pax

0

@betonito
Uwielbiam jak ktoś coś ludziom wmawia. Słabe. To że nie wyzywam to od razu uwielbiam.

pax

0

@R_da_Souza_Faria
Nie wiem, ale tak sądziłem.
Nie wiem kogo jesteś zwolennikiem, bo w swoim poście do mnie pisałeś głównie o mnie z osobistymi pytaniami o moją rodzinę. Więc jedynie mogę się domyślać:) Pozdrawiam.

pax

0

@ShawnC
Fajnie sobie wybrałeś zawodników, rozumiem że według Ciebie gra słabiej bo w Barcelonie jest Frenkie do Jong i to przez niego gra słabiej bo musi robić za dwóch?

pax

0

@R_da_Souza_Faria
A gdzie go bronię po złych spotkaniach?

pax

2

@ShawnC
Koke od czarnej roboty? Koke zero odbiorów, zero przechwytów w meczu z Włochami. Skoro jest użyteczny w reprezentacji a piszesz że bez xaviego i iniesty jest bezuxytecxny6to oni jeszcze grają w reprezentacji?

pax

2

@HansFCB
"może taki profil zawodnika nie będzie potrzebny ale na pewno by się przydał"
Też to czytałem przed sprowadzeniem Griezmanna :)

pax

0

@JackH
Po prostu wygląda to na megalomanię i chęć atencji, nic więcej. W Polsce są setki jak nie tysiące artystów mających na koncie dzieła o charakterze religijnym i nigdy nie słyszałem aby za takie dzieła wzbudzały motywację do działań Policji czy organizacji pozarządowych.

pax

3

@Mixtape , @JackH
Możesz podać źródło że chodzi o tą rzeźbę? A nie ogólnie za jego działalność antysemicką?
To ten co spalił kukłę żydówki urządził imprezę - "Antysemiting - palenie i topienie B'żyduli"?

pax

0

@Rewolucja123
Araujo grał w zależności od sytuacji jako prawy obrońca/prawy stoper z indywidualnym kryciem Felixa. Doskonale to widać przy pierwszej bramce, gdy grał jako PO. Felix zbiegł do środka i tam wchodził Busquets. Rozmawialiśmy na ten temat, że często brakuje głębi w linii pomocy i Busi w tym przypadku był w dobrym miejscu. Tu doszukiwałbym się bardziej jakieś winy Pique który indywidualnie krył Suareza, stracił go z oczu i za bardzo się cofnął i ani nie krył Suareza jak i pozbawił zespół szansy złapania kogokolwiek na spalonym. Busi wychodził do Felixa który zbiegał do środka z prawej strony.

https://zapodaj.net/dfb049a944e54.jpg.html

https://zapodaj.net/fe9bc283ca609.png.html

Przy drugiej Araujo gra znów jako prawy obrońca, asekurujący prawą stronę. Wychodzi do Felixa w momencie gdy nikt z Atletico nie jest w jego pobliżu, Felix jest odwrócony tyłem, a Lemar jest „obstawiony” przez 4 zawodników – sytuacja wydaje się bezpieczna. Mogę się tutaj zgodzić z pewną argumentacją, że mógł zostać bo też tak oceniałem w zeszłym roku w trzech sytuacjach Pique, Busquetsa i de Jonga tylko oni wychodzili mając w pobliżu zawodnika, tutaj Araujo nie miał tego zagrożenia, a nie widział że nikt z 4 zawodników nie ruszy za Lemarem, więc poszedł do najbliższego. Rozumiem argumentację i częściowo mogę się z nią zgodzić, jednak tutaj fatalne ustawienie całej drużyny, rzucenie do ataku większości zawodników na jedną linię skutkuje brakiem asekuracji większej przestrzeni.

https://zapodaj.net/c6360ad8ac8bb.png.html


pax

2

@Rewolucja123
Rozmawialiśmy o tym. Była to jedna z opcji, jednak całe ustawienie się posypało gdy Mingueza wyszedł wyżej a jak napisałem Araujo pełnił rolę prawego obrońcy. Widać to doskonale też przy pierwszej bramce (z zarysowanymi liniami). Przy drugiej bramce Araujo podbiegł do Felixa a Lemar wtedy dopiero wychodził z pomiędzy trójki zawodników Barcelony. Tu raczej jest to co pisałeś apropo Juve pewien schemat gry linii obrony.
Przy pierwszej Felix uciekł Araujo i Busi był skierowany w stronę Felixa, wiedział że przy Suarezie był Pique, poza tym było zawiązane krycie indywidualne - Araujo-Felix, Pique- Suarez. Moment od którego Pique zostawia Suareza do podania do Luisa upływa 1-1,5 sekundy, Busi nie był w stanie zareagować widząc zbiegającego Felixa biegnącego w jego stronę.

