pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stanio87
Ostatnia odpowiedź nie jest na temat, tylko o personalnych przypadłościach nie związanych z Covidem. Ważne, aby była ostatnia i personalna. Nie odbije tutaj złośliwości, bo przynajmmniej ja nie musze leczyć kompleksów pisząc personalnie na internetach ;)
0
@RosjaninBut
"Ciekawe info na temat prawdziwych celów politycznych Niemiec:"
Przesłuchałem i uważam, że w wielu kwestiach się myli, wiele rzeczy wyolbrzymia (akcja tajnych niemieckich służb narzucania pisowski problematyki LGBT) i ma błędne wnioski (największe zagrożenie ekspansją Niemiec dla Polski to jest atrakcyjność Niemiec dla młodych Polaków którzy chcieliby tam zamieszkać), czasem sam sobie zaprzecza (największe zagrożenie jest z strony Niemiec dlatego że jest najmniejsze).
0
@Stanio87
Cieszę się że podejście się podoba, to już postęp.
0
@Stanio87
Czyli lepiej się nie szczepić ale nie udawać że będzie dobrze. Nie szczepić się z świadomością ze to tylko pogarsza ogólną sytuację. Przynajmniej szczere podejście.
0
@Stanio87
Lepiej robić coś niż nic nie robić i udawać że będzie lepiej.
0
@Tomo_95
Jednak miałem dużo mniejszą możliwość przejścia covidu, nawet bezobjawowo, niż osoby niezaszczepione.
0
@ronni37
Zależy gdzie lecisz, jedni latają po świecie mając paszporty inni siedzą w domu i wycierają tyłek :d
Mi się przydał w 6 państwach i nigdzie nie musiałem mieć testów, wystarczył certyfikat, że dbam o zdrowie swoje i innych. Tyle. W Europie większość państw uznaje "paszporty" bo szczepionki są zatwierdzone w UE. Z wyjazdami poza UE jest gorzej, ale lepiej mieć niż się podcierać.
2
@Borys811
A o którym de Jongu piszesz ?
0
@Robert1603
Chcesz u bukmachera postawić zakład na postawienie klocka? Popytam czy ktoś przyjmuje gówniane zakłady bo klient zainteresowany. Jak postawisz klocka to rozumiem że jak po kursie dwa to liczysz, że z dwoma klockami w kieszeni wrócisz do domu. Spoko, popytam. Nie dziękuj, bo nie wiem czy załatwię :)
1
@Robert1603
Jak chcesz to możesz zakład u mnie postawić :)
Może być przelew.
0
@patataj
Oczywiście nie jestem się w stanie z Tobą zgodzić.
"Większa reprezentacja przedstawicieli ekstremistycznych stronnictw w przestrzeni publicznej, oczywiście do pewnego stopnia, nie kosztem poglądów umiarkowanych, sprawia, że więcej ludzi zdaje sobie sprawę z ich wypaczeń". Bardzo naiwne postrzeganie faktu propagowania radykalnych ideologii. Im większa grupa głosicieli tym więcej ich słychać, tym głośniej prezentują swoją ideologię, "reklamują się".
Po drugie: "Przy braku prezentacji groźnych ideologii przeciętnemu odbiorcy ryzyko, że o komunizmie dowie się, że wtedy wszyscy mają po równo, a o nazizmie, że to troska o swój naród, rośnie. Mordowanie Żydów? Gułagi? Ale o tym anonim z czeluści internetu nie mówił, brzmiało przecież tak dobrze". O skrajnych radykalnych ideologiach jak komunizm, nazim, faszyzm dzieci się uczą w 7 i 8 klasie i w szkole średniej, więc nie jest tak, że żyją oderwani od tego. Dlatego głoszenie pewnych ideologii powinno być zakazane bo jest wypaczony obraz tej ideologii i jej skutków, jest rozpropagowanie tych idei, pokazanie jako coś pozytywnego. Tak jak komuniści mówią o równości społecznej, harmonii, spółdzielczości, tak skrajni prawicowcy o narodzie, ojczyźnie, obronie wartości. Takie osoby zachwalają te ideologie zamazują ich utopijny lub zbrodniczy charakter.
