olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matip to wiecej czasu jest kontuzjowany niz gra ...
0
co myslicie o takim Falcao jako zmienniku dla Suareza ?:D 32 lata w monaco ostatnio 2 sezony mial dobre sporo strzelal suarez mialby w koncu kogos godnego do konkurencji , tylko ciekawi mnie ewentualna cena za niego bo mysle ze max 40 mln to bylby dobry interes :D
0
ogladam utd i narazie oprocz karnego to pogba nic nie zrobil , pare strat :D
1
szkoda ze twarowski nie komentuje
6
Albiol , callejon i higuain do napoli chyba
9
w sumie , a noz widelec odpali i go opchniemy za 100 mln po sezonie , najgorsze bedzie to jak zdobedzie zlota pilke to nasi valencii beda musieli doplacic zmienne i teraz nie wiadome co gorsze;/
0
Ale Gomesa tylko wypozyczyc a nie kupic czyli formalnie bedzie nadal naszym grajkiem ;/
0
co sie stalo ? :D
0
akurat delefele to mu moze buty czyscic , ten cialem potrafi zagrac :D
3
https://www.youtube.com/watch?time_continue=56&v=CjBStuzcMKE&ab_channel=AJcompsHD
Adama Traore za 18 mln funtow w Wolves a wyzej krotki filmik z jego gry , nawet fajnie sie prezentuje a przyspieszenie ma super :D
0
Jakieś 20 kg mniej temu
0
Roberto za Rafinhie
3
Wiesz po nich można się wszystkiego spodziewać ;)
2
Ja to mam nadzieje ze nasz klub a głównie zarząd ma pewność ze coutinho dostanie obywatelstwo portugalskie bo jak nie to dopiero będą jajca i w trybie pilnym będą wypożyczać lub sprzedawać któregoś z trójki Malcom , Vidal , Arthur ;) jak każdy wie nasz zarząd inteligencja nie błyszczy i takie coś by było nawet w ich stylu ;)
4
Asensio dobry grajek ale on ma 2 dobre mecze i później pół roku średniawy :) Oczywiście 3,5 mln to drobne za niego ale sam Real nie wierzy ze będzie wiódł pierszwe skrzypce skoro ciagle pogłoski o Hazardzie albo marzenia w stylu ze Vincius odpali i będą mieli swojego Neymara ;)
3
Oni mogą kupywać w Anglii do końca sierpnia tylko kluby angielskie nie mogą rejestrować graczy po 9 sierpnia , podobno Chelsea jest blisko kupna Zahy i kogoś jeszcze na skrzydło także w każdej chwili będą mogli sprzedać Hazarda chociaż będzie to mniej możliwe bo jak Belg wejdzie dobrze w sezon i sama Chelsea to nie wiem czy będzie chciał odejść , co do Kurtuly to nie zdziwiłbym się jakby go Abramowicz posadził na trybuny w następnym sezonie ;) 35 mln straty to nic dla jednego z najbogatszych ludzi w Rosji ;)
0
Co by nie mówić ale Niemiec dobrze gadał ze sprzedadzą lewego tylko wtedy kiedy będą tego sami chcieli a jeżeli go ktoś chce to minimum 200 mln i tak wydaje mi się odstraszył potencjalnych nabywców , szkoda tylko ze bayern nie kupił jeszcze ze 2-3 grajków solidnych a najlepiej skrzydłowego bo znów robben i ribery dziadkowie mogą złapać kontuzje na koniec sezonu i marnie może to wyglądać w LM
18
Asensio zmienił nick na insta marcoasensio10 a w realu wiemy kto gra z takim numerem i jakie ploty ostatnio chodzą po sieci co do tego pana ;) Oczywiście zmiana cyferek w nicku to nic szczególnego ale powstaje wiele domysłów ale jakby to miało oznaczać jego numer na koszulce w przyszłym sezonie to wnioskuje ze modric albo dostanie numer 7 po crisie albo odejdzie;)
0
Posiada ktoś na sprzedaż stare kolumny głośnikowe altus 300 i chciałby się pozbyć bo zalegają na strychu lub nie używa ? Jeżeli tak to zapraszam priv
0
A ty co byś polecił audi a może passata ?;)
0
Tu się zgodzę nam potrzeba napastnika szybkiego który potrafi się urwać linii obrony zastawić ciałem i podać dokładnie chociaż na 5 metrów , nie wspomnę o przyjęciu piłki ;) Gruby od 2 sezonów niby ma wybitne statystyki ale kto przy Leo by ich nie miał ? Statystyk z LM nie trzeba przypominać bo to katastrofa a w lidze to on powinien kończyć z minimum 50 bramkami sezon przy jego pudłach które notuje w trakcie spotkań
0
Fortuna czy lvbet ? A może jakaś inna strona do obstawiania wydarzeń sportowych ?
1
Mam 20 lat mam odłożone trochę kasy nie każdy tak jak ty jest na utrzymaniu rodziców do 40 roku zycia
0
BMW e90 czy audi a3 8p na pierwsze auto ? Oczywiście 1.9 tdi
0
Koledzy i koleżanki która stronę lepiej wybrać do obstawiania wydarzeń sportowych chciałbym trochę dla zabawy spróbować i właśnie dużo osób chwali fortunę natomiast ja widzę sporo reklam strony lvbet jakieś bonusy powitalne bez wpłat itp co myślicie ?
1
niestety Guardiola potrafi uwierzyc w gracza nawet jak ten zagra 1,2,3 spotkania slabiej u valverde jest tak ze on odrazu po jednym slabym spotkaniu odsyla gracza na pare spotkan na gleboką rezerwer lub na trybuny dlatego guardiola jest geniuszem trenerskim a valverde zwyklym przecietnym trenerem
6
pomocnikow jest a 5 do gry bo reszta albo szpital albo mlodziez ktora u valverde nie ma szans sie przebic :D
2
czyli skonczy sie na jakims wypozyczeniu albo sprzedamy do jakiegos alaves za 5 mln xdd
0
niby tak jednak najgorsze jest to ze kadra miala byc wezsza i uzupelniana wychowankami a coraz wiecej poglosek ze dupa z tego wyjdzie
0
licze na to , chociaz aby odszedl to albo musi sie skompromitowac tak jak w poprzednim sezonie w LM lub wygra tryplet i odejdzie w chwale chociaz przy drugiej opcji to watpie czy by odszedl bo bartek raczej by go nie zwolnil a on sam by chcial trzeci sezon sprobowac takze mysle ze conajmniej 2 lata jeszcze z nami zostanie ;/