4

toni kroos pieknie przedziurawil sule xddddddddddddddd

4

andrzej "powiedzialem offsajd " xdddd

0

co ten andrzej gada za glupoty , podziw dla iwanskiego ze jeszcze wytrzymuje z nim :D

0

https://www.facebook.com/transfery.info/videos/10155594013463837/

zna ktos moze tytul tej nutki z filmiku ?:D

0

juve za to drewno 90 mln zaplacilo

0

higuain nie schodzi ponizej pewnego poziomu :D

1

di maria jest daremny oby czasem barcy nie przyszlo przez mysl sciagnac tego emeryta

1

Maradona na wziewach

1

z chorwacja tez 20 minut pierwsze wygladalo obiecujaco a jak sie skonczylo kazdy wie :D

0

i atak z messim na czele : D

5

ktos w ogole zwraca uwage na sampoliego ?:D czy tylko tak dla picy skacze przy linii ?:D

0

no nic dzieki za pomoc kupie obie pary tylko znajde jakies EQT z fajniejszym wygladem i rowniez air forcy tez poszukam jakies inne jak widac kazdy chu... na swoj stroj opinie podzielone :) milego dnia :D

0

jakies fajne Vansy ?:D tylko bardziej chodzi mi cos podwyzszanego bo te trampki to tak srednio mi leza ;D

0

takie zakladam na wesele czyli od okazji :D troche wiocha wyjsc w takich na codzien tym bardziej zakladajac dresy , a prezydentem jeszcze nie jestem zeby chodzic dzien w dzien w garniaku, ale jak sie bede zenil to zapytam Cie o model pikolakow bo widze ze obcykany jestes , co do tych dwoch ostatnich modeli to troche takie dla dziadziusia albo za mlody jeszcze jestem :D

1

dlatego pytam co polecasz w czym ty sie bujasz moze mnie tez zaciekawia :D

1

takie mam do biegania chodzi mi o cos bardziej wyjsciowego a nie do treningu ;)

0

jakies wyjsciowe polecisz ?:D

0

jakie ty polecasz ?:D

0

Nawalka powinien zostać zwolniony , powinien zostać zatrudniony trener zagraniczny który nie będzie patrzył na zasługi przy wyborze kadry tylko na to kto co prezentuje , myśle tez ze powołaniami nawalka tez swojej sytuacji nie poprawił biorąc prszkina , jędze gdzie conajmniej dwa miejsca mogli dostać młodzi

2

roberto czerwona dostal xddd

0

przeciez to czerwona

0

carlsberg , heineken

1

powinnismy sprzedawac mlodych z opcjami pierwokupu i jak sie wybija robic z nimi to co z fabsem

15

Tymczasem polscy siatkarze nie reklamując parowek, garniturów, szamponów do włosów itp, zarabiając dużo mniejsze pieniądze, w Lidze Narodów zakwalifikowali się do Final Six. Nikomu się nie chce wstać o 7:00 żeby zobaczyć ich występ, ich żony nie są WAGS i nie każą im jeść kulek mocy, nie nagrywają płyt, nie lansują się w tv. Trener Heynen stworzył dream team, tyle chłopa w równej formie i ma nie lada wyzwanie wytypować skład na Mistrzostwa Świata we wrześniu. To jest Polska

0

Co by nie mówić mina z sanchezem nakryli lewego wczoraj

4

zielinski do realu , grosik do city , lewy do realu , krycha psg powrot po tym mundialu pewniaki

5

zagralismy jak przystalo na top 10 rankingu FIFA

0

niestety to czas chyba pozegnac graczy starszych w reprezentacji i zaczac wprowadzac mlodziez i chyba budowac sklad w okolo szczesnego , bednarka , kedziory , bereszynskiego , ziela , krychy , milika , lewego , kownasia uwazam ze mamy w polskiej lidze paru graczy takich jak niezgoda , szymanski czy zurkowski ktorzy mogliby zostac juz wprowadzani do kadry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?