pax

0

@arasz1819
W sumie się nie dziwię bo pochwalne peany na część Koemana wypisywałeś już dwa lata przed jego zatrudnieniem. Hahaha. Przynajmniej w tym jesteś konsekwentny bo w reszcie ciągle zaprzeczasz sam sobie.
Jak widzisz o dyskusji o Koemanie uciekasz. Oj, boli ego, boli, tak dajesz się złomować.
Napisz co w grze dobrego zrobił Koeman, który element poprawił? Pewnie od tak banalne pytania uciekniesz a takie twoje zachowanie przecież znam z każdej dyskusji.

pax

0

@arasz1819
Tekst o ego zabolał. Nie potrafisz skończyć, oj jak mi przykro. Nie chciałem, nie bierz wszystkiego do siebie, nauczysz się jeszcze argumentować i nie pisać bzdur jakie wypisujesz codziennie. Wierzę w Ciebie. Nie poddawaj się. Kiedyś jeszcze uda Ci się coś napisać z sensem.
Szkoda ze sprowadziłeś rozmowę do takiego swojego poziomu. Wolałbym porozmawiać o Koemsnie ale nie jesteś tym zainteresowany. Szkoda.

pax

0

@arasz1819
Widzę że zranione ego się odezwało po zezłomowaniu. Już się pożegnałeś już napisałeś "papa i do następnego", ale ego nie pozwoliło nie mieć ostatniego wpisu. Śmieszne, dziecinne i żałosne, ale niczego innego się nie spodziewałem. Tyle głupot napisać w jednym dniu to chyba rekord dzisiaj pobiłeś.
To na którym miejscu jest Barcelona w lidze? ???? 9 czy innym?
To który to sezon Koemana? 1 czy 2?
W którym sezonie Lucho i Rijkard mieli dość średni początek? 1 czy 2.
I dobra rada, nie żegnaj się gdy nie potrafisz skończyć, bo jest to żałosne. Czekam na odpowiedź, bo przecież ego nie pozwoli Ci nie skończyć. Hahaha

pax

0

@arasz1819
Jak zwykle ucieczka po zezłomowaniu. Który to już raz.

pax

0

@arasz1819
Mam straszny ubaw. Jak czytam twoje teksty to naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać. Patrzę na tabelę a tam Barcelona 9, patrzę na inne ligi a tam pierwszy PSG, Chelsa czy Real. Jednak Ty w swoim zaślepieniu zaczynasz dobudowywać teorie, że trzeba na 9 miejsce w tabeli popatrzeć w inny sposób w przypadku Barcelony bo 9 miejsce nie zawsze może być postrzegane jako 9 miejsce bo remisy z takimi potęgami jak Kadyks czy Granada niewiele mówią o potencjale Barcelony. Zapomniałem Barcelona nie ma potencjału, bo ma liczydła, gdyby miała jakiś graczy z potencjałem trener zrobiłby drużynę a że nie ma, to trener może zawsze powiedzieć "że nie ma kim grać". Więc nie możesz dopuścić że Barcelona to zespół z potencjałem i jakieś wartości bo przecież transfermarkt nie podaje prawdziwej wartości, wszyscy kłamią na temat Koemana, tylko Ty widzisz prawdziwą rzeczywistość. Frenkie de Jong, Depay, to zwykłe liczydła, słabiaki z których po odejściu Leo na Kadyksy są za słabi.
Czy doliczyłem porażkę z SEvillą - nie . Ja opieram się na faktach i to nas różni. Mogłem napisać rozegraniu zaległych spotkań Barcelona mogłaby spaść jeszcze niżej, ale ja nie fantazjuję jak Ty. Tylko napisłem które miejsce w tabeli ma obecnie Barcelona, reszta to twoja interpretacja, śmieszna, głupia i naiwna ale tylko interpretacja. Z Tobą jest prosty sposób na dyskusję, Podajesz bzdurę, ona jest punktowana, zmieniasz temat następną bzdurą, ona jest punktowana itd.
Już Ci mówiłem masz bardzo sekciarskie spojrzenie na świat, to nie tylko fundamentalizm myślowy, nie tylko syndrom oblężonej twierdzy, i radykalny odbiór jakiejkolwiek krytyki ale teraz już zero jedynkowe postrzeganie społeczeństwa - kto nie wychwala Koemana to motłoch, kto wychwala to nie motłoch. Takie my dobrzy wy źli.

