4

Wydaje mi się za akurat wizerunek to wy mu robicie takimi momentami oczywiście osobiście tez żałuje ze do USA nie pojechał ale tragedii tez nie ma bo na mundialu mimo ze nie grał to trenował i wakacje mu się należą jak psu buda , oczywiście chęć skrócenia wakacji i presezon postawił by go na lepszej pozycji i Valverde tez by inaczej patrzył , młody jest nie ma co po nim cisnąć bo to nasz gracz a wręcz przeciwnie ;)

0

Wbiłem jak większość razy na stronę Realu aby zobaczyć przegląd prasy przed praca wcześnie rano i pod przeglądem burza i kłótnia ze Dembele do Chelsea a do nich Edenito xd Jakaś babka puściła plotę a dzieciaki łykają jak pelikany ;)

P.s co do dembele to szkoda ze nie skrócił wakacji i nie pojechał do USA wiele by mu to pomogło , pamiętamy co się działo w tamtym roku gdy nie przeszedł okresu przygotowawczego , chociaż w tym roku dopiero 1,5 tygodnia zakończył sezon także może w sezon wejdzie lepiej , nie zdziwiłbym się tez jakby to Malcom był na początku sezonu pierwszym wyborem Valverde na PS

1

kamien z serca ze nie bede musial ogladac williana za 70 mln biegajacego na dodatek mysl ze ma 30 lat przyprawiala by mnie o bol glowy ..

0

jezeli perez mial na mysli takich swietnych zawodnikow to naprawde mozemy byc spokojni :D

2

"Record": Alex Telles za 40 mln euro ma trafić do Realu Madryt!

widac ze obrona wygrywa sie trofea , najpierw prawy obronca teraz Telles ;D

0

Spokojnie czekam na info bo po sadze z griezmanem i komentarzami tutaj miesiąc przed otwarciem okienka ze „spokojni antek już jest blaugrana” itp to w nic nie uwierzę dopóki nie będzie oficjalki ;)

15

Dobra niech dopinają i młody do USA leci na presezon ;)

9

No Bartek zaimponowałes mi oby tylko dopiąć ten transfer i będzie okej ! Jeżeli go kupimy to można by powiedzieć ze nasz klub zrobił solidne na papierze transfery za nie duże sumy patrząc na ceny rynkowe ;) 120 mln za solidnych graczy to spoko suma , sprzedamy niepotrzebnych i może zarobimy polowe tego to i jeszcze gdzieś Bartek by pieniążki na jakiegoś Rabiota lub Thiago znalazł ;)

0

Oby tak było , super gracz i młody a cena tez nie duża jak na te czasy , liczę jeszcze na jakiegoś pomocnika i najlepiej oby był nim thiago i okienko możemy zamykać , oczywiście kupna pozbyć się koniecznie trzeba paru graczy

0

co by nie mowic LEGENDA takiego jak on juz chyba nie bedzie w naszych szeregach az sie łezka w oku kreci;/

3

Martwi mnie trochę to ze barca zaczyna robić politykę transferowa taka jak Milan kilka lat temu a każdy wie jak później to się skończyło i ile zajmuje im odbudowa potęgi , smutne ze o sile barcy może stanowić 31 letni suarez który w ostatnim sezonie kopał się po czole , do tego dojdzie 30 letni Willian i Leo chociaż o tego ostatniego to się nie boje a nawet mam nadzieje ze będzie grał jak najdłużej u nas , nie oszukujmy się do pomocy tez przydałoby się kupić kogoś i myśle ze taki thiago przez wielu tu hejtowany byłby okej , gdyż może zagrać na pozycji spd i sp tak jak grał w bayernie czyli pozycja coutinho oraz rakiety , obrona wyglada okej gdyż mamy już super stoperów i bocznych , powinnismy zrobić porządek z douglasem, gomesem , vidalem , denisem , mina , rafinhia i digne tez jakby odszedł byłoby okej a w jego miejsce cucu lub miranda skład prezentowałby się następująco.
Ter stegen/ Jasper
Semedo/Roberto
Umtiti/Lenglet/Pique/Verma
Alba/Cucu lub Miranda
Rakitic/Arthur/Busi/Coutinho/Thiago/Samper/Alenia
Dembele/Messi/Suarez/Paco
+ jakiś Munir lub Rabiot lub co bardzo by mnie ucieszyło jakiś zawodnik z barcy b na zmianę dla grubego w ataku i daje nam to 22 graczy myśle ze składzik najbardziej optymalny

