4

Piękne wejście na antenę. JAZDAAAAA VAMOS

1

@barcanawieki szkoda tego Turka tam, fajny grajek. Ale miał wybór i wybrał.

1

@Marcelinho99 nie no bez przesady że nigdy xD miewali ligi 100 punktowe choćby

3

@bary tak tak Tusk oficjalnym dekretem zakazał Polsce finałów Ligi Mistrzów. Mniej Republiki polecam.

1

Piękna wiadomość po męczącym i irytującym dniu. Oby jutro jeszcze lepsza wiadomość nas czekała.

1

To co, włączamy hehe

4

@Andromega brakuje nam 5000 miejsc do najwyższej klasy stadionowej. Dlatego nie będzie np. finału LM czy takich meczy

4

@beter2 z tą weryfikacją Alonso to też bym nie przesadzał, jak mial piłkarzy którzy nie chcieli realizować jego strategii i metod pracy a klub w którym pracował go jawnie sabotował wspierając szatnię. Ja uważam że Alonso jeszcze będzie miał wielkie sukcesy w trenerce, nie kibicuje mu ale tak będzie. Cale szczęście nie w Realu.

0

Jak sobie Bernal poradził?
Żałuję że nie mogłem oglądać meczu i komentować, ciekawe co dziś mieli do powiedzenia ambasadorzy Szwecji

1

Flick to jest gość xD
Yamal gra średnio - 90 min.
Yamal gra masterclass - odpoczynek w 73' xD

1

@Pedri16Future obecnie to bez znaczenia czy jeden czy drugi.
Serio już by dali komuś z La Masii lepiej tam zagrać xD

1

Cubarsi, Balde, Fermin z Olmo razem na boisku xD będą ciężary

2

¡¡Remontada es posible!!

1

Pedri-Gavi-Fermin i jedziemy z tym PeEsŻe.

2

No i mamy PSG w 1/8. Eh.

0

Przecież tego nura widać było z telewizyjnej kamery xD

4

Allez Monaco!! Jazda

0

Vinicius ile ma ma tam miejsca xD co ten Dedic robi

1

Oczywiście faule Benfiki odgrzywizdywane z chirurgiczna precyzją, a patrzcie jak coś takiego robi Camavinga to nagle sędzia robi ślepą małpkę.

48

Wywalenie się na ryj Interu to jeden z moich ulubionych eventów tej LM na razie.

3

Jakie wsparcie dla Flicka z trybun. Brawo.

1

@LukaszFan tak ten smutny hymn po bramce co wy piszecie xD

0

Co za brama, klekajcie narody

0

Ojezu tyle miejsca mieli xD

0

@bartekvisca 300 mln populacji tax ale prawda. Mają niesamowity repertuar sportów na wysokim poziomie.

5

Ten mecz ładnie pokazuje dlaczego Olmo i Fermin nie mogą być razem na boisku. A już na pewno nie mając do spółki De Jonga.

0

Yamal świetnie robi przewagę dryblingiem, w dzisiejszym meczu nie jest to takie potrzebne, ale przewagę tym robi ogromną tak jak w każdym meczu w tym sezonie.
Bogdany na Rambli będą narzekać bo nienawiść im zaślepia oczy xD no i brak pojęcia o sporcie który oglądają co tydzień

0

@barteq aa okej xD

0

Komentarz usunięty

1

Cancelo co za dogranie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?