pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi
Druga połowa ubiegłego sezonu (po styczniu) była jednak słaba - zagrał może 3 dobre spotkania (m.in. finał cdr), a tak poza tym grał słabo. Najlepszy okres miał właśnie grudzień-styczeń (1,5 miesiąca) a druga połowa sezonu to były słabe występy.
0
@Keson
Troszkę inny to profil zawodników - Busquets gra piłką a de Jong "z piłką". Busquets gra wertykalnie, zmienia strony ataku, podaje między liniie lub zza linie, de Jong tego praktycznie nie robi. Frenkie bierze piłkę , zamyka oczy i biegnie z nią do przodu, nie patrząc gdzie są pozostali zawodnicy. Busi więcej widzi i ma przegląd pola ale nie idzie wyżej i nie wchodzi w linię ataku.
Nie za bardzo rozumiem w czym ma się objawiać ta gra w defensywie np. u Busquetsa? On nie wchodzi w pierwszą linię ataku, gra jako najbardziej wycofany pomocnik, często prawie w linii z rozciągniętą linią stoperów. Jeśli przechwyci od razu transmituje ją do przodu. Tzn. w czym ma polepszyć gra w ofensywie jeśli ktoś będzie robił czarną grę w defensywie. Przy de Jongu tą czarną robotę robi Busquets.
0
@michal26
Ja od kilku dni czekam w dyskusji o bonie edukacyjnym.
Nie do końca się zgadzam, już nie mówię że Pan profesor zawyża liczy zaszczepionych w Izraelu, W.B, czy Islandii.
Oczywiście nie mamy się sugerować w dyskusji wpisami Konfederacji, bo one są tak tendencyjne i wybiórcze że nie ma co komentować, jak na pasku TVP INFO. (Dziwne że nie dali fragmentów, że szczepionka chroni od niewydolności oddechowej, zapalenia płuc i od zgonu co mówił Kuna - bo nie pasowało do narracji).
Aby rozmawiać poważnie brakowało mi jednych danych. Ile jest procent chorych wśród zaszczepionych, może jej nie dosłyszałem. Badania wskazują że skuteczność szczepionek jest bardzo wysoka, z tego co Pan Kuna powiedział że 50% z tych zakażonych mimo szczepionki może zarażać innych. Spodziewałem się , ze wszyscy zakażeni z tych zaszczepionych będą zarażać innych a poprzez szczepionkę jeszcze to transmisja została ograniczona o 50%. To dodatkowy sukces szczepionki.
Nie przypadkowo lekarze, szczególnie dyrektorzy szpitali mówią że 4 fala to fala niezaszczepionych.
0
@Rewolucja123
Wiem, też oglądałem tą stronę i wszystkie tam zamieszczone filmiki. To co robi Koeman jest straszną prowizorką.
0
@Worny
0
@ViscaelBarca2007
Możesz kiedy była ta destabilizacja w walce o mistrzostwo spowodowana wyborami? Mowa jest że Koeman nie ogarnął mistrzostwa gdy Barcelona zależała tylko od siebie, czyli od 29 kwietnia czyli meczu z Granadą, a wybory były 7 marca, prawie 8 tygodni wcześniej. O jakiej destabilizacji mówisz?
W ubiegłym sezonie mieliśmy skład na mistrza Hiszpanii, Real miał o wiele większe braki kadrowe spowodowane kontuzjami. Po raz pierwszy Dembele był dostępny przez prawie cały sezon, do tego Messi, Griezmann.
1
@Rewolucja123
Fajnie masz to pokazane, ale jakbyś miał czas i by Ci się chciało nie wiem czy tutaj, gdy omawiasz już konkretne sytuacje które się odbyły nie lepiej pokazać na wyciętych fragmentach spotkań.