Określony profil ludzi ma skłonności ale jest cały szereg determinantów które sprawiają że człowiek staje się zbrodniarzem i ideologia i jej zaszczepienie w umyśle jest czymś takim.
2
@patataj
Nawoływanie do agresji jako czynu zabronionego jest karalne i jest też czynem zabronionym. Nazywa się podżeganie do przestępstwa.
1
@patataj
Rozumiem o co Ci chodzi, że brak cenzury i wolność oznaczać ma totalną wolność i możliwość poznania każdej ideologii i samemu wyrobieniu sobie o niej zdania. Tak procenty podałem wymyślone, aby naświetlić, że to zapewne mały ułamek osób które pójdzie za skrajną ideologią.
Co ma tu za znaczenie w jaki sposób jakiś malutki procent może zagrozić demokratycznemu państwu? Jak to rozpoznamy od ilości ewentualnych ofiar? Jak zginie 5 osób to ok, jak 5000 to że nie jest dużo, ale jak więcej to już trzeba się przejmować?
Nie, walka z przemocą polityczną polega na walce z radykalną ideologią, czy to jest fundamentalizm religijny czy radykalne hasła polityczne mogące mieć wpływ na stosowanie przemocy. Jak mówiłem od skrajnych haseł/ideologii się zaczyna przemoc ideologiczna.
1
@patataj
Bo 98% społeczeństwa uzna je za szkodliwe a 2% poczuje powołanie w ich realizacji czy to komunistyczne, nazistowskie, rasistowskie itd. Niektórych pewne kwestie mogą zainspirować, ile przykładów z historii było że po przeczytaniu książki, czy zapoznaniu się z jakąś ideologią ludzie dokonywali zbrodni. Przemoc polityczna/ideologiczna zaczyna się od haseł/idei.
0
@burtek
"Piękny jesteś".
Dziękuję za komplement, mam nadzieję że jesteś kobietą bo dziwnie bym się czuł gdyby mężczyzna mi napisał, że piękny jestem ;)
2
@maroon
Jasne, że tak. Dlatego segregacja w szkole powinna być w takich miejscach i tu się zgadzam. Tylko tu dyskusja była że lewica jest zadowolona z gwałtu i że lewica zataiła zajście.
6
@AlexDark00
Lewica zataiła zajście?? W jaki sposób lewica zataiła zajście, bo Ty kategorycznie stwierdziłeś, że dyrektorka musi być lewicowa.
Odpowiadam na ogólny tekst że lewica jest zadowolona z gwałtów, wskazując że jest to przekłamanie bo jedynym politykiem o którym wiem który nie negatywnie odnosi się do gwałtu i wykorzystywania seksualnego dzieci jest polityk polskiej Konfederacji. Możesz przytoczyć słowa innych polityków, lewicowych wychwalających molestowanie seksualne dzieci?
Jeśli ktoś daje uogólnienie takie jak lewica czy prawica czy ogólnie pewna społeczność to nie rozumiem pretensji, że obnażyłem tutaj pozytywne postrzeganie wykorzystywania seksualnego dzieci przez czołowego polityka Konfederacji. Jak widzisz ja nie generalizuję, że prawica widzi dobroczynne skutki wykorzystywania seksualnego dzieci, bo daleko mi do generalizowania. Pokazuję jedynie że prominentny polityk jako jedyny widzi pozytywne efekty molestowania seksualnego dzieci, co tutaj zarzucone jest pewnej całościowej grupie społecznej reprezentującej pewne poglądy polityczne/społeczne.
3
@AlexDark00
Odpowiedziałem, na wpis że gwałt zadowolił lewą stronę, (gdzie z dwóch tekstów na Daily nie da się tego wywnioskować), wskazując że jedynym politykiem który nie widzi nic złego w gwałcie czy wykorzystywaniu seksualnym dzieci jest Korwin, któremu daleko do lewej strony. Co odwaliła lewa strona w zajściu? Z tego co czytam to można zarzucić komentarze internetowe atakujące po zajściu na zebraniu wobec ojca, co było naganne. W sumie nie rozumiem, dlaczego przez dwa miesiące ojciec nie zgłosił gwałtu na policji.
