olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie poprostu mam 186 wzrostu wazę 86 kg i chciałbym zejść do 78-80 kg bo tak najlepiej wyglądałem i czułem się najbardziej korzystnie a teraz trochę sadelko przeszkadza tym bardziej przy dość ciepłym klimacie
0
Myślałem właśnie nad tym aby samemu ułożyć i podobno jeść potrawy w których najwiecej węglowodanów , co do biegania to czasami widzę jak ludzie biegają i mimo dużego upału biegają ubrani dosyć grubo czy to metoda jakaś na wypacanie czy raczej moc nie daje ?;)
2
Koledzy i koleżanki , chciałbym zrzucić pare kilogramów 5-6 i sytuacja ma się następująco nie chciałbym katować się jakimiś dietami 5 posiłków dziennie bo nawet na to nie mam czasu czasami nawet zdarza się ze nie zjem trzech posiłków ,staram się 2-3x w tygodniu jeść ryby oraz ograniczyłem miesiwo nie wspominając już o słodyczach które w ogóle wyelominowalem . Otóż , czy przy bieganiu lub jeździe na rowerku stacjonarnym da radę coś zejść w dół ? Czy jednak lepiej udać się do dietetyka i rozpisać poważna dietę a nie bawić się w pseudo odchudzanie samemu ? Z góry dzieki za odpowiedz
0
Jakbyśmy crisa nie znali , sportowo rok w jego wykonaniu średni to musiał coś palnąć po LM żeby fejm się zgadzał i było o nim głośno do wręczenia złotej piłki, a jak wiemy Real jest mu bardziej potrzebny niż on im , florkowi to wszystko jedno zostanie to zostanie odejdzie to nawet na rękę bo kupi kogoś młodszego a florek jest jednym z najlepszym prezydentów i wie ze 100 mln za 33 latka to sporo i ostatnia okazja zarobienia poważnych pieniędzy ;)
0
https://www.facebook.com/LiverpoolFC/videos/10157030440152573/
super gosc jak go nie uwielbiac w liverpoolu zrobil jedna wielka rodzine w klubie? pilkarzy maja swietnych a jurgen szuka non stop innych oby jak najdluzej pracowal w anglii bo zawsze lubilem liverpool :D
1
Jeżeli problem z paszportami a ktoś daje za Paulino 50 mln to pozbył bym się brazola którego cena będzie malec i dał szanse minie tylko właśnie Mina + Lenglet a co z Verma ? Odnośnie Yerrego to nawet jak się nie odnajdzie to będzie go można sprzedać ze sporym zyskiem myśle ze nawet teraz barca by na nim mogła zarobić 25-30 mln p mundialu bo zagrał bardzo dobrze , a to ze brakuje mu ogrania to logiczne skoro w Europie nie grał , nie każdy jest odrazu puyolem
0
zaoral komentator crisa xd
0
lepiej suareza postawic na bramce jak mu sie juz nie bedzie chcialo biegac
1
A może Valverde chce 4-3-3 grać ? Pozatym taki thiago do rotacji byłby idealny , pozatym jak wiemy rakitic na początku poprzedniego sezonu grał kaszanę i nie jest powiedziane ze przez cały sezon będzie trzymał wysoka formę , co do dembele to jak poprawi grę drużynowa to będzie pewnie grał o wiele więcej pozatym zobaczymy jak przepracujd presezon
0
180 mln wlasnie pokazalo klase
0
Siema, mamy tu jakis znawcow sprzetu muzycznego? Otoz wujaszek robil porzadki na strychu i z tego wzgledu dostalem od niego stare kolumny ALTUS 200w , niedlugo robimy imprezke w remizie taka wieksza domoweczka i chcialbym aby potencjal tego sprzetu zostal wykorzystany w pelni, dlatego tez szukam jakiegos wzmacniacza w cenie mysle do 500 zl da rade ? Troche malo ale nie mam wiecej , oczywiscie wzmak uzywka wujek polecal mi stara polska firme diora on sam kiedys uzywal diora ws 442 jednak mowil ze troszke byl przy slaby na te glosniki, jezeli ktos mial stycznosc z takim prehistorycznym sprzetem i bylby chetny mi pomoc w wyborze wzmaka o odpowiedniej mocy do tych kolumn to bede wdziezny .