pax

0

@jeyx77x
"Tak jak Liverpool np potrzebował dwóch elementów, żeby stać się najlepsza drużyna w Europie".
Tylko obecnie nikt nie mówi, że Barcelona ma być najlepszą drużyną w Europie, ale aby trener nie mówił, że nie ma kim grać bo nie wie jak usprawiedliwić swoje wyniki z Kadyksem czy Granadą.

pax

0

@jeyx77x

"od Barcy wymaga się bycia na samej górze"
Mając taki skład, taki budżet, trudno aby tego nie wymagać.
"bo indywidualności mamy oczywiście lepsze. [...] Przecież oni są lepiej zorganizowani niż Barcelona".
I to jest credo pracy Koemana, mamy skład, mamy indywidualności ale nie mamy drużyny. Aby indywidualności stanowiły o sile drużyny musi być odpowiednia praca trenera, jednak tego nie ma od miesięcy.

pax

0

@barcowy1899
Jak dajesz Douglasa który raczej był lewym to czemu nie ma Montoyi, Vidala itd.

pax

13

@LukiGT
Przypominam, że cały Kadyks jest wart ponad 2 razy mniej od samego de Jonga.

Koeman wmówił ludziom że nie ma kadry, w ubiegłym roku miał Messiego, Griezmanna, Dembele i zajeliśmy najgorsze miejsce z najgorszym bilansem od 13 lat a w LM odpadliśmy na tak wczesnym etapie od 16 lat. W tym roku zanosi się jeszcze gorzej.

Dostał Desta, Depaya, Luuka de Jonga, Garcię - on ich chciał. Ma ulubieńca Frenkiego. I on wmawia ludziom że nie ma kadry na Kadyksy i Granady.

On nie jest w stanie nic zrobić bo popełnia w każdym spotkaniu błędy, nie przygotowuje drużyny do spotkań, nie rozpracowuje przeciwnika, nie ma pomysłu, nie ma taktyki, źle ustawia formacje, drużyna nie ma pressingu, nie ma pracy nad kondycją a dodatkowo swoimi wypowiedziami podkopuje mental zawodników. Czy można jeszcze gorzej trenować drużynę?

On zarabia kilka milionów w Barcelonie, za coś powinien je dostawać.

Ma świetny komfort bo ma kilka starszych doświadczonych graczy i młodych, wystarczy zgrać to w jeden zespół.

Zgraniem, ustawieniem kieruje Koeman na treningach, on zestawia drużyną, daje taktykę, ćwiczy warianty. Nie mówiąc o jego fatalnych decyzjach kadrowych. Frenkie znów tak jak w dużej części poprzedniego sezonu jest obecnie bez formy, ale dla Koemana jest nieściągalny. Koeman ma swoim pupilków przez co w drużynie nie ma konkurencyjności. De Jong grał od fałszywej 9 tak jak przedwczoraj, przez ofensywnego, pomocnika, środkowego i pivota, a jak zabraknie stopera to i tak go wysyła Koeman. Jaki to sygnał dla innych zawodników? Za chwilę jak TS będzie miał kontuzję to da Frenkiego na bramkę zamiast Neto bo musi grać. O jego fatalnym ustawieniu na dwóch pivotów nie ma co pisać, o wysyłaniu zawodników na nie swoje pozycje też (można zaekspertymentować ale nie np. w meczu z Realem wysłać Pedriego (zupełnie inny profil zawodnika) na prawe skrzydło mając zdrowego Dembele).

Koeman trenuje z zawodnikami ponad 13 miesięcy a oni dalej nie wiedzą co mają robić na boisku, miał presezon. Drużyna ma braki kondycyjne, jest nie zgrana, nie stanowi kolektywu a on daje 5 dni wolnego zawodnikom którzy nie grają w kadrach.

