olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz im się Hazarda zachciało jak rok temu mogliśmy go mieć za około 150 mln ...
4
E tam pyton nie pyton ja tam jak czasem idę lasem i wszystko co pełza to odrazu ubijam , bo to największe gowno na tej planecie
10
To było oczywiste , sportowo się nie popisał w finale LM to musiał coś palnąć w swoim stylu a ze aktor z niego dobry to film się ciągnie aż po dzień dzisiejszy , chociaż szczerze nadal mam nadzieje ze odejdzie jak najszybciej bo nikt mnie bardziej nie irytuje jak on i casemiro u białych patrząc na ich mordy
2
ale nam sie skladzik za dwa lata szykuje jak kupimy williana i wroca wypozyczeni.
turan-suarez-messi
paulinho-busi-rakitic-willian
alba-pique-umtiti-roberto
mats
srednia wieku 32 lata to sie nazywa odmlodzenie skladu kupic mlodych takich jak turan , paulinho i wypozyczyc niech sie ogrywaja ...
0
hahahahhahaha czyli bedzie jak z rafinhia z tym ze wroci w wieku 31 lat i zostanie wypozyczany do konca kontraktu , zarzad powinni wypierdo... dyscyplinarnie z tego klubu bo robia z nas wszystkich posmiewisko na dodatek wyjmia 80 mln i kupia kolejnego 30 latka z brazyli , az mnie w kichach skreca za 2 lata nasz sklad paulinho 31 lat , willian 31 lat cos pieknego .
56
spokojnie kupimy 30 latka za 80 mln xddd
1
najpierw nam chinole wcisneli paulinho za 40 mln teraz go wypozycza a za rok odkupia za 10 mln xddddddddddddd
0
wypozyczyli paulinho a zostaniemy z rafinhia ktory nie potrafi cialem zagrac
1
myslalem ze juz gorzej byc nie moze gdy barca byla zainteresowana kupnem paulinho i go kupila , ale zaczynam zyc w przekonaniu i pomalu sie godzic z tym ze nasi kupia 30 letniego emeryta willana za 80 mln , gdzie za podobna cene mozna miec martiala , fekira czy tez innego mlodszego skrzydlowego
6
https://www.google.pl/search?q=kolinda+grabar-kitarovi%C4%87+hot&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiw9PmY6I3cAhWBblAKHdZPBh4Q_AUICigB&biw=1600&bih=1094#imgrc=V5qaiHSl2z1jiM:
ale pani prezydent ma czym oddychac
2
no to co po meczu rosjanie od staszka maraton 119 km dostana na rozluznienie ?
0
staszek rowny gosc ; D
0
co ma messi do meczu rosja - chorwacja ...
0
rafinhie opchnac za minimum 25 mln , vidal 10 mln , munir 10 mln i mozna kupic jakiegos grajka do pomocy
1
Verma wchodzi i ugasi powstanie
0
tam nizej komentarze ze karny ewidentny, szkoda ze neymar nogi w tylek nie wsadzi fellainiemu , jak sie ciesze ze od nas odszedl
0
ten hazard to jest taki przereklamowany ze masakra ,cala gre tam robi KDB
2
no to teraz coutinho musi zaaplikwoac cos z dystansu ;D
1
brawo belgia jazda
3
Mam nadzieje ze zarząd w końcu zrobi jakiś dobry ruch i sprzeda a nie skończy się na wypożyczeniu za rok bo nikt go nie będzie chciał
7
Większość nie chce odejścia paulinho ale za taka cenę ? Miał epizod roczny , spełnił marzenie zagral w barcy , ładnie pożegnać i życzyć powodzenia , pozatym paulinho widzi ze przyjdzie arthur miny raczej nie sprzedadzą a jedno miejsce zwolni dla gracza spoza Unii , 50 mln spoko kasa jak za gościa 30 letniego który na dobra sprawę rozegrał pierwszy dobry sezon w Europie , jak za crisa Real weźmie 100 mln a my za paulinho 50 to będzie fajnie ;)
0
Robi debila z siebie ale takie debila jak neymar to nikt nie robi z siebie idealnie wejdzie w buty crisa w realu
3
Wbiłem na twitter el Jarka dostałem raka oczu xd koles jest nienormalny xd
0
Żeby był w dziesiątce to będzie git
14
Notatnik już żegna króla futbolu a jak ogłosi ze zostanie to znów przez miesiąc wałkowaniem ze został bo wybrał najlepszy klub na świecie zastanawia mnie tylko co powie jak zostanie ze nie chodziło o pieniądze ?;) przecież każdy wie ze on chciałby zarabiać tyle co Leo albo nawet więcej ;) koles jest błaznem po tym co powiedział po finale LM i ciekawi mnie co powie żeby to sprostować jak zostanie ;) Tak swoją droga lubię wejść czasami na notatnik lub twitter do el Jarka to nie raz mi się uśmiech na twarzy rysuje ;)
2
Oho już juve ma wątpliwości finansowe co do transferu bogini portugalskiej , czyli wszystko zaczyna wracać do normy i jorge mendes wydoi florka jak tylko może i skończy się jak co roku czyli tym ze piękny zostanie ;)
0
jak widac real bedzie w pelni hiszpanski a u nas na odwrot , zaraz pojawia sie komentarzae ze nie wazne skad pochodza gracze byle zdobywali trofea , ale razi to ze barc jak wygrywala wszystko w europie miala 7-8 hiszpanow w skladzie skoro klub hiszpanski to powinna byc ustalone jakies minium 5-6 hiszpanow w podstawowym skladzie to samo tyczy sie kazdej innej ligi ;/
0
No nic poprostu postawie w większej ilość na warzywa jakaś jajecznica , jakieś mięso z kurczaka , ryby i coś się dorzuci może jajecznica jakaś ;) zmniejszę dawkowanie jedzenia ograniczę słodycze przy 2-3x w tygodniu graniu w piłkę oraz jakiś ćwiczeniach fizycznych a z tym nie jest trudno bo mieszkam na wsi także zawsze coś się trafi fizycznego do roboty myśle ze powinno być okej dorzucę godzinkę jazdy na rowerku stacjonarnym 1-2 w tygodniu i powinno coś poleciec w dół;)
0
Jedzenie kotletów , pizzy , kebabów , batoników , czekolad , jedzenie ile wlezie bez opamiętania ;)
0
Wyszło mi ze mam jeść około 2500 kcal dziennie aby w ciągu tygodnia chudnąc 1,5-2kg ;)