0

@Tomek54321 tu się nie ma co bronić w mediach, wyszedł Laporta, powiedział że klub nigdy nie kupował meczów i sędziów, jak również nie miał takiej intencji, resztę obrony trzeba przedstawić przed sądem i tam udowodnić swoją niewinność. Oczywiście, że na dzień dzisiejszy wizerunkowo to jest tak, jakbyśmy dostali słoikiem z gównem, ale moim zdaniem w argumentach na dzień dzisiejszy możemy spokojnie się bronić. Choćby nawet z tego poziomu kibica i tzw. gołym okiem obserwacji rozgrywek widać jasno, że to nie my byliśmy wiodący, beneficjentem pomyłek sędziowskich. Również w głowie mi się nie mieści, by za kwotę 1,5 czy tam niecałych 2 mln można było kupić kilka lat uznania sędziowskiego.

0

@Tomek54321 i ja się z tym wszystkim zgadzam, tak właśnie jest i z pewnością to się spotęguje, ale nie uważam, aby akurat odczucie wstydu było stosowne dla kogoś kto jest albo uważa się za niewinnego.

0

@P33ck zachowanie też

0

@Tomek54321 aha, czyli np Johnemu Deppowi też powinno być wstyd, jak Amber ujawniła swoje rewelacje, został oskarżony ze wszystkich stron, ludzie się od niego odwrócili, a partnerzy biznesowi pozrywali z nim współprace ?

10

@EKSBOKS ale to może ten wstyd zostaw na czas kiedy już zostanie coś udowodnione i pokazane konkretne oszustwa. Jescze chyba za wcześnie na wstyd...

1

Moim zdaniem nie należy znowu wchodzić pod uzależnienie od Messiego, w sytuacji kiedy uczymy się bez niego żyć. Oczywiście drużyna wciąż nie jest zbudowana na Europę, ten proces trwa, ale moim zdaniem przyjscie Messiego zaburzy pewną równowagę w zespole. Mógłby przyjść w takiej roli jak kiedyś Dani Alves, ale to raczej niemożliwe, w związku z tym lepiej kontynuować proces budowy

0

Prezes Mekambe bmchy a delikatnie mówiąc jest pod formą xD

1

Ja jeśli za free to bym wziął Marco Asensio. Moim zdaniem ten gość pasuje do Barcelony i spokojnie mógłby rywalizować o pierwszy skład. W Realu się nie przebił, ale moim zdaniem do naszego stylu powinien bardziej pasować.

8

To jest niemożliwe, możemy powiedzieć jedno, niemożliwe nie istnieje
człowiek cały czas się uczy...

1

@DonCarletto ja myślę, że on po prostu z czasem pozwala sobie na więcej, bo poczuł się gwiazdą na poziomie Mbappe. On myśli, że teraz on jest Ramosem i Casemiro i wszystko mu wolno, jego niski poziom inteligencji to jest niestety fakt, tyle, że tu podąża jeszcze brak klasy.

0

Zastanawia dlaczego oskarżają tylko Bartomeu, skoro za jego czasów był środek płacenia, czyli ani nie zaczął, ani nie zerwał płatności.

0

@maroon słuszne spostrzeżenie :) on ich wciągnie. Pamiętam, że tam mieli jakiś deal z Rosją, że Finlandii do NATO nie wezmą, ale po inwazji na Ukrainę chyba już NATO tej umowy nie respektuje ;)

9

@Emhyr dla mnie on za bardzo będzie faworyzował Finlandię.

3

Araujo, to za tę czerwoną kartkę to powinien dostać +1,5 albo +2 do noty, bo to jest tak jakby strzelił bramkę albo wybił piłkę na wślizgu z linii bramkowej. Podwyżka noty oczywiście nie z uwagi na zejście z boiska a szybko podjętą, słuszną decyzję.

