1

Fabregas jest cienki jak sik pająka , on w ofensywie jeszcze jako tako wyglada i to przez 30-40 minut w meczu o defensywie nie miał pojęcia o jego powrotach do obrony lepiej nie wspominać ;)

0

I taktyka ultra defensywna i kopanie się po czole ;)

0

No nie mamy , Paco szans nie dostaje aż dziw bo od grubego gorszy nie powinien być , tym bardziej ze każdy pamięta ze jak grał w valencii to dużo bramek strzelał ale niestety u nas koleżeństwo grubego z messim daje mu pierwszy skład , co do rafinhii to zawodnik dobry na taki inter u nas jak grał to średnio to wyglądało , już lepiej jakby paulinho został kosztem rafinhii ale teraz już za późno , oczywiście 50 mln to tez świetny interes ;)

4

Fajnie ze się wzmacniamy, ale martwię się o graczy takich jak Gomes , Rafinhia , Vidal , Douglas których powinno w tym klubie już nie być oraz myśle ze Mina powinien również zostać sprzedany z opcja wykupu , co do Digne to przy ofercie 15-20 mln tez zarząd go powinien sprzedać mamy Cucu w rezerwach który raczej gorszy od niego nie będzie ;)

1

tak z boku patrzac to neymar , kylianek zostana na 200 % w psg , na hazarda florek musi sypnac min 200 mln , abramowicz idiota nie jest i za drobne nie sprzeda najlepszego zawodnika swojego zespolu , co do courtoisa to inna sprawa bo temu sie za rok kontrakt konczy i tak jak media pisza 35 mln + 15 mln zmiennych to i tak dobry zarobek za bramkarza ktory i tak ma dziurawe nogi , bardzo ciekawi mnie jak sie potoczy sytuacja w madrycie z transferami ale jak narazie srednio to wyglada , sa tez komentarze ze maja i tak super sklad asensio ma przeblyski ale watpie aby przez caly sezon dal jakosc , bale ktory jest podatny na kontuzje i zostana z benzema , lucas to barcelonski delefele , james raczej nie wroci bayern nie wypusci okazji 40 mln za takiego grajka , no chyba ze vincius bedzie nowym neymarem i odrazu wejdzie w buty crisa



p.s do tego okno w anglii konczy sie za 3 tygodnie takze im dluzej beda zwlekac tym wieksze szanse na pozostanie edenito bo jak wiemy abramowicz tez by musial kupic jakies zastepstwo za hazarda

0

Nie mogę znaleść w zarze takiej ale dzieki za pomoc

0

witam wszystkich poszukuje namiarow jakiej firmy lub gdzie moge dostac koszule taka jak ma gosciu po prawej stronie (marcin wrzosek) akurat jade na wakacje mysle ze bedzie mi pasowac na plaze :) z gory dzieki ...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37192263_1714379138617571_1241903185346428928_o.jpg?_nc_cat=0&oh=e913713648eb975b49e458a90fdc4087&oe=5BE4BC60

0

witam wszystkich poszukuje namiarow jakiej firmy lub gdzie moge dostac koszule taka jak ma gosciu po prawej stronie (marcin wrzosek) akurat jade na wakacje mysle ze bedzie mi pasowac na plaze :) z gory dzieki ...

0

witam wszystkich poszukuje namiarow jakiej firmy lub gdzie moge dostac koszule taka jak ma gosciu po prawej stronie (marcin wrzosek) akurat jade na wakacje mysle ze bedzie mi pasowac na plaze :) z gory dzieki :D

0

jak widac mozna grzac lawke i miec zloty medal i ciagnac gre zespolu i odpasc w 1/16 tak jak leo :D

8

co to za cieszynka ? pijany dzieciol ?

1

nie bylem na nowym stadione olimpijskim ale te bierznie z boku w ogole nie oddaja tego stadionu , stare upton park to bylo cos ;D

1

barcowy to w czym problem skoro nas objezdzal i nie strzelal bramek ? slaby dzien mial czy nie chcial nas upokarzac bo nie czaje ? : )

moze sobie robic 50 dryblingow na mecz skoro i tak z tego nic nie wyniknie

p.s w lidze angielskiej z zespolami z dolnej czesci tez robi z zawodnikow pacholki a na koniec sezonu staty ma jakie ma :D

8

maja rozmach skurw.... :) tak serio to fajna paczka sie szykuje , rewolucja jak w milanie oby nie skonczylo sie rowniez jak w milanie , ale fajnie byloby zobaczyc mloty w LM kiedys bylem na meczu na starym ich stadionie doping niesamowity i ten klimat podobny co na anfield :D

2

jakos w lidze angielskiej radzili sobie bardziej przecietni obroncy z tym bogiem futbolu jakim jest edenito a ty sie martwisz ze Sergi sobie nie poradzi pozatym mamy tez semedo :)