To, że zawodnicy stoją i nie ma ruchu z przodu to czyja to wina? On ustawia i mówi jak mają grać, ktoś nie wykonuje poleceń tp bierze młodzika z ławki i go w zamian wstawia do składu. A co wtedy robiły młodzik? Brakuje mu doświadczenia więc czasem wyjdzie za wcześnie na pozycje i zrobi spalonego, czasem wbiegnie za późno, czasem źle przyjmie piłkę itd. Tylko gdyby tak było, napisałbym: "o Koeman miał pomysł na grę, ale zabrakło umiejętności młodemu zawodnikowi", ale on nie ma żadnego pomysłu, więc wszyscy stoją w linii z obrońcami (czasem w 5-6 osób), tyły nie zaasekurowane a z przodu bez ruchu. Tu nie chodzi o wyniki tylko, ale młodzi przy nim się nie rozwijają (Pedri, de Jong), kolejnych młodych pomijał przy grze (Konrad, Puig) i tak można wymieniać. Czemu zawodnicy po 13 miesiącach nie wiedzą na jakich pozycjach zagrają w kolejnym spotkaniu? Roberto od PO, wahadła, skrzydłowego po pomoc, o de Jongu pisałem, Dest to samo co Roberto i jeszcze zmienia strony, Busquets z Atletico środkowy pomoconik, defensywny i skończył na lewym stoperze. Już nie będę pisał ile pozycji zaliczył Griezmann w ubiegłym sezonie. Jak drużyna ma byś spójna i zgrana jak trener nie wie jak ma ustawić zawodników.
Nikt nie oczekuje super wyników, ale każdy oczekuje solidnej gry i wygranych z Kadyksami, a z silnymi drużynami walki i dobrze poukładanego zespołu.
Ostatnie 5 spotkań w LM
4 porażki, 1 remis, 0 zwycięstwo
bramki
2-14.

pax

1

@jeyx77x
Jak dla mnie trochę rozmijasz się z argumentacją. Z jednej strony nie potrzebujesz gwiazd a raz wystarczy zgrany kolektyw stanowiących drużynę.
"Nie masz obecnie nikogo kto jest w stanie zespolić z nich drużyne". Tą osobą jest trener i jego wizja gry. Leo dawał drużynie za dużo, kreował, strzelał, brał odpowiedzialność, może to zaburzało równowagę, ale trener jest od tego aby tak ułożyć drużynę, aby była spójna.
"Nie masz ani jednego piłkarza, który jest teraz w PRIME, żeby zbudować w oko niego drużynę Ani piłkarzy, którzy mogą z nim stworzyć drużynę [...] Przykładowy Cadiz przynajmniej ma zachowaną równowagę w kadrze, tworzy drużynę i to jest ta różnica między każdym klubem a Barceloną".
Kto jest w Cadiz mega gwiazdą że wokół niej zbudowany jest cały zespół? Przypominam, że cały Kadyks jest wart ponad 2 razy mniej od samego de Jonga.
Koeman wmówił ludziom że nie ma kadry, w ubiegłym roku miał Messiego, Griezmanna, Dembele i zajeliśmy najgorsze miejsce z najgorszym bilansem od 13 lat a w LM odpadliśmy na tak wczesnym etapie od 16 lat. W tym roku zanosi się jeszcze gorzej.
Dostał Desta, Depaya, Luuka de Jonga, Garcię - on ich chciał. Ma swojego ulubieńca Frenkiego i kolejnego Pedriego, to ponad połowa zespołu a do tego mieszankę doświadczenia i młodości. I on wmawia ludziom że nie ma kadry na Kadyksy i Granady.
On nie jest w stanie nic zrobić bo popełnia w każdym spotkaniu błędy, nie przygotowuje drużyny do spotkań, nie rozpracowuje przeciwnika, nie ma pomysłu, nie ma taktyki, źle ustawia formacje, drużyna nie ma pressingu, nie ma pracy nad kondycją a dodatkowo swoimi wypowiedziami podkopuje mental zawodników. Czy można jeszcze gorzej trenować drużynę?
On zarabia kilka milionów w Barcelonie, za coś powinien je dostawać.
Ma świetny komfort bo ma kilka starszych doświadczonych graczy i młodych, wystarczy zgrać to w jeden zespół.
Zgraniem, ustawieniem kieruje Koeman na treningach, on zestawia drużyną, daje taktykę, ćwiczy warianty. Nie mówiąc o jego fatalnych decyzjach kadrowych. Frenkie znów tak jak w dużej części poprzedniego sezonu jest bez formy, ale dla Koemana jest nieściągalny. Koeman ma swoim pupilkó przez co w drużynie nie ma konkurencyjności. De Jong grał od fałszywej 9 tak jak przedwczoraj, przez ofensywnego, pomocnika, środkowego i pivota, a jak zabraknie stopera to i tak go wysyła Koeman. Jaki to sygnał dla innych zawodników? Za chwilę jak TS będzie miał kontuzję to da Frenkiego na bramkę zamiast Neto bo musi grać. O jego fatalnym ustawieniu na dwóch pivotów nie ma co pisać, o wysyłaniu zawodników na nie swoje pozycje też (można zaekspertymentować ale nie np. w meczu z Realem wysłać Pedriego (zupełnie inny profil zawodnika) na prawe skrzydło mając zdrowego Dembele).
Koeman trenuje z zawodnikami ponad 13 miesięcy a oni dalej nie wiedzą co mają robić na boisku, miał presezon. Drużyna ma braki kondycyjne, jest nie zgrana, nie stanowi kolektywu a on daje 5 dni wolnego zawodnikom którzy nie grają w kadrach.
To, że zawodnicy stoją i nie ma ruchu z przodu to czyja to wina? On ustawia i mówi jak mają grać, ktoś nie wykonuje poleceń bierze młodzika z ławki i go wstawia do składu. A co wtedy robiły młodzik? Brakuje mu doświadczenia więc czasem wyjdzie za wcześnie na pozycje i zrobi spalonego, czasem wbiegnie za późno, czasem źle przyjmie piłkę itd. Tylko gdyby tak było, napisałbym: "o Koeman miał pomysł na grę, ale zabrakło umiejętności młodemu zawodnikowi", ale on nie ma żadnego pomysłu, więc wszyscy stoją w linii z obrońcami. Tu nie chodzi o wyniki tylko, ale młodzi przy nim się nie rozwijają (Pedri, de Jong), kolejnych młodych pomijał przy grze (Konrad, Puig) i tak można wymieniać. Wytłumacz czemu zawodnicy po 13 miesiącach nie wiedzą na jakich pozycjach zagrają w kolejnym spotkaniu? Roberto od PO, wahadła, skrzydłowego po pomoc, o de Jongu pisałem, Dest to samo co Roberto, Busquets z Atletico środkowy pomoconik, defensywny i skończył na lewym stoperze. Już nie będę pisał ile pozycji zaliczył Griezmann w ubiegłym sezonie. Jak drużyna ma byś spójna i zgrana jak trener nie wie jak ma ustawić zawodników.

