panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Perez posmarował... Dobrze że teraz nas lubi xD
4
To nie powinien być rzut karny, nawet go nie szarpnął
1
@IronSanHybrid ukazałeś nam chyba już szczyt debilizmu... teraz bardzo ciężko będzie Cię przebić.
2
Najbardziej w całym tym gnoju i szambie, zastanawia mnie, jak to jest możliwe, by za usługę protekcji sędziów, wygrywanych meczy itd. kwota była tak śmiesznie, żałośnie niska. Jeśli nie szły za tym konkretne usługi- a wypowiedź choćby Valverde który nie wiedział o żadnych raportach i szkoleniach- to moim zdaniem miało to za zadanie bardziej utrzymywanie dobrych relacji ze środowiskiem sędziowskim. Nie mniej, szambo które wybiło jest okropne, w czasie kiedy już wstajemy z kolan i klub zaczyna się odradzać, z dużą przewagą prowadzimy w lidze, Xavi poukładał drużynę, wybucha bomba, która wizerunkowo jest dla nas jak obrzucenie słoikiem z gównem. Atmosfera w której prowadzone będą wewnętrzne i zewnętrzne śledztwa jest okropna i obawiam się, że będzie miała wpływ na funkcjonowanie klubu i zespołu.
1
@meg23 wtedy była przypominajka, ale nie płatność, więc to teoretycznie są jakieś reperkusje, ale wskazujące na to, że wówczas ten proceder już nie miał miejsca. Pytanie kiedy miał ostatnio coś płacone. Nie mniej jednak, szambo wybiło i to jak cholera.
1
@Comfortable_ *osoba spuszczająca psa na cmentarzu też również jest śmieciem. Psy szczające po grobach, miejscach pamięci jest ohydne i ktoś kto nie szanuje tak wrażliwej strefy ludzkiej również zasługuje na miano śmiecia.
0
@DonCarletto kwestia przyjętych stopni ;) dla mnie poziom "top" zaczyna się tam, gdzie ktoś przechodzi do historii jako legenda i najlepszy z najlepszych na tej pozycji, albo swoisty prekursor na danej pozycji. Dla mnie do top zaliczyłbym Makalele czy Casemiro, Xabi Alonso był wybitnym pomocnikiem w swoim czasie z pewnością, ale jednak jak go zestawiam z innymi w historii, nawet samego Realu, to się aż tak bardzo nie wyróżnia. Wszystko jest kwestią tego, jakie stopniowanie sobie przyjmiemy.
@Maciej1078 mogłeś chwilę poczekać z wyjaśnieniem, zamiast rzucać kąśliwą uwagę ;)
0
@AllBundy bardzo dobry zawodnik, wręcz wybitny zawodnik, ale to jednak nie top
0
@Salchent moim zdaniem rozsądne wyjście na jutro, to zagrać porządny mecz na zero z tyłu... z taką obroną, bramkarzem, De Jongiem z Busquetsem, to jest jak najbardziej do zrobienia. Po bokach ustawiłbym Albę albo Balde (jednego na obronie, drugiego w pomocy na skrzydle) i Raphinię, a z przodu Ferrana i Lewego, w ustawieniu 4-4-2 oczywiście. Liczyłbym tutaj na solidność z tyłu i wypady oraz stałe fragmenty gry, ewentualnie ciągnął w kierunku 0-0 i dogrywki + karne.
0
@Colon czy to już oficjalnie ?
0
ale w sumie spoko nawet, będzie z dwa tygodnie tutaj ciszej bo wyznawcy Kloppa i zwolennicy jego przybycia na białym koniu pozamykają się w jaskiniach xD
0
skąd oni wzięli tego Bajcetica ? Przecież obecność tego typa na boisku to sabotaż.
