0

@Dalhi na przykład w wypadku Dembele?

0

@Dalhi i to jets właśnie moim zdaniem możliwość po pierwsze: wyciągnięcia zawodnika za niewielkie pieniądze, i po drugie: dotarcia do niego tak jak Xavi zrobił z Dembele. Sancho ma ten atut że wciąż jest bardzo młody i może się spokojnie odbudować i rozwijać

0

Trochę w kontekście następnego okienka transferowego, jeśli oczywiście będą dostępne środki na transfery. Na miejscu dyrektorów sportowych Barcelony, spróbowałbym może trochę ryzykownego ruchu, ale za to o szansie dużego zwrotu i spróbowałbym wyciągnąć z United Jadona Sancho, jeśli udałoby się to zrobić w jakichś rozsądnych pieniądzach. To wciąż bardzo młody zawodnik (22 lata), który w Dortmundzie wyprawiał rzeczy przypominające (podkreślam przypominające) młodego Messiego i moim zdaniem, on się po prostu zagubił w tym całym sajgonie który trwał w United. Moim zdaniem rozsądny trener mogłby go spokojnie odzyskać i Xavi wydaje się taką osobą. Jeśli wróciłby do swojego poziomu, to mielibyśmy słabszą kopię Messiego na skrzydle. W wieku 22 lat, on jest dalej do kształtowania, a potencjał ma niewątpliwy, zmiana ligi mogłaby bardzo mu pomóc.

0

@Cadafaz
Mistrz i Małgorzata
Ogniem i Mieczem

1

@cyron1 w punkt kolego! Nie ma chyba drugiego klubu, który tak musiałby prosić się o szacunek jak właśnie Real. Wiadomo że ludzie mają różne sympatie do klubów, ale neutralni kibic w przeważającej większości niecierpią Realu właśnie przez te pernamentne specjalne względy, którymi są obdarowywani.

2

@Kessie a to nie jest przypadkiem jakaś stand-uperka ? Przecież ona chyba nie mówi tego na serio tylko jakieś show robi xD

2

Bardzo dobrze Gil Marin powiedział i świetnie, że kolejna osoba mówi o tym głośno, zamiast cackać się i ciumkać się nad Realem i ich "remontadami". Wczorajsza praca z wielkim zachwytem, że ten brazylijski cygan ładną akcje przeprowadził i strzelił bramkę, tylko nikt nie zauważył, jak przez cały mecz oszust w żółtym trykocie dosłownie ustawiał im autostrady do tego. Gil Marin swoimi słowami dał znać: "widzimy co robicie, faworyzujecie jeden zespół kosztem innych" i wezwał do reakcji i zastanowienia. Sędziowanie w tym meczu było skandaliczne, a sędzia był po prostu w stronniczości bezczelny.

0

@Krzysztof1987 proszę, nie zaczynaj...

2

@pt9 oficjalnie wrzucam gówno w wentylator: to nie jest twój rower, ostatnio miał inny odcień xD

5

Jak nie Vegety czy Kucharki z perypetiami na tinderze, to ziomki kłócące się o to czyje jest auto. Ta strona nie zmierza w dobrą stronę ...

7

@Pustelnik ale kto łyka, ? Przecież jesteś pierwszym komentującym tutaj :)

4

ten cygan zrobił więcej w pięć minut niż piękny przez cały mecz

0

@woocash79 im też jest wstyd, ale póki są trofea to będą tam siedzieć.

4

To co robi ten szmaciarz z gwizdkiem to się w pale nie mieści. Ja rozumiem, że gwiżdżą 50-50 sytuacje zawsze na konto realu, ale w takich styuacjach to totalne oszustwo.