pax

0

@Rewolucja123
Tylko gdy zobaczył, że Mingeza i Nico nie wystartowali już podbiegał do Felixa. Musiałby olać samo podbiegnięcie do Felixa i zostać. Pewnie byłoby to bezpieczniejsze rozwiązanie, jednak nie spodziewał się, że tak łatwo wbiegnie ktoś mu w strefę a nikt inny nie za bardzo będzie się kwapił do asekuracji.
Pique podobnie robił w ubiegłym sezonie wychodząc bardzo wysoko, ktoś zezwala na takie zachowanie.

pax

2

@Rewolucja123
Troszkę inaczej to widzę, bo skończyłem drugi raz oglądać. Za każdym razem (przy dwóch bramkach) Araujo asekurował prawą obronę i za każdym razem krył indywidualnie Felixa, za pierwszym razem Felix zszedł do środka, a Lemara powinien przejąć Nico co zbyt późno pokazał mu Pique. Za drugim Lemar wybiegł z drugiej linii i to Mingeza powinien go kryć. To o czym kiedyś rozmawialiśmy nie ma zabezpieczenia głębi drugiej linii. Ogólnie taktycznie była w każdej formacji rozpierducha.

pax

0

@jeyx77x
Rolą trenera jest stworzenie drużyny z indywidualności. Wskazanie im celu. Kręgosłup jest, ale nawet i on nie daje rady gdy trener nie wyznacza strategii, taktyki, nie pracuje nad ustawieniem. Rolą trenera jest ustawienie odpowiednio drużyny, rozpracowanie drużyny przeciwnej.

pax

1

@sokot
Odprawa odprawą ale im gorsze wyniki sportowe tym gorsze umowy sponsorskie, gorsza sprzedaż w la botiga, mniej osób na stadionie itd. Więc każdy kij ma dwa końce.

pax

6

Przed meczem Laporta.
- Ronald odchodzisz, gracie słabo, nie strzelacie, nie wygrywacie.
- Szefie poprawię grę, zobaczysz że wszystko się zmieni, będziemy grać pięknie, wygrywać, strzelac bramki
Po meczu:
- Szefie przegraliśmy, graliśmy słabo, nic nie strzeliliśmy
- Dobra przekonałeś mnie, zostajesz.

