37

To nie wasza strona, tu można odpowiadać bezpośrednio. ;)

0

Mam nadzieję że Redakcja przybliży nam tą sprawę z sędziami, szykuje się niezła jazda. Jeżeli potwierdzi się że byli naciskani przez dłuższy okres mam nadzieję że zdegradują ich do 4. ligi czy coś.

0

Zlatan niczym Leo. ;)

0

Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tymi rewelacjami lopatologicznie?

2

A kto jest wg Ciebie faworytem w PSG - Real?

0

Róbmy więcej szumu, na pewno nikt nie podkupi tych młodziaków.

0

"FC Barcelona – Bayer Leverkusen 2:1 – La Liga" Mały błąd, Aptekarze nie grają w Hiszpanii. :D

5

Bardzo optymistyczny mecz, przede wszystkim na 0 z tyłu.
Neymar udowodnił niedowiarkom że może być liderem również w najlepszym klubie świata. Geniusz, brawo!

1

Nie ma Sergio, oddają strzały

2

Mascherano kapianem!

0

Jakim cudem tak szybko? :O :D

0

Powiem tak, dobrze, tylko bez gola, ale jest okej.

0

1

Ciężko mi to wytłumaczyć słowami.. Podbił piłkę za siebie jakby i pietka do kopnął przed siebie i ograł rywala, mniej więcej. ;)

0

Rojadirecta?

3

Widzieliście co Ney zrobił? :O :D

0

Roberto kontuzja? Nie..

0

3 standardowo, domowe - blaugrana, wyjazdowe - żółte i trzecie - niebieskie. ;)

0

Masche na DM, może być jazda.

14

Liga Mistrzów na Eleven? No nieźle.

13

Wygramy dzisiaj 3-1, nie martwcie się, mieszkam w Melbourne i tu już jest dawno po meczu.

47

Nadal jestem rozczarowany brakiem Busiego.

4

Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.

0

Wiem właśnie...

0

Posrało ich, o 18 jeszcze dużo ludzi być poza domem i przegapić.

0

Khedira jakie drewno.

0

Czemu? Jest ofensywny, ma jakość.

0

Również indywidualności nas zabijają. Pique czy Rakieta.

0

Co powiecie na Pastore? Nadałby się?

51

Leo na pewno był dumny ze swojego ucznia. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?