pax

0

@arasz1819
Możesz wskazać gdzie coś takiego zrobiłem?
"No to teraz sam siebie wypunktowałeś. Skoro drużyna miała w zeszłym sezonie jakieś najwyższe w lidze liczby wykreowanych sytuacji, a z drugiej strony bardzo mały procent ich wykorzystania to właśnie pochwaliłeś trenera za tamten sezon".

pax

0

@arasz1819
Jeśli nie widzisz tego co piszesz to mam nadzieję, że Ci to uzmysławiam. Zauważ, że nigdzie nie piszesz co Koeman zrobił dobrego , nie odniosłeś się znowu do wszystkich jego błędów taktycznych, z przygotowaniem, składem itd. bo wskazałbym Ci jego liczne błędy.
Te wpisy nie mają na celu bronić Koemana bo nie ma go jak bronić, bo wyniki, styl, jego warsztat, brak taktyki mówi sam za siebie, Ty go usprawiedliwiasz, szukając winnych wszędzie dookoła, to w klubie, to w piłkarzach. Zrozum, te błędy które doskwierają Barcelonie w dużej mierze zależą tylko od Koemana. Gdybym widział pomysł na grę, gdybym widział, jak drużyna biega w ataku, zawodnicy szukają pozycji, wybiegają zza linie obrony ale piłki nie dochodzą bo są źle podawane, ale zawodnik ich nie potrafi opanować to pisałbym, że Koeman miał pomysł na grę, zmotywował, ustawił dobrze ale słabi wykonawcy nie podołali założeniom trenera. Jednak on nie ma planu na mecze.
Nigdy nie napisałem Koman Out i nigdy czegoś takiego nie napisałem w stosunku do jakiegokolwiek zawodnika, raczej realnie patrzę na grę i oceniam aktualne dyspozycje. Dla Ciebie argumentem jest że po słabym Komanie może przyjść ktoś jeszcze słabszy. Tylko czy to argument aby go zostawić ? Dla mnie nie. Co po Koeman Out? Zobaczymy co wymyśli Laporta, to pytanie do niego. Kibice oceniają Koemana bo jest trenerem a nie szukają usprawiedliwienia w innym trenerze który nie jest jeszcze trenerem Barcelony.
Nie wiem czy ma szatnie za sobą, sądzę że dowiemy się gdy Koeman odejdzie. Na razie wiemy jakie były relacje z Suarezem i z Pjaniciem. Trudno aby Depay, Frenkie czy Pedri mieli pretensje że mimo słabszych dyspozycji zawsze grali. Poparcie to miał Valverde gdy zawodnicy się za nim wstawiali a po porażce w LM stwierdzili, że trener dobrze ustawił zespół ale oni nie wykonali tego czego on od nich oczekiwał.

pax

1

@arasz1819

Zauważyłeś że nie Barcelona gra co raz gorzej, a Ty popadasz w coraz większy fundamentalizm nie przyjmując żadnych argumentów, wygłaszając tyrady jak nikt to nie rozpoznaje wartości Koemana. Barcelona z Koemanem sięgnęła najgorszych wyników od kilkunastu lat, w najważniejszych rozgrywkach. Koeman łatwo omotał swoimi wypowiedziami kilka osób, że nie ma kim grać i potem niektórzy w to uwierzyli. Sam Frenkie jest wart dwa razy więcej niż taki Kadyks, z którym Koeman ledwo remisuje. Z tego co zauważyłem, wygłaszasz swoje zdanie ale od dyskusji przeważnie uciekasz, powtarzając od tygodni wciąż to samo. Czemu nie porozmawiasz o jego fatalnej taktyce, braku przygotowania i rozpracowania przeciwnika, złym ustawieniu, złymi zmianami, złym doborem składu, graniem pupilkami, złym przygotowaniu fizycznym, nie mówię nawet o obarczaniu winą za swoje błędy zawodników.
Mała statystyka dla Ciebie
ostatnie 5 spotkań w LM Koemana
0 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki
bramki 2-14
A jego głupot nie da się już słuchać. W meczu z Realem w ubiegłym sezonie miał zdrowego Dembele i Trincao a oni weszli na boisko w 82 minucie zmieniając Busiego i Pedriego. Pedriego ustawił na prawym skrzydle, taktyczny gigant. Dziwię się, ze niektórzy userzy nabierają się na jego retorykę, on wolał grać wolnym Pedrim który rozegrał kilka spotkań wtedy w LaLiga w tak ważnym spotkaniu i ustawić Pedriego jako skrzydłowego. A teraz opowiada że nie ma skrzydłowych.