Hazard jest swietnym graczem ale to nie jest typ goleadora i dobre sezony przeplata srednimi , dlatego nigdy nie wskoczy na poziom Messiego , Ronaldo czy nawet Neymara bo nie potrafi utrzymac swietnej formy przez pare sezonow jak przystalo na gracza z topu , teraz doszly mistrzostwa gdzie moim zdaniem zagral dobry turniej ale nawet kolega z jego reprezentacji KDB dawal wiecej , dla mnie nie ma znaczenia to ze koles umie minac 2-3 rywali dryblingiem jak pozniej nic z tego nie wychodzi na dodatek prosze sobie porownac okrzyknietego niewypalem transferowym na tej stronie Dembele ktory zagral 1/3 tego co boski Edenito a statystyki podobne , dlatego zastanowmy sie czy chce na sile kupywac belga i zabierac minuty czy dac szanse Dembele i zaufanie niech pokaze na co go stac , bo za 1-2 sezony mozemy miec lepszy diament niz Hazard .

0

polecam wyjechac do anglii na magazyn lub do niemiec, 2 lata porobisz na niemca to tak jak u nas za 5 lat (odrazu po szkole ) a w polsce mozna zawsze jakis swoj biznes probowac zalozyc za pieniazki zarobionie :D

0

pull bear , zaraz , levis , tommy

9

tak serio , bo gdyby dostal tyle szans co gomes to nie watpie ze wykrecilby gorsze statystyki od tego drewniaka , samper to powinien byc zmiennik busiego i z takimi cieniasami z dolu tabeli grac w podstawie i sie ogrywac ...

1

ja tez pamietam przed pierwsza jazda byl stres a po pierwszej jezdzie jeszcze wiekszy w obawie przed nastepna , dostalem tak fatalnego instruktora ze mialem ochote wywalic mu lepe na ryj, bo przy kazdym bledzie darl ryja jakbym mial prawko 30 lat i popelnial bledy jak amator a to byly moje pierwsze jazdy :)

1

dobra teraz thiago do pomocy i bierze 8 po iniescie oraz edenito lub jakas 9 klasowa i mozna sezon zaczynac , zrobi porzadek z munirem , miną , douglasami , gomesem , rafinhia , vidalem i dignem jezeli chce odejsc i dac szanse cucu bo gorszy nie bedzie i sklad marzenie .

1

Lepiej sprzedać Mine za jakieś 20 mln z opcja odkupu niech pogra gdzieś ze 2 lata ogra się i chętnie go u nas zobaczę

1

Jeszcze thiago i hazard czyli jakieś 250 mln Bartek sypnij i mamy skład kompletny ;)

2

Strzeż nas panie od niego

0

Raczej yerry bo musi grać verma 4 stoper

0

ronaldo ma wywalone na trofea juve , bo juve co roku wygrywa puchar wloch i lige czyli dwa trofea niby ma juz pewne tym bardziej teraz po takich wzmocnieniach do tego dochodzi LM w ktorej juve teraz moze naprawde wygrac i wygra tryplet co skutkuje zlota pilka :) cris glupi nie jest wiedzial gdzie isc :D

0

oby odszedl , cucu do pierwszego i wszyscy zadowoleni , od digne cucu gorszy nie bedzie a i doswidaczenie bedzie zbieral

0

ja bylem wtedy szczylem i sredni kojarze ale 2006 pamietam i bramko joe cola i bramke jakiegos argentynczyka , wlosi grali super ,francja az czasami sobie filmiki na yt odpalam :)

13

niby mundial ale jakos nie czuje tej atmosfery co 4 lata temu a w RPA to juz w ogole do kazdego meczu chetnie siadalem tutaj jakos nie moge sie zmotywowac :D

1

Tak naprawdę to Real może kupić hazarda czy icardiego ale nie zapominajmy ze to Ronaldo był goleadorem i gdy nic nie strzelał to Real grał jak grał i w grudniu zapewnił nam mistrzostwo Hiszpanii , warto dodać ze u nich duża siła to druga linia na czele z modriciem który do najmłodszych nie należy i za 2 sezony może być naprawdę spory problem ;) Co do hazrda to koles drybling ma super ale każdy wie kto oglądał ligę angielska jakie potrafi mieć przestoje co do strzelenia, jedyne transfery które mogłyby zastąpić crisa to neymar i kylianek ale oba niemożliwe, co do realnych wzmocnień to icardi , hazard może dybala (chociaż teraz wątpię jak do juve cris przyszedł) reszta moim zdaniem nie do wyjęcia chyba ze po 400 mln floro sypnie.

2

szejk pewnie naszych jeszcze na 100 mln wydyma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?