0

właśnie też chodzi mi po głowie takie 1:1, Niemce nie są tak mocne jak cztery lata temu, a młode pokolenie, wciąż jest młode. a Mexykanie to wariaty.

0

ok... ale za co ?

0

Niemcy - Meksyk ... będzie niespodzianka ?

1

spróbuj to odprzeczytać...

0

szokiem jest dla mnie to, że można mieć tak mały dystans i nie wyczytać ironii w mojej wypowiedzi.

0

no i git :) od razu lepiej ! :)

0

jeśli chcesz po prostu, by przestało lecieć z nosa, to weź sobie jakiś Afrin czy Nasivin, są bez recepty, trzy razy dziennie psiknij do nosa i pomoże. Pamiętaj, by nie stosować tego dłużej niż 4 dni, bo te leki powodują przy dłuższym stosowaniu tzw. katar polekowy, czyli dalej masz katar i dalej przyjmujesz te specyfiki, ale one już niewiele pomagają, bo to one są przyczyną tego kataru. W aptece miałem ludzi, co xylometazolinę brali i po 10 lat, aż im zniszczyło przegrodę nosową, z opuchniętym nosem itd. Więc ostrożnie. Ale do 4 dni katar powinien minąć, jeśli jest spowodowany przeziębieniem. Jeśli nie, może to być np. alergia, wtedy pasowałoby brać jakiś antyhistaminowy lek np. Cet-alergin czy Allegra. Ja bym mimo wszystko razem z tymi spreyami wziął też jakiś Cet-allergin, bo nawet jeśli to nie jest alergia, to mniej lub bardziej pomoże. Tutaj jednak uważaj, bo niektórzy są senni po tym. Więc jak masz jakiś egzamin czy długą jazde samochodem to bierz sam sprey.

2

Jak Pique się zaangażuje w jakiś transfer, to zwykle kończy się to: "se queda".

Idealny pretendent na dyrektora sportowego Barcy w przyszłości.

1

jak obalasz jakąś hipotezę, to wypada przytoczyć chociaż jeden kontrargument.

3

#Johanmusisz

6

tu nie chodzi nawet o podkupienie, tu chodzi o fakt, załatwienia tego za plecami federacji i ogłoszenie tego po mundialu. Z federacją można było się zachować dżentelmeńsko i porozmawiać. No ale skąd ta świnia ma o tym wiedzieć.

20

ten pajac Perez uderzył na parę dni przed mundialem w reprezentację i chce jeszcze by udawać, że wizerunek realu jest zachowany. Hipokryzja tej mendy nie zna granic.

0

kurcze, tak teraz patrzę, faktycznie brzmi to ironicznie :)

0

yyyy .... nie

4

coś czuję, że jeżeli faktycznie okaże się, że zostaje w Atletico, to poznamy fcb.com co to naprawdę jest "mowa nienawiści" :D

0

to tylko sarkazm, ale jak już porównać do kogoś tej skali, to Cou również nie kręcił filmików, aczkolwiek jeśli Griez ma zostać np. królem strzelców w Barcelonie, albo doprowadzić klub do zwycięstwa w LM, to dla mnie może nakręcić nawet film porno ze swoim udziałem i wypowiedzieć swoją decyzję między zmianą pozycji.

11

21:15 - "odejdę do klubu, którego prezes szybciej rozwiąże następujące sudoku: "

0

nawet Andre Gomes jak przychodził to takiego przedstawienia nie odstawiał, mam nadzieję, że po przyjściu do Barcy Griezie nie skończy robienia przedstawień, tylko przeniesie je na boisko.

1

aż mi zajady ze śmiechu popękały...

0

Transfer Lemara właśnie został ogłoszony, Ty tak pieprzysz dla pieprzenia czy masz jakieś źródło swoich informacji ?

0

co racja, to racja :)

0

rzetelne informacje, zawsze w cenie i fajnie byłoby jakoby ktoś czytający np zagraniczne portale coś napisał, ale bardziej chodziło mi o opinie.

0

Czy są realne szansę, że Hiszpanów przejmie Luis Enrique ?

19

ale z uwagi na osobę trenera może jeszcze się namyślą, szczególnie taki jeden środkowy obrońca, ale nie ten ze schizofrenicznymi wyskokami na boisku

3

za parę lat, gość może osiągnąć taki poziom, że równie dobrze, mogą przyjść skauci Levante, dać za niego kilka piłek i włączyć do swojej drużyny B ...

0

Jednak ludzie, przynajmniej na tej stronie czekali równie niecierpliwie na jedną jak i na drugą, bo spekulowano ogłoszenie ważnych decyzji i to jest interesujące, a to kto zwoływał, jaki był kolor obrusa, czy pili cisowiankę czy nałęczowiankę i czy były paluszki na przegryche, wszyscy mają raczej w dupie.

0

Może nie jest, a może jest ...

10

Uspokójcie się ! Jeżeli decyzja już podjęta, a on jej nie ogłosił, to znaczy że odchodzi do Barcelony, a Atletico poprosiło go o zwłokę z uwagi na prowadzony właśnie transfer Lemara (Monaco po sprzedaży Grieza więcej krzyczałoby za Lemara). To prawdopodobnie ostatni przysługa dla byłego klubu. Ogłoszenie decyzji o pozostaniu w Atleti nie byłoby problemem ani dla Atletico, ani dla Barcelony, tym bardziej dla piłkarza, więc gdyby taka ona była, chomikowanie jej nie miałoby sensu.
Lepiej martwcie się o Glika.

0

to raczej był tylko żart :)

17

Może lekarz kadry też dzisiaj wyjdzie i powie, że jeszcze nie podjął decyzji co do Glika, a jej ogłoszenie nastąpi po Mistrzostwach Świata .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?