olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
najlepsze jest to ze valverde i tak nie zdejmie suareza ;D
0
messi na 9 coutinho na skrzydlo i vidal do pomocy
8
za dembele i 4-4-2 ...
4
Erni , Munir gorszy nie bedzie serio .
0
obym sie mylil ale watpie zeby zdjal arthura ktory podaje do tylu nie traci pilek ...
0
czyli coutinho za dembele i rakieta za rafinhie pewnie ;/
1
Valverde to niech nie szuka wzmocnien do pomocy tylko na pozycje 9 bo klasowego zmiennika brak i jak narazie brak w ogole klasowego napadziora
2
przeciez dembele i messi najlepsi w pierwszej polowie a ty o odpalaniu gadasz ;D
27
Coutinho za Rafinhie i Munir za grubego i mozna zaczynac :D
2
waka waka yeah
1
co on robi nie do wiary..
8
30 minut meczy a orlowski 25 minut nawija o dembele w psg ...
1
suarez zejdz wstydy oszczedz 20 minuta 3 zle podanie na 5 metrow ..
10
dembele ktory tylko marne 10 dni skrocil wakacje narazie najlepszy obok leo
0
10 minuta suarez ledwo co biega xdd
1
rafinhia to sie nadaje do eibaru a nie barcy
0
miejmy nadzieje ze chociaz teraz bedzie mu latwiej
1
stream po polsku jak ktos chce to priv
1
stadion i tak lepszy niz ten co real i atleti beda grali tamten ma 15 tysiecy pojemnosci :D
1
po polskiemu bedzie stream barcy ?
1
gdzie to wpisac ?D:
0
dembele , arthur, lenglet ,rafinhia fajnie ze mlodzi w pierwszmy skladzie bo maja cos do udowodnienia szkoda ze nie dal szansy munirowi kosztem suareza bo w presezonie dobrze sobie radzil ale nowy sezon to i nowe nadzieje ze gruby odpali !
vamos barca
2
alez podoba przeciez napisalem ze uwielbiam barce w takim systemie :)
9
za godzinke zobacze na grafice moje kochane 4-4-2 z grubym ledwo biegajacym na ataku i w pomocy z rakieta , busim , arthurem i vidalem , tzw zelazna defensywa :D
0
powiem wam ze im blizej sezonu tym dopiero czlowiek zaczyna sie uswiadamiac jaki mamy zespol na ten sezon mocny mozna by powiedziec ze dembele i coutinho (jeden kontuzja dluga , drugi dolaczyl w polowie sezonu ) beda mieli caly sezon aby sie pokazac do tego mlody arthur , lenglet i malcom ktorzy tez beda chcieli wywalczyc miejsce w pierwszym skladzie
0
fajnie jakby milan wywiozl z santiago trofeum bernabeu xd
p.s VINI wszedl czarodziej madrycki
1
http://wiz1.net/channel33
0
odpalilem real zeby obejrzec Viniego jak czaruje ale narazie na lawce ;)
0
Legenda pokaze jak sie gra i nawet Robinho tam gra :)
3
Liga angielska a anglikow po 2-3 w swoich zespolach i albo nie graja albo poza kadra meczowa :D bardziej liga afrykanska , szkoda ze w kazdej lidze nie obowiazuje ilosc 4-5 w podstawowym skladzie anglikow w hiszpanskie 4-5 hiszpanow w podstawie i tak dalej :D