olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valverde asks for two more signings: A left back and another midfielder. [Diario Sport]
jezeli to prawda to powoli trace nadzieje ze ten trener u nas moze zabawic na dlugie lata , koles ma taka kadre i jeszcze chce kupic dwoch co zabiora minuty mirandzie i arthurowi
0
https://www.mundodeportivo.com/videos/20180803/451199935185/pique-llega-entrenamiento-bicicleta-electrica-barca-fc-barcelona.html?utm_source=facebok&utm_medium=social
co ten pique xd
2
wiekszosc cisnela dembele ze nie pojechal na tourne do ameryki ale mi sie wydaje ze lepiej niech potrenuje w hiszpanii na spokojnie i powoli wraca , kazdy wie ze mial ciezki rok i te kontuzje tez mu sprawy nie ulatwialy , nasi wrocą z ameryki i valverde bedzie juz mial wiekszosc pilkarzy dostepnych do SH mamy troche czasu niech łapie zgranie
15
zneutralizowac za nim sie rozmnozy
0
akurat tutaj to w pilke trafil bo wybil do tylu , tutaj zadzialal kunszt asensio ktory od 3 sezonow odpala i nie moze zatrybic na poziom naszego messiego :D
0
nadal moze byc , jest mlody a sezon w milanie moze go do tego przyblizyc
0
Do red bulla może Robert Kubica ?;)
0
Semedo dobry gracz ale w ofensywie jego wrzutki to tragedia i w defensywie średnio jeszcze wyglada no ale być może Valverde nas miło zaskoczy chociaż po transferze Vidala to wolałbym Roberto na obronie bo i tak pomocników mamy w ciul ;)
2
Brazyliano gorąca krew zależy ile ma sióstr i jak często na urodzinki będzie jeździł ;)
2
Ja się osobiście cieszę jeśli sprowadzimy Vidala , doświadczony i waleczny zawodnik a brakowało nam czasami takie pitbulla w pomocy, może będzie umiał casemiro utemperować w el clasico , jakoś lepiej ze on przyjdzie niż rabiot ale skoro za rok mamy kupić de jonga to myśle ze arturo będzie dobrym uzupełnieniem składu , tak jak koledzy pisali niżej transfery jak narazie przemyślane a co najważniejsze młodzi uzupełniano doświadczeniem, a na dodatek być może sprzedamy szrot zbędny a kupiliśmy super graczy za około 150 mln a być może jeszcze wyjdziemy na + po tym okienku ;)
0
Gdzie pada bo ja z Kielc i się nie zapowiada ;(((
0
9 rano i 28 stopni to się nie dzieje 0 wiatru po tyłku się leje od nic nie robienia a co dopiero jak się zacznie coś działać , masakra ;)
0
Spokojnie jak w ciągu 1,5 miecha zrzuciłem około 5-6 kg czyli nie cały kg na tydzień oczywiscie ruchu sporo bo tak jak mówię praca i po pracy do tego w piłkę grałem , biegałem i jeździłem na rowerku stacjonarnym teraz przez 2 tygodnie zaniedbałem sprawę ;) Badania były robione wszystko okej około 2 tygodnie temu ;)
0
Panowie czy to możliwe aby mi waga co 2-3 dni zjeżdżała 0,5-1 kg ;) Fakt faktem mamy upały , pocę się niemiłosiernie w pracy przez te upały , oczywiście staram się jadać 4-5 posiłków dziennie ( jestem na diecie od około 1,5 miecha ) a jak staje regularnie co 2 dni to zazwyczaj jest tak ze -0,5 kg , przez ostatni tydzień nawet postanowiłem trochę więcej pochłaniać niż mam na rozpisce od dietetyka oczywiście czuje się okej nic mnie nie boli nie dolega teraz po utracie paru kg bardziej komfortowo się czuje w ruchu w sumie jestem od rana 9-10 godzin bo od 6-14 praca później wracam i wiadomo jak to na wsi coś się trafi zawsze do pracy , na rowerku stacjonarnym jeżdżę co dwa dni po około 40 minut , biegałem tez co 3 dni lecz teraz kompletnie odpuściłem przez ostanie 2 tygodnie czy to możliwe abym tak szybko spalał i to w takim tempie ?;)
2
A niektórzy chcą tutaj aby rafinhia został on zagrał dwa nie całe mecze i ma dolegliwości przed meczem z totkami tez trenowa indywidualnie bo coś mu dolegało , a pomyślcie ze wypada nam rakieta czy coutinho i jedyny sensowny pomocnik do zmiany to rafinhia bo denisa i gomesa to nawet nie liczę i później modlenie się żeby rafinhia nie złapał czegoś , oczywiście mamy arthura ale to gracz który się ogrywa dopiero w Europie i tez nie jest powiedziane ze udźwignie ciężar gry barcy a dowiemy się tego po na koniec sezonu , krótko mówiąc , potrzeba nam pomocnika typu thiago , rabiot który zastąpi rakietę lub coutinho gdy trzeba będzie lub nawet zagości w pierwszym składzie , każdy liczy ze mamy coutinho , busiego , rakietę , arthura , denisa , rafinhie , alenie niby fajnie bo 7 pomocników na papierze w tym jeden po kontuzji , jeden który już od 2 lat odpala (denis) oraz niewiadoma w postaci arthura czyli zostaje 4 z kontuzjogennym rafinhia ;)
3
lepiej dolozyc do stadionu na remont niz kupywac podsiadle , mamy lepszego pomocnika rafinhie i to za darmo ...