2
@Rewolucja123
Problem bardzo często jest brak nacisku, zawodnicy podbiegając do przeciwnika z piłką i stają 2-3 metry od niego czekając na jego ruch a on spokojnie wyszukuje wolny korytarz. Takie rzeczy powinien ogarniac trener na treningach
0
@arasz1819
Moja wypowiedź:
Odpowiedz czy zmieniłeś zdanie na temat Koemana po 14 miesiącach jego pracy w klubie? Czy jak zwykle nie odpowiesz, będziesz uciekał od dyskusji, atakował personalnie i zmienisz temat. Przekonajmy się po raz kolejny ;)
Twoja odpowiedź:
"No i co w związku z tymi wpisani? Dalej nie rozumiesz stwierdzenia typu "w teorii" czy "życzę ci..." itp? Ty nawet nie wiesz co wklejasz z tej głupoty :]"
Wszystko żałosne i przewidywalne.
Spytam raz jeszcze, przez cały ubiegły rok wychwalałeś Koemana, pisząc m.in, że jest GENIUSZEM (wtedy nie pisałeś o teorii). Pytanie jest proste, czy dalej uważasz go za geniusza, czy zmieniłeś o nim zdanie?
0
@arasz1819
Czyli jednak zmieniasz zdanie na temat KOemana.
W ubiegłym roku pisałeś że to geniusz a teraz że zmiana nic nie zmieni.
Twoje ubiegłoroczne czołobitne wpisy na temat twojego trenera.
„ Gość ma charyzmę i charakter odpowiedni […]
KOEMAN MA WSZYSTKO co w teorii powinno zadziałać w Barcelonie. […]
Eh Ronald. WPROWADZASZ do gry tę KAPITALNĄ NUTĘ myśli szkoleniowej. Momentami jakby chaos, ale dla oglądającego poezja. 20 lat temu tak zaczynał Rijkaarda, też krytykowany, a potem noszony na rękach. Życzę tego samego Ty wielki, rudy dziadu :] […]
Za to w pełni popieram Koemana jako kandydata, więc zaufam po raz kolejny swojemu przeczuciu”.
„Zaczynacie sezon w którym oddacie w zębach mistrza Panu Koemanowi i jego ekipie. Tak będzie! […]
2021 to będzie nasz rok. ROBCIE SCREENY :] […]
Nawet POTRÓJNA KORONA, SEZON bez PRZEGRANEGO meczu, 150 BRAMEK w lidze nie może spowodować pozostania frakcji Bartomeu przy władzy. […]
„Na początku ery Koemana pisałem, że dobrał fajny zespół. I zaczyna to procentować, oby coraz mocniej. […]
Na tym etapie ważne, że idziemy w dobrym kierunku. […]
KOEMAN TWORZY POTWORA. […]
DRUŻYNA przede wszystkim zaczyna mieć SWÓJ STYL. […]
Do Barcy Setiena się nawet nie odnoszę, bo to była pomyłka od początku tylko zarząd był głuchy na moje krzyki, ale w porównaniu do Barcy Valverde jest więcej rzeczy poprawionych niż tych które idą gorzej. I jestem przekonany, że w końcu przełoży się to na osiągane wyniki. […]
Zmieniam zdanie co do Koemana. To nie jest dobry trener. ON JEST GENIUSZEM, że my się przed spadkiem nie bronimy. On i Messi. No nic walczymy dalej […]
I tak można cytować...
"Możesz mieć całe stado bezmyślnych ludzi po swojej stronie tutaj, ale jedyną rzeczą, która może zmienić moje zdanie o obecnej Barcelonie jest sama Barcelona, a o Koemanie, sam Koeman". Rozumiem, że sam Koeman już zmienił twoje zdanie? W ubiegłym roku był GENIUSZEM dla Ciebie a w tym już nie jest?
Odpowiedz czy zmieniłeś zdanie na temat Koemana po 14 miesiącach jego pracy w klubie? Czy jak zwykle nie odpowiesz, będziesz uciekał od dyskusji, atakował personalnie i zmienisz temat. Przekonajmy się po raz kolejny ;)
0
@barteq
Rozumiem, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć w czym jest chociaż bardzo dobry :(
0
@arasz1819
" Wyższy poziom ograniczenia intelektualnego widzę.