2
@AlexDark00
Jakie moje lewicowe środowisko? Czemu od razu jak z kimś się nie zgadzasz to dajesz mu łatkę lewicowego środowiska. Dla mnie gwałt, molestowanie seksualne czy pedofila nie kontekstu politycznego, ale jest czymś nagannym co powinno być surowo karane. Dla Ciebie widzę, że jak zacytuję prawdziwe ale naganne słowa Korwina o wykorzystywaniu seksualnym dzieci to od razu lewica. Wiem, tak jest łatwiej dzielić społeczeństwo i sobie tłumaczyć rzeczywistość.
4
@Kurkmen
Korwin by znowu napisał że "Jak nie krzyczy, to widać tego chce [...] Co cię nie zabije, to cię wzmocni!". I przy wykorzystaniu seksualnym 9-letniej dziewczynki jeszcze kilka obrzydliwych tekstów by dodał, jak to pozytywnie wpłynie na jej przyszłość.
Nie ma znaczenie kto gwałci, molestuje - hydraulik, ksiądz, nauczyciel, obojętnie jakiego koloru skóry, orientacji, poglądów. Każde tego typu zachowanie powinno być surowo karane.
1
@against_modern_football
Koeman trenuje zespół od 14 miesięcy i.. nic. Zła taktyka, albo jej brak, fatalne ustawienie, fatalne zmiany, słabe przygotowanie fizyczne, brak rozpracowania przeciwników, wpuszczanie graczy z niezaleczonymi kontuzjami, zajechanie niektórych zawodników, brak konkurencyjności i tak można by wymieniać w nieskończoność.
Bayern można jeszcze jakość przeżyć, ale porażka 0-3 z Lizboną, brak zwycięstw z Kadyksem, Granadą. Ostatnie 5 spotkań w LM Barcelony, 4 porażki, 1 remis i 0 zwycięstw, bramki 2-14.
2
@macio_944
Koeman musi mieć wymówkę, przecież swoje fatalne zarządzanie zespołem musi na kogoś zrzucić. Przecież nie mamy składu na Kadyksy, a najlepsze że są tacy którzy w to wierzą.
3
@TR3YWAY
Powodzenia, to dobry wynik. Przy tej wadze. Oby tak dalej ;)
0
@arasz1819
Coś o Koemanie? Nie odpowiadasz na pytania o Koemana? Widac że twoje wpisy z rzeczywistością nie miały i nie mają nic wspólnego.
Kreujesz własną wizję pracy Koemana, oderwaną od rzeczywistości, dlatego obrażasz wszystkich co nie podzielają twojego fantazjowania, bo nie jesteś w stanie nic merytorycznego pozytywnego na temat jego pracy napisać więc idziesz w agresję słowną.
Zastanów się, choć wiem że o za dużo proszę i uświadom sobie, że twoje wpisy mają cechy zwolenników Radia Maryja, pokazałem Ci kilka takich cech, które wraz z nimi prezentujesz.
1
@arasz1819
Tłumacz się tłumacz, takiego zezłomowania dawno nie było. Tłumacz się że nie to miałeś na myśli co napisałeś. Jak mówiłem Ci kilka razy, wielokrotnie sam sobie zaprzeczasz i często nie wiesz co sam piszesz. Dobrze, że masz mnie który Ci tłumaczy i uświadamia twoje głupoty.
Czytając na twoją prośbę twoje wpisy to zauważam, że non stop obrażasz ludzi, którzy nie wychwalają Koemana. Takie porównanie do pewnych działań pewnej grupy z Torunia mającej tam swojego guru, syndrom oblężonej twierdzy, agresję wobec innych, dzielenia userow na motłoch i nie-motłoch. Wypisz wymaluj wszelkie cechy zwolenników Radia Maryja.