pax

0

@Leolee
Skąd wiesz czy xavi jest zbyt grzecznym trenerem?

pax

0

@horang
Mi już się chyba będą twoje wpisy kojarzyć jednoznacznie z wpisem:
"lubię takie brednie bo szybko się je wyjaśnia".
Trzeba mieć dużo pokory, aby tak być samokrytyczny do swoich wpisów. Naprawdę wyjaśnia się je z łatwością, każdemu zdarza się czasem głupotę napisać, ale tyle głupot jak o Semedo czy teraz tutaj to dawno nie czytałem. Dlatego tak łatwo się je wyjaśnia.
Proste pytania;
Czy w poprzednim sezonie Barcelona nie osiągnęła najgorszego miejsca w przeciągu ostatnich kilkunastu lat? Tak czy nie?
Czy Barcelona pod wodzą Koemana nie zanotowała najgorszego wyniku w Lidze Mistrzów od klikunastu lat? Tak czy Nie?
Tak jak podstawowy wpis i pisanie o trzonie drużyny w kontekście Busquetsie-Roberto czy Pique. Pokazuje Ci, że w ubiegłym sezonie gdy Koeman totalnie zawalił (tak jakby w tym sezonie sytuacja się miała zmienić) to Pique grał mniej od Lengleta czy Araujo, Roberto grał mniej od Alby, Desta, Minguezy a Busquets mniej od Pedriego czy de Jonga. Ty jednak twierdzisz że przez ten "trzon" nad Barceloną wisi fatum porażek.
Już nie mówię o tym przytyku, w stronę Busquetsa gdy wypisałeś że drużyna strzeliła gdy go nie było na boisku gola. Po co? Dlaczego nie piszesz o 2 bramkach i asyście Roberto? Nie pasuje do wymyślonych teorii

Pozdrawiam

pax

0

@horang
Cieszę się że ze wszystkim przyznajesz mi rację. Nie zauważyłem abyś w jakimkolwiek zdaniu podważył mój wpis.
Pozdrawiam i jak pisałem, staraj się rozumieć czytany tekst. To dużo w życiu ułatwia, nie musisz wtedy się z głupot tłumaczyć.

pax

1

@horang
Nie moja wina, że nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu. Wygłupiłeś się pokazując statystyki z obecnego sezonu w odpowiedzi do UBIEGŁEGO SEZONU. Ok, rozumiem że nie każdy jest w stanie zrozumieć tekst. Wytłumaczę, ubiegły sezon to taki który się skończył, ten który trwa przeważenia nazywany jest obecnym sezonem/aktualnym sezonem. Mam nadzieję, że to jesteś w stanie to zrozumieć.

Dalej będę tłumaczył, abyś już nie miał problemu z zrozumieniem prostego tekstu.
"najgorsze miejsce w lidze od lat"
Najniższe miejsce w lidze od 13 lat.
Najmniejsza liczba strzelonych bramek od 13 lat
Najgorszy stosunek strzelonych do straconych bramek od 13 lat

"najgorsze miejsce w LM od lat". Już tłumaczę.
Odpadnięcie z LM w 1/16 co ostatni raz wydarzyło się 16 sezonów temu.

Jak jeszcze czegoś nie ogarniasz, to napisz, chętnie wytłumaczę :)

pax

0

@horang
Jedna już na starcie drobna uwaga. Szukając błyskotliwości u innych czytaj ze zrozumieniem.

"Pique i Busquetsa oraz rezerwowego Roberto, w UBIEGŁYM SEZONIE Pique dużą część sezonu kontuzja, Roberto kontuzja a Busquets często zmieniany w trakcie i mamy najgorsze miejsce w lidze od lat, najgorsze miejsce w LM od lat".
Twoja odpowiedź.
"lubię takie brednie bo szybko się je wyjaśnia.


Busquets zmieniany cały czas , wyjaśniamy" i podajesz liczby z tego sezonu. Żałosne.

Chciałeś być złośliwy ale nie pyknęło, następnym razem przeczytaj , zrozum, zaanalizuj potem dopiero coś napisz.