Nie patrz tyle w lustro.
"Jak widać nie jest tak łatwo przygotować Barcę na grę bez Messiego, ale przecież to był nic nieznaczący zawodnik. Kopacz jak każdy inny". Czyli po kilkunastomiesięcznej pracy w przygotowaniu zespołu do gry bez Leo nie widać efektów, wykształcenia schematów gry bez Leo. To ciekawe za co bierze wypłatę.
Piszesz sam do siebie? Messi że Kopacz jak każdy inny to stwierdzenie czy teza? Dla mnie to nie jest Kopacz ale jakTy tak napisałeś...
1
@Huck
Są i to fanatycy.
0
@barteq
Pytam ale nie dostaję odpowiedzi. Spytam raz jeszcze - Proszę wytłumacz fenomen Frenkiego de Jonga? W którym aspekcie gry jest on świetny, wybitny, chociaż bardzo dobry?
Nico nie grał dobrze- ale grał za mało aby to sprawdzić. Roberto nie grał na defensywnym pomocniku, raczej środkowym. Prosze odpowiedź w czym dobry jest Frenkie?
0
@arasz1819
Oj, znowu się nie odniosłeś do Koemana, pracy Koemana nad czasem post Messi.
Zabrakło odwagi, czy znowu brak wiedzy i umiejętności? Jak mi przykro.
Czytanie ze zrozumieniem jest na każdym poziomie edukacji, po twoich wpisach widać że tego nie wiesz. Zacznij od najniższego poziomu, po czasie osiągniesz jakąś przyzwoitą zdolność.
To jak rozmawiamy o Koemanie?
To jak Koeman już przygotował Barcelonę na grę bez Leo czym zajmował się od miesięcy?
0
@arasz1819
Coś o Koemanie? Zapomniałeś o Ronaldzie napisać? Zaprosiłem o dyskusji na temat pracy Koemana. Ty jak zwykle na ten temat cisza, a skupisz się na mnie, żałosne i przewidywalne.
Gdzie byłą mowa o peanach na temat obecnej sytuacji, zostałeś zaorany i teraz dodajesz coś w tłumaczeniach ośmieszając się. "wpisy do 4 pokolenia jak osoba co najmniej niestabilna" - umieszczone w tym wątku twoje wpisy są z ubiegłego. Liczyć czasu też nie umiesz? Oś czasu jest w 4 klasie szkoły podstawowej.
Obrażanie innych dla Ciebie to zwyczajna rzeczywistość a dla mnie brak kultury, wszystko zależy od wychowania i wartości które się prezentuje.
Zrozum, że nie musisz pisać tego z czym się inni będą zgadzać, ale jak masz inne zdanie to postaraj mieć do niego argumenty, a tego w twoich wpisach brakuje :)
0
@arasz1819
Zaczepiam? Masz taki strach przed moimi komentarzami, bo staram się walczyć z twoim brakiem kultury, Masz pretensje że zwracam Ci uwagę na twoje chamskie komentarze w stosunku do innych użytkowników. Masz problem z kulturą osobistą, ale to się wynosi z domu, więc ja mogę zwracać uwagę ale nie wychowywać. Wspaniale uciekasz na temat Koemana i swoich wpisów bo ludzie się z nich śmieją. To było pewne że nie odniesiesz do swoich tekstów, bo brakuje Ci tego co zarzucasz innym
1. Psedoanalizy? Hmmm, jakoś nigdy merytorycznie do nich nie miałeś zarzutów oprócz ujadanie, że punktuję merytorycznie trenerkę Koemana jak i twoje bzdury.
2. Masz problem z tym, że poprosiłeś mnie aby sprawdził twoje peany na temat KOemana a teraz się żalisz, na temat swoich wpisów, że ktoś je sprawdził. Żałosne.
3. Stara się dotknąć? Chyba masz za duże oczekiwania.
Znowu nie odnosisz się do tego o czym ja piszę. To było pewne, ze uciekniesz jak tchórz od dyskusji, to było wiadomo od początku. Tak robisz zawsze.