0

@Rust_Cohle ale może autor pytanie nie potrzebuje wynajmować prostytutki na miejscu na całą noc, w opcji premium czyli bez HIV i bez penisa xD można spokojnie znaleźć inne formy "spędzenia aktywnie czasu"... to jednak znacznie obniż koszty xD

1

@Ojciec5tkidzieci dokładnie, ewentualnie muzyki poważnej a może i każdej innej :D z paleontologii się podciągnąłem odrobinę, od kiedy trwa fascynacja dinozaurami mojego syna :)

4

@michal26 a przechodząc do pytania .... ja myślę, że świat schodzi na psy w Twoim rozumieniu (moim również), ponieważ tego wymagają współczesne czasy. Rynek, pracodawcy, wymagają przede wszystkim specjalistów, czyli ludzi którzy patrzą i znają się na swojej wąskiej działce i są z Nike mistrzami. Posiadanie wiedzy ogólnej nijak się nie opłaca, a jak nie ma za to zwrotu, to kto będzie inwestował ogromną ilość czasu żeby ją nabyć ? Pasja została zabita przez pieniądze, pieniądze nie łączą się z wiedzą ogólną, notorycznie brakuje też czasu na cokolwiek bo skrollujemy, bo jets tik-tok instagram itd., a nawet poza nim bardziej opłaca się dbać o swoje ciało na siłowni niż rozwijać duszę. Kultura stała się mało kulturalna i podawana na tacy. To trochę zaprzeczanie tego, czego uczył nas grany przez Robina Williamsa nauczyciel w filmie Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

2

@michal26 da się. Do 1 z 10 eliminacje, 16 pytań na 20 trzeba odpowiedzieć dobrze, odbywają się dużych miastach w Polsce. Do VB eliminacje są przez Teamsa, jest 30 pytań, ale nie ma określonego progu, trzeba mieć po prostu wysoki poziom :) W tym roku będę znowu w 1 z 10 startował, jestem już po kolejnych eliminacjach i ,czteroletnią karencja za mną :) mimo wygranej odcinka, nie udało mi się wygrać Wilskiego finału więc mam jeszcze rachunki do wyrównania ;)

2

@Don Lucas również byłem i w jednym i w drugim ... Wygrałem i jeden i drugi i muszę powiedzieć że dla mnie trudniejszy jest Va Banque niż 1 z 10. Dlaczego ? Ponieważ w VB oprócz wiedzy potrzebna jest taktyka (np na premiach czy w finale) oraz refleks, zatem nie samą wiedzą człowiek żyje. W 1 z 10 zwykle ogromną wiedza się obroni :)

1

@kuz myślę że jak każde dziadostwo poczuje ten zapach z paszczy to zawraca xS

2

@MesQueUnClub96 *w każdym innym klubie

0

@MarianekFCB jak dla mnie golden boy, a jak nie golden to silver boy, no moze w ostateczności brown boy.

2

@FCBparasiempre oooo to dzisiaj będzie dominowało hasło: spieprzyliście nam 121 urodziny xD

5

Kurde, dziwnie się czuję po tej varokracji w meczu z Valencią, niby trzy punkty są, ale jakoś takie poczucie że nie zasłużone. Nie zazdroszczę kibicom Realu, dla nich to chleb powszedni, no chyba że przez długie lata już przywykli i wyciszają to poczucie.

3

Podoba mnie się ten sędzia, taki obiektywny bardzo :)

0

@require idź chorągiewko kibicuj Realowi.

0

@barcanawieki Minut nigdy nie był w połowie na takim poziomie na jakim BYŁ Fati i ja też nie żartuje.

0

@Borry chodziłby albo nie chodził

1

Valencia oddała strzał na bramkę Barcelony...
Valencia > Real Madryt

1

Bardzo dobrze że zagra Fati. W jakich meczach ma się odbudowywać jeśli nie od pierwszej minuty z bodaj przedostatnią drużyną w tabeli. Takie mecze jak ten, powinny dawać prawdziwe odpowiedzi, czy na koniec sezonu w kwestii Fatiego będzie o czym rozmawiać i dyskutować, czy też czas na zmianę otoczenia czyli Getafe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?