@beter2 z tą weryfikacją Alonso to też bym nie przesadzał, jak mial piłkarzy którzy nie chcieli realizować jego strategii i metod pracy a klub w którym pracował go jawnie sabotował wspierając szatnię. Ja uważam że Alonso jeszcze będzie miał wielkie sukcesy w trenerce, nie kibicuje mu ale tak będzie. Cale szczęście nie w Realu.
Yamal świetnie robi przewagę dryblingiem, w dzisiejszym meczu nie jest to takie potrzebne, ale przewagę tym robi ogromną tak jak w każdym meczu w tym sezonie. Bogdany na Rambli będą narzekać bo nienawiść im zaślepia oczy xD no i brak pojęcia o sporcie który oglądają co tydzień
4
Piękne wejście na antenę. JAZDAAAAA VAMOS
1
@barcanawieki szkoda tego Turka tam, fajny grajek. Ale miał wybór i wybrał.
1
@Marcelinho99 nie no bez przesady że nigdy xD miewali ligi 100 punktowe choćby
3
@bary tak tak Tusk oficjalnym dekretem zakazał Polsce finałów Ligi Mistrzów. Mniej Republiki polecam.
1
Piękna wiadomość po męczącym i irytującym dniu. Oby jutro jeszcze lepsza wiadomość nas czekała.
1
To co, włączamy hehe
4
@Andromega brakuje nam 5000 miejsc do najwyższej klasy stadionowej. Dlatego nie będzie np. finału LM czy takich meczy
4
@beter2 z tą weryfikacją Alonso to też bym nie przesadzał, jak mial piłkarzy którzy nie chcieli realizować jego strategii i metod pracy a klub w którym pracował go jawnie sabotował wspierając szatnię. Ja uważam że Alonso jeszcze będzie miał wielkie sukcesy w trenerce, nie kibicuje mu ale tak będzie. Cale szczęście nie w Realu.
0
Jak sobie Bernal poradził?
Żałuję że nie mogłem oglądać meczu i komentować, ciekawe co dziś mieli do powiedzenia ambasadorzy Szwecji
1
Flick to jest gość xD
Yamal gra średnio - 90 min.
Yamal gra masterclass - odpoczynek w 73' xD
1
@Pedri16Future obecnie to bez znaczenia czy jeden czy drugi.
Serio już by dali komuś z La Masii lepiej tam zagrać xD
1
Cubarsi, Balde, Fermin z Olmo razem na boisku xD będą ciężary
2
¡¡Remontada es posible!!
1
Pedri-Gavi-Fermin i jedziemy z tym PeEsŻe.
2
No i mamy PSG w 1/8. Eh.
0
Przecież tego nura widać było z telewizyjnej kamery xD
4
Allez Monaco!! Jazda
0
Vinicius ile ma ma tam miejsca xD co ten Dedic robi
1
Oczywiście faule Benfiki odgrzywizdywane z chirurgiczna precyzją, a patrzcie jak coś takiego robi Camavinga to nagle sędzia robi ślepą małpkę.
48
Wywalenie się na ryj Interu to jeden z moich ulubionych eventów tej LM na razie.
3
Jakie wsparcie dla Flicka z trybun. Brawo.
1
@LukaszFan tak ten smutny hymn po bramce co wy piszecie xD
0
Co za brama, klekajcie narody
0
Ojezu tyle miejsca mieli xD
0
@bartekvisca 300 mln populacji tax ale prawda. Mają niesamowity repertuar sportów na wysokim poziomie.
5
Ten mecz ładnie pokazuje dlaczego Olmo i Fermin nie mogą być razem na boisku. A już na pewno nie mając do spółki De Jonga.
0
Yamal świetnie robi przewagę dryblingiem, w dzisiejszym meczu nie jest to takie potrzebne, ale przewagę tym robi ogromną tak jak w każdym meczu w tym sezonie.
Bogdany na Rambli będą narzekać bo nienawiść im zaślepia oczy xD no i brak pojęcia o sporcie który oglądają co tydzień
0
@barteq aa okej xD
0
Komentarz usunięty
1
Cancelo co za dogranie!!!