To jak rozmawiamy o Koemanie? Czy uciekasz o rozmowy pokazując że nie wiesz o czym piszesz.
0
@arasz1819
Po co wklejasz, teksty że brak Leo to jedna z przyczyn fatalnej gry, przecież pisałeś że Koeman już od dawna nad tym pracuje. Ty pisałeś głupotę czy Koeman jest taki niekompetentny?
"„Też mnie zastanawia jak będzie po Leo, co wymyśli Koeman, jakie będą ruchu transferowe i zapewne nad tym pracują ze sztabem. […] Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego”.
Ładne przewidywania miałeś w zeszłym roku, które się sprawdziły? Coś nie pyknęło. Zachowasz się jak ktoś z jajami i weźmiesz to na klatę?
„Zaczynacie sezon w którym oddacie w zębach mistrza Panu Koemanowi i jego ekipie. Tak będzie!
...2021 to będzie nasz rok. Robcie screeny :]
...Nawet potrójna korona, sezon bez przegranego meczu, 150 bramek w lidze nie może spowodować pozostania frakcji Bartomeu przy władzy".
A może coś na temat uwielbienia swojego trenera napiszesz,
"„ Gość ma charyzmę i charakter odpowiedni […] Koeman ma wszystko co w teorii powinno zadziałać w Barcelonie. […] Eh Ronald. Wprowadzasz do gry tę kapitalną nutę holenderskiej myśli szkoleniowej. Momentami jakby chaos, ale dla oglądającego poezja. 20 lat temu tak zaczynał Rijkaarda, też krytykowany, a potem noszony na rękach. Życzę tego samego Ty wielki, rudy dziadu :]"
Zobaczymy czy uciekniesz lub zmienisz temat
0
@arasz1819
Głupoty? Gdzie widzisz coś głupiego. To, że napisałem coś zgodnie z 90% działań Koemana w tym sezonie? Sytuacja dotyczy przewidzenia pozycji jednego zawodnika, na której nigdy Koeman go nie stawiał co było błędem. Tak, że tutaj się ośmieszasz szukając podbudowania własnego ego. Znowu zaprosiłem do merytorycznej dyskusji, znowu nie odpowiedziałeś. Znowu pokazałeś swą małostkowość, ja wytłumaczyłem sytuację, Ty swojej nie. To tak a propo: "Zachowasz się jak ktoś z jajami i weźmiesz to na klatę?" To jak Koeman przygotował od miesięcy zespół na grę bez Leo co pisałeś czy jednak pisałeś jak zawsze bzdury, Zawsze podkulałeś ogon i nie odpowiadając uciekałeś od dyskusji. Teraz też to zrobisz, bo z tego jesteś znany.
3
@arasz1819
Uwielbiam z Tobą rozmawiać, bo wychodzi jak Cię oram. Boli Cię że punktuje wszystkie twoje bzdury wypisywane o Koemanie. Widać że bardzo osobiście to traktujesz. Jak mówiłem Ci, totalna zbieżność zachowaniem zwolenników Radia Maryja, praktycznie wszystkie cechy zachowania. Co do meczu z Valencią odpowiedziałem tam na wszystkie kwestie łącznie z kwestią Desta. Czemu o tym piszesz gdy zostało to omówione? Kwestia osobistej małostkowości, typowej dla zwolenników Radia Maryja.
Czepiasz się że napisałem przed Valencią: " Tak powinno być od początku sezonu, niestety nie u Koemana. Dzisiaj Dest RACZEJ będzie PO". Czyli słowo "raczej" pokazuje ewentualność a nie pewność, ale u Ciebie jak zawsze występuje fajna małostkowość. Nie przewidziałem bo bym napisał że "Dest na pewno będzie PO", tylko dałem znać że coś może być, że tak jak do tej pory zagra na PO, Dest którego Koeman powinien zrobić już dawno rezerwowym skrzydłowym nie wystawiał go na tej pozycji.