3

Żeby mieć tyle pieniędzy co ten madrycki klaun i sobie przeszczepu twarzy nie fundnąć, a zamiast tego ciągle pakować botoks w wary xD

0

Dobry ten Francuz z różowymi włosami, mógłby Laporta z Alemanym o jakieś dźwigni pomysleć i klauzulke za niego wpłacić xD

4

@La Pulgaa nawet jeśli w rzecyzwistości Mendy jest brzydszy, to ten debilizm wypisany na twarzy Viniciusa powoduje, że jednak Mendy wydaje się ładniejszy.

0

@Fake69 odkąd Barca zaczęła wygrywać i jeszcze ładnie gra, to takie teksty wyszły z mody ...

4

@Destroyer_of_Worlds dlatego Rakieta, nie napisał, że było pewne zwycięstwo, a obala idiotyczną hipotezę, że wczoraj mieliśmy farta.

1

"panowie, nic dla was nie mogę zrobić, chciałbym , ale nie mogę, chciałem przymknąc oko, ale konfident z VARu zauważył, przykro mi, zobaczę co da się później przekręcić"

3

@Cotutajsiedzieje no nie będę fałszował przeszłości, sam byłem w tej grupie. Jestem fanem Dortmundu i wtedy oglądałem Borussie podobnie jak Barcelonę tydzień w tydzień i naprawdę widziałem w Sancho kogoś, kto może uczyć się u boku Messiego i z czasem wchodzić w jego buty jako niedoskonały naśladowca. Jestem mega rozczarowany i zawiedzony. Antony podobnie jak @Firestone mówił, już w Ajaxie do mnie nie przemawiał, raczej placek bez głowy. Raphinia może kółeczek nie kręci, ale jedno trzeba mu przyznać: jest konkretny, a tych konkretów teraz klub potrzebuje.

7

@Firestone ja też, podobnie nie rozumiem, że Sancho kolejny sezon nie potrafi odnaleźć się w United. Ten gość jak dla mnie był skazany na sukces, w Dortmundzie to co wyprawiał wkręcało w fotel... myślałem, że Ten Hag go odzyska.

2

@hayek tych dziadków to chyba wzięli jako udających weteranów z Powstania Styczniowego xD

1

@TaughtMule co ciekawe, nie trzeba wchodzić na notatnik, żeby doszukać się "obrońców" pięknego, tutaj takich poprawnych do porzygu też się trochę by znalazło.

1

@Ojciec5tkidzieci podobno Lyon chciał 50 mln, ale Czelsioki uznali, że to za tanio i wcisnęli im 60 mln. W Lyonie mówili, że to się tak nie godzi i to za dużo, ale Czelsioki się uparli i wzięli xD

2

@Champs_Elysees ale mi naprawdę by nie pasowało jakby tu Mou przyszedł xD

7

@Rastafarnianin jest to fakt i bardzo dobrze, bo Barcelona zasługuje absolutnie na takiego bramkarza. W dwóch poprzednich sezonach MATS był parodią samego siebie, to co leciało w nieśrodek bramki to wpadało. Tak też być nie może.

3

Widzę pozytyw w meczu Realu: piękny pokrak z Brazylii nie strzelił wciąż gola xD ksieciunio dalej w turlającej formie xD

5

Ok... dobra... włączyłem... przepraszam Was wszystkich już wyłączam i nie wchodzę.

1

@Szmulek do tego co kolega @bari_94 dopisał, dodam tylko, że ta drużyna jest w głębokiej wciąż budowie. Bardzo fajnie i cieszyć się należy, że są już mocne ogniwa, takie jak MATS, Christensen, Kounde, Gavi, Pedri, Balde, że FDJ lada chwila też nim będzie. Zespół jest jednak wciąż bardzo młody i uczy się siebie, będą dochodzili nowi i niektórzy odejdą, ale gołym okiem przecież widać, że to zmierza w dobrą stronę. Cieszyć się należy, że przy okazji zdobyliśmy ten Superpuchar i ciułamy regularnie punkty w lidze, licząc się w walce o mistrzostwo. Dla mnie mecz z Getafe, mimo męczarni dla oczu, jak najbardziej na propsie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?