panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@mateusz1989VeB Gavi u nikogo nie generuje tak skrajnych negatywnie emocji jak ten niezbyt rozgernięty gracz z Realu, ponieważ Gavi nie zachowuje się jak debil gdy zabrzmi gwizdek sędziego, tylko jest normalnym gościem. To po prostu walczak i wojownik, który mi konsekwentnie przypomina Gattuso z najlepszych lat. Oczywiście zawsze znajdą się psychofani Realu, którzy będą twierdzić, "my mamy Viniego wy macie Gaviego", ale jeśli ktoś nie rozumie tej różnicy, to już jego problem.
3
"Nie da się przy tym ukryć, że taktyka Javiera Aguirre ewidentnie polegała na tym, aby regularnie szukać i prowokować Viníciusa, który z niewyjaśnionych przyczyn stał się na Iberostar Estadio wrogiem numer jeden."
Notatnik w najwyższej formie xD "niewyjaśnione przyczyny" bawią do łez
2
No to są i na boisku oni: Flip i Flap xD
20
Przecież to jest tylko liga ludzie... Wiadomo że najważniejsze są klubowe mistrzostwa świata i puchar Santiago Bernabeu xD
0
Możecie sobie gadać o Raphini co chcecie, wiele słów krytyki to prawda, czasami przesadzona, ale fakt jest taki, że jest on mega konkretny i swoje liczny wykręca.
3
Kessie już zrzucił z siebie porównania do Andre Gomesa. Właśnie zorbil więcej niż Portugalczyk przez dwa lata pobytu tutaj.
2
@Arn3th trudno powiedzieć, obstawiam, że KD sam będzie chciał odejść i wymusi trade... ten projekt upada, ale jednak budowanie kolosa na takich "umysłach" jak Irving, Simons, Harden ... to się nie mogło udać.
3
Kyrie Irving w Dallas ! Doncic dostaje solidne wsparcie, tylko pytanie czy te dwa umysły się zejdą ? xD
20
Bardzo dobrze, zrobić -8 i nałożyć kosmo-presję na Real.
0
@Encore no więc wygrają tyle, że zakończą ten bezsensowny, megalomański projekt i zaczną budować wreszcie drużynę. Zajmie to dużo czasu, ale jeśli wejdą na drogę rozsądku to w końcu do czegoś dojdą.
1
@HansFCB samym w sobie zwycięstwem wydaje się być fakt, że ten bezmózgi yeti nie będzie już ich zawodnikiem. Tak więc nawet jeśli wymienią się za powietrze to wygrają na tym.
5
to turlające się i tańczące gówno to tak naprawdę skaza dla całego footballu, powinno się tego pajaca wywieźć na taczkach i wykopać za stadion
1
@michal26 no ale właśnie tymi drobnymi "błędami" to oni w dobie VAR ciągną Real za uszy. Tak był między innymi w PK z Atletico.
0
@FCB24 tak, będę go chwalił, bo za to że się tam znalazł otrzymaliśmy trzy punkty. Nie jest dobrym pomysłem ocena zawodników w systemie zero-jedynkowym, lepsza jest np skala 0 - 10 i mozna takiego Raphinię ocenić np na 5 chociażby z uwagi na to, że ma liczby. Ma swoje mankamenty oczywiście i wygląda różnie, często znika, ale trzeba patrzeć całościowo w ocenie.
0
@FCB24 chyba Ci Mistrzu jeszcze kawka nie weszła. Raphinia wyglądał całkiem nieźle, na dodatek strzelił bramkę. Lewy wyglądał zdecydowanie gorzej, ale również zakończył mecz z golem. To jesto to wszystko według Ciebie ?
2
@require może i tak, ale źle by to o mnie świadczyło jako o człowieku, patrząc w lustro brzydziłbym się siebie, wolę być tu gdzie jestem.
1
Wchodzi Harry Maguire... United w dziewiątkę, albo i ósemkę, bo Harrego to niektórzy liczą na boisku jako -1.
0
Przychodzi Jurgen do Xaviego i mówi:
- Darvin Nunez za Ferrana
... co powinien zrobić Xavi ?
