Mam nadzieję że Redakcja przybliży nam tą sprawę z sędziami, szykuje się niezła jazda. Jeżeli potwierdzi się że byli naciskani przez dłuższy okres mam nadzieję że zdegradują ich do 4. ligi czy coś.
Bardzo optymistyczny mecz, przede wszystkim na 0 z tyłu.
Neymar udowodnił niedowiarkom że może być liderem również w najlepszym klubie świata. Geniusz, brawo!
Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.
37
To nie wasza strona, tu można odpowiadać bezpośrednio. ;)
0
Mam nadzieję że Redakcja przybliży nam tą sprawę z sędziami, szykuje się niezła jazda. Jeżeli potwierdzi się że byli naciskani przez dłuższy okres mam nadzieję że zdegradują ich do 4. ligi czy coś.
0
Zlatan niczym Leo. ;)
0
Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tymi rewelacjami lopatologicznie?
2
A kto jest wg Ciebie faworytem w PSG - Real?
0
Róbmy więcej szumu, na pewno nikt nie podkupi tych młodziaków.
0
"FC Barcelona – Bayer Leverkusen 2:1 – La Liga" Mały błąd, Aptekarze nie grają w Hiszpanii. :D
5
Bardzo optymistyczny mecz, przede wszystkim na 0 z tyłu.
Neymar udowodnił niedowiarkom że może być liderem również w najlepszym klubie świata. Geniusz, brawo!
1
Nie ma Sergio, oddają strzały
2
Mascherano kapianem!
0
Jakim cudem tak szybko? :O :D
0
Powiem tak, dobrze, tylko bez gola, ale jest okej.
0
http://aliez.tv/live/cansportsc/ polecam. ;)
1
Ciężko mi to wytłumaczyć słowami.. Podbił piłkę za siebie jakby i pietka do kopnął przed siebie i ograł rywala, mniej więcej. ;)
0
Rojadirecta?
3
Widzieliście co Ney zrobił? :O :D
0
Roberto kontuzja? Nie..
0
3 standardowo, domowe - blaugrana, wyjazdowe - żółte i trzecie - niebieskie. ;)
0
Masche na DM, może być jazda.
14
Liga Mistrzów na Eleven? No nieźle.
13
Wygramy dzisiaj 3-1, nie martwcie się, mieszkam w Melbourne i tu już jest dawno po meczu.
47
Nadal jestem rozczarowany brakiem Busiego.
4
Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.
0
Wiem właśnie...
0
Posrało ich, o 18 jeszcze dużo ludzi być poza domem i przegapić.
0
Khedira jakie drewno.
0
Czemu? Jest ofensywny, ma jakość.
0
Również indywidualności nas zabijają. Pique czy Rakieta.
0
Co powiecie na Pastore? Nadałby się?
51
Leo na pewno był dumny ze swojego ucznia. :D