pax

0

@arasz1819
Naprawdę poprawiasz mi humor z każdym wpisem. Porównujesz drugi sezon Koemana z pierwszym Lucho czy Rijkarda co jest głupotą, ale dla Ciebie jest ok, bo dla Ciebie pracę KOemana można liczyć dopiero po 13 miesiącach jego pracy, stosujesz metaforę że Messi to superkomputer a reszta zawodników Barcelony (de Jong, Depay) to zwykle liczydła. Potem sam sobie zaprzeczasz i myślisz że jak ktoś Cię punktuje to masz rację.
Jasne, że nie wygrasz każdego spotkania, nie ma takiego trenera, jednak tylko jeden jest taki trener co po meczu wygłasza przemówienie że "nie ma kim grać", Czy Carlo tak mówił po porażce Realu że nie ma drużyny i nie ma kim grać, albo że porażka to wina konkretnego jednego zawodnika? Porażki się zdarzają, jednak Barcelona nie wygrała spotkania w lidze mistrzów od 5 spotkań, nie pamiętam takiej czarnej serii. Najgorszy sezon ligowy od lat, najgorsze miejsce w lidze od 13 lat. Fatalne wyniki to jedno, drugie to styl. Do tego się nie odnosisz. Koeman pewnie wygra jeszcze kilka spotkań, jednak po 14 miesiącach pracy nie widać jakiejkolwiek taktyki, jakiegoś planu. To jest przerażające, że Koeman dostając miliony od Barcelony nie jest w stanie z zawodników zrobić drużyny.
Zawsze dasz tak głupie przykłady, że nie wiem czy śmiać się czy płakać. Pokazujesz że Real, Chelsea czy PSG też zdarza się że przegrywają spotkania i wysuwasz wniosek że wynik nie zawsze odzwierciedla pozycji w tabeli, zdolności trenera itd. Tylko nie podajesz, że Barcelona jest 9 obecnie w lidze i tych potknięć ma najwięcej a Chelsea, Real i PSG są liderami w swoich ligach, ot taki szczegół, który ominąłeś. Pewnie przypadkowo ;]
Ja nie chcę wygrać, chciałbym abyś mnie potrafił przekonać do swoich teorii, ale wypadałoby użyć przy tym jakiś argumentów, dlatego ta dyskusja wygląda jak wygląda. Codziennie wypisujesz peany pod adresem Koemana, jednak nie tyle podajesz jakiekolwiek argumenty że coś robi dobrze, bo wiemy że nie robi. Tylko wymyślasz coraz to nowe teorie dlaczego tyle rzeczy robi źle choć według Ciebie to nie jego wina, czyli fatalne wyniki i fatalny styl usprawiedliwiasz na wszelkie możliwe karkołomne sposoby. Naprawdę nie chcę się znęcać i przypominać jak usprawiedliwiałeś słabe wyniki w ubiegłym sezonie. Sezon się rozsypał bo Messi opuścił 8 dni treningowych w presezonie ;]

pax

0

@arasz1819
Niżej niż tam gdzie obecnie jesteś nie da się zejść, ale może po kilku miesiącach dyskusji wciągnę Ci na wyższy level :] Tylko czytaj ze zrozumieniem i odpuśc porównania i metafory bo ciągle strzelasz sobie w stopę.
Hehe, fajnie się z tobą dyskutuje, piszesz że Messi - superkomputer odszedł i Koeman został z byle liczydłami z poprzedniej epoki (typowe przyjęcie narracji Koemana - "nie mam kim grać"). A jak wymieniam Ci zawodników z którymi Koeman pracuje i pytam czy o te liczydła Ci chodziło to nagle zmiana i to już nie liczydła ale komputery, dobre choć słabsze od Leo ale broń boże słabe. Mam niezły ubaw bo cały czas się plączesz, zaprzeczasz sobie a potem się tłumaczysz z własnych głupot. To jak Frenkie de Jong to byle liczydło z poprzedniej epoki czy dobry komputer. Chciałeś znowu w swojej fundamentalistycznej obronie Koemana pokazać jak biedny on ma los zostając z prymitywnymi narzędziami ale się zagolopowałeś i się tłumaczysz, kolejny strzał w stopę.
Koeman w ubiegłym sezonie miał świetny skład, spokojnie na ligowy tryumf ale zadanie go przerosło i na 5 kolejek przed końcem Barcelona zależała tylko od siebie a skończyło się kompromitacją. Teraz ma silny skład, nie taki jak w ubiegłym sezonie, ale przy trenerze ogarniającym co się dzieje to taki skład wystarczyłby na Kadyksy, Granady a z tym trenerem nie wystarcza. Wiem wiem, napiszesz że nie wygraliśmy z Kadyksem bo nie było Leo, bo byłą kampania wyborcza, był ktoś miał kontuzję, bo problemy finansowe, będziesz wymyślał każdy powód by przyznać że trener nie ma jakiegokolwiek pomysłu na zespół.
Porównałeś obecnych zawodników Barcelony do liczydeł a Messiego do super komputera czy się wycofujesz i ominiesz temat albo zmienisz. Zawsze masz w zwyczaju uciekać od dyskusji gdy punktowane są twoje głupoty. Frenkie de Jong to liczydło? Tak czy nie? To twoja metafora pamiętaj o tym.

