panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hefaj6 taktyczny, przekażę 1,5%
0
@BorzyKrzys co to jest ? Wygląda przerażająco.
0
@Klejnot_Nilu o czym Ty mistrzu piszesz ? Przecież należałoby te karne wziąć pod lupę i zobaczyć czy były słusznie podyktowane czy np 1/3 z nich to pomyłki sędziów. Ty ogarniasz, że rzut karny po faulu nie jest oszustwem i jeśli drużyna grająca tak bardzo ofensywnie tyle ich otrzymywała to może być normalne.
Ja dopuszczam myśl że klub mógł oszukiwać, ale żadnej głowy nie pochyłe do czasu aż nie zobaczę wiarygodnych i racjonalnych dowodów na to... Sorry, nie mam w zwyczaju si kłaniać w pas na każdym kroku, ewentualnie wtedy kiedy jest to zasadne. Tutaj klub wszystko racjonalnie wyjaśnił.
2
Ja widzę Cucurellę, to przed oczami przesuwa mi się 65 000 000 pakowanych do niszczarki
0
@Borry za te karne z Elche, to się trzy złote piłki należą i czwarta pośmiertnie xd
2
Ten Bilva to chyba w tym sezonie sporo w dół obniżył loty.
7
@MrCental ja rozumiem namiętne samobiczowanie się i wielki "nasiłę obiektywizm po porzygu", ale należy zadać sobie podstawowe pytanie... jeśli zapłacili komuś, by sędziowie faworyzowali klub, to gdzie to faworyzowanie ? W tych latach, to raczej właśnie jeśli ktoś został skrzywdzony przez sędziów w La Liga to była to właśnie Barcelona, gdzie czasami sędziowskie cuda się działy. No i też całkiem rozsądnie Bartomeu i inni wyjaśnili to, więc może podasz jakieś konkrety, które Ci się nie zgadzają, a nie sypiesz ogólnikami i domniemaniem, że cał a hiszpańska piłka skorumpowana i Barca też. Ja rozumiem, że chciałbyś się wiecznie samobiczować, ale czasami trzeba podnieść rękawice i walczyć o swoje, szczególnie kiedy oskarżają o coś,czego nikt nie widział.
2
@Kondziubarca tam komuś zdrowo odj***ło
4
spokojnie... zaraz się rozkręci...
0
ale bym sobie obejrzał taki Czuwaj Przemyśl ...
30
Nie lubię tej dwójki, ale wolę już Rodrygo niż pięknego. Ten przynajmniej wychodzi i mówi że nie jest wielki urodzonym madritistą, tylko siedem razy więcej mu zapłacili. Piękny, mimo że też był już dogadany z Barcą to ledwo przyszedł do Realu a na dzień dobry zaczął ślinić tymi wielkimi warami herb i opowiadać jak od maleńkości on o tym marzył. Teraz cieszę się że tu nie trafił bo miejsce klauna jest w cyrku, a nie w Barcelonie.
1
@against_modern_football ale Foyth w wielu wielu innych meczach pokazywał że jednak w piłkę grać potrafi. Po jednym meczu nie skreśla się nazwiska z notesu.
1
@KmN BACK lives matter !
2
@arsenallondyn0 wiadomo xD
2
@PatrychoO na boisku nie ma prezesa Kimbape i od razu w drużynie error, nie wiedzą chłopaki co robić i grają na Messiego w nadziei że ten coś wymyśli xD
0
karny taki po madrycku powiedziałbym xD
0
to jest przedebil xD
1
@Sau_Ron potato ?
1
@Comentateiro KCA 4661
0
@aiven myślę że to trwa operacja "następca Busquetsa", ale nie jestem pewny czy Amrabat to idealna osoba. Lepsza mimo wszystko niż Ruben Neves czy Zubimendi, moim zdani m oczywiście. Kimmicha nie wyjmą, może być jedynie tak, że City po aferze będzie zmuszone pozbyć się Rodriego.
