;/
0
gundogan jest bardzo slaby ....
9
twarowskiego i nahornego sie tak milo slucha ze nawet jak sie pomyla to potrafia wybrnac z tego w super sposob a nawet czasami zartobliwy :D super duet :D
7
oby bayern dojechal bo dalem na nich na 8 kuponach xd
4
35 letni i jego kompan ribery juz moga nawet na lige niemiecka nie wystarczyc :D
0
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.371084656352176/1649065441887418/?type=3&theater
0
1
1
2
2
pewniak
0
Ja bym socjopaty zapytał , wczoraj miał 100% skuteczność dwa typy koledze na forum podał i żaden nie wszedł ;)
1
bramki lipska brakuje i trnava musi dojechac i wzbogace sie o 400 zl :D
39
typy socjopaty zawsze na odwrot i wszystko wbija
0
celtic zaras cos wsadzi :D
0
trencin pewniak mowili xdd
1
przy czym i jakie zarobki ?:D
0
Pewniaczki na dziś ktoś ma ?;)
0
A co ci dembele zrobił oprócz tego ze dał nam superpuchar ? Pobił czy wyzywał Cię ? To właśnie wyróżnia rafinhie przeciętniaka który nadaje się na taki betis czy villareal od dembele którego nie przez przypadek borussia wychaczyla a później my dokupiliśmy od nich
4
Niech dadzą zapis ze zakaz gry 4-4-2 chyba ze bronimy wyniku który daje awans lub puchar jakiś
0
Jakieś typy na dziś na LE ktoś przewiduje ?
3
mialem chojniczanke ale dalem na termalice z x i w dupe; /
0
panowie jakis pewniak na dzis na spontanie ? :D ktos cos ?:D
0
Co to za liga ?
0
Jakieś ciekawe i w miarę pewne typu na dziś u buka? Ktoś coś ma i się pochwali ?;)
0
Preferujecie stawiać większa ilość zdarzeń tzw tasiemka czy jednak 2-5 zdarzeń bezpieczniej ?;)
0
Resecik routera nie pomaga ? xd
A tak na poważnie to z czego masz bo wiem ze w Orange była jakaś przerwa i nie działały internety w niektórych miastach
0
poleca ktos konto na lvbet ? bo jak dotad mam tylko na fortunie i chcialbym moze na czyms innym sprobowac :D
0
Ktoś wie ile kontraktu ma rakitic jeszcze ? Bo mam nadzieje ze te plotki to nie zagrywka Rakiticia lub jego otoczenia w celi poprawienia zarobków w kontrakcie , bo jeżeli tak to niech go opchna za 100 baniek i nawet tego de jonga kupią
1
120 mln za rakietę i niech biorą i kupią Thiago w jakości nie stracimy , pomocników mamy Vidala,Coutinho,Arthura
0
jak ten biedny lahoz se z tym poradzi to ja nie mam pojecia tuz to taka niezdara