panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dalhi na przykład w wypadku Dembele?
0
@Dalhi i to jets właśnie moim zdaniem możliwość po pierwsze: wyciągnięcia zawodnika za niewielkie pieniądze, i po drugie: dotarcia do niego tak jak Xavi zrobił z Dembele. Sancho ma ten atut że wciąż jest bardzo młody i może się spokojnie odbudować i rozwijać
0
Trochę w kontekście następnego okienka transferowego, jeśli oczywiście będą dostępne środki na transfery. Na miejscu dyrektorów sportowych Barcelony, spróbowałbym może trochę ryzykownego ruchu, ale za to o szansie dużego zwrotu i spróbowałbym wyciągnąć z United Jadona Sancho, jeśli udałoby się to zrobić w jakichś rozsądnych pieniądzach. To wciąż bardzo młody zawodnik (22 lata), który w Dortmundzie wyprawiał rzeczy przypominające (podkreślam przypominające) młodego Messiego i moim zdaniem, on się po prostu zagubił w tym całym sajgonie który trwał w United. Moim zdaniem rozsądny trener mogłby go spokojnie odzyskać i Xavi wydaje się taką osobą. Jeśli wróciłby do swojego poziomu, to mielibyśmy słabszą kopię Messiego na skrzydle. W wieku 22 lat, on jest dalej do kształtowania, a potencjał ma niewątpliwy, zmiana ligi mogłaby bardzo mu pomóc.
0
@Cadafaz
Mistrz i Małgorzata
Ogniem i Mieczem
1
@cyron1 w punkt kolego! Nie ma chyba drugiego klubu, który tak musiałby prosić się o szacunek jak właśnie Real. Wiadomo że ludzie mają różne sympatie do klubów, ale neutralni kibic w przeważającej większości niecierpią Realu właśnie przez te pernamentne specjalne względy, którymi są obdarowywani.
2
@Kessie a to nie jest przypadkiem jakaś stand-uperka ? Przecież ona chyba nie mówi tego na serio tylko jakieś show robi xD
2
Bardzo dobrze Gil Marin powiedział i świetnie, że kolejna osoba mówi o tym głośno, zamiast cackać się i ciumkać się nad Realem i ich "remontadami". Wczorajsza praca z wielkim zachwytem, że ten brazylijski cygan ładną akcje przeprowadził i strzelił bramkę, tylko nikt nie zauważył, jak przez cały mecz oszust w żółtym trykocie dosłownie ustawiał im autostrady do tego. Gil Marin swoimi słowami dał znać: "widzimy co robicie, faworyzujecie jeden zespół kosztem innych" i wezwał do reakcji i zastanowienia. Sędziowanie w tym meczu było skandaliczne, a sędzia był po prostu w stronniczości bezczelny.
0
@Krzysztof1987 proszę, nie zaczynaj...
2
@pt9 oficjalnie wrzucam gówno w wentylator: to nie jest twój rower, ostatnio miał inny odcień xD
5
Jak nie Vegety czy Kucharki z perypetiami na tinderze, to ziomki kłócące się o to czyje jest auto. Ta strona nie zmierza w dobrą stronę ...
7
@Pustelnik ale kto łyka, ? Przecież jesteś pierwszym komentującym tutaj :)
4
ten cygan zrobił więcej w pięć minut niż piękny przez cały mecz
0
@woocash79 im też jest wstyd, ale póki są trofea to będą tam siedzieć.
4
To co robi ten szmaciarz z gwizdkiem to się w pale nie mieści. Ja rozumiem, że gwiżdżą 50-50 sytuacje zawsze na konto realu, ale w takich styuacjach to totalne oszustwo.