0
@gumaz Rafę Beniteza xD
3
@fafera ??? o którą część wypowiedzi pytasz ?: )
23
Trzeba naprawdę uważać w tym wszystkim na mierdy. Perez ma obsesję na punkcie Brazylijczyków od kiedy nie dostał Neymara i teraz nie odpuszcza żadnemu. Mało tego, bo lubi się wtrącać podbijając ofertę w ostatniej chwili i tak już wyrolował Barcelonę przy transferze pięknego i Rodrygo. A wiadomo, że Brazylijczycy baaardzo lubią pieniążki, jeśli nie najbardziej, no może bardziej lubią tylko pieniążki, a później tkliwe opowieści o tym jak to się chowali w biedzie i nie dojadali, a teraz sobie odbijają.
1
@Kgorecki2500 trzy bułki kupujesz burżujuuu... naprawdę musisz chwalić się ile masz pieniędzy ? Pewnie masz dzianych rodziców, a chwalisz się jakbyś na nie sam zarobił xD
2
Vinicius Junior w kierunku piłkarza Mallorki według "El Chiringuito":
•"Gdy skończysz grać w piłkę to będziesz musiał szukać sobie innej pracy, bo nigdy nie będziesz mieć takich pieniędzy jak ja!"
biedny chłopak, on tylko tańczy a wszyscy go prowokują i faulują dookoła i jeszcze nikt go nie lubi. Co za niesprawiedliwy świat
0
@Image nie, nie zaczęło się od tego, że chłopak sobie tańczył, bo Ty to teraz tak ujmujesz, że się go czepili bo się dobrze bawił.
Pierwszą sytuacją, która sprawiła, że już nie polubiłem tego gościa, było to, że był dogadany z Barceloną, Real go przepłacił (co oczywiście jestem w stanie zrozumieć), a on od samego początku zaczął kłamać w mediach, że był tylko Real, że zawsze marzył o Realu i to całowanie herbu tymi wielkimi warami.
Później pojawiły się symulki... inną kwestią jest ile odgwizdują na nim fauli, a ile razy jest faulowany rzeczywiście i ile razy on pokazuje że był faulowany kiedy nie byl. Na dodatek jego niska inteligencja i brak klasy wychodzi na każdym kroku, choćby w zeszłorocznym klasyku kiedy tradycyjnie potknął się o powietrze, nie dostał karnego i zaczął kłócić się z Pique że ten go faulował. Gesty, pokazywanie "papa" do zawodnika który dostał czerwoną kartkę, ubliżanie zawodnikom w czasie meczu, prowokowania, ciągłe machanie łapami. To jest po prostu naprawdę dobry piłkarz o bardzo, bardzo niskiej inteligencji i pozbawiony totalnie klasy. Dlatego nikt go nie lubi... nie trzeba być na siłe obiektywnym kibicem Barcelony i bronić go tak zawzięcie, bo jego nie da się obronić. Nikt nie czepia się Mendy'ego, Rodrygo, Camavingi, dlaczego ? Bo są normalni i się przyzwoicie zachowują.
0
@Emhyr z pewnością, myślę, że na czele z Asem i Marcą, które 5/7 okładek w tygodniu ujawniają oblicze księciunia xD Nie cierpiałem tego łebka od momentu gdy dogadał się z Barcleoną i później dla większej kasy poszedł do Realu, gdzie zaczął od całowania herbu. Tego drugiego cygana z Brazylii też nie lubię, ale na pewno nie tak jak pięknego.
0
@bartas97 może jak się za Was dobiorą w tym Madrycie, to się okaże że nie będziecie mieć tyle szczęścia co Obywatele xD
38
Xavi nie wróci do ustawienia 4-3-3, bo zwyczajnie tej trójki z przodu nie będzie miał z czego złożyć. Kiedy pojawił się wczoraj Kessie, widać było jego wkład do drużyny i nie mówię tylko o asyście, on po prostu był zauważalny i potrafił coś zrobić. Kiedy weszli dwaj panowie F (Fati i Ferran), to wyglądali jak Flip i Flap i na ten moment po prostu nie nadają się by cały mecz kaleczyć na skrzydłach. Ja ich nie skreślam, ale oni muszą się pozbierać i zacząć grać.
0
@Tomek54321 to prawda, ale zauważa, że nie pojechałem calkiem po bandzie i nie porównałem Gaveigo do Roya Keana ;)