0
@BartqRKO ostatnio Chelsea skupuje wszystkich jak popadnie xD
0
@mrboom poproszę też :)
1
@Blantozaur ok, już wyjaśniam. To że firma ma wkład 5 k nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Gość mógł mieć pomysł na jakieś świetne technologicznie rozwiązanie, ale nie mieć pieniędzy na jego rozwiązanie, to znaczy mieć te 5 k czyli w praktyce nie mieć. Wówczas założył firmę, w którą wpakował właśnie te 5 k żeby cokolwiek wykazywać, ponieważ jako osoba fizyczna nie mógł aplikować o finansowanie swojego pomysłu. Następnie musiał złożyć cały obszerny wniosek, zawierający pełen plan wykonywanych czynności, założenia i cele, kosztorys itd, które w ramach konkursu zostały ocenione. Oceniony został też aplikujący jako kierownik projektu, czy ma umiejętności, wiedze k doświadczenie. Panele ekspertów złożonych z naukowców po zapoznaniu się z wnioskiem i wypunktowaniu oceniał czy jest to wykonalne, jakie jest ryzyko klapy i czy warto to sfinansować. Tak naprawdę to się nazywa tylko dofinansowanie, ale w praktyce to jest sfinansowanie takiego przedsięwzięcia. Aaaa i najważniejsze... Później każda złotówkę oraz wszystkie wykonane czynności i zrealizowane cele należy skrupulatnie rozliczyć, ponieważ w przypadku najbardziej skrajnym NCBiR będzie wnioskować o zwrot części lub całej kwoty. W tym roku kończę grant w NCBiR na dużo mniejszą kwotę oczywiście na rozwój obiecującej cząsteczki jako potencjalnego leku na chorobę Alzheimera i już od miesiąca siedzę nad raportem końcowym będącym podstawą rozliczenia :)
2
@chosenone w porównaniach trzeba zachować pewna proporcję. Można komuś dać z liścia w twarz a można kogoś pobić wysyłając go do szpitala. Można raz na jakiś czas się przeturlać i teatralnie upaść, a można robić to kilka razy w meczu. Można się przeturlać i jak się nikt nie nabierze to wstać i grać dalej, a można drzeć brzydką jak noc listopadowa japę i mieć pretensje do wszystkich. Nie widzisz różnicy ?
0
@bartekvisca a moim zdaniem był to najsłabszy odcinek z wszystkich, bo był prawie w całości przydługawą retrospekcją i mnie zwyczajnie nudził. Moim zdaniem to jest właśnie przyczyna miejskiej oceny, a wlasciwie glwony powód bo zapewne znajdą się też osoby które niżej oceniły przez wątek homoseksualny.
1
mógłby się jeszcze pan ładny wykruszyć, mieliby sezon z głowy xD
0
Jakby Valencia coś wturlała, to Carletto poleci ?
24
komentator z tekstem: "uderzenie nie było jakieś mocne, zobaczymy jak sedzia to oceni" robi z siebie kompletnego debila... fanboye Realu nie powinni komentować meczu swojej ulubionej drużyny.
1
@Wojcio starałem się opisać, jak to działa i że należy być nieco ostrożniejszym ferując wyroki i podejrzenia, jeśli taki jest twój "argument" w sensie co ty masz w głowie i iks de, to tkwij dalej w rozwrzeszczanym tłumie z widłami, zamiast próbować rzeczowo podejść do sprawy.
1
@Blantozaur no ja nie mówię, że tutaj wszystko było ok i że ten projekt słusznie dostał dofinansowanie. Po prostu znając jednak system grantowy, instytucję NCBbiR i jak to działa od środka trochę, zalecam ostrożność w takich ocenach, a ponadto zauważam, że w tej sensacji dziennikarskiej nie ma nic co dawałoby podstawy że mamy do czynienia z taki walkiem.
2
@IronSanHybrid Powiem nie lecąc z tutejszym trendem tak:
Przez jeden rok brałem udział w ocenie merytorycznej projektów w NCBiR i punktowałem je, nikt nie nakładał na mnie presji, nie mówił co mam robić, nie czepiał się.
Powiem jeszcze tyle, że pamiętam ocenę merytoryczną projektu złożonego przez OncoArendi (firma młodego Szumowskiego), który gnojono w związku z tym, że prezes Szumowski jest bratem ówczesnego ministra. Dziennikarze bezpodstawnie usnuli oskarżenia, że dostał kasę przez znajomości, tymczasem w ówczesnej edycji był to jedyny (podkreślam jedyny) projekt w dziedzinie nauk farmaceutycznych, który napisany był i stworzony prawie perfekcyjnie (rozmawiałem z osobą, autorytetem, która go oceniała). Czas pokazał i rozwój tego projektu, że dziennkarskie kaczki były wyssane z palca, więc ja z dystansem podchodzę do takich newsów.
Czy ktokolwiek się zastanowił kim jest założyciel tej firmy ? Może to założył ktoś, kto zdobył ogromne doświadczenie w innej firmie i postanowił działać na własny rachunek, mając własny super pomysł i chcąc go rozwijać na własną rękę, tworząc przy tym własny zespół zaufanych ludzi? Przecież tak naprawdę, ta sama informacja nic wielkiego nie mówi. Nawet dokładnie nie wiecie, jaki on ma pomysł i co chce robić.
0
@RosjaninBut no ja widziałem choćby super asystę do Pedriego, który ten powinien zamienić na gola i asystę dla Raphinii.