1

najlepsze jest to ze valverde i tak nie zdejmie suareza ;D

0

messi na 9 coutinho na skrzydlo i vidal do pomocy

8

za dembele i 4-4-2 ...

4

Erni , Munir gorszy nie bedzie serio .

0

obym sie mylil ale watpie zeby zdjal arthura ktory podaje do tylu nie traci pilek ...

0

czyli coutinho za dembele i rakieta za rafinhie pewnie ;/

1

Valverde to niech nie szuka wzmocnien do pomocy tylko na pozycje 9 bo klasowego zmiennika brak i jak narazie brak w ogole klasowego napadziora

2

przeciez dembele i messi najlepsi w pierwszej polowie a ty o odpalaniu gadasz ;D

27

Coutinho za Rafinhie i Munir za grubego i mozna zaczynac :D

2

waka waka yeah

1

co on robi nie do wiary..

8

30 minut meczy a orlowski 25 minut nawija o dembele w psg ...

1

suarez zejdz wstydy oszczedz 20 minuta 3 zle podanie na 5 metrow ..

10

dembele ktory tylko marne 10 dni skrocil wakacje narazie najlepszy obok leo

0

10 minuta suarez ledwo co biega xdd

1

rafinhia to sie nadaje do eibaru a nie barcy

0

miejmy nadzieje ze chociaz teraz bedzie mu latwiej

1

stream po polsku jak ktos chce to priv

1

stadion i tak lepszy niz ten co real i atleti beda grali tamten ma 15 tysiecy pojemnosci :D

1

po polskiemu bedzie stream barcy ?

1

gdzie to wpisac ?D:

0

dembele , arthur, lenglet ,rafinhia fajnie ze mlodzi w pierwszmy skladzie bo maja cos do udowodnienia szkoda ze nie dal szansy munirowi kosztem suareza bo w presezonie dobrze sobie radzil ale nowy sezon to i nowe nadzieje ze gruby odpali !
vamos barca

2

alez podoba przeciez napisalem ze uwielbiam barce w takim systemie :)

9

za godzinke zobacze na grafice moje kochane 4-4-2 z grubym ledwo biegajacym na ataku i w pomocy z rakieta , busim , arthurem i vidalem , tzw zelazna defensywa :D

0

powiem wam ze im blizej sezonu tym dopiero czlowiek zaczyna sie uswiadamiac jaki mamy zespol na ten sezon mocny mozna by powiedziec ze dembele i coutinho (jeden kontuzja dluga , drugi dolaczyl w polowie sezonu ) beda mieli caly sezon aby sie pokazac do tego mlody arthur , lenglet i malcom ktorzy tez beda chcieli wywalczyc miejsce w pierwszym skladzie

0

fajnie jakby milan wywiozl z santiago trofeum bernabeu xd
p.s VINI wszedl czarodziej madrycki

1

0

odpalilem real zeby obejrzec Viniego jak czaruje ale narazie na lawce ;)

0

Legenda pokaze jak sie gra i nawet Robinho tam gra :)

3

Liga angielska a anglikow po 2-3 w swoich zespolach i albo nie graja albo poza kadra meczowa :D bardziej liga afrykanska , szkoda ze w kazdej lidze nie obowiazuje ilosc 4-5 w podstawowym skladzie anglikow w hiszpanskie 4-5 hiszpanow w podstawie i tak dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?