3
Żeby mieć tyle pieniędzy co ten madrycki klaun i sobie przeszczepu twarzy nie fundnąć, a zamiast tego ciągle pakować botoks w wary xD
0
Dobry ten Francuz z różowymi włosami, mógłby Laporta z Alemanym o jakieś dźwigni pomysleć i klauzulke za niego wpłacić xD
4
@La Pulgaa nawet jeśli w rzecyzwistości Mendy jest brzydszy, to ten debilizm wypisany na twarzy Viniciusa powoduje, że jednak Mendy wydaje się ładniejszy.
0
@Fake69 odkąd Barca zaczęła wygrywać i jeszcze ładnie gra, to takie teksty wyszły z mody ...
4
@Destroyer_of_Worlds dlatego Rakieta, nie napisał, że było pewne zwycięstwo, a obala idiotyczną hipotezę, że wczoraj mieliśmy farta.
1
"panowie, nic dla was nie mogę zrobić, chciałbym , ale nie mogę, chciałem przymknąc oko, ale konfident z VARu zauważył, przykro mi, zobaczę co da się później przekręcić"
3
@Cotutajsiedzieje no nie będę fałszował przeszłości, sam byłem w tej grupie. Jestem fanem Dortmundu i wtedy oglądałem Borussie podobnie jak Barcelonę tydzień w tydzień i naprawdę widziałem w Sancho kogoś, kto może uczyć się u boku Messiego i z czasem wchodzić w jego buty jako niedoskonały naśladowca. Jestem mega rozczarowany i zawiedzony. Antony podobnie jak @Firestone mówił, już w Ajaxie do mnie nie przemawiał, raczej placek bez głowy. Raphinia może kółeczek nie kręci, ale jedno trzeba mu przyznać: jest konkretny, a tych konkretów teraz klub potrzebuje.
7
@Firestone ja też, podobnie nie rozumiem, że Sancho kolejny sezon nie potrafi odnaleźć się w United. Ten gość jak dla mnie był skazany na sukces, w Dortmundzie to co wyprawiał wkręcało w fotel... myślałem, że Ten Hag go odzyska.
2
@hayek tych dziadków to chyba wzięli jako udających weteranów z Powstania Styczniowego xD
1
@TaughtMule co ciekawe, nie trzeba wchodzić na notatnik, żeby doszukać się "obrońców" pięknego, tutaj takich poprawnych do porzygu też się trochę by znalazło.
1
@Ojciec5tkidzieci podobno Lyon chciał 50 mln, ale Czelsioki uznali, że to za tanio i wcisnęli im 60 mln. W Lyonie mówili, że to się tak nie godzi i to za dużo, ale Czelsioki się uparli i wzięli xD
2
@Champs_Elysees ale mi naprawdę by nie pasowało jakby tu Mou przyszedł xD
7
@Rastafarnianin jest to fakt i bardzo dobrze, bo Barcelona zasługuje absolutnie na takiego bramkarza. W dwóch poprzednich sezonach MATS był parodią samego siebie, to co leciało w nieśrodek bramki to wpadało. Tak też być nie może.
3
Widzę pozytyw w meczu Realu: piękny pokrak z Brazylii nie strzelił wciąż gola xD ksieciunio dalej w turlającej formie xD
5
Ok... dobra... włączyłem... przepraszam Was wszystkich już wyłączam i nie wchodzę.
1
@Szmulek do tego co kolega @bari_94 dopisał, dodam tylko, że ta drużyna jest w głębokiej wciąż budowie. Bardzo fajnie i cieszyć się należy, że są już mocne ogniwa, takie jak MATS, Christensen, Kounde, Gavi, Pedri, Balde, że FDJ lada chwila też nim będzie. Zespół jest jednak wciąż bardzo młody i uczy się siebie, będą dochodzili nowi i niektórzy odejdą, ale gołym okiem przecież widać, że to zmierza w dobrą stronę. Cieszyć się należy, że przy okazji zdobyliśmy ten Superpuchar i ciułamy regularnie punkty w lidze, licząc się w walce o mistrzostwo. Dla mnie mecz z Getafe, mimo męczarni dla oczu, jak najbardziej na propsie.