olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
najlepsza 9 na swiecie w zespole , najlepsze turbo na skrzydle , polski buffon na bramce i polski iniesta czyli Piotr Zieloński i z grupy nie wyjsc .
0
grosik sie rozplacze i polacy rodacy mu wybacza jak i calej reprezentacji :D
5
mysle ze grosik po mundialu trafi do jakiegos klub PL city lub liverpool
0
megiera chybaa
0
pazdan standard jak ma milke w pizdu...
1
pazdan to jeszcze nie podal dokladnie pilki dluzszej niz na 5 metrow ...
0
Teo i Kuba na boisko
9
on nawet od deulofeu nie jest lepszy
5
i Iniesty , Messiego , Daniego Alvesa , Busiego i jakis Puyol by sie przydal tez w obronie
2
jak mial trafic jak nie bylo na pusta ?:D
2
10 minut i grosik nie bedzie juz biegal bo braknie sily xd
5
Mina najwiekszy cienais la rambli kasuje slabych polakow ;/
1
kownacki jak narazie tak samo jak milik z senegalem :D
0
ciperki ?:D co to ?
4
akurat jak Lewy bedzie gral tak jak we wtorek to nie bedzie mial wiele roboty
1
marciniak to jest taki lahoz polski :D
0
ty a ja szukalem i nie moglem znalesc z gory dzieki mordo ale mi pomogles ale bede pompowal :D
0
znawcy muzyki potrzebuje tytulu nutki od tego momentu :
https://www.facebook.com/giornomusic/videos/1658891034146574/?t=2623
z gory bardzo dziekuje ! :D
1
coutinho bardziej kompletny od neymara jest , moze zagrac na spo , na skrzydle tez sobie poradzi , potrafi przylutowac z dystansu a te jego rogalili to wisienki na torcie , az dziw ze naszym udalo sie za 150 mln wynegocjowac jego transfer mysle ze po tych mistrzostwach 250 mln to minimum za takiego grajka , super inwestycja
0
siema koledzy , widze brazylia wygrala i coutinho strzelil bramke a ogolnie jak zagral cale spotkanie i paulinho dawal rade ? bo dopiero wrocilem z pracy i nie mialem jak obejrzec spotkania
1
Oglądałem powtórkę meczu Argentyny i Leo słabo wyglądał nie wiem co się z nim działo ale nie udźwignął presji tego mundialu tak jak w meczu z islandia gdzie miał karnego i piłkę meczowa, jak i wczoraj gdzie był niestety najsłabszy na boisku , martwi to ze Leo jako kapitan po stracie pierwszej bramki zamiast jakoś zareagować strzelił poprostu focha i nawet już nie biegał tylko sobie spacerował smutne bo chciałem żeby to był jego mundial postrzelal trochę i był w centrum uwagi co zbliżyłoby go do złotej piłki niestety cr7 już ja wygrał i można o nim mówić złe , ale Ronaldo akurat wyglada wybitnie na tle Leo na tych mistrzostwach 4 bramki niby z karnego po rykoszecie ale czy to ważne ? Kto na to patrzy przecież Leo tez miał karnego a ze nie umie ich strzelać to inna sprawa. Myśle tez ze w Barcy kapitanem powinien zostać ktoś z przysłowiowym jajem jak Pique czy nawet Busi bo nie wyobrażam sobie żeby Leo jak barca przegrywa się zamknie w sobie i będzie spacerował po boisku , on wczoraj nawet nie chcial pomoc Argentynie coś strzeli , nawet hejtowani acunia , meza , masche mimu wielu strat byli bardziej widoczni , odrazu mówię ze nie jest to hejt na Leo tylko moje spostrzeżenia po obejrzeniu spotkania.. miłego dnia
0
I co nawet jak ta Argentyna wyjdzie to dostanie baty tak jak w towarzyskim meczu z Hiszpanią
2
nie wyobrazam sobie zeby to Leo byl kapitanem naszego kochanego klubu z takim nastawieniem jak dzis , smutne jest to ale poprostu messi nei udzwignal tego turnieju w meczu z islandia nie trafil karnego dzis tez nic nie pokazal , oczywiscie hejty byly na graczy takich jak acunia , masche , meza ale oni chociaz probowali cos zdzialac messi strzelil focha i stal w srodku pola nawet nie chcialo mu sie biegac , pisalem rano ze kibicuje chorwacji bo postawilem na nich fajna sumke bo byl ciekawy kurs to zostalem odrazu nazwany "prowokatorem" :D
7
argentyna podobno faworyt do mistrzostwa xdd
0
brawooooooooooooooooooooo
1
ogladasz mecz ? :D
0
sprzedawac nie ale na lawke tak
0
to szkoda ? zamiast dac impuls to woli chodzic
0
rakitic to sie nadaje to tarcia chrzanu
0
brawooooo chorwacja !