Co do podań, wejdź w ustawienia gry i konfiguracja użytkownika i zmniejsz niecelność podań do 0. W poprzednich fifach się dało, nie wiem czy w 16 też, ale raczej tak.
Całkiem zapomniałem o jednej sprawie.
Wszystkie transfery Zubiego wypaliły. Nawet Douglas był chwalony przecież w lato. Na prawdę Zubizaretta się spisał.
Dobra, ale pomyślałeś o tym że Neymar też jest człowiekiem i musi czasem odpocząć, albo na wypadek tfu tfu tfu kontuzji, ktoś musi być na zastępstwo na poziomie, Sandro i Munir takiego poziomu nie gwarantują
Dobry pomysł, szkoda mi takiego Masipa, jak się patrzy na niego to wydaje się sympatyczny. A w razie kontuzji któregoś z bramkarzy można brać z rezerw na parę spotkań.
Wyobraźcie sobie, że Barça zdobywa bramkę w Gran Derbi na 2-1 w 94. minucie, a sędzia pokazuje że był spalony, którego nie było. W obliczu tego skandalu, który mamy, byłaby afera niesamowita.
0
Nie wiem xd Miałem na koszulce napisane Regatta kiedyś i kolega to podlapał i takie mam przezwisko
:D
0
To nie Rossi tam zawinił, Marquez szukał kontaktu.
0
Pies go drapał, zagrał dobrze pół sezonu i robią z niego Xaviego.
1
Lewis Hamilton mistrzem świata...
1
Tak jak sędziowanie.
0
To jest jedyne pole gdzie PL jest lepsza od LL. Sędziowanie.
0
Alves dzisiaj dobry. :D
1
Oj weźcie już, monotematyczni jesteście.
0
Mathieu dziś nieźle.
8
Nic się nie dzieje a Ray Hudson krzyczy mało szyby nie wypadają. :D
2
Co innego pewnie myślałeś w meczu z Atleti czy Sevillą.
12
Komentarz usunięty
4
Ney jest geniuszem. Busi też.
2
Neymar na czworaka biegł dalej, ale nie dalej jest nurkiem, a taki byk jak CR11 wywraca się jak się dmuchnie na niego.
0
Nawet linki na Rojadirecta nie działają w większości, katastrofa.
0
Pod główny temat.
0
Serio? :O mój rocznik i pogrywa sobie tam gdzie kiedyś Dida. Wow.
0
Co do podań, wejdź w ustawienia gry i konfiguracja użytkownika i zmniejsz niecelność podań do 0. W poprzednich fifach się dało, nie wiem czy w 16 też, ale raczej tak.
3
"Najlepsza liga świata"
4
Też mam nadzieję że United przegra, przede wszystkim ten buc Van Gaal.
0
Pamiętam po meczu z Chelsea czy z kimś był, daj mi chwilę.
Edit: Po meczu z LA Galaxy. http://www.fcbarca.com/64793-douglas-jedynym-pilkarzem-ktory-rozegral-90-minut.html
0
Całkiem zapomniałem o jednej sprawie.
Wszystkie transfery Zubiego wypaliły. Nawet Douglas był chwalony przecież w lato. Na prawdę Zubizaretta się spisał.
0
Dobra, ale pomyślałeś o tym że Neymar też jest człowiekiem i musi czasem odpocząć, albo na wypadek tfu tfu tfu kontuzji, ktoś musi być na zastępstwo na poziomie, Sandro i Munir takiego poziomu nie gwarantują
5
Dla każdego szanującego się kibica.
7
Dobry pomysł, szkoda mi takiego Masipa, jak się patrzy na niego to wydaje się sympatyczny. A w razie kontuzji któregoś z bramkarzy można brać z rezerw na parę spotkań.
4
Ale ten Kościół wszystkim mąci w głowie...
2
Wyobraźcie sobie, że Barça zdobywa bramkę w Gran Derbi na 2-1 w 94. minucie, a sędzia pokazuje że był spalony, którego nie było. W obliczu tego skandalu, który mamy, byłaby afera niesamowita.
0
Na grę? Zgłupiałeś? To jest mnóstwo.
0
Wie ktoś coś o cracku do FIFA 16?
1
Mam nadzieję że to ściema. Bardzo.