0

Nie wiem xd Miałem na koszulce napisane Regatta kiedyś i kolega to podlapał i takie mam przezwisko
:D

0

To nie Rossi tam zawinił, Marquez szukał kontaktu.

0

Pies go drapał, zagrał dobrze pół sezonu i robią z niego Xaviego.

1

Lewis Hamilton mistrzem świata...

1

Tak jak sędziowanie.

0

To jest jedyne pole gdzie PL jest lepsza od LL. Sędziowanie.

0

Alves dzisiaj dobry. :D

1

Oj weźcie już, monotematyczni jesteście.

0

Mathieu dziś nieźle.

8

Nic się nie dzieje a Ray Hudson krzyczy mało szyby nie wypadają. :D

2

Co innego pewnie myślałeś w meczu z Atleti czy Sevillą.

12

Komentarz usunięty

4

Ney jest geniuszem. Busi też.

2

Neymar na czworaka biegł dalej, ale nie dalej jest nurkiem, a taki byk jak CR11 wywraca się jak się dmuchnie na niego.

0

Nawet linki na Rojadirecta nie działają w większości, katastrofa.

0

Pod główny temat.

0

Serio? :O mój rocznik i pogrywa sobie tam gdzie kiedyś Dida. Wow.

0

Co do podań, wejdź w ustawienia gry i konfiguracja użytkownika i zmniejsz niecelność podań do 0. W poprzednich fifach się dało, nie wiem czy w 16 też, ale raczej tak.

3

"Najlepsza liga świata"

4

Też mam nadzieję że United przegra, przede wszystkim ten buc Van Gaal.

0

Pamiętam po meczu z Chelsea czy z kimś był, daj mi chwilę.
Edit: Po meczu z LA Galaxy. http://www.fcbarca.com/64793-douglas-jedynym-pilkarzem-ktory-rozegral-90-minut.html

0

Całkiem zapomniałem o jednej sprawie.
Wszystkie transfery Zubiego wypaliły. Nawet Douglas był chwalony przecież w lato. Na prawdę Zubizaretta się spisał.

0

Dobra, ale pomyślałeś o tym że Neymar też jest człowiekiem i musi czasem odpocząć, albo na wypadek tfu tfu tfu kontuzji, ktoś musi być na zastępstwo na poziomie, Sandro i Munir takiego poziomu nie gwarantują

5

Dla każdego szanującego się kibica.

7

Dobry pomysł, szkoda mi takiego Masipa, jak się patrzy na niego to wydaje się sympatyczny. A w razie kontuzji któregoś z bramkarzy można brać z rezerw na parę spotkań.

4

Ale ten Kościół wszystkim mąci w głowie...

2

Wyobraźcie sobie, że Barça zdobywa bramkę w Gran Derbi na 2-1 w 94. minucie, a sędzia pokazuje że był spalony, którego nie było. W obliczu tego skandalu, który mamy, byłaby afera niesamowita.

0

Na grę? Zgłupiałeś? To jest mnóstwo.

0

Wie ktoś coś o cracku do FIFA 16?

1

Mam nadzieję że to ściema. Bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?