0

Matip to wiecej czasu jest kontuzjowany niz gra ...

0

co myslicie o takim Falcao jako zmienniku dla Suareza ?:D 32 lata w monaco ostatnio 2 sezony mial dobre sporo strzelal suarez mialby w koncu kogos godnego do konkurencji , tylko ciekawi mnie ewentualna cena za niego bo mysle ze max 40 mln to bylby dobry interes :D

0

ogladam utd i narazie oprocz karnego to pogba nic nie zrobil , pare strat :D

1

szkoda ze twarowski nie komentuje

6

Albiol , callejon i higuain do napoli chyba

9

w sumie , a noz widelec odpali i go opchniemy za 100 mln po sezonie , najgorsze bedzie to jak zdobedzie zlota pilke to nasi valencii beda musieli doplacic zmienne i teraz nie wiadome co gorsze;/

0

Ale Gomesa tylko wypozyczyc a nie kupic czyli formalnie bedzie nadal naszym grajkiem ;/

0

co sie stalo ? :D

0

akurat delefele to mu moze buty czyscic , ten cialem potrafi zagrac :D

3

https://www.youtube.com/watch?time_continue=56&v=CjBStuzcMKE&ab_channel=AJcompsHD

Adama Traore za 18 mln funtow w Wolves a wyzej krotki filmik z jego gry , nawet fajnie sie prezentuje a przyspieszenie ma super :D

0

Jakieś 20 kg mniej temu

0

Roberto za Rafinhie

3

Wiesz po nich można się wszystkiego spodziewać ;)

2

Ja to mam nadzieje ze nasz klub a głównie zarząd ma pewność ze coutinho dostanie obywatelstwo portugalskie bo jak nie to dopiero będą jajca i w trybie pilnym będą wypożyczać lub sprzedawać któregoś z trójki Malcom , Vidal , Arthur ;) jak każdy wie nasz zarząd inteligencja nie błyszczy i takie coś by było nawet w ich stylu ;)

4

Asensio dobry grajek ale on ma 2 dobre mecze i później pół roku średniawy :) Oczywiście 3,5 mln to drobne za niego ale sam Real nie wierzy ze będzie wiódł pierszwe skrzypce skoro ciagle pogłoski o Hazardzie albo marzenia w stylu ze Vincius odpali i będą mieli swojego Neymara ;)

3

Oni mogą kupywać w Anglii do końca sierpnia tylko kluby angielskie nie mogą rejestrować graczy po 9 sierpnia , podobno Chelsea jest blisko kupna Zahy i kogoś jeszcze na skrzydło także w każdej chwili będą mogli sprzedać Hazarda chociaż będzie to mniej możliwe bo jak Belg wejdzie dobrze w sezon i sama Chelsea to nie wiem czy będzie chciał odejść , co do Kurtuly to nie zdziwiłbym się jakby go Abramowicz posadził na trybuny w następnym sezonie ;) 35 mln straty to nic dla jednego z najbogatszych ludzi w Rosji ;)

0

Co by nie mówić ale Niemiec dobrze gadał ze sprzedadzą lewego tylko wtedy kiedy będą tego sami chcieli a jeżeli go ktoś chce to minimum 200 mln i tak wydaje mi się odstraszył potencjalnych nabywców , szkoda tylko ze bayern nie kupił jeszcze ze 2-3 grajków solidnych a najlepiej skrzydłowego bo znów robben i ribery dziadkowie mogą złapać kontuzje na koniec sezonu i marnie może to wyglądać w LM

18

Asensio zmienił nick na insta marcoasensio10 a w realu wiemy kto gra z takim numerem i jakie ploty ostatnio chodzą po sieci co do tego pana ;) Oczywiście zmiana cyferek w nicku to nic szczególnego ale powstaje wiele domysłów ale jakby to miało oznaczać jego numer na koszulce w przyszłym sezonie to wnioskuje ze modric albo dostanie numer 7 po crisie albo odejdzie;)

0

Posiada ktoś na sprzedaż stare kolumny głośnikowe altus 300 i chciałby się pozbyć bo zalegają na strychu lub nie używa ? Jeżeli tak to zapraszam priv

0

A ty co byś polecił audi a może passata ?;)

0

Tu się zgodzę nam potrzeba napastnika szybkiego który potrafi się urwać linii obrony zastawić ciałem i podać dokładnie chociaż na 5 metrów , nie wspomnę o przyjęciu piłki ;) Gruby od 2 sezonów niby ma wybitne statystyki ale kto przy Leo by ich nie miał ? Statystyk z LM nie trzeba przypominać bo to katastrofa a w lidze to on powinien kończyć z minimum 50 bramkami sezon przy jego pudłach które notuje w trakcie spotkań

0

Fortuna czy lvbet ? A może jakaś inna strona do obstawiania wydarzeń sportowych ?

1

Mam 20 lat mam odłożone trochę kasy nie każdy tak jak ty jest na utrzymaniu rodziców do 40 roku zycia

0

BMW e90 czy audi a3 8p na pierwsze auto ? Oczywiście 1.9 tdi

0

Koledzy i koleżanki która stronę lepiej wybrać do obstawiania wydarzeń sportowych chciałbym trochę dla zabawy spróbować i właśnie dużo osób chwali fortunę natomiast ja widzę sporo reklam strony lvbet jakieś bonusy powitalne bez wpłat itp co myślicie ?

1

niestety Guardiola potrafi uwierzyc w gracza nawet jak ten zagra 1,2,3 spotkania slabiej u valverde jest tak ze on odrazu po jednym slabym spotkaniu odsyla gracza na pare spotkan na gleboką rezerwer lub na trybuny dlatego guardiola jest geniuszem trenerskim a valverde zwyklym przecietnym trenerem

6

pomocnikow jest a 5 do gry bo reszta albo szpital albo mlodziez ktora u valverde nie ma szans sie przebic :D

2

czyli skonczy sie na jakims wypozyczeniu albo sprzedamy do jakiegos alaves za 5 mln xdd

0

niby tak jednak najgorsze jest to ze kadra miala byc wezsza i uzupelniana wychowankami a coraz wiecej poglosek ze dupa z tego wyjdzie

0

licze na to , chociaz aby odszedl to albo musi sie skompromitowac tak jak w poprzednim sezonie w LM lub wygra tryplet i odejdzie w chwale chociaz przy drugiej opcji to watpie czy by odszedl bo bartek raczej by go nie zwolnil a on sam by chcial trzeci sezon sprobowac takze mysle ze conajmniej 2 lata jeszcze z nami zostanie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?