Co do ubiegłego sezonu W LL i LM
Busi 2866 minut
de Jong 3744 minut

"Coś jeszcze błyskotliwego?"

"lubię takie brednie bo szybko się je wyjaśnia", nie chciałem wyjaśniać gdy ostatnio pisałeś głupoty o Semedo i jego bardzo dobrej współpracy z Dembele, ale tutaj już całkowicie się nie popisałeś :)

pax

0

@horang
de Jong grał na pozycji Busquetsa i była tragedia, odpowiadał w ubiegłym sezonie w pierwszej jego części razem z Lengletem za współwinę przy największej liczbie straconych bramek.

pax

1

@horang
Kogo masz z tego trzonu? Pique i Busquetsa oraz rezerwowego Roberto, w ubiegłym sezonie Pique dużą część sezonu kontuzja, Roberto kontuzja a Busquets często zmieniany w trakcie i mamy najgorsze miejsce w lidze od lat, najgorsze miejsce w LM od lat. W każdej formacji co najmniej połowa zawodników nie są amigosami a wyniki są co raz gorsze.
Trener powinien umiejętnie wprowadzać młodych graczy bazując na doświadczeniu starszych a tu lipa.

pax

34

Ja chyba zacznę podziwiać Kormana. Ma niesamowity pijar i charyzmę. Wszyscy inni trenerzy tłumaczą się z porażek po spotkaniu, on często ma odwagę tłumaczyć się przed spotkaniem. Zakładając z góry, aby nie oczekiwać wyników i wskazując na jakim poziomie piłkarskim jest jego drużyna. Po meczu tylko wskazuje winnych, albo że wszyscy słabi i nadają się do kiszenia kapusty albo gdy drużyna przegrywa kilkoma bramkami wyciąga jedną sytuację i wskazuję że cały jego misterny plan układany przez wiele nocy się rozsypał przez tą sytuację, a on tak ciężko pracuje na swoje miliony.
Swietne zagranie za co należy podziwiać to powoływanie młodych - nie ma znaczenia że z niezaleczoną kontuzją jak Balde, totalnie zajechanych jak Pedri w ubiegłym sezonie itd. Jak drużyna wygrywa to znaczy że wybór był słuszny, jak drużyna nie wygra to spije na przyszłość sławę odkrywcy Balde, Gaviego czy Pedriego bo któryś z nich po latach z innym trenerem odpali, jednak to jemu przypadnie sława.

pax

0

@goldmetaxa
Problem jest, że dalszy spadek poziomu sportowego będzie oddziaływał na wartości umów sponsorskich, sprzedaż klubowych gadżetów, strojów itd...

pax

0

@dominhjkl , @Derean
zgadzam się, macie rację :)

pax

32

OSTATNIE 5 SPOTKAŃ KOEMANA W LIDZE MISTRZÓW

0 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki



Bramki 2-14



Bez komentarza :(

pax

1

@Rewolucja123
Za to wszystko odpowiada trener. Gdybym widział pomysły, nieudane próby dograń to mogę twierdzić że był plan na mecz ale Koeman "nie ma kim grać". Gdyby było wychodzenie na pozycje, rozciąganie gry, gra między strefy, ale by to było ale jakość zawodników powodowałaby straty przy takich zagraniach, złe przyjęcia, złe podania to bym nie krytykował Koemana. Jednak tu nie ma go za co pochwalić. Za wstawienie Pedriego zaraz po kontuzji od pierwszej minuty?

pax

5

Udawany pressing którego de facto prawie nie ma, fatalne przesuwanie się formacji, błędy w ustawieniu, wolna schematyczna przewidywalna gra, często gramy 5 w linii obrony i 5 w linii ataku ale niewiele to daje bo w obronie nie ma asekuracji przed polem karnym a w ataku niewiele się dzieje bo zawodnicy przesuwają się tak jak formacja obronna Lizbony, prawie bez gry za linią obrony. Za to odpowiada trener. Mogą piłki nie dochodzić, mogą być źle dogrywane, ale nie że drużyna często stoi w miejscu i czeka w bezruchu czy ktoś poda piłkę.
Może zremisujemy i daj Boże wygramy, ale Koeman nie ogarnia nawet przygotowania fizycznego a co dopiero mówić o rozpracowaniu przeciwnika.