1
jak dla nich to 40 baniek albo 100 melonow + Mina i niech daja Pogbe :D
tak na serio to nikt tu chyba nie myslal po dwoch-trzech meczach jak sie zaprezentowal ze po mundialu tak jego wartosc wzrosnie , mam nadzieje ze barca pusci go 5-10 mln taniej ale zapewni sobie opcje wykupy w ciagu 2-3 lat
0
Fajnie ze sprzedajemy graczy i na nich zarabiamy a nie wypożyczamy lub oddajemy za prawie darmo ;) Jeszcze Gomes , Vidal , Munir/Paco , Mina , Marlon , Denis a może i Rafinhia jeśli nasi kupią pomocnika , myśle ze ponad 100 mln jeszcze zarobimy licząc gomes 20 mln , vidal 10 mln , mina 30 mln , marlon 10 mln , paco lub munir cena podobna 20 mln , denis z 5 mln i rafinhia 30 mln ;)
30
Bo nie strzelił 10 bramek w dwóch pierwszych meczach ?
0
Vincius odrazu sobie wziął do głowy ze ma być drugim neymarem i zaczął z przytupem swoją karierę w Realu odrazu piękna symulka ,oglądałem około 40 minut tego meczu i to był jeden z najjaśniejszych momentów tego spotkania a no i następca crisa gareth bale w ciągu pierwszych 30 minut miał 2x piłkę jedynie benzema zaskoczył ale to było wiadome ze po odejściu crisa on się zakręci z liczba około 90 bramek na koniec sezonu bo nie będzie musiał grać na pięknego ;))
0
Semedo to może nim pokręcić ;) Nelson gibki jak guma ;)
1
Powiem szczerze ze akcja na 1:0 całkiem fajna z naszej strony , co do Rafinhii to jeżeli przepracuje presezon cały i się nie połamie do początku sezonu to chętnie bym go widział u nas , widać ze wypożyczenie dużo mu dało i gra lepiej niż wcześniej bez sensu inwestować 70 mln w thiago czy innych rabiotow jak w pomocy to my mamy kim grać jest Arthur , Coutinho , Busi, Rakieta zostanie pewnie Denis , Alenia i Samper akurat dwóch ostatnich to bym wypożyczył jeszcze na rok Samper potrzebuje sezonu pełnego niech pokaże na co go stać Aleni tez by się przydało pograc w słabszym klubie i wejść na poziom la ligi bo u nas przy tylu pomocnikach to zagra w 1/16 PK może
0
Każdy myśli ze barca b wyjdzie na boisko i zbije taka Romę nastrzela 10 bramek i do widzenia ;) Otóż nie do końca tak jest , pozatym Roma grała swoim pierwszym składem prawie a u nas brakowało paru zawodników ;)
0
Panowie spokojnie, nie oglądałem meczu ale wstałem do pracy teraz rzucić okiem i na statystyki i barca przeważała z tego co widzę oczywiście wynik średni ale zobaczcie jakim składem roma wyszła a jakim nasi , priorytet to dać ograć się arthurowi , malcomowi, lengletowi i LO z barcy B reszta ma czas ;)
0
Legła legła i poległa w swoim stylu :D
1
Wystarczy ze co druga osoba w pracy korzysta przez pare godzin i już jej ma dość ;)
10
Czy tylko ja uważam ze najlepszy okres zaczyna się w październiku a kończy w kwietniu pod względem pogody u mnie od paru lat właśnie wtedy jest większość dni pochmurnych i chłodnych i właśnie wtedy super mi się funkcjonuje teraz jest sauna w robocie tak się leje po tyłku ze szkoda gadać;)
2
Z naszym zarządem to 10 mln za paco to sukces ;)
2
Ja liczyłem na Douglasa ale go wypchnęli z klubu teraz pozostała nadzieja w naszej bogini portugalskiej ze wyleczy kontuzje i wygryzie rakietę albo busiego ;)
0
Teraz będzie opaska kapitańska messiego wałkowana jak nie skrócenie wakacji przez dembele xd Chłopie iniesta tez nie motywował graczy robił to pique i teraz tez tak będzie ;)