pax

0

@arasz1819
Sprawdź sobie wartość zawodników. Nic nie pisałem o jakości i doświadczeniu, Ty to napisałeś. Koeman ma idealną sytuację, ma młodych i starych i może bazując na doświadczeniu budować młodych, no ale widać że mu to nie wychodzi.
Rozumiem, że dla Ciebie Frenkie de Jong, Araujo, Depay, Dest, to takie nieprzydatne, słabe liczydła. Skoro Messi to superkomputer a teraz Koeman pracuje według Ciebie na liczydłach to Frenkie de Jong czy Depay to takie liczydło dla Ciebie. Nawet nie kalkulatory, ale prymitywne, ograniczone liczydła, które inni wyprzedzają o epoki piłkarskie.
Poprzez swoje pseudoargumenyty, porównania cały czas strzelasz sobie w stopę. Jak mówię, fundamentalizm myśli prowadzi do sytuacji w których wymyślasz już takie bzdury by poprzeć głupią tezę, że z logiką i zdrowym rozsądkiem ma to niewiele wspólnego.

pax

0

@arasz1819
Przecież TY to robisz nieustanie, cały czas wypisujesz to samo w różnych wątkach, dyskusjach ;]

pax

0

@arasz1819
Rozumiem, że Koeman nie ma piłek na treningach, czy tylko jedną bo Barcelonę nie stać na piłki? Nie ma ośrodka szkoleniowego, nie ma siłowni, nie ma sztabu z zapleczem, zastępcy, trenera przygotowania, trenera bramkarzy. Rozumiem że trenują dwa razy w tygodniu na Barcelonecie i to tylko wtedy gdy jest ciepło a jeśli deszcz pada to wynajmują salę gimnastyczną od szkoły podstawowej.
Koeman ma zawodników wartych ponad 700 mln, ma boiska treningowe, ośrodek szkoleniowy, dostaje wypłatę tak jak zawodnicy, sprowadzono dla niego jak pisałeś Garcię, Depaya, de Jonga, Desta, trenuje swojego Frenkiego. Jakich warunków nie ma Koeman że porównujesz go że pracuje na "liczydle"?

pax

2

@arasz1819
Lubisz wyszukiwać jakieś rzeczy nie związane z Barceloną usprawiedliwiają Koemana w Barcelonie. Napisz po prostu jak świetnie Koeman prowadzi zespół, jak motywuje swój zespół na konferencjach prasowych, jak świetnie ustawia zostawiając notorycznie dziury w drugiej linii, jak ustawia system z 3 obrońcami co się od miesięcy nie sprawdza, jak fatalnie wprowadza zmiany, jak powołuje kontuzjowanych zawodników, jak (nie)rozpracowuje przeciwników, jak zajechał 18-letniego Pedriego, jak każdy zawodnik nie wie jak ma grać i na jakiej pozycji. De Jong gra na 6 pozycjach u KOemana, Roberto czy Dest podobnie, Depay grając jako lewoskrzydłowy stracił piłkę po której Atletico strzeliło gola na prawym skrzydle, bo jakoś mu się tam zawędrowało. Czemu nigdy nie napiszesz jaki wpływ ma Koemana na grę, na ustawienie, jakie ma pomysły, tylko usprawiedliwiasz go coraz dziwniejszymi wymysłami?

