0

Teraz im się Hazarda zachciało jak rok temu mogliśmy go mieć za około 150 mln ...

4

E tam pyton nie pyton ja tam jak czasem idę lasem i wszystko co pełza to odrazu ubijam , bo to największe gowno na tej planecie

10

To było oczywiste , sportowo się nie popisał w finale LM to musiał coś palnąć w swoim stylu a ze aktor z niego dobry to film się ciągnie aż po dzień dzisiejszy , chociaż szczerze nadal mam nadzieje ze odejdzie jak najszybciej bo nikt mnie bardziej nie irytuje jak on i casemiro u białych patrząc na ich mordy

2

ale nam sie skladzik za dwa lata szykuje jak kupimy williana i wroca wypozyczeni.
turan-suarez-messi
paulinho-busi-rakitic-willian
alba-pique-umtiti-roberto
mats
srednia wieku 32 lata to sie nazywa odmlodzenie skladu kupic mlodych takich jak turan , paulinho i wypozyczyc niech sie ogrywaja ...

0

hahahahhahaha czyli bedzie jak z rafinhia z tym ze wroci w wieku 31 lat i zostanie wypozyczany do konca kontraktu , zarzad powinni wypierdo... dyscyplinarnie z tego klubu bo robia z nas wszystkich posmiewisko na dodatek wyjmia 80 mln i kupia kolejnego 30 latka z brazyli , az mnie w kichach skreca za 2 lata nasz sklad paulinho 31 lat , willian 31 lat cos pieknego .

56

spokojnie kupimy 30 latka za 80 mln xddd

1

najpierw nam chinole wcisneli paulinho za 40 mln teraz go wypozycza a za rok odkupia za 10 mln xddddddddddddd

0

wypozyczyli paulinho a zostaniemy z rafinhia ktory nie potrafi cialem zagrac

1

myslalem ze juz gorzej byc nie moze gdy barca byla zainteresowana kupnem paulinho i go kupila , ale zaczynam zyc w przekonaniu i pomalu sie godzic z tym ze nasi kupia 30 letniego emeryta willana za 80 mln , gdzie za podobna cene mozna miec martiala , fekira czy tez innego mlodszego skrzydlowego

2

no to co po meczu rosjanie od staszka maraton 119 km dostana na rozluznienie ?

0

staszek rowny gosc ; D

0

co ma messi do meczu rosja - chorwacja ...

0

rafinhie opchnac za minimum 25 mln , vidal 10 mln , munir 10 mln i mozna kupic jakiegos grajka do pomocy

1

Verma wchodzi i ugasi powstanie

0

tam nizej komentarze ze karny ewidentny, szkoda ze neymar nogi w tylek nie wsadzi fellainiemu , jak sie ciesze ze od nas odszedl

0

ten hazard to jest taki przereklamowany ze masakra ,cala gre tam robi KDB

2

no to teraz coutinho musi zaaplikwoac cos z dystansu ;D

1

brawo belgia jazda

3

Mam nadzieje ze zarząd w końcu zrobi jakiś dobry ruch i sprzeda a nie skończy się na wypożyczeniu za rok bo nikt go nie będzie chciał

7

Większość nie chce odejścia paulinho ale za taka cenę ? Miał epizod roczny , spełnił marzenie zagral w barcy , ładnie pożegnać i życzyć powodzenia , pozatym paulinho widzi ze przyjdzie arthur miny raczej nie sprzedadzą a jedno miejsce zwolni dla gracza spoza Unii , 50 mln spoko kasa jak za gościa 30 letniego który na dobra sprawę rozegrał pierwszy dobry sezon w Europie , jak za crisa Real weźmie 100 mln a my za paulinho 50 to będzie fajnie ;)

0

Robi debila z siebie ale takie debila jak neymar to nikt nie robi z siebie idealnie wejdzie w buty crisa w realu

3

Wbiłem na twitter el Jarka dostałem raka oczu xd koles jest nienormalny xd

0

Żeby był w dziesiątce to będzie git

14

Notatnik już żegna króla futbolu a jak ogłosi ze zostanie to znów przez miesiąc wałkowaniem ze został bo wybrał najlepszy klub na świecie zastanawia mnie tylko co powie jak zostanie ze nie chodziło o pieniądze ?;) przecież każdy wie ze on chciałby zarabiać tyle co Leo albo nawet więcej ;) koles jest błaznem po tym co powiedział po finale LM i ciekawi mnie co powie żeby to sprostować jak zostanie ;) Tak swoją droga lubię wejść czasami na notatnik lub twitter do el Jarka to nie raz mi się uśmiech na twarzy rysuje ;)

2

Oho już juve ma wątpliwości finansowe co do transferu bogini portugalskiej , czyli wszystko zaczyna wracać do normy i jorge mendes wydoi florka jak tylko może i skończy się jak co roku czyli tym ze piękny zostanie ;)

0

jak widac real bedzie w pelni hiszpanski a u nas na odwrot , zaraz pojawia sie komentarzae ze nie wazne skad pochodza gracze byle zdobywali trofea , ale razi to ze barc jak wygrywala wszystko w europie miala 7-8 hiszpanow w skladzie skoro klub hiszpanski to powinna byc ustalone jakies minium 5-6 hiszpanow w podstawowym skladzie to samo tyczy sie kazdej innej ligi ;/

0

No nic poprostu postawie w większej ilość na warzywa jakaś jajecznica , jakieś mięso z kurczaka , ryby i coś się dorzuci może jajecznica jakaś ;) zmniejszę dawkowanie jedzenia ograniczę słodycze przy 2-3x w tygodniu graniu w piłkę oraz jakiś ćwiczeniach fizycznych a z tym nie jest trudno bo mieszkam na wsi także zawsze coś się trafi fizycznego do roboty myśle ze powinno być okej dorzucę godzinkę jazdy na rowerku stacjonarnym 1-2 w tygodniu i powinno coś poleciec w dół;)

0

Jedzenie kotletów , pizzy , kebabów , batoników , czekolad , jedzenie ile wlezie bez opamiętania ;)

0

Wyszło mi ze mam jeść około 2500 kcal dziennie aby w ciągu tygodnia chudnąc 1,5-2kg ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?