Jak widzisz, ja nie mam problemu rozmawiać na temat swoich komentarzy.
Odpowiedz mi czy mimo twoich zapowiedzi Koeman, przygotował już zespół na grę bez Leo, co od miesięcy zapowiadałeś że przy tym pracuje? Jest kompetentny i udało mu się, a Ty już nie będziesz pisał że brak Leo to jakikolwiek problem dla drużyny? Czy jednak musisz zaprzeczając wcześniej sam sobie pisać że jednak nie udało mu się bo w tej kwestii wykazał się niekompetencją? Co wybierzesz.
Znając twoje wpisy, zmienisz temat, napiszesz personalnie i uciekniesz od dyskusji. ZAWSZE TAK ROBISZ
3
@arasz1819
Wskazuję w jaki sposób traktujesz wszystkich inaczej analizujących brak taktyki Koemana, Widzę, że dalej masz pretensje jak punktuję twoje głupoty od tygodni. Czemu piszesz o Messim, przecież od 14 miesięcy piszesz, że KOeman przygotowuje zespół bez Leo. I teraz co? Napiszesz o niekompetencji "twojego" trenera? To przygotował zespół na grę bez Leo jak twierdziłeś?
Porozmawiamy merytorycznie?? Czy znowu sprowadzisz rozmowę na poziom rynsztoku i tylko personalnie będziesz pisał, bo argumentów zawsze Ci brakuje. Porozmawiamy o taktyce, ruchu zawodników, ustawieniu w tym sezonie? Czy znowu uciekniesz jak zwykle to robisz.
6
@arasz1819
Zaczynasz inaczej myślących od siebie pejoratywnie nazywać 12-latkami, co jest chamskie i raczej świadczy o Tobie niż o osobach do których się zwracasz.
Przecież od ponad roku pisałeś, że Koeman ciężko pracuje nad zespołem w erze post-Messi, jeszcze nic nie wymyślił? Od roku nad tym pracował według Ciebie nad tym dostając za to miliony euro.
Teraz zaczynasz usprawiedliwiać Koemana możliwym brakiem sukcesu nawet w CdR, w czym jeszcze go usprawiedliwisz? Już nie triumf w LM czy LaLiga, ale nawet chcesz pozbawić marzeń polskich cule wygraną w CdR.
0
@barteq
Teraz pytam ogólnie, nie patrząc na to spotkanie, czy na ten sezon. Proszę wytłumacz fenomen Frenkiego de Jonga? W którym aspekcie gry jest on świetny, wybitny, chociaż bardzo dobry?
0
@barteq
Skąd wiesz, że de Jong się najbardziej do tego nadaje , skoro jego gra na tej pozycji w Barcelonie byłą bardzo słaba?
0
@barteq
I ile w dzisiejszym spotkaniu dał de Jong ??
0
@Bocheno1
z piaskiem tak z brakiem przepisu już nie
0
@Bocheno1
Jeśli jesteś trenerem i tak ustawiasz grę to ma rację, wie jak ich trenuje wiedząc, że nic nie ugrają.
Gdybym był piekarzem i zamiast mąki dawał piasek bo nie znałbym przepisu to też bym wiedział, że chleba nie upiekę.
0
@Aureczek
Za Roberto mniej ale za Frenkiego przynajmniej coś dostaniemy. Może masz rację?
7
Wspaniałe zaangażowanie w meczu o wszystko. Koeman świetnie to poukładał i zmotywował zawodników. Widać zaangażowanie, jak gryzą trawę. Jest co oglądać.
0
@DaPidejpi
I tak i nie. Nikt nigdy nie ma 100% skuteczności. Jeśli tworzy się 5 sytuacji bardzo dogodnych i wykorzystuje się 2 i strzela się dwie bramki to jest dobrze, mimo nie wykorzystanych 3. Problem jest gdy w całym meczu tworzy się 3 sytuacji i się je nie wykorzystuje. Barcelona ostatnio jednak takich dogodnych sytuacji ma bardzo mało.