pax

0

@arasz1819
"Idź analizuj liczbę podań i kto za szybko do piłki wybiegł :]"
Tym zajmuje się trener - ruchem, przesuwaniem się formacji czy zawodnikami przez których przechodzą podania, którzy kreują grę, to są schematy gry. Byś to wiedział gdybyś wiedział na czym polega praca trenera, jego sztabu itd. No, ale przecież na temat pracy Koemana to unikasz dyskusji. Wszyscy winni, wszystko winne ale nie trener. Ubiegły sezon słaby bo Messi został a miał odejść, ten początek słaby bo odszedł a miał zostać.
Ważne, że przyjąłeś narrację, iż Barcelona nie ma składu na Kadyks.
Pisałem Ci już raz fundamentalizmie myślowym, nic się nie zmienia do tego dochodzi syndrom oblężonej twierdzy, cały świat zły i przeciwko Koemanowi.

pax

0

@arasz1819
"Niechęc do Koemana"? Wmawiasz sobie rzeczy, bo nie potrafisz nic pozytywnego napisać o Koemanie jako trenerze - o braku taktyki, złych zmianach, braku przygotowania fizycznego, braku rozpracowania rywala. Jak ktoś Ci to pokazuje to twierdzisz, że ma "osobistą" niechęć do trenera. Dlaczego tak piszesz, bo brakuje Ci argumentów, więc wmawiasz ludziom że są uprzedzeni do trenera który stoczył Barceloną w marazm. Nigdy nie odnosisz się do taktyki, ustawienia, zmian, przygotowanie do spotkań bo wiesz, że nie da się go bronić więc omijasz wszystkie tematy związane z działaniami tego trenera szerokim łukiem.
Zauważ, że jedynie co potrafisz to wymyślać nowe usprawiedliwienia i szukac jakis tematów zastępczych. Możemy rozmawiać o Busquetsie, Pedrim ewentualnie de JOngu bo sa to zawodnicy Barcelony a Ty wplatujesz najpierw Messiego a teraz Wijnalduma, który w reprezentacji gra nieco wyżej dlatego ma lepsze statystyki ofensywne niż w klubie i gorsze defensywne, sprawdź jego odbiory, pzrechwyty czy wybicia w Liverpoolu i w reprezentacji.
Co do Messiego, dałem Ci propozycję, ale masz problem z czytaniem a ze zrozumieniem to do dopiero. Rozmawiamy tu o Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii. Jak mówiłem zrób nowy watek o Messim i Koemanie i mnie oznacz wtedy odpowiem, bo teraz tylko bijesz pianę nie na temat.

pax

0

@endriuuu2
"Przedsiębiorca się dwa razy zastanowi, zanim wybuduje elektrownię jądrową, węglową, wodną itd. Państwu nie wolno się mieszać w sprawy energetyczne, a powinni robić to kapitaliści. […] W przypadku objęcia władzy będziemy dążyć do zlikwidowania istniejących obecnie spółek energetycznych. Ten sektor będzie znacznie lepiej funkcjonował pozostawiony wolnemu rynkowi".
Korwin-Mikke

pax

0

@endriuuu2
Czyli Konfederacja nie jest za wolnym rynkiem?

pax

0

@arasz1819
Nie irytuj się tak, to że cały czas Cię punktuję to przyjmij to na klatę ale i z dystansem. To tylko forum internetowe. Odzyskał Busiego? Był chwalony Busi za drugą część sezonu gdy krytykowany był de Jong. Odzyskał Busiego a zmarnował potencjał de Jonga - czy to już nie pasuje do teorii? Busi nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Obecnie Ter Stegen ma słabszy okres i ja nie winię tu Koemana, ale widzę że szukasz jakichkolwiek argumentów aby coś pozytywnego o tym trenerze napisać. Ty jak jakiś zawodnik ma lepszy okres to będziesz wychwalał trenera a jak słabszy przemilczysz to?
Przecież to Ty ciągle piszesz o Barcelonie jakie tam niestworzone rzeczy się dzieją, finansowy bankrut, brak komunikacji, kontuzje, brak atmosfery, brak kadry (nawet rozpoczynając tą dyskusję). Jedni piszą wskazując błędy trenera, a to Ty pokazujesz niestworzone rzeczy jakie się dzieją aby usprawiedliwić trenera by potem pisać że to inni piszą. Czasem nie rozumiesz co piszę do Ciebie, ale czasem warto byłoby abyś przeczytał i zrozumiał co sam piszesz, bo znowu masz do innych pretensje o to co sam piszesz. Dobra rada :)