1
@arasz1819
Płacz, tłumacz się, tylko tyle potrafisz. Tak tak, "Koeman stworzył potwora", ośmieszasz się tymi głupimi tekstami. Teraz piszesz, że jak przewidywania się nie sprawdziły to były półżartem. Żenujące i ośmieszające.
Furia? sam prosiłeś aby wskazał twoje teksty wychwalające Koemana, teraz masz do mnie pretensje że spełniłem twoje prośby.
1
@arasz1819
Tak jak chciałeś patrzę na te twoje wpisy. Nigdy tego nie robię, ale bardzo mnie o to prosiłeś abym w twoich wpisach znalazł peany o Koemanie.
Chyba nie ma użytkownika, który by coś nie pochlebnie napisał o Koemanie a Ty byś go nie obraził, atakujesz, wyzywasz, obrażasz wszystkich którzy maja inne zdanie na temat pracy Koemana. Obraziłeś kilkanaście osób, bo ośmielili się za jakiś mecz skrytykować Koemana. To jest totalne zaślepienie guru, typowe sekciarskie zachowanie.
Na razie kilka twoich peanów na temat Koemana wrzucam, jutro będą zapewne kolejne.
Kilka twoich wpisów zanim Koeman został trenerem Barcelony:
„Szkoda, że wg autora Koeman wypadł z gry, ale nie bardzo wiem czemu. To byłby kandydat idealny, bo z DNA Barcelony, a na dodatek na holenderskich podstawach […] A mi chodzi tylko o to, że jakby przyszedł Koeman (lub inny Holender) to uważam że przez specyfikę łączącą z Barceloną dałby radę i byłbym spokojny […] Ja czekam na Koemana. […] I tu liczyłem na Koemana po sezonie, ale wyszło jak wyszło […] Szkoda, że te ME się nie odbyły bo by była prosta droga po Koemana”.
Kilka peanów na temat Koemana:
„ Gość ma charyzmę i charakter odpowiedni […] Koeman ma wszystko co w teorii powinno zadziałać w Barcelonie. […] Eh Ronald. Wprowadzasz do gry tę kapitalną nutę holenderskiej myśli szkoleniowej. Momentami jakby chaos, ale dla oglądającego poezja. 20 lat temu tak zaczynał Rijkaarda, też krytykowany, a potem noszony na rękach. Życzę tego samego Ty wielki, rudy dziadu :] […] Za to w pełni popieram Koemana jako kandydata, więc zaufam po raz kolejny swojemu przeczuciu”.
Czego oczekiwałeś na początku ubiegłego sezonu z Koemanem jako trenerem.
„Zaczynacie sezon w którym oddacie w zębach mistrza Panu Koemanowi i jego ekipie. Tak będzie! […] 2021 to będzie nasz rok. Robcie screeny :] […] Nic bardziej nie chcę niż zobaczyć Leo pod wodzą Koemana. Ja już wiem, że to wypali. Messiego trochę rozleniwili trenerzy, to nie jest typ, który musi trenować całe dnie jak Ronaldo, on to po prostu ma, tę iskrę. Ale dobry trening mu nie zaszkodzi i teraz to wróci, bo Ronald to nie miękka fajka jak Setien czy Ernesto wcześniej. Czekam tylko na info, że zostaje i kolejny sezon to może być spore zaskoczenie dla la ramblowego przedszkola. Tylko jeden warunek. Nawet potrójna korona, sezon bez przegranego meczu, 150 bramek w lidze nie może spowodować pozostania frakcji Bartomeu przy władzy. […]Czyli powiedz mi wprost, że popierasz zwolnienie Koemana po ewentualnym wygraniu LM, albo lepiej, w marcu jak powiedzmy gramy na wszystkich frontach i gra wygląda coraz lepiej, Font wygrywa i go zwalnia z miejsca”.