Nie rozumiem tego. Laporta coś tutaj kombinuje, albo sam nie wie czego chce. Jesli ten news jest prawdziwy.

pax

5

Taktyka Koemana, a nie efekt Messiego.

Jak na mecz wychodzi się 3 stoperami, dwoma bocznymi obrońcami udających wahadłowych i dwoma defensywnymi pomocnikami to takie są efekty i gra się po obwodzie bo reszta stoi w bezruchu na linii obrońców. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie jeszcze wierzyć w bzdury Koemana twierdzącego że nie mamy kadry na taki Kadyks czy Granadę.
Z Kadyksem nic nie strzeliliśmy z Granadą w 90 minucie wyrównaliśmy.
Messi tak samo mógł doznać kontuzji w czasie sezonu i czy trzeba wtedy wywieszać białą flagę? Czy trener za miliony euro nie jest w stanie ustawić zespołu a nie płakać do mediów czy wysyłać oświadczenia do mediów, że nie ma kim grać, że Messi odszedł i on z taką kadrą wartą 14 razy więcej od Kadyksu nic już nie osiągnie?
Pamiętam doskonale geniusz Koemana, który w meczu z Realem zamiast zdrowego Dembele na skrzydło to dał Pedriego, który zagrał jedno z najsłabszych spotkań, bo ani to jego pozycja ani to nie ten profil zawodnika. O efekcie Leo możemy mówić z silniejszymi zawodnikami, gdzie jego indywidualne umiejętności przykrywały niedostatki drużyny, ale wygrana nad Granadą czy Kadyksem czy chociaż nie skompromitowanie się z Benficą były minimum co z tą kadrą można osiągnąć.

pax

1

@arasz1819
Typowe dla Ciebie, Najpierw coś głupiego napiszesz, pomylisz się w czymś, dokonasz nadinterpretacji, wmówisz coś komuś a potem ucieczka od dyskusji, bo musiałbyś się przyznać, że kolejny raz się wygłupiłeś. OK, masz rację w jednym, nie ma się co spinać, mam dystans do siebie i tolerancję dla każdego więc i tym razem odpuszczę skoro wolisz ucieczkę. Dziękuję i wzajemnie :)

pax

0

@arasz1819 , @Gaz
Widzę, że próbujesz mnie zdyskredytować u innych userów, wciągając mnie do dyskusji z innym userem. Jakie to słodkie i słabe. Każdy czyta twoje teksty i naszą dyskusje i potrafi wyrobić sobie zdanie sam, nie potrzeba narzucać innym własnego mylnego zdania innym.
Wskaż w jakiej interpretacji banalnej rzeczy odfrunąłem. Napisałem, że AS wskazując fakty (chociażby z konferencji prasowych) ze złej komunikacji trener-zawodnicy wysunął wnioski (interpretację) o złej atmosferze w szatni.

pax

0

@arasz1819
Dalej nie odpowiadasz, piszesz o mnie ale nic o to o czym ja pisałem w konteście ASa i twoich wpisów. łatwiej pisać personalnie niż merytorycznie. Bądź bardziej merytoryczny bo sam widzisz, że miotasz się, atakujesz, ale nie odpowiadasz. Powtórzę chyba po raz kolejny.
Dalej nie wiem:

"czego chcę" bo coś mi zarzuciłeś ale nie byłeś raczyć wytłumaczyć co, byle coś zarzucić.
Dalej nie wiem:

" informacja brukowca została przez Ciebie przyswojona jakby to było najrzetelniejsze źródło" - gdzie ja coś takiego napisałem?
"To jest nieprawdopodobne jakie Ty masz o sobie mniemanie i ego za poziomie CR, które nie pozwoli Ci zrozumieć, że nie podołałeś tutaj. Rzekłbym nawet kolejny raz...." Fajnie, fajnie, nic merytorycznie no ale jakoś się trzeba podbudować po kolejnej klęsce.
O taktyce, zmianach, ustawieniu w kontekście Barcelony nie rozmawiamy bo o warsztacie Koemana unikasz rozmowy.
Pisz merytorycznie taka grzeczna uwaga i najlepiej komentuj jak zrozumiesz tekst innego usera.