0
imprezka za 2tygodnie myslalem nad wzmakiem diora ws 502 , okolo 200 zl albo jakims denonem
0
Siema, mamy tu jakis znawcow sprzetu muzycznego? Otoz wujaszek robil porzadki na strychu i z tego wzgledu dostalem od niego stare kolumny ALTUS 200w , niedlugo robimy imprezke w remizie taka wieksza domoweczka i chcialbym aby potencjal tego sprzetu zostal wykorzystany w pelni, dlatego tez szukam jakiegos wzmacniacza w cenie mysle do 500 zl da rade ? Troche malo ale nie mam wiecej , oczywiscie wzmak uzywka wujek polecal mi stara polska firme diora on sam kiedys uzywal diora ws 442 jednak mowil ze troszke byl przy slaby na te glosniki, jezeli ktos mial stycznosc z takim prehistorycznym sprzetem i bylby chetny mi pomoc w wyborze wzmaka o odpowiedniej mocy do tych kolumn to bede wdziezny .
0
isco czemu nie strzelal zamiast koke ? lider realu ???
0
dobrze ze nie podyktowal ten i ten ciagnal :D
1
dobra andres dawaj juz 116 minuta nadchodzi :D
1
warto bylo czekac na piekny strzal 100 minut jak przystalo na gracza wartego 180 mln :D
7
ta hiszpania jest tak slaba ze nawet argentyna tak nie grala z francja daremnie :D
2
asensio zagra zamiast iniesty xd
27
co prawda to prawda , Lewemu sie troche poprzewracalo w dupie , nie wiem czy to wina jego zony i brak glutenu czy poprostu zly na caly swiat jest bo nie odszedl do realu :DDD
3
noo mam nadzieje ze dzis rakitic i modric nakryja czapka eriksena ;D
1
Ja tez , fajna kasa i myśle ze jeżeli by barca zrobiła porządki z zawodnikami takimi jak rafinhia , gomes , aleix , munir , douglas to chętnie bym zobaczył u nas arthura , thiago , lengleta i jeszcze by sporo kasy zostało na skrzydłowego lub na 9 bo gruby może znów nie domagać na przestrzeni całego sezonu ;)
15
Lenglet zaakceptował ofertę Barcy dotycząca indywidualnego kontraktu, ogłoszenie transferu ma nastąpić w ciągu 24 godzin. [DiarioGol]
17
50 mln to większa połowa thiago , oby nasi zaakceptowali , paulinho 30 lat raczej jego ostatni mundial do tego średnio pasuje do naszego stylu , okej niby strzelił te 9 bramek ale nie dajmy się zwariować, już nawet tego Williana bym przełknął mimo ze rok młodszy w zamian za paulinho
0
stanowczo odradzam
0
czemu ? akurat dobre rozwiazanie w ringu na legalu a nie na ulicy z palkami na gole piesci i juz a ze zawodnicy sa jacy sa to inna sprawa
7
polak fit odzywia sie cwiczy ostro od paru lat a 3 rundy walczyl z menelem ktory cwiczy 3 tygodnie :D
teraz polak wyzywal kolejnego menela , bystrzaka :)
0
cebula ? gdyby to bylo ksw to chetnie bym wykupil bo jednak profesjonalisci i w ogole tutaj jednak nie bylo pewnosci ze to wypali
1
wiewior kozak . szacunek dla malego ale pokazal charakter szkoda za chcial go obalic bo mogl go meczyc w stojce a pozniej tak jak sam mowil ze w pierwszej dostal mocne ciosy i nie wiedzial co sie dzieje
0
15 zl placic jak pelno transmisji na necie :D