pax

0

@arasz1819
Nie potrzeba czarodziejskiej różdżki ale trenera, który obecnie jest najsłabszym punktem zespołu. Nigdzie nie piszę aby go zwolnić, ale że nie ogarnia, popełnia błędy. Może tak jak niektórzy piłkarze odpali, ale z tego co widać on nie uczy się na własnych błędach i warto wskazywać na jego przykładzie jaki wpływ na grę i wyniki ma złe zarządzanie piłkarzami przez trenera.
Teraz to drugi sezon jak pierwszy sezon według Ciebie. Mam przyjąć taką błędną argumentację, która jest po prostu naiwnie głupia i wymyślona tylko po to by przykryć bezradność trenera za miliony który niczego nie ogarnia.
Jak w przyszłym roku odszedłby Pique, lider obrony, to byłby trzeci sezon jak pierwszy sezon, a za dwa lata np. Busquets lider pomocy to byłby czwarty sezon ale liczony jako pierwszy?
No popatrz Lucho ma kadrę na kilka razy do roku przez kilka dni, jak sam piszesz bierze kogo chce więc sprawdza zawodników, rotuje nimi a taki Koeman ma pewną, stałą kadrę, trenuje prawie codziennie przez 9-10 miesięcy. Jednak twoim zdaniem to zgranie zespołu, wypracowanie taktyki, ustawienie lepiej ogarnia trener reprezentacji w kilka tygodni niż trener klubu w kilka miesięcy. Wnioski sam wyciągnij.
Co ma ebola do tego? W każdym zespole są kontuzje, taki Real miał w ubiegłym sezonie gorszy skład i więcej kontuzji a wygrał z Barceloną obydwa spotkania.
Sam widzisz, że nie mając argumentów desperacko wstawiasz jakieś skrajności o eboli, klapkach itd.

pax

0

@arasz1819
Jak sam widzisz, uwielbiasz zmieniać temat jak Ci pasuje, bo brakuje Ci argumentacji. Chciałeś się wykazać porównując osiągnięcia Lucho czy Rijkarda ale nie wyszło, to miałeś pretensje że nie wolno porównywać bo porównanie było dla Koemana niekorzystne. Popatrz na mój pierwszy post o czym on jest, przeczytaj, zrozum, nawet na swój rozpoczynający dyskusję. Nie ma tu dyskusji o Messim ale o zawodnikach w kadrze Hiszpanii. Odpływasz coraz bardziej.
Jak temat Ci się nie udał, to wplatasz argumenty od czapy.
Dodatkowo zaczynasz narzucać innym swoje myśli i wmawiać innym czego nie napisali, słabiutkie to, ale jak się nie rozumie tekstu, nie ma argumentów to trzeba takich sztuczek używać.
Na pytanie o Messiego odpowiedziałem Ci nie raz, zarówno tutaj jak i w innych wiadomościach. Gdy pisałem, ż Koeman nie ma taktyki, nie potrafi ustawić (że chwaliłbym za próby zagrań gdyby były, nawet nieudane, niecelne, złe ale widziałbym pomysł i rękę trenera) zespołu, to też nierozumiałeś prostego tekstu i wymyślałeś rzeczy które nie napisałem.
A tak na marginesie bo może tego nie wiesz Messi nie gra w reprezentacji Hiszpanii i nie gra już w Barcelonie a dyskusja jest o zawodnikach FC Barcelony grających w reprezentacji Hiszpanii. Jak to sobie uświadomisz sądzę że w dyskusji możemy przejść dalej.
Znając Ciebie nic nie napiszesz o Busquetsie który wygląda lepiej w reprezentacji niż w klubie, czy nawet o Pedrim który też przed kontuzją grał lepiej w reprezentacji. Pewnie znowu w wątku o reprezentacji Hiszpanii napiszesz coś o Leo, co będzie przy tym temacie żałosne.
Mam propozycję, napisz post rozpoczynający wątek dyskusji usprawiedliwiając Komana brakiem Leo i mnie oznacz, wtedy będę musiał się do tego odnieść. Będziesz miał pełną moją odpowiedź jak widzę brak Leo w obecnej sytuacji Barcelony, a nie będziesz musiał pogrążać się pisząc o Leo w kontekście reprezentacji Hiszpanii.