10

prosze nie porownywac jakiegos williana do don andresa ktoremu willian moglby buty czyscic i jezeli juz to wolalbym kupic 34 letniego inieste niz tego williana

0

Może tutaj na forum gdzie każdy prawie wszystko ma i wszystko prawie wie, ma na sprzedaż stare kolumny głośnikowe altus 300 mogą być do regeneracji ?

0

u nas willian 30 latek bedzie oficjalka pewnie :) takze tez mozna sie cieszyc xd

0

niech bedzie ani za jednym ani za drugim nie przepadam ale wole brytola pozatym ferrari chcialo kimiego poswiecic i kazali mu przepuscic vettela to teraz maja :D

0

dokladnie oby tak bylo w kazdym sporcie oczywiscie jest jeden niemiec ktory gra u nas i jemu kibicuje jak naszym :D

1

ahahhahaha Vettel sie rozbil nice , oby teraz Lewis dociagnal miejsce 1sze :D

0

Może tutaj na forum gdzie każdy prawie wszystko ma i wszystko prawie wie, ma na sprzedaż stare kolumny głośnikowe altus 300 mogą być do regeneracji ?

0

Potencjał jakiś ma mi się wydaje ze styl poruszania ma neymara oczywiście mam nadzieje ze w realu nie wejdzie na poziom neymara z barcy ;€

0

Byle wiele komentarzy „ zobaczycie niech się ogra i będzie super wzmocnienie idealny następca xaviego tylko większy gabarytowo” oby piękna historia pt barca już się zakończyła i oby nie szargał nerwów mi swoją gra i wam tego tez życzę ;)

7

Lepsze były opinie ze to wyższy wzrostem idealny następca xaviego xdd

1

No nic zostało iść do kościoła w niedziele i modlić się żeby porwali Williana żeby nasi go nie kupili

0

Jak wstaje rano to przed oczami mam oficjalke ze nasi kupili Williana , jednak wchodzę na stronę barcy i na szczęście nie ma potwierdzenia;) Dobrze ze okienko w Anglii kończy się 9 sierpnia podobno to mniejsza szansa ze nasi nie kupią dziadka Williana

4

chyba tak :D puszkin fan by na zawal zszedl on juz z jednym dembele nie moze wytrzymac bo cisnie po nim w kazdym komentarzu swoim a z dwoma serducho mogloby nie wytrzymac

0

no zmiennika na skrzydlo dlatego tez willian jest brany pod uwage

0

szukamy skrzydlowego a w celticu gra Moussa Dembele strzela jak najety i w fulhamie juz strzelal teraz od 2 sezonow w celticu prezentuje super poziom a pewnie cena nie wieksza niz 50 mln :D

3

Chłopie a skąd ty wiesz ze nie będzie harował jeszczze nawet nie ma listy kto weźmie udział w presezonie a ty już wyjesz

1

Puszkin siedzi u niego w głowie i wie co ma na myśli bo to typowy Polak cebulak

1

Nie po to szejk inwestował rok temu 222 mln klauzuli + podatek + inne bonusy za kontrakt czyli jakieś 350-400 mln na neymara żeby teraz go sprzedać realowi za 300 mln , bo tyle hala dzieci uważali ze wystarczy ;)

6

Chłopie twój każdy komentarz to hejt na dembele ma wakacje chce to niech odpoczywa i cię to nie powinno interesować , ciekawe czy jak ty dostajesz urlop to przychodzisz do pracy . Co ze nie grał na mundialu jak trenował dzień w dzień , gdzie taki pique czy busi mieli 1,5 tygodnia więcej odpoczynku , aż się pieść składa jak widzę twoje komentarze 15 letniego dzieciaka . To jest kibic barcy który non stop ciśnie po dembele wstyd

P.s nie ma co wdawać się w dyskusje z tą ameba umysłowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?