Peany na cześć jego działań jako trener
„Na początku ery Koemana pisałem, że dobrał fajny zespół. I zaczyna to procentować, oby coraz mocniej. […] Na tym etapie ważne, że idziemy w dobrym kierunku. […] Koeman tworzy potwora. […] Drużyna przede wszystkim zaczyna mieć swój styl. […] Do Barcy Setiena się nawet nie odnoszę, bo to była pomyłka od początku tylko zarząd był głuchy na moje krzyki, ale w porównaniu do Barcy Valverde jest więcej rzeczy poprawionych niż tych które idą gorzej. I jestem przekonany, że w końcu przełoży się to na osiągane wyniki. […] Zmieniam zdanie co do Koemana. To nie jest dobry trener. On jest geniuszem, że my się przed spadkiem nie bronimy. On i Messi. No nic walczymy dalej […]
Na temat usprawiedliwiania KOemana odejściem Leo.
„Też mnie zastanawia jak będzie po Leo, co wymyśli Koeman, jakie będą ruchu transferowe i zapewne nad tym pracują ze sztabem. […] Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego”. To wpisy sprzed miesięcy a teraz usprawiedliwiasz, że nie wie co ma robić z zespołem po odejściu Leo? Pisałeś, że od wielu miesięcy przygotowywał się na taką ewentualność, a teraz go usprawiedliwiasz, że Messi odszedł a on został z ręką w nocniku.
0
@arasz1819
Widzisz nie wstyd mi Ciebie złomować i wskazywać indolencję w formułowaniu wniosków, fatalne argumentowanie, zaprzeczaniu samemu sobie, uciekanie od tematu, zmienianie tematu. Nie jest mi wstyd, bo przyjmij, że robię to z dobroci serca, bo wierzę w ludzi i każdemu daję szansę, że może z czasem zaczniesz myśleć. Dla mnie nie ma przypadków beznadziejnych, więc nie wstyd mi walczyć o to byś się czegoś nauczył, zrozumiał. Liczysz do 9 dla mnie to postęp, jeszcze tylko spróbuję wyeliminować twoje infantylne zachowanie, raz kończysz dyskusję potem do niej wracasz. Żenujące, ale i nad tym popracujemy. Nie musisz dziękować ;)
Kiedyś podyskutujemy o Koemanie? Wątpię, by uciekasz od dyskusji o Koemanie bo jest jak pisałeś on jest "twoim kandydatem", a jak stylu i wyników nie ma, to sprowadzasz każda dyskusję do swojego rynsztokowego poziomu, gdzie raczej wolisz przerzucać się błotem niż merytorycznie dyskutować. Nad tym też popracujemy.
0
@arasz1819
Już się tłumaczysz, że nie wiesz co piszesz, o co prosisz. Żenujące.
Fajnie, że umiesz liczyć do 9 i przyznałeś mi rację, co wynika jedynie z faktu że obecnie Barcelona jest 9 w tabeli, podałem fakt nawet go nie interpretując. Troszkę pokory i logiki i we wszystkim przyznasz mi rację.
Faktycznie wspaniale przewidziałeś sytuację z trenerami, rugając jednego z userów na temat Fonta, czy by zwolnił Koemana gdy ten zdobędzie tryplet w pierwszym sezonie. Chyba za duże nadzieję co do Koemana miałeś. Więcej pokory, mniejsze ego, troszkę logiki i pomału będziemy robić postępy. Już liczysz do dziewięciu, to niebawem może uda się że ogarniesz że Koeman ma skład wystarczający na Kadyksy i Granady.
0
@arasz1819
Dziwne jest to że najpierw masz pretensje ze nie pokazuje jakie peany na cześć Koemana wygłaszasz od lat, dopominasz się tego w kilku wiadomościach, a gdy daje Ci sygnał że nie jest problem ich znaleźć to masz pretensje ze chce Ci je pokazać. Jak mówiłem Ci wiele razy, ciągle sam sobie zaprzeczasz, ale rozumiem że zezłomowanie boli. Oczywiście napiszę wedle Twojej prośby jak wywyższasz Koemana od lat z całkowitymi klapkami na oczach. Wypunktowanie Ciebie to nie jest problem. Jak widzisz ja zadaję pytania na które Ty nie odpowiadasz bo nie potrafisz. Która jest Barcelona w tabeli ligowej? Gdzieś pisałeś że miałeś całki i macierze to do dziewięciu chyba umiesz liczyć :)