pax

0

@Criss18Barca
Pojechali tam z Jakubiakiem, hehe. Nie zrozumiał o co chodzi z zdjęciem.

pax

0

@arasz1819
Uwielbiam gdy zmieniasz temat. O czym jest ta dyskusja o tym, że Koeman nie potrafi zarządzać zawodnikami i ogarnąć taktycznie spotkania co jest widoczne na przykładzie tych samych zawodników grających w Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii. A Ty o czym piszesz... o Messim, dlatego mam ubaw w dyskusjach z Tobą, bo zawsze sam się pogrążysz.
Napisałem, że pisząc na forum publicznym dając swój tekst zapraszasz do dyskusji każdego w tym i mnie. Wiem, trudno Ci zrozumieć funkcjonowanie forum:)
Jak widzisz, pogrążasz się cały czas. Dla Ciebie Koeman wprowadził złą taktykę pewnie wina Messiego bo odszedł, wprowadził do gry kontuzjowanego Balde pewnie wina Messiego bo odszedł, ustawił zespół bez asekuracji z Atletico pewnie winna Messiego bo odszedł. Teraz każde błąd Koemana będziesz usprawiedliwiał odejściem Messiego. Fajną przyjąłeś wymówkę na fatalną grę i bardzo złe wyniki. Z każdym wpisem pogrążasz się co raz bardziej.
Popatrz raz jeszcze o czym jest mój pierwszy komentarz a o czym twój ostatni, popatrz jak bardzo odjechałeś z tematu.
Widząc, że zostałeś wypunktowany schodzisz na temat Messiego, którego ja nawet nie zaczynałem i nie tylko próbujesz narzucić własną narrację zmieniając temat ale jeszcze pytasz/sugerując że jestem z jakieś frakcji antymessi.
Czasem chciałbym merytorycznie podyskutować, a nie tylko śmiać się z tego co napiszesz.

pax

0

@arasz1819
Uwielbiam z Tobą dyskutować, bo zawsze coś wymyślisz od czapy. Tu ani słowa o Leo, ale jak zostały jak zwykle pojechane wszelkie twoje argumenty to wrzutka o Leo.
Stosujesz porównania z Lucho czy z Rijkardem a jak Ci wskazuję, że robisz jak zwykle głupotę porównując pierwszy sezon Lucho i Rijkarda z drugim Koemana. Jak Cię w tym punktuję to piszesz o porównaniach 1 do 1 że to źle, przecież to czysta hipokryzja. Jak TY porównujesz to jest ok, bo myślisz że porównanie jest dobre, jak Ci je punktuję że to głupota to piszesz, że nie wolno tak porównywać.

Rozumiem, że bez Leo nie ma składu na Kadyksy i Granady? Każdy zawodnik jest ważny, praca trenera polega na tak ułożeniu zespołu i taktyki, aby ubytek jakiegoś zawodnika był jak najmniej odczuwalny. Jak widać Koeman tego nie potrafi.

pax

0

@arasz1819
My chcemy coś ukraść? ładne porównania stosujesz. TY używając często nielogicznych argumentów bronisz Koemana który obecnie działa na szkodę klubu robiąc błędy i nie ucząc się na nich.
Zapominasz, że to nie jest pierwszy sezon Koemana, a odnosisz się do pierwszego sezonu Rijkarda, Guardioli czy Lucho - co za logika.
Dzisiaj jest 11.10 - więc sprawdźmy jak Barcelona radziła sobie na tym etapie przy innych trenerach.
Rijkard 6 zwycięstw w lidze i jeden remis a w LM miał dwa zwycięstwa, (zero porażek)
Guardiola drugi sezon- 6 zwycięstw i 2 zwycięstwa w LM (zero porażek)
Lucho - drugi sezon LL - 6 zwycięstw , 2 porażki, LM zwycięstwo i remis.