4
Miałem ochotę na meczyk dzisiaj i poogladalbym i właściwie to nawet nie chodzi o wynik czy przebieg meczu, ale tej cieszącej się małpy nie zdzierżę xD
4
najgorsze, jakby Liverpool uwierzył, że już jest po temacie
1
@PatrykBarca ja nie porównuję :) ja właśnie zwróciłem chłopakom uwagę na to samo co Ty ;)
3
@Pawel13sz @Emhyr Porównujesz 31 letniego, spełnionego zawodnika z klubu, który wydał koło pół miliarda na wzmocnienia do 20 letniego młodego chłopaka, który ponad dwa lata spędził na kontuzjach i próbuje odbudować formę praktycznie od zera? Przemyślałeś to czy tak bezrefleksyjnie walisz palcami po klawiaturze ?
3
@Jakchcesz co się dziwić, bilans 19-2-1 ... o ile te 19 to można jeszcze przełknąć, to za te 2 remisy i porażkę, powinien stracić posadę. Przecie Tuchel jest wolny i Artete można wyciągnąć xD
3
w Madrycie spada temperatura do -8, a debiliusz pewnie drze jape do telewizora xD
1
Cieszcie się Ferranem, dajcie spokój Ansu. Po tych kontuzjach on naprawdę potrzebuje mnóstwo czasu by dojść do siebie, nie tylko fizycznie ale i mentalnie.
0
Ten Balde na lewej stronie jest jak Magda Gessler - odważny i bezkompromisowy... Prawdziwy szef bez skrupułów, oby wyszedł na United.
4
@gumaz zależy, jak tak jak dzisiaj o 21 to na leżąco ze szklanką wody z boku, jest ciemno, pali się tylko lampka od okapu, a jak tak z United, to układając jednocześnie z Synkiem śmieciarkę z klocków lego, puzzle, przy pełnym świetle, robiąc mu kolację, sprzatając po tej kolacji, kąpiąc itd.
0
@Bartas7VeB jakby nie patrzeć, w poprzednim starciu bramkę strzelił ...
0
@Bobo25 ok, widać głowa mi jescze wtedy nie dojechała i nie rozczytałem :)
1
Uwaga, to już dziś ok godziny 17:30 Baja Mynsia przestanie liderować w niemieckiej Bundeslidze, a jakieś dwie godziny później dojdzie ich na punkty również rywal z Dortmundu. Może wreszcie jakiś impas w Niemczech zostanie przełamany, chociaż Bawarczycy dalej będą wielkim faworytem.
4
@Bobo25 że co ? pierścienie władzy ? przecież to była dopiero taka masakra, że nie mogę przeboleć zmarnowanego życia na obejrzenie pierwszych 7 odcinków... TLOU bije go na głowę
0
W Asie nie mają litości z tymi okładkami. Przecież tym zdjęciem to możnaby dzieci straszyć. Szacun dla Moi Gomesa że to uniósł xD
1
@martin3131 gorzej, że Liverpool zrobi się brązowy jak zobaczy prześcieradła, jak to zwykli czynić...
0
@DaPidejpi oczywiście że w Nowym Yorku. Nie ma drugiego takiego miasta. Ledwo wylatuję z JFK a ja już tęsknię za NY.
0
@chavez Guardiola, to kawał pięknej historii klubu, chyba najpiękniejszej i wielka, żywa legenda, ale to też temat zamknięty. Xavi to idealny trener na te trudne czasy i przedłużenie Guardioli.
1
Ważne, żeby Xavi nie kombinował znowu z Alonso i Albą po bokach, tylko wystawił najmocniejszą obronę na jaką nas stać z Busim i FDJ jako kurkami bezpieczeństwa. Ta obrona jest naprawdę w stanie zapewnić nam zero z tyłu, jak to wielokrotnie robiła, a z przodu... no cóż, trzeba liczyć na wturlanie tej jednej, złotej bramki, może Robert, może obrońca po jakimś dośrodkowaniu, może wejście FDJ w pole karne... coś powinno wpaść. Kluczem jest jednak solidność w obronie i asekurowanie. Przy 0:0 wciąż jest dogrywka i karne, a na papierze niestety United wygląda dużo lepiej niż my, szczególnie z przodu.