pax

0

@arasz1819
Jak widzisz, wciąż nie odpowiadasz. Czego ja chcę i gdzie napisałem coś co mi zarzucasz, że uznałem wszystko to co napisał AS za prawdziwe. Wycofujesz się rakiem, bo wiesz że pomyliłeś się z swoimi nadinterpretacjami i zarzutami.
Po drugie nie ja inicjuję dyskusję. Tylko pisząc na forum TY inicjujesz dyskusję. To naprawdę nie jest trudno zrozumieć. Jeśli Ty piszesz inni to komentują, więc sam już nie wiesz chyba co piszesz. Sprawdź czyjego autorstwa jest pierwszy post w tej dyskusji.
Jak mówiłem rada na przyszłość, nie zarzucaj innym rzeczy które sam wymyślasz bo potem wychodzisz na tym w niezbyt dobrym świetle.
pozdrawiam i do następnego

pax

0

@arasz1819
Uwielbiam pisać z Tobą. Twoje wpisy cechuje często miałkość argumentacji, totalny brak zrozumienia tekstu i błędne interpretacje, narzucanie rozmówcy własnych wizji. Jak sam widzisz nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste sprawy i jak zawsze po wypunktowaniu twoich wywodów uciekasz od dyskusji.
Dalej nie wiem:
"czego chcę" bo coś mi zarzuciłeś ale nie byłeś raczyć wytłumaczyć co, byle coś zarzucić.
Dalej nie wiem:
" informacja brukowca została przez Ciebie przyswojona jakby to było najrzetelniejsze źródło" - gdzie ja coś takiego napisałem, baa nawet napisałem o mylnej interpretacji ASa, niestety nie zrozumiałeś tekstu, próbując coś pejoratywnie napisać.
Rada na przyszłość, jak coś komuś zarzucasz, przeczytaj tekst i go zrozum.

pax

0

@arasz1819

Przeczytaj z zrozumieniem, co ja napisałem i wysnuj wnioski. Dokładnie napisałem że AS wysnuł wnioski (być może prawdziwe-uważane jako fakt) opierając się na realnych sytuacjach. Do niczego innego się nie odnosiłem.
"" faktem jest to co piszę AS, a co rzekomo dzieje się w szatni?" Przecież to jest pytanie do Ciebie? Tak zasugerowałeś biorąc za pewnik to co pisze AS. Nie próbuj odwracać nieumiejętnie sytuacji na swoją korzyść poprzez tak słabe triki, bo to jest żenujące. Weź na klatę, że informacja brukowca została przez Ciebie przyswojona jakby to było najrzetelniejsze źródło".
Zapraszam na wykład, bo widzę że jest problem z zrozumieniem i jak zwykle pojawia się interpretacja moich słów. Wmawiasz ludziom, rzeczy których nie napisali, aby wyszło na twoje. Słabe. Interpretujesz słowa innych, po swojemu aby wyszło na twoje. Słabe to. Przeczytaj, zastanów się, spytaj kogoś innego czy dobrze interpretujesz i wtedy pisz bo pisząc "zasugerowałeś" wystawiasz się zbyt łatwo. Ja pisałem, że AS podaje konkretne sprawdzalne sytuacje konfliktowe na linii trener-zawodnicy a reszta to "być może mylna interpretacja ASa. Zbyt emocjonalnie podchodzisz do każdego słowa o Koemanie, dlatego jest problem z zrozumieniem prostych tekstów.

"Ty wiadomo czego chcesz :]" A co ja chcę? Nie odpowiedziałeś.

pax

0

@arasz1819
" faktem jest to co piszę AS, a co rzekomo dzieje się w szatni?"
Zapraszam na wykład, bo jak można to zdanie interpretować - faktem jest to co jest rzekomo. Brawo, świetna interpretacja.
"Ty wiadomo czego chcesz :]" A co ja chcę?

pax

2

@arasz1819
Co innego jest interpretacja a co innego fakty. Naucz się lub zapraszam na wykład. To, że Koeman wskazuje zawodników jako winnych wyników nie jest interpretacją ale faktem. Chcesz jego cytaty że ma słabą kadrę, albo że któryś z zawodników miał błąd który wpłynął na wynik? Kapitanowie chcą walczyć o trofea i to komunikują prasie aby podnieść morale a wychodzi Koeman i mówi że nic z tego. Chcesz cytaty? To trener który bezpośrednio uderza w mental zawodników i łatwo tutaj wysnuć wnioski (interpretację) jak drużyna się czuje i jakie są relacje. Interpretacja może być mylna, ale "fakty są autentyczne" :)

pax

0

@arasz1819
Ktoś w czymś skrytykował Koemana? Też bym w to nie wierzył. Przecież to na pewno nie prawda co Koeman mówi o swoich zawodnikach na konferencjach prasowych i w wypowiedziach do mediów. Na pewno AS źle zinterpretował słowa Koemana, tak było:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?