Nie ma co porównywać zespół Koemana zagotowuje najgorsze wyniki, a Ty chcesz porónywac do Rijkarda, Lucho czy Pepa? Znowu pudło.

pax

0

@arasz1819
"Możecie nas dalej porównywać do Chelsea i Bayernu, a teraz jeszcze Hiszpanii :]"
Jeżeli jest porównywana to porównywana jest praca trenerska, a przy Hiszpanii gra tych samych zawodników przy dwóch trenerach.
"ja za jakiś czas będę miał sumienie czyste, ze nie opowiadałem takich farmazonów".
Czyli obecnie takiego nie masz.
"Wy potrzebujecie empirycznej zmiany trenera w takiej sytuacji zeby zobaczyć ze to droga do nikąd".
My potrzebujemy zmiany gry, nie chodzi o trenera. Dla mnie Koeman może zostać jakbym widział jakąkolwiek zmianę na lepsze, a on popełnia te same błędy. Po fatalnym sezonie Ryjka też mówiono że zatrudnienia Pepa to droga do nikąd. Nie oczekuję LM, oczekuję że Barcelonę poprowadzi trener z pomysłem na grę, który rozbudzi pasję i zaangażowanie.

pax

4

@arasz1819
Tak, wiem wiem, Barcelona nie ma składu na Granadę. Do tego atmosfera fatalna bez wpływu na to, że trener cały czas w mediach wmawia im że są słabi i zespół przegrywa przez ich indywidualne błędy, wypłaty nie dostają od roku.
Ludzie widzą tych samych zawodników w składzie Barcelony i reprezentacji i widzą, że zawodnicy, którzy spotykają się przez tydzień co kilka miesięcy na zgrupowaniu lepiej się ustawiają, grają pewniej niż Ci co prawie codziennie trenują pod okiem Holendra. Bardzo spłaszczasz temat szukaniem herbów.

pax

0

@Coutinho007
Chyba nie bardzo :)

pax

1

@Coutinho007
Jak można mieć remontadę na swojej drużynie ??

pax

0

@endriuuu2
Trudno, aby nie wyszło śmieszkowanie, skoro za sytuację z firmą która zwiększyła swoje wpływy za koalicyjnych rządów PIS TY piszesz o PO, tylko po to by pasowało do ogólnej tezy. Jak z tego nie śmieszkować.
Czyli Konfederacja nie jest za wolnością gospodarczą? Za wolnością światopoglądową Konfederacja nie jest, ale podobno była za wolnością gospodarczą. To teraz już nie wiem z tego co piszesz czy jakąkolwiek wolnością jest. Chyba nie chodzi tylko o wolność w edukacji, że każdy może założyć szkołę i uczyć w niej co chce.

pax

0

@endriuuu2
Czyli coś zrobiono za PiS 16 lat temu co Ci się nie podoba to winna dzisiejsza opozycja? Za rozbiory też ma PO odpowiadać?
Jak rozumiem nie chcesz prywatyzacji, czyli w tej kwestii do jakiej partii Ci bliżej? Najbardziej proprywatyzacyjna jest Konfederacja, z wolnym rynkiem i wolnością gospodarczą itd., na drugim końcu lewica (raczej staroideologiczna) z spółdzielczością, centralizacją itd.

pax

0

@endriuuu2
W grudniu 2005 rządził PiS z LPR i Samoobroną, więc to co chcesz pokazać że dzięki PiS ta firma się tak rozrosła a przy okazji piszesz o totalnej opozycji? Prywatyzacja nie jest chwalona z powodów ideowych jedynie przez lewicę a największym zwolennikiem jest Konfederacja a potem liberałowie tacy jak PO.

pax

0

@betonito
Zacząłeś tekstem o mnie, że ja kogoś uwielbiam. Teraz piszesz już bardziej merytorycznie. Często krytykuję Busquetsa i Roberto, jednak jak się czegoś nie chce widzieć to się nie widzi. Z drużynami które wymieniłeś cała drużyna byłą niszczona - de Jong z Bayernem czy z Juve zagrał fatalnie, czy ja to wszędzie wspominam. Ja patrzę na obecną formę zawodników i tak ją opisuję. Jak ktoś gra dobrze to piszę, że gra dobrze, jak źle to piszę że gra źle, niektórym się to nie podoba bo mają swoich pupilków i zawodników do dissowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?