2

Segura kompromituje ten klub jak nikt inny, jeszcze by tego brakowało żeby został prezydentem barcy to już masakra .

0

Gorsi od Digne nie będą , potrzebują pod okiem Valverde i wejdę na lepszy poziom do tego dochodzi presezon który tez im dużo da .

7

Digne super zmiennik ale to nie gracz na pierwszy skład do takiego klubu jak barca grał bo grał ale Cucu gorszy być nie powinien , oby Valverde dał Cucu i Mirandzie szanse w presezonie i postawi na tego który lepszy , cieszy fakt ze chociaż to jest gracz z Barcy B a nie wydajemy znów 50 mln na zmiennika myśle ze w linii pomocy tez powinnismy już przestać wzmocnień a dowodem tego jest Puig czy inni gracze błyszczący w meczu z Totkami

0

jest tu jakis fan muzyki i posiada na sprzedaz stare kolumny altus 300 ? moga byc do regeneracji :D

10

brawo Lewis super wyscig ale Bottas zrobil robote :D

0

niech zacznie sie sezon i dembele pokaze na co go stac moze w koncu skoncza sie hejty na niego

0

tak wbijam czasami wczesnie rano przed praca zobaczyc przeglad prasy

1

wartosc gomesa miala pojsc w gore a tu sie moze okazac ze teraz to go nawet nikt za darmo nie wezmie bo jest kontuzjowany .

1

zbieg okolicznosci ze polowa tej strony ma nicki takie jak na notatniku :D lepiej wciskac ciemnote ze to nie oni tylko fejki ale mozna byc socjopata i dalej wciskac kit ze to fejki i myslec ze sie ma 200 iq xd

9

socjopata to troche tak jak ty :) siedzisz na stronie realu i im sie pucujesz wejdziesz tutaj i wchodzisz w zachwyt nad naszym klubem :D

31

a co zrobil ?

2

nie ogladalem niestety arthura jak i calej barcy dzis w akcji ale ze skrotow widac ze arthur cos tam pokazal i bramka super :D

0

i z lawki by sie nie podniosl przy jego grze obronnej i super presingu :D

1

wydaje mi sie ze moze byc ciezko tym bardziej ze jak narazie zaglebie , slask, lechia nie wiadomo jak lech i jaga beda grac za pare tygodniu do tego dochodza zespoly takie jak wisla plock , wisla krakow , gornik gdzie legia moze masowo tracic pkt :D

19

brawo korona jazda z cieniasami :D

0

ktos wie co dzieje sie z Lukasem Podolskim ktory gra w Kobe tam gdzie Iniesta ? kontuzja czy poprostu nie powolywany ?

0

dembele-messi-malcom jak gruby bedzie nie domagal albo messi-malcom atak a w pomocy coutinho-busi-rakieta-dembele

0

Komentarz usunięty

1

Ja bym spróbował siłowym ;)

2

Gdyby dostał tylko więcej minut to on mógłby być spokojnie w top strzelców la liga ale kumpel Leo w ataku musi biegać nawet jak się po czole kopie ;)

1

Puszkin to antyfan dembele nie prowadź konwersacji z nim ;) Jego co drugi post to wjazdy na dembele i argument „zobaczycie na koniec sezonu” xdd

1

Fajnie jakby naszym za Mine , Digne i Vidala udało się uzyskać 60 mln później sprzedać jeszcze gomesa, rafinhie oraz munira tutaj myśle ze tez można około 60 mln zarobić i do tego odejdą marlon , arnaiz i może z 20 mln się uda wyrwać za ich obu także to okienko pod względem sprzedaży nie będzie takie złe oczywiście nie liczę tych 50 mln za paulinho które chinole w styczniu przeleją ;)

1

Ostróda to taki polski tomorrowland ?;)

0

Jojo ?;) no co ty , podobno 1,5-2 kg to spoko jak się zrzuca tygodniowo ;)

14

Chciałbym się pochwalić panowie i panie 4 tygodnie temu pisałem tu odnośnie diety i zrzucenia paru kg ;) Wziąłem niektóre porady do siebie ustawiłem sobie sam dietę , biegam 2-3x w tygodniu około 6-8 km . Więcej ruchu , czyli więcej chodzenia mniej jazdy autem , słodycze odstawione chociaż czasami jakiegoś laysa zjem nie wcinam na sile i co ważne po 18 tez już odstawiam szame, ale najważniejsze jest to ze już 5 kg w dół po 4 tygodniach ;) Oby tak dalej i jak najszybciej do upragnionych 80 kg ;) Dzieki za pomoc koledzy ! Miłej nocy ;)

4

Wszystko fajnie tylko narazie na dobra sprawę mamy z ostatnich transferów które odpaliły i stanowią lub mogą stanowić o sile barcy umtitiego oraz coutinho. Lenglet , Arthur się okaże za rok dwa czy są godnymi następcami to samo Dembele i Malcom

7

Komentarz usunięty

2

podobno boateng blisko PSG kwota 50-60 mln szkoda ze nie jest mlodszy 2 lata to chetnie bym go u nas widzial te jego dlugie pily krosowe zawsze mi sie podobaly :D

1

Po jakiego paco chcesz sprzedać jak nie mamy 9 na zmianę , moze w końcu Valverde przejrzy na oczy i zobaczy ze gruby w ataku już nie domaga i da mu pograc , przypomnę ze jak barca paco kupowała to ten był najlepszym strzelcem valencii

0

Ja bym nie chciał eriksena i na szczęście do nas nie trafi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?