pax

0

@arasz1819
Tylko jest co raz więcej merytorycznej krytyki nie działań i braku taktyki , Koemana niż hejtu.
Nie podporządkowuj krytyki do hejtu, bo to zbyt łatwe uproszczenie i raczej pokazuje fundamentalistyczną postawę niż rzeczywistą chęć pochylenia się nad warsztatem i dokonaniami Holendra.

pax

0

@dembabejlen
Jak poświęcasz cały swój wpis mojej osobie to oznacz. To kwestia kultury. Popatrz zadałem jedno proste, nie złośliwe pytanie a na swoje zapytanie nie dostałem odpowiedzi natomiast dostałem złośliwą odpowiedź. Nie do wiary.

pax

0

@dembabejlen
Iloma napastnikami gra taki Bayern ?

pax

2

@Shapiro
Trochę pochmurny ale ważne że nie pada i nie ma korków w centrum :)

pax

2

@Momals11
"Paraolimpijczycy" - hmmm, pierwszy komentarz na stronie niezły a teraz obrażanie zawodników. ehhh kibice

pax

5

@Encore
Może mu SMSa wysłał :)

pax

4

@Sawik_10
Ma kadrę do walki o mistrzostwo, w ubiegłym sezonie miał Messiego, Griezmanna i prawie nie kontuzjowanego Dembele a skończył na 3 miejscu. Teraz wypuszcza narrację, że nie ma kadry, aby przykryć swój brak taktyki i błędy które popełnia. Jakby Cadiz czy Granada miała lepszą. 3 miejsce to jest minimum z minimum z taką kadrą.
Najgorszą rzeczą którą robi Koeman to nie tylko brak taktyki w meczu, zero rozpracowania rywala, fatalna gra formacji, brak pressingu, zle przygotowanie fizyczne, ale zaszczepił w kibicach defetyzm i wmówił że Barcelona jest średniakiem, z piłkarzami kopiącymi się w czoło.

pax

1

@GeneralXavi
Ansu na boisku myśli samodzielnie, Andrzej tego nie potrafi.

pax

0

@gaq
W ubiegłym sezonie miał Messiego, Griezmanna, w większość sezonu Dembele i jakoś szału ofensywnego nie było.

pax

9

Właściwe pytanie nie powinno brzmieć CZY Xavi Hernández Creus będzie trenerem Azulgrany, tylko KIEDY nim będzie. On, człowiek prowadzący od najmłodszych lat zapiski z taktyką poszczególnych drużyn, oglądający ogromne ilości meczów, niezależnie od ligi i poziomu rozgrywek. Jego znajomi zdradzają, że wymieniłby bez trudu reprezentantów Japonii, nie mówiąc o zawodnikach wszystkich europejskich lig czy drużyn narodowych. Człowiek, który wyrósł w Katalonii, który przeszedł wszystkie szczeble młodzieżówek Blaugrany, który o Klubie wie wszystko. Ten, który sam szkolił się pod okiem takich trenerów jak Van Gaal, Rexach, Rijkaard, Guardiola, Enrique, Aragonés czy Del Bosque. Ma duszę i serce barcelońskie, a dodatkowo bordowo-granatowe DNA. Ciężką, pełną wyrzeczeń pracą na boisku zasłużył na powszechny szacunek i uznanie. Oczywiście minie kilka lat, z pewnością zacznie od pracy asystenta u boku któregoś z autorytetów trenerskich. Być może będzie prowadził drużynę rezerw. Tak czy inaczej, Xavi jeszcze nie zapisał swojej ostatnieego rozdziału w historii Barcelony.

pax

0

@Khardan
Rozumiem, ale sam widzisz, że sam główny przekaz postu zrobiłeś jednoznaczny i kategoryczny. W porządku, przyjmuję to za błąd a nie celową manipulację.

pax

6

@Khardan

@Arkon dobrze napisał, że ta niechęć wynika z podpuszczania władzy na odpowiednie inteligenckie grupy - to samo co z lekarzami jest z prawnikami czy nauczycielami.

pax

2

@Khardan
Odpowiesz w poprzednim wątku o sondażach ?

pax

0

@Reden
Jak masz takie pytania to oznacz kogoś z redaktorów lub @Moderacja